Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

lucitee
13. zář 2009

andel: tfuj tfuj tfuj

no me se dari ... makame na maraku, byla dovolena, mam novou praci, naky blby rodinny udalosti....ale jinak dobry

eirin
13. zář 2009

Dobré nedělní ráno, mně se zdál dobrý sen, dělala jsem si test a nebyly na něm dvě čárky, ale čtyři 😀

estrellita
13. zář 2009

lucitee:jasne, ze vzpominame, jak se mas? 🙂

adel: to je super, ze mas moznost to po nekom zdedit. mam kamaradky, co maji deti, ale planuji druhe, takze se tohodle asi nedockam. a jinak muj bracha jeste deti nema 🙂

estrellita
13. zář 2009

eirin: to jako, ze ti to rovnou oznamilo treba dvojcata 😀 😀

jsem zvedava, kdy to prijde, jsem rano nemerila (vcera jsem trochu vice pila a vlastne prisla az dneska 😀 , takze to nemelo smysli 😅 ale jak me bavi merit, tak je des, ze bych rada kazdou teplotu 😎

chaarleene
13. zář 2009

eirin, tak to byl dobrej sen 😀 já jsem měla dneska hrozný sny, v jednom městě kousek od nás se otevíral obrovský vodní ráj a já jsem měla na starosti celou tu otevírací ceremonii, normálně jsem se budila starostma a zase jsem se do toho snu vracela 😅 😖

eirin
13. zář 2009

Chaar, tak to můj sen byl tedy rozhodně lepší než tvůj 🙂
Estrelko, a jak tedy vypadá tvůj graf? Kolikátý DC jsi? Třeba stálo za to měřit, pokud jsi spala min. 4 hodiny..

chaarleene
13. zář 2009

eirin, to rozhodně 😀 no nic, jdu žehlit, nechce se mi, ale poslední dobou co neudělám dopoledne, to už neudělám... 😒

estrellita
13. zář 2009

eir: to jsem spala, ale myslim, ze mnozstvi alkoholu v krvi by to hodne zkreslilo 😀 😅
dneska jsem 40 DC http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

chaar: ja uz budu muset taky brzy zehlit, protoze jinak uz skoro nezvrem skrin 😅

eirin
13. zář 2009

Taky bych měla dneska žehlit, ale nechávám si to až na večer. Přes den musíme dovybrat věci kvůli rekonstrukci (zítra podepisujeme smlouvu s firmou) a taky mám v úterý něco někde říkat, tak to musím dát do kupy.. A co myslíte, že od rána dělám? Nic 😀
Estrelko, jo až takhle 😉 Tak to vypadá, že sis to včera pěkně užila. Ten odkaz mi nejde..

adelka89
13. zář 2009

no jo holky, my dedime po nasi tete, leots se jedne i druhe narodili chlapecci, jejich 3. detatka 🙂 takze to mame docela dobry 🙂 sourozenci jeste taky deti nemaji 🙂
jo a sny mam teda taky hrozne ☹

lucitee
13. zář 2009

Novy fotky nemam, naopak jsem cely album vymazala a prestala sem chodit.
s vama je fajn, spusta temat me zajima, ale zapojovat se nechci.

lucitee
13. zář 2009

nic proti vam 🙂 jste jediny tema kam chodim...vysvetlim, pokud je treba 🙂

madlisek
13. zář 2009

Ahoj holky!

Tak mame byt. Je tak akorat, 2+kk, plovouci podlahy, vestaveny skrine, vsude dojdeme pesky 🙂 Byl to takovy ten ukazkovy byt, takze v nem meli koberecek, gauc a stolek z ikei, ktery nam tam pry nechaji, tak je to super, ze nebudeme muset kupovat moc zarizeni. Postel dostaneme od kamaradu, takze akorat musime koupit jidelni stul a zidle, mame radost 🙂 Sousedi jsou vesmes studenti, tak je to fajn, jen doufam, ze nebudou poradat moc hlucne party, to by se mi moc nelibilo 🙂 Teplotu jsem od priletu nemerila, bylo to hekticke, takze ani nevim, zda byla ovula a kdy dorazi MS. Uz se tesim, az budeme zabydleny a bude klid.

