Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
22. zář 2009

aer: to me mrzi ☹(( ach jo, kocko, samy starosti. neplakej!!

luci. kuk do me na Beremko 😉 pisnu ti to do IP 🙂

estrellita
22. zář 2009

chaar: jak pravdiveeeee 😀

deenakee
22. zář 2009

Aer. Držím moooc palekčy ať najdeš něco lepšího... Nic si z toho nedělej.... Nemůžete si vzít třebas nějakou menší hypotéku? Kdyby jste se vzali tak máte nárok na novomanželskou půjčku (myslím, pokud ju ještě nezrušili) kde je úrok 2,5 procenta.
No určitě to dobře dopadne.
Vím, že teď v krizi se hledá práce hodně špatně.... ale věřím, že se dokážeš prosadit... Monžá, že když budeš mít teď víc klidu , půjde to těhotnění lépe....

aerin
22. zář 2009

diky holky...
vic klidu, kdyz nebude ani na jidlo...no nevim😀

lucitee
22. zář 2009

njn je fakt ted blba doba...ja prezila nekolik propoustecich vln, nakonec me to neminulo a vypoved jsem dostala. v momente kdy jsem ji podepsala prilitla sefka ze maj jeste jedno reseni a ze me daj jinam ve firme jeslti chci. Takze to byl hukot, uz jsem to chtela obrecet a nakonec to dopadlo jinak. To byl strasnej den, ale o praci jsem neprisla.

Ale zase co tak slysim, tak to neni takova hruza s praci jak se rika.

lucitee
22. zář 2009

nevite co je s andelkou?

tiburcia
22. zář 2009

Luci přijď k nám...tady je to děs a bída 😠

andelka se vykecává jinde 😀

andelka
22. zář 2009

Andelka má moc práce s úklidem, domácností a zařizováním bytu - ale jak mám čas, tak vás čtu, ať jsem v obraze. 😉 A jak jsou kolem mě furt nějaké jobovky - ať už krizový balíček nebo práce Aerin, tak jsem nějak bez nálady a ani net mě nebaví.

chaarleene
22. zář 2009

tak jsem doma a mám kojící polštář a zavinovačku a bambusové plenky 😵

chaarleene
22. zář 2009

tuhle zavinovačku (akorát světle žlutou)
http://www.dita-angel.cz/site/katalog/zavinovac...

a takový polštář
http://www.dita-angel.cz/site/katalog/kojici-po...

😵 😵 😵

madlisek
22. zář 2009

Ahoj holky, tak nam uz tu konecne zaclo prset, vcera bylo snad 39C, hruza! Ale noc byla taky krusna, sileny vedro, do toho vcera konecne prisla MS, no veselo. Dnes jsem nesla do knihovny, v tom desti se mi nechce, tak zkusim neco delat doma :o)

No nahac na kole je sranda, ale teda fakt jsem z nej mela infarkt. Fakt jsem to necekala, zvlast kdyz tady maji nejaky zakon o "indecent exposure", coz je neco jako neslusne odhalovani a je to trestny cin 😀

Chaar, pekne ulovky! 😵

Sijen, co nozky dnes?

Aer, mrzi me to, mam dojem, ze nekde jsi tu uz driv psala, ze mas strach, ze to hrozi 😔 Ale verim, ze sikula jako ty se neztrati a praci si najde! Ale je to teda na pytel. Jak dlouhou mas vypovedni lhutu?

tiburcia
22. zář 2009

chaar super nákup 😉

madli trochu vám to počasí závidím, já mám moc ráda teplo...ale snad vyjde to babí léto co slibují 😵 😵

Luci nevěš hlavu, jednou to vyjde...akorát se nedivím, že ti už leze na mozek to pozorování.. 😒

Aer jak se říká,nikdy není tak zle, jak ještě může být 😀 😀 😀 hlavní je, že se máš o koho opřít...ten zbytek přijde...neříkám to jen tak, nedávno jsme si tím prošli taky....a taky hledám práci 🙄

chaarleene
22. zář 2009

jo, úlovky to jsou super a ještě s výstavní slevou 😵 dohromady jsem platila 1100 😵

tiburcia
22. zář 2009

chaar tak ta cena je výborná 😉 ale i tak je mi jasné, že pořídit si mimčo není levná záležitost 😒 😠 dneska jsem byla na pohovoru.....no zatím to tu s prací vypadá dosti bídně...vždycky se mi na tom prostě něco nelíbí.... 😅 je mi jasné, ale že už někam jít musím...ale za ty prachy?? nevím jestli to za to vůbec stojí 🤐

chaarleene
22. zář 2009

tibu, moc levná záležitost to není, ale doufám, že hodně věcí seženeme od rodiny... máme čtyřletou neteř, takže myslím, že tam by byla velká šance se k něčemu dostat 🙂 navíc mám teď půjčené to těhotenské oblečení, což je geniální 😵 vypadá to, že koupím jen jedny tepláky, těhotenský pás, přešiju si staré džíny a dál to řešit nebudu 🙂

tiburcia
22. zář 2009

chaar tak to máš super....já nemám široko daleko možnost půjčení žádnou 😠

madlisek
22. zář 2009

Tibu, tohle pocasi uz ani neni na zavideni, silene vedro ve kterem se neda nic delat, i hmyz je linej litat. Ten densni dest to snad trochu splachne.

