Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
9. zář 2009

ahoj Estrelko!

elitera
autor
9. zář 2009

Občas si vzpomenu, tak si koupím krabičku. Zabírá to už po pár dnech. A nárůstu svalový hmoty se fakt bát nemusíte, mně po tom taky nic nevyskočilo, jen se mi zpevnily svaly na nohách a zadek a to nikoliv díky Mace, ale díky kolu 🙂

madlisek
9. zář 2009

Holky, muz je na dnesek uplne zabitej - Apple dnes zverejnuje novy vyrobky a on sedi u kompu (taky Apple 🙂 ) a hlta to jak male decko 😀

elitera
autor
9. zář 2009

🙂)
Můj zas dneska psal jak divej, napsal přes 2 stránky disračky a ještě měli poradu a tak. Slíbil mi, že mě za odměnu za ty okna vezme na večeři do subway. No co myslíte, v půl osmý jsem pro tu večeři musela jít sama, protože ještě nebyl doma a už by nám zavřeli 😀

elitera
autor
9. zář 2009

Jo, Tibu, co pohovor?

sijen
9. zář 2009

ahoj Madli!
to moooc dobře znám... a nemusíme na to mít Apple😉
zítra / pozítří jedete? to jsem ráda, že jsem Tě tu ještě zastihla!

Elit, K. dnes přijel v osm hodin večer.... 😒 a to jsem měla plány jak si za tebla ještě sedneme na balkon..pokecám a dáme vínko ..tak ten západ jsme nestihli /ale vínko ještě proběhne/

elitera
autor
9. zář 2009
madlisek
9. zář 2009

Ahoooj Sijen 🙂 Priletime zitra vecer jejich casu, nad ranem naseho casu. Tak se pak nejak ozvu. Budeme se pak asi dost mijet, ale snad budu stihat vsechny novinky. Az se vratim, tak uz miminka od Des, Andelky, Moni a Deny budou na svete a kdo vi kolik dalsich na ceste! 😲 😵

elitera
autor
9. zář 2009

I Andělčino? Já myslela, že jedete na půl roku...? Chm, asi mi to nějak nepálí 😅

madlisek
9. zář 2009

No jo, i Andelcino...a kdyz si vezmeme, ze ted teprve mela dve carky a az ja se vratim, tak bude Anezka (nebo kluk 🙂 ) na svete, tak to zni jako desne dlouha doba!

chaarleene
9. zář 2009

andelko, bříško neřeš 😉 mně začalo lézt vlastně už někdy v 11. týdnu, což je docela brzo, ale co se dá dělat 😅 a jak roste úplně pomalinku, tak si člověk zvyká 🙂

estrellita
9. zář 2009

madli a navrat tedy bude zas zari? 🙂 doufam, ze do te doby se budu moct pysnit potomkem v brise i ja 😅

tiburcia
9. zář 2009

estrel tak o tom nepochybuj 😉

tiburcia
9. zář 2009

no pohovor vcelku dobrý, mám z toho takový docela dobrý pocit...budou se ozývat v pondělí jak to dopadlo, tak uvidím 😉

madlisek
9. zář 2009

Nene, navrat bude na jare, Estrel 🙂 Ale klidne uz se pysnit briskem muzes 😉

des
9. zář 2009

Zdravím vás netradičně tentokrát z domova 🙂

Andelka: koukám, že každá řešíme to samé včetně břicha 😉 Ale to jsou vesměs příjemné starosti, když není nic horšího..

Madli: přeju šťastnou cestu a moc držím palce, ať vám všechno vychází, dobře se usadíte a pěkně vegetíte!!

Aerin: 😲 😲 😲 😲 (na graf) Vypadá to, že začínáš kopat nižší ligu!

des
9. zář 2009

madli: jé, ty jsi ještě tu? Nebalíš, nenervíš? Ručník máš? 🙂

des
9. zář 2009

estrel: asi jsem to napsala trochu blbě, to že mě poslal k Apolináři znamená, že si se mnou neví rady (chodím normálně v Kladně 😉 ) Ve zkratce jde o to, že jsem měla tři odběry na protilátky v krvi pozitivní, konkrétně anti E (to je prostě nějakej systém, podobnej jako Rh) - standardně se dělají 2 odběry, jeden někdy v 9. a druhej ve 28. tydnu a pokud nejsi takovej exot jako já, nebo nejsi Rh- s dítětem Rh+ (pak máš protilátky antiD), tak je to obvykle na protilátky negativní. No a nikdo neví z čeho to mám (transfúzi ani předchozí porod jsem neprodělala) a od toho Apolináře si slibuju, že mi řeknou, jak moc to může být nebezpečné pro dítě (teoreticky to napadá jeho krev), ale já myslím, že to nebezpečné není, máme nějaké indície z rozborů krve jeho otce.