Jinak k tem snum, dnes se mi zdalo, ze mi kamaradka rikala, ze jeji bratr se stal guvernerem narodni banky a zproneveril miliony (co to ma znamenat??? 😀 )

eirin
13. zář 2009

Madli, taky dobré sny 😀 Gratuluju k bydlení, opravdu je fajn, že tam už skoro všechno máte. Zní to tedy parádně.
Luci, jen sem klidně choď a zapojuj se. Mně se tu taky líbí.

estrellita
13. zář 2009

madli:to zni vyborne 🙂 jestli pak udes nekam davat fotky Amerika,tak se rada podivam 🙂

eirin: mne ten odkaz funguje 😕 ale WK poslendi dobou casto blbne.

luci:ja myslim,ze nemusis vysvetlovat vubec nic 😉

tiburcia
13. zář 2009

Madli tak to je fajn, že jste našli takové bydleníčko 😉 holky to máte dobré, že máte po kom dědit, to u nás nehrozí 😒 ....jinak já svoje sny nemůžy nazývat jinak než noční můry...asi je to tím, co poslední dobou pořád řeším a co mi leží v hlavě... 😒

lucitee
13. zář 2009

andel: nasla jsem si v textu jak to s tebou vlastne bylo...a mam husi kuzi!!! 🙂

des
13. zář 2009

Ahoj všem při neděli!!
Děkuju holkám za info ohledně kosmetiky, asi stejně vyzkouším pár značek a uvidím, co zrovna tomu mýmu miminu sedne 😉
Jinak sleduju, že tu těhuli měsíce opět nevyhraju, byla jsem přes víkend na výletě s rodiči, kteří mi dopřávali, takže jsem snědla asi půl tuny jídla, samý koláčky, zákusky, zmrzlina, do toho samozřejmě maso, krevetový koktejl, nealko pivo, ledová káva, kapučíno...no já myslím, že raděj nebudu pokračovat 🙂 A to se ještě večer prý tchýně přihlásí s koláčema, že pekla...to jí přece nevyhodím, že? Tak vidíte, jak to mám těžký 😀

des
13. zář 2009

Luci: Ahoooj...jak to vlastně máte s miminkem? Kdy nastane "snž"?

des
13. zář 2009

madli: též zdravím do Ameriky!! Jaký máte časový posun? A gratuluju k bydlení, zázemí - to je základ 😉

lucitee
13. zář 2009

des: uz do kategorie "snz" patrim, jen to netroubim 🙂

eirin
13. zář 2009

Estrelko, nojo, už mi to funguje. Asi si ráno WK zrovna dával pauzu.

des
13. zář 2009

luci: tak bezva 😉

tiburcia
13. zář 2009

takže jsem tu opět zbyla 😀 😀 😀

des
13. zář 2009

A ted zas další dilema...kbelík nebo vanička? 😖 Koukala jsem na You Tube na nějaký videa a u těch úplně malých miminek mi to přijde divný, jak ho drží pod krkem 😀

tiburcia
13. zář 2009

des a co oboje? 😉 koupání v kyblíku je dobré když mimi trpí na prdíky...uleví se jim v tom...ve vaničce je zase lépe namydlíš a umyješ...takže dle mě je nejlepší varianta koupat v kyblíku a třeba jednou týdně ve vaničce 😉

elitera
autor
13. zář 2009

Tibu, nejsi sama, neboj 😉
Ahojte po víkendu 🙂 My jsme se měli super (až na páteční atak po cestě, hodinu a půl jsme zůstali v Praze na benzínce, zfetovala jsem se Lexaurinem a mam pěkný okno 😅), po delší době jsme se tam potkali s mou ségrou a jejím přítelem, uzavřeli jsme grilovací sezónu a prostě to bylo hrozně fajn 😵 A teď jsme si koupili k večeři suši, protože v kampusu otevřeli suši bar. Je dobrý a celkem i levný.
A jaksi jsme přes víkend neměřila, protože se mi zlomil teploměr 😅

andelka
13. zář 2009

Luci: Jé, husí kůži jsem neměla v úmyslu vyvolávat 😅 Já mám pocit, že jsme tuhle obdivovaly tvoje fotky, že krásně fotíš, nepletu se doufám. 😕 A gratuluju k snz 😉

Madli: Taky by mě zajímalo, jaký máte posun, jak moc se budeme míjet 😢 Ale jsem ráda, že už máte bydlení a že se vám tam zatím líbí. Určitě hlas novinky 🙂

Mně WK vymazal všechny grafy, to bude asi znamení. Udělal to hned druhý den potom, co jsem k tomu poslednímu zadala // pozitiv. 😀 Takže jediná možnost udělat ten poslední znova. Ještě že ostatní mám v tabulkách u sebe.

A k tomu koupání, u nás to vypadá na vaničku, mám ještě po sobě 😀 Kyblík mi přijde divnej, ale je to subjektivní pocit. 😉

tiburcia
13. zář 2009

Eli ale pochybuju,že budeš čekat tak dlouho jako já 😉

elitera
autor
13. zář 2009

Tibu, jak dlouho míníš čekat?