chaarleene
22. zář 2009

a já pak ty věci klidně zase pošlu dál (případně zapůjčím), vždyť je blbost kupovat na dítě všechno nové a podle poslední módy (aspoň teda podle nás)... dneska jsem to s kámoškou probírala, radila jsem se s ní, jestli třeba s tou slevou nemám vzít i hrací dečku a říkala mi, že ona má skoro všechno oblečení, plenky a povlečení ještě po sobě a po bráchovi 😅 a že dítko můžeš položit na normální dečku úplně stejně jako na tu hrací 😀

takže bych řekla, že to je často i tom správně rozlišit, co je nezbytné, co není nezbytné, ale je to dobrá vychytávka, která ti hodně pomůže (třeba kojicí polštář), a co je úplná zbytečnost, která ti akorát bude zabírat místo 🙂

stejně tak můžeš do výbavy na látkování investovat 3000 (což jsem někde viděla jako takové rozumné minimum) nebo i 30000, pokud chceš mít všechny možné vychytávky 😉

tiburcia
22. zář 2009

chaar já vím 😉 ale my teď máme problém vyjít s jednou výplatou...takže jak budu vydělávat já, tak všechno půjde na splátky a je mi jasné, že milion z toho nenašetříme 😀

chaarleene
22. zář 2009

já jsem fakt hrozně ráda, že jsme tenkrát ve třeťáku na VŠ s manželem dostali nápad 😵 tenkrát nás to stáhlo hodně času a práce, ale dneska máme malé podnikání, které nás v pohodě uživí a moje částečná absence by na výdělek neměla mít vliv 🙂

aerin
22. zář 2009

holky, ja bych naopak rekla, ze poridit si mimco neni zas tak hrozna palka, pokud jde o prvotni investici...takze my se snazime dal, i kdyz jsem bez prace. Mam satek,manducu, mam dost velkou cast latkove vybavy i dost obleceni...
ovsem obavy mam z toho bydleni, a z toho jak proste sakra vyjdeme se 13 tis., ktery V. bere 😔

des
22. zář 2009

chaar: tak to jste dobrý!! My taky s manžou čekáme na nějaký geniální nápad, ale zatím nepřichází...a je fakt, že my jsme spíš "zaměstnanecký" než podnikatelský typy 😅 A jestli to nepodléhá utajení - v čem podnikáte?

aerin: třeba zrovna zafunguje princip, že TEĎ se to teda úplně nehodí a budeš v tom na to tata 😉

Držím vám všem holky, co zrovna sháníte práci, palce a moc na vás myslím, ať vyjdou když ne úplně "dream" práce, tak aspoň nějaké ucházející!! Jsou to takové blbé starosti 🙄

aerin
22. zář 2009

jo a vypovedni lhuta...chteji abych zustala zhruba do pulky rijna, krom toho je pry taky celkem velka sance, ze vznikne nova pozice, na kterou bych mohla nastoupit...ale to pry budou vedet az za tech zhruba 14 dni, tak ja nevim 😔

estrellita
22. zář 2009

aer: tak nehazej flintu do zita. ocividne jsou s tebou spokojeni, al epotrebuji nekoho na plny, tak semuseli rozhodnout. no je skoda, ze jsi to nebyla ty, kdo by tam mohl byt na cely uvazek, ale treba se fakt neco najde. zkousej hledat dal, ale ver, ze se treba neco vyskytne i tam, kde jsi 🙂

chaarleene
22. zář 2009

des, máme webovou stránku o digitální fotografii 😉

jinak jsme se teď byli projít a měla jsem na sobě takovou obtaženou sukni a těhotenský topík a vypadala jsem jak v šestém měsíci 😀 teda aspoň na fotkách to tak vypadá 😀

estrellita
22. zář 2009

uka fotky 🙂

tiburcia
22. zář 2009

,,Podle ní by se měli mladí rodiče učit, jak vyčerpání předcházet a jak o partnerský vztah pečovat."

bych chtěla ty ,,mladé " rodiče vidět 😀 😀

chaarleene
22. zář 2009

estrel, neukážu, manžel je má ve foťáku a zatím je ještě ani nestáhl 😀 ale já hlavně hrozně nerada vystavuju ksicht na internetu 😅 😔

tiburcia
22. zář 2009

to máte fajné 😉 nám podnikání nevyšlo...se to nějak zaseklo...a momentálně to nechci řešit 😔