Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
17. zář 2009

Já mám fakt největší chuť tu práci prostě odmítnout ☹

estrellita
17. zář 2009

elit: to je hrozny ☹

eirin
17. zář 2009

Děkuju, Deny.
Viď Eli, mně přijde, že už by si to Komár taky mohl po tom roce měření pamatovat 😀
Hmn, hodina a půl do práce, hodina a půl z práce.. to se ti ani nedivím.

elitera
autor
17. zář 2009

No a nebo jet autem. Jenže vzhledem k tomu, že mam šalinkartu, tak by mě cesta mhd stála tuším 7 Kč, kdežto autem...

andelka
17. zář 2009

eirin: U nás to bylo taky přesně tak, naprosto 😀 on sice na část školení chodil se mnou, ale pamatuje si jen základní věci a princip.
Mně to strašně bavilo a teď je mi líto, že už měřit nemusím. Ale zas je to z pěkného důvodu, tak nevadí. Ale bylo to moc zajímavé, podnětné období. A to s tím, že zapisovat má muž jsem taky pochopila (a všude to tak píšou) jako spolupráci, aby se na tom podíleli oba. A muž se na tom má podílet a rozumět tomu proto, aby nemohl říct - ty jsi to špatně vhodnotila, ty za to můžeš.

Jo a eirin - přidávám se s palci 😉
Jo a ještě - když jsme tu tak mezi sebou - Aerin má taky moc pěkný graf, což mám velkoou radost, že je vše jak má být a nic nespí. 🙂

O rekonstrukci ani nemluvte. My se jí asi vyhnem, ale i tak bude zařizování a vybavování dost. Mamka si s sebou vezme asi celý obývák 😅

chaarleene
17. zář 2009

když tu tak mluvíte o zařizování, já hrozně sním o kuličkovém křesle 😵 😵 😵

estrellita
17. zář 2009

aer: jaky mas graf? ja ho nevidela 🙂 a kde jsi porad? te tu je nejak malo 🙂

andelka
17. zář 2009

estrel: Já jsem projížděla diskuzi, protože jsem hledala ty vaše rady ohledně mazání, abych si je uložila a narazila jsem tam na Aerinin graf, tak jsem mrkla, jak pokračuje a vypadá hezky.

charleen: Kuličkové křeslo? co to je? Já znám jen kuličkové pero 😅

chaarleene
17. zář 2009

já jsem si honem nemohla vzpomenout, jak se tomu správně říká 😀 ale po chvilce googlování jsem si vzpomněla - sedací vak 😀

např. toto: http://www.sedaci-pytle.cz/mega-sako/

prostě pytel naplněný drobnými kuličkami, můžeš si ho vytvarovat dle aktuální potřeby a chuti, dá se v něm sedět, ležet, zdřímnout si... 😵 měly jsme ho ve Francii v bytě a bylo to moje nejoblíbenější místečko 😵

elitera
autor
18. zář 2009

Ranko 🙂
Andělko, bude tohle stačit na vyznačení ovulace? Řekla bych, že probíhá - pobolívají vaječníky, chuť na sex...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Jinak jsem včera četla příbalovej leták ke svým novým antidepresivům. Jednak teda to lejstro měří 65 cm a je popsaný ve dvou sloupcích 1mm písmem. A jednak v (možných) nežádoucích účincích je i vliv na cyklus ☹

tiburcia
18. zář 2009

Eli já už raději příbalové letáky nečtu 😅 vždycky mě to vyděsilo 😀

jinak za hodinu jdu na další pohovor, tak mi držte palečky 😵

eirin
18. zář 2009

Tibu, držíme 🙂

Andělko, jj, taky koukám na graf Aer, že se jí to vyvíjí velmi slibně.

lucitee
18. zář 2009

holky vy jste teda ukecany 🙂
a ja zacinam bejt velmi netrpeliva.....☹

des
18. zář 2009

eirin: šmarjá...tak pak řekni, kdy se můžem začít radovat nahlas...já se totiž radovat budu a moc! 😉

eirin
18. zář 2009

Des, děkuju :D Řeknu...
Luci, proč netrpělivá? Uteklo mi něco?

lucitee
18. zář 2009

... 25DC....

estrellita
18. zář 2009

teda tady je to ted zajimavi - eirin. lucc, aer 😵 budu drzet palecky

chaarleene
18. zář 2009

ahoj, holky 🙂

zrovna mi mamka volala, že jí kolegyně přinesla tašku těhotenského oblečení, že si pro to mám přijít 🙂 sice to bude "jen" půjčené, ale i tak super 😵 😵 😵

andelka
18. zář 2009

Eli: No, chtělo by to teplotku ještě výš, ale ona může ještě stoupnout až chvíli po ovulce. budu napjatě sledovat další vývoj 😉

charleen: to máš teda supér 😵

chaarleene
18. zář 2009

andělko, to jo 😵 hlavně už mi ze všech triček začínají lézt ty rozepnuté knoflíky 😀

elitera
autor
18. zář 2009

Andělko, jde mi o to, jestli je dostatek těch nízkých teplot.
Hele, kde je aer?

tiburcia
18. zář 2009

Ahoj holky...tak už jsem doma....pohovor v pohodě, ještě než jsem dorazila domů tak mi volali, že jsem postoupila do druhého kola 😀 😀

elitera
autor
18. zář 2009

Tibu, super! 🙂

eirin
18. zář 2009

A kde je sijen?

eirin
18. zář 2009

Tibu, gratuluju, a kdy se bude konat druhé kolo? 🙂

andelka
18. zář 2009

eli: Jestli myslíš, že bys WK utáhla na těch teplotách 16 a 17DC, tak to asi ne, on potřebuje aby to stouplo nad 36,5

tibu: No super, šikulka seš naše 🙂

lucitee
18. zář 2009

je mozny abych se z niceho nic zacala cejtit "jinak"?

andelka
18. zář 2009

luci: Je, taky jsem to měla. 😉

eirin
18. zář 2009

No, já se cítím, jako kdyby na mě něco lezlo.

lucitee
18. zář 2009

andel: pockej pockej to mi popis...kdy to bylo, jak ses citila?