Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
9. říj 2009

Madli, jo, to Lišák taky nadával, že je vedro, hlavně vlhko a taky překlimatizováno. A že dneska se ochladilo snad o 15 stupňů...Ale už je na cestě domů 😵

madlisek
9. říj 2009

Jo, ta klimatizace je tu na palici - venku 35, vevnitr 18.. 🙄 Ale kdyz je venku chladno, jako dnes, tak je uvnitr prijemne. Super, ze uz se ti Lisak vraci 😵

madlisek
9. říj 2009

Ted jsem videla reklamu na tenhle test: http://www.firstresponse.com/fertilityTest.asp Docela zajimavy, netusila jsem, ze neco takovyho existuje.

tiburcia
10. říj 2009

Ahojky....tak u nás krásně lije jak z konve....a to jsem si naplánovala asi 200 věcí co chci udělat na zahradě 🙄

estrellita
10. říj 2009

madli: zajimave, jen nechapu, proc uz se to pociva 3DC??? bzdyt to je jeste MS, ne?

estrellita
10. říj 2009

ja vam posilam pro dnesni den tuhle pisnicku 🙂 je krasna a nemuzu ji dostat z hlavy. a samozrejme je to pisnicka z New Moon 😵 cetli jste knizky? jnak New Moon bude v kinech v listopadu 🙂

tiburcia
10. říj 2009

estrel Edward je můj život 😀 😀 😀 😀 všechno přečtené a čekám na další díl!!!!

des
10. říj 2009

madli: zajímavé...akorát nevím, co si pak s touhle informací počneš....asi jdeš za doktorem, aby to řešil? Počasí nezávidím...jo a jak jsem teď dvě hodiny leštila obývák, poslouchala jsem nějaký dokument, co by se dělo, kdyby tornádo smetlo Dallas a říkala jsem si, že tady ten střed Evropy je docela fajn místo 😉

New Moon, Edward...to mi vůbec nic neříká 😅 😅

Muž opět v čoudu ☹ Ale jen na týden, tak to si nemám co stěžovat, že? Spíš mě znervózňuje ta dálka 😖 A včera zas reklama, co v ní otec čte miminku v bříšku z nějaké knihy, já celá v slzách...no trubka no 😀 😀

estrellita
10. říj 2009

tibi: ja mam tu pulku petky v aj i cj v pocitaci, chces to poslat? 🙂 je to prvni dil ale z pohledu Edwarda 😉

des: to je takovy romanticky film (ma celkem 4 a pul dilu - kniha, kazda o cca 600 stranach 😵 ) a je to o upirech, vlkodlacich a normalnich lidech a je to moooc romanticke 🙂

des 😀 ja pri takove reklame jednou brecela prvni den MS 😀 a kam az letel?

tiburcia
10. říj 2009

estrel samozřejmě žee to chci!!!!! 😵

estrellita
10. říj 2009

tibi: 😵 😵 videla jsem to dvakrat 🙂

estrellita
10. říj 2009

tibi: nemuzu najit tvuj mail, posles mi rposim IP?🙂

estrellita
10. říj 2009

haha, jsem vam poslala úpisnicku, ale odkaz taky neni 😕 😅 tak aspon ted ji posilam 🙂)))

https://www.youtube.com/watch?v=EDEEzS7OV2k

tibi: podle me ta pisnicka bude ve filmu tam, kde Edward opusti Bellu a necha ji samotnou v lese.

pust sipak vpravo ve vyberu verzi s lyrics, strasne smutny ☹ a presne to sedi na Bellu

tiburcia
10. říj 2009

Eli ta písnička je moc krásná....mnohokrát jsem ji poslouchala a kdybych neuměla anglicky tak si řeknu že je o ničem...ale s tím textem 😵 😵

tiburcia
10. říj 2009
estrellita
10. říj 2009

tibi: ja ji mam strasne rada, je fakt nadherna 🙂
a ten link od tebe ........... na tu jsme si na svatbe predavali prstynky 😀 😀 😀 hral nam to klavirista 🙂 jsem mu to poslala 14 dni pred a on se to naucil 🙂 😵

tiburcia
10. říj 2009

estrel děkuju...už čtu 😀 😀

madlisek
10. říj 2009

Dobre ranko!

Mam za sebou prvni noc s necim jako praskem na spani a spala jsem celou celickou noc! To je tak uzasny, jak mam najednou rano energii :o) Jen abych si na to nezvykla 😒

Des, ja myslim, ze je to k tomu, aby busy business zenska vedela, jestli se ma do snazeni pustit hned, pac uz ji moc vajec nezbejva, anebo aby jeste v dal pracovala, protoze test ji prece rekl, ze ma vajec plny vajecniky 😒