des
9. zář 2009

a ještě k té dobré zprávě od Deen: né všem se od 12.týdne apetit zvedá 😖

madlisek
9. zář 2009

Des, ty jo, to jsou roztodivnosti, co ta lekarska veda uz dokaze odhalit! Tak at ti u Apolinare reknou, ze to miminku neskodi! Zabaleno uz je a jsem i celkem v klidu, tak jen at zitra rano nezaspim a nezapomenu to triko, ze jeste narychlo susim 😀

chaarleene
9. zář 2009

mně se teda ještě apetit nezvedl, resp. apetit by byl, ale nevolnosti přetrvávají 😅

elitera
autor
10. zář 2009

Tyjo, holky, já jsem zapomněla některej den měřit, teda spíš zapsat teplotu 🙂)) Co s tím? 🙂)

madlisek
10. zář 2009

Jejda Eli, to se mi stalo tolikrat 😀 S tim uz asi nic nenadelas 😉 Bylo to v inkriminovanem obdobi?

Muj graf nevykazuje zadne zmeny, stejna teplota jako vcera a predevcirem, taky by me zajimalo, jestli se treba nevybila baterka v teplomeru 🙂

elitera
autor
10. zář 2009

Ne, jsem 10DC. No ale stejně mě to štve 😀
Jak to, že už nejsi na letišti? 🙂

estrellita
10. zář 2009

madli: ja mam baterku novou - kupovala jsemji pred merenim a taky jsem mela 3 po sobe stejne, pak dva dny nemerila a zas jednu stejnou. ted se mi to posunulo o kousek vys, ale jsou zas dve stejne. Uz se tesim, az zacnu merit 2. cyklus s tim 2 mistným, tak budou zmeny vetsi 🙂 dle toho, co vidim na svem grafu 🙂

madli: karsny let, a hlavne at vam na miste vse v pohode vyjde 🙂

tak tedy jestli budu moct uz na jare mimco mit, tak snad se to povede 🙂 no budeme te pravidelne informovat 😀

eirin
10. zář 2009

Cha chá http://www.fertilityfriend.com/home/241f02
Madli, taky mě překvapuje, že jsi tady 😉 Tak šťastnou cestu! A nezapomeň to triko, které narychlo sušíš 🙂

aerin
10. zář 2009

Ahoj holky🙂 Mne je dneska taaaak mizerne☹ V. byl vcera asi trictvrte hodiny dole a hadal se s maminou a sestrou kvuli prachum a ted je samozrejme za toho nejvetsiho hajzla, co nechce pomoct rodine atd... no a kdyz uz jsme spali, najednou mi asi ve ctvrt na dvanact zvonil telefon, volal mamin pritel, ze meli nejakej neprijemnej rozhovor ci co a jestli bych ji nemohla zavolat a domluvit, coz jsem asi nemela delat, protoze to ji dodelalo uplne, ze si dovolil me do toho tahat...no, takze mi s hysterickym placem triskla telefonem a pak mi to nekolikrat tipla, kdyz jsem zkousela volat znovu...takze jsem dostala hysterak ja, ze si neco udela, nebo se vyboura, trasla jsem se, cvakaly mi zuby, nemohla jsem prestat brecet, pak mi z toho bylo na zvraceni....proste stejna epizodka jako byvaly ty, kdyz se nasi rozchazeli, tata vyhrozoval sebevrazdou atd...nebyt se mnou V. tak nevim 😔

no, omlouvam se za slovni prujem☹

elitera
autor
10. zář 2009

aer ☹ Drž se!

madlisek
10. zář 2009

Aer 😔 Uz aby ste z toho blazince byli pryc!!

Holky, odjizdime! Mejte se krasne a ja se ozvu! PS: Ususene triko mam na sobe 😉

aerin
10. zář 2009

Madli stastnou cestu!!! 😵