Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
11. zář 2009

Ahoj holky🙂

sijen, diky🙂
fotka se mi zda zdarila, ale na kuraky mam teda taky pomerne vyhraneny nazor 😠

kouknete na graf, vypada to, ze klesla jen o trochu, ale cca ve 2:30 jsem byla na WC a merila 4:45, takze nebyt toho zachoda, asi by byla jeste niz 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

elitera
autor
11. zář 2009

Ranko 🙂 Jede vám WK nebo vám taky vytrvale minimálně od neděle padá?

elitera
autor
11. zář 2009

Aer, v takových situacích velím vydržet 😀 A vážně - nebylo by lepší měřit pak v 6.45 a dopočítat to? Neříkej mi, že vstáváš dřív...

elitera
autor
11. zář 2009

No i když když už jsi v práci...

aerin
11. zář 2009

no nevstavam, do prace vstavam mezi 6:20 a 6:45, ale v tech pet kdy V. odchazi do prace jsem stejne vzdycky vzhuru a jdu na ten zachod...

elitera
autor
11. zář 2009

šmarjá, jsem ráda, že nemam tvůj močák 🙂)))

aerin
11. zář 2009

😀
ale aby nedoslo k mejlce, obvykle chodivam az v tech 4:45 po zmereni, v tech 2:30 to bylo dnes spis vyjimecne😉

elitera
autor
11. zář 2009

Btw. máš číslo na Emu? Možná rodí, jenže v jejím slangu se neví, jestli hlásila porod nebo že má dneska termín...

aerin
11. zář 2009

aha....no, mam cislo🙂 kouknu na zari a na pipky a zhodnotim situaci, jestli ma cenu ji psat🙂

aerin
11. zář 2009

hm, tak nevim, na zari psala 6:31 zpravu o jinym miminku a gratulaci a pak v 6:35 ten prispevek na pipky...nevim nevim, ale cekala bych, ze kdyby neco, napise i na zari...

tiburcia
11. zář 2009

Myslím že to zatím vypadá že jsou dva v jednom 😉

tiburcia
11. zář 2009

jinak dneska čeká mytí oken mě 😉

elitera
autor
11. zář 2009

Tibu, upřímně nezávidím 😀

herminka
11. zář 2009

Aer, ahá, vždycky jsem si myslela, že tak brzo vstáváš do práce 😨

Tibu, mytí oken Ti nezávidím a navíc mám obavu, že Ti hned zmoknou 😕 Já je mám v plánu tak za měsíc.

elitera
autor
11. zář 2009

rozvodů 14 900
sňatků 18 700

To je síla 😅

herminka
11. zář 2009

Ha, tak se můžem vrhnout do snažení 😀 (s nadsázkou s manželem říkáme, že si děti pořídíme, až ten největší babyboom pomine a budou zase místa ve školkách 😀).
Docela mě dostal počet potratů 😲

tiburcia
11. zář 2009

Vždycky když myju okna tak prší 😀 😀 😀

elitera
autor
11. zář 2009

Holky, myslete na Cirru, má nějaký problémy ☹

elitera
autor
11. zář 2009

Hermi, mám dojem, že do toho se počítají i samovolný (ale jistě to nevím).

tiburcia
11. zář 2009

téda, ale to číslo těch potratů....to snad ani není možné dneska 😲 😔

aerin
11. zář 2009

elit, cetla jsem to, myslim na ni a drzim palce at je v pohode☹ ona taky chudina nemuze mit nic lehky☹

elitera
autor
11. zář 2009
herminka
11. zář 2009

Elit, aha, tak to by byla jiná. Skoro 21 000 potratů mi totiž v dnešní informované společnosti připadá hodně. Pokud se mi bude chtít, mrknu se na to do statistické ročenky. Na Cirr myslím!

Holky, myslíte, že kdybych brala kotvičník, který zvyšuje hladinu FSH (a taky libido 😉 - hledala jsem o něm info, protože jsem měla dojem, že právě tuto funkci mimo jiné má), ovulovala bych později? Asi blbost, že?

herminka
11. zář 2009

Jo, jinak si říkám, že píšou "Husákovy děti odrodily", ale spíš možná první potomky a druzí ještě budou na řadě, ne?

elitera
autor
11. zář 2009

Taky si myslím 🙂

andelka
11. zář 2009

Děcka nestrašte, že je něco s Cir 😕 Já na ni myslím furt, před nedávnem jsme si psaly kvůli těhu a pracáku. Tak snad bude všechno ok. Musí být.

tiburcia
11. zář 2009

Co se děje? vím že měla problémy se svatbou a tak...a teď je i něco s mimi? 😕

elitera
autor
11. zář 2009

Andělko, jestli na ni máš číslo, tak jí prosím napiš, že jí holky na slepičárně radily kmínovej čaj. Šla si zase lehnout, takže tam si to asi nepřečte.

elitera
autor
11. zář 2009

Jj, nějaký šílený křeče do břicha, částečně jako průjmový, navíc už se lehce otevírá, takže fakt na pytel ☹