Holky to je to Twilight, ne? Vsichni kolem z toho sili, ale ja jsem to necetla ani nevidela - mozna se do toho pustim, abych se odreagovala, az dostanu nejakej disertacni blok 🙂

tiburcia
10. říj 2009

madli jo jo twilight 😉

no záleží co to máš za prášky....já jsem jednu dobu brala antidepresiva...a když se to bere pravidelně, těžce se odvyká 🤐

elitera
autor
10. říj 2009

tibu, to záleží na tom, jaký antidepresiva to jsou. Pokud je to první generace, tak ty opravdu návykový bývaly. Od druhý výš už nejsou. Leccos o tom vím 😉
A prášky na spaní - madli, tak si kup něco bylinkovýho, ne? Jestli nejsi oblblá, tak ti zabere i něco právě slabšího. Na Lišáka já se jen kouknu přes bylinkový uspávadlo a je tuhej, na sebe potřebuju celej prášek chemickej... Takže jestli nezobeš pravidelně, tak zrovna Valium nepotřebuješ 🙂

madlisek
10. říj 2009

Tibu, je to prasek proti bolesti hlavy apod., ale je na noc a tak to ma v sobe stejnou latku jako treba claritin a jine prasky na alergii, co zpusobuji ospalost. Doporucena denni davka je 50-100mg, ja jsem mela 25mg a spala jsem jak miminko. Vzal si ho na noc i muz a kdyz jsem se ho rano ptala, jestli spal dobre, tak rikal: "jo, jen ve dve me vzbudil ten telefon." "Jakej telefon?" ptam se prekvapene. "Ty nevis? Vzdyt jsi mi ho sama podavala, kdyz zvonil." 😀

madlisek
10. říj 2009

Eli, zapominas, ze jsme v USA a tady se bylinky dost spatne shani 😖 Jediny, co jsme nasli, je hermankovej caj a ten bohuzel nezabral, je tady moc rusidel ☹ Doma mame okno z loznice do zahrady a je tam naproste ticho. Tady mame hned vedle barak studentskeho bratrstva, ktery porada hip hop party, jezdi tu hlucnej autobus a v pet rano prijizdi popelari, k tomu to sileny vedro...nejsme na to zvykli a vzbudi nas fakt vsechno 😒

estrellita
10. říj 2009

madli: ty jo, no mit vedle v baraku bratrstvo, tak me klepne"!!!

bylinky muzes vyresit balickem od rodicu 😉 ale jinak chapu!!

madlisek
10. říj 2009

Estrel, na me doma funguje hermanek, medunka i kozlik stejne, takze kdyz tady nezbral hermanek, myslim, ze ani jine bylinky nezaberou. Tady jde hlavne o to zvyknout si, ze tu proste v noci neni takove ticho jako doma. Ale fakt jsem dneska jak znovu zrozena, po trech tydnech, co se budim 4x za noc, jsem dnes spala krasne 😵 Ale zase je to caste buzeni dobra priprava na mimino 😀
Zatim papa, jdeme vybirat auto, tak drzte prosim palce, at najdem neco uzasneho a cenove dostupneho 🙂

elitera
autor
10. říj 2009

Madli, aha, tak to mi nedocvaklo 😅

milmic
10. říj 2009

Madli a kde teď bydlíš? V nějaké bytové zástavbě?
Zní to dost šíleně totiž.

madlisek
10. říj 2009

Ahoj, tak jsme zpatky, byl to teda den - navic se opet ochladilo a nebyli jsme na to pripraveni, tak ted budem cucat caj s medem, at posilime imunitu a zazeneme mozne nemoce 🙂 Nasli jsme jedno auto prichazejici v uvahu, ale muz z nej uplne nadsenej neni, nelibi se mu, ze brzdy vydavaji divny zvuky, tak budeme hledat dal.

Mil, je to takova zastavba, kde jsou rodinne domky a bytove domy kousek od univerzity, takze tu bydli skoro jenom studenti, je to tu fajn, spousta zelene a tak, jen proste nejsme zvykli, ze se v noci venku neco deje a navic k tomu to sileny vedro 😀 Ted se ale ochladilo, tak se bude spat snad fajn 🙂

Holky, ted kdyz jsme se vraceli domu, tak tu akorat byla akce, otevreli tu nove bio bio potraviny, tak jsme zasli, ceny na ameriku velmi priznive, spousta uzasnych veci, ochutnavky, dokonce jsem objevila i ekologicky setrne prostredky na nadobi a prani a byla tam spousta holek s miminama v ergu 🙂 Jsem rada, mame to 5min od domu, tak uz nebudem muset do supermarketu pres potok 😀 Koupila jsem bio mini cuketky, porek a syr, tak jdu asi neco chystat k veceri 🙂

milmic
11. říj 2009

Madli: takže vlastně máte rodinný domek?
No já myslela, že máte právě byt v paneláku. Já teď dočasně bydlím s mým milým v bytě, ale po svatbě se nastěhujeme k nám na dědinu.
No v tom bytě trpím, páč jsem z dědiny - hrobové ticho, klid, žádný stres. V bytě papírové stěny, slyšíš aj, když nad tebou jde nějaký chlápek na OO: 😕
Tak to jsem myslela, že máte něco podobného.

Jaké sháníte auto?
My budeme taky po svatbě kupovat, no vybraný je zatím Ford Focus - já tomu nerozumím, můj jediný požadavvek byla klimatizace a dost velký kufr, aby se tam vlezl kočárek (páč moje sestra s tím má normálně problém dát kočárek do kufru, musí to jaksi rozkládat bo co)

tiburcia
11. říj 2009

Mil my jsme taky bydleli v bytě a opravdu mě sousedi rušili....teď bydlíme sice taky v bytě 😀 ale nad garážemi je klid 😉

Madli ještě uvidíte spoustu aut, není třeba se unáhlit 😉 já i manžel máme každý svoje auto....no a jednou až bude kočárek a náhodou by se mi tam nevlezl (vezla jsem kamarádku s Hartanem a ten se tam dal vložit jen když jsem odklopila jedno zadní sedadlo), tak si auta prohodíme, on má totiž combi 🙂 ale to je hudba budoucnosti 😀