Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
23. říj 2009

Hermi, tak ať ti to jde rychle od ruky.
Chaar, ano, pokud to půjde, určitě pohlaví chceme vědět. Protože zatím jsme nebyli schopni dát dohromady ani dvě jména, natož čtyři 😀 Ale stejně je ještě brzo, může se stát ledacos.

Jo a do výtahu se nám asi nevejde ani normální kočárek..

chaarleene
23. říj 2009

a v kterém jste patře?

tiburcia
23. říj 2009

eirin ale jsou to krásné starosti 😉 😵

eirin
23. říj 2009

Tibu, ano, to jsou 🙂
Chaar, v sedmém.

chaarleene
23. říj 2009

eirin, tak to je docela naprd 😒 a nějaká kočárkárna nebo něco takového?

madlisek
23. říj 2009

Je Hermi, velky dum, kam se vsechno vejde, zavidim 🙂

Eiri, stejne je to tak super, zvlast po tom snu ze ctyrma carkama je to uplne uzasny 😵 A Komar je muz cinu, ze hned zacal merit, to se mi libi 😉

Tibu, uz topite normalne? A co spineni?

aerin
23. říj 2009

tak jsem zas tu, ale jen na skok, jdu spat🙂

tuhle bych chtela http://www.garnstudio.com/lang/en/visoppskrift....
jenze to neuhackuju☹ ani nejsem schopna prelouskat ten navod🙂

aerin
24. říj 2009

dobre rano holky🙂
chaar, nasla jsem tam jeden zavinovaci, tak mrkni...
http://www.garnstudio.com/lang/en/visoppskrift....
se zakladnim strihem uz by snad nebyl problem ty predni dily protahnout...

aerin
24. říj 2009
tiburcia
24. říj 2009

Ahoj holky....za chvíli jedeme na výlov rybníka..tak se těším, co si koupíme za rybičky a dáme si tam nějakou specialitu 😵 😵 😵

už topíme tak na 80 %....prostě T..... topí celý barák jen náš byt není dotopovaný...včera tam byl opravář,zas cosi pomačkal, tak uvidíme....nejvíc mě štve, že zrovna mě bývá zima a zrovna nám to netopí 😀 😀

no a špinění...začalo to 14 DC a vydrželo mi to opět až do mrchy 😠 už je to 5 cyklus po sobě...takže v úterý valím k dr a chci okamžitě změnit prášky....zatím nepomohly ani čaje, ani vitamíny....

tiburcia
24. říj 2009

Aer krásné věci.....ale tohle bych nikdy nezvládla 😉 😀

herminka
24. říj 2009

Madi, tedy aspoň doufám, že se nám do toho baráku hodně vleze 🙂 Dost lidí nám totiž říká, že je velký, ale on je spíš takový normální, ale vysoký (mohla bych ho vložit na picasu, co?). Ale budeme mít s manželem pracovnu (jako dohromady - vždycky jsem si totiž stěžovala, že on bude mít pracovnu a co já, a on na to, že budu mít přece kuchyň 😀 😠; když jsem mu pak řekla, že kolegyně má pracovnu s přítelem, uvolil se k témuž 🙂), tak snad budu mít na své motání prostor.

Aer, český návod na podobnou čepku je tady: http://www.e-pleteni.cz/popisyZdarma.petra?star... (je to č. 0006; musíš se zaregistrovat a pak můžeš stahovat návody v PDF zdarma). Taky jsem si ji chtěla uháčkovat, ale nakonec jsem si tímtéž vzorem udělala klóbrc. Svetry mi to nechce otevřít ☹

Tibu, užijte si výlov 😵

eirin
24. říj 2009

Chaar, to teprve musíme zjistit, já zase tak akční jako komár nejsem a budu tohle řešit až na jaře 😀 Teď mám problémy sama se sebou, ráno jsem se vzbudila s migrénou jako prase, takže chudák komár bude přes víkend malovat byt sám, já ležím, pospávám a modlím se, ať hlava přestane bolet co nejdřív a žaludek se zklidní 😝

Tibu, výlov ti závidím, ryby miluju, takže potom nám musíš povědět, jaké to tam bylo!

Aer, už jste byli na té exkurzi?

Hermi, prý že on pracovnu a ty kuchyň 😀 Vtipálek...

eirin
24. říj 2009

Madli, asi co se týče dětí budu mít opravdu věštecké sny. Celou dobu jsem počítala s tím, že tam tedy bude jenom jedno, protože jsem předtím trochu špinila a říkala jsem si, že to je tím, navíc doktorka pravila, že pravděpodobnost toho syndromu je u mě vysoká... no a na čtvrtek (komár je mi svědkem) se mi zdál sen, že tam byla obě miminka i se srdíčkama. No a odpoledne fakt jo 🙂)
Takže Aer, až se mi bude zdát, že máš dvě čárky, tak tě ihned budu informovat 😀

aerin
24. říj 2009

hermi, nejak jsem se k navodum jeste nedoklikala..🙂 kazdopadne jsou tam primo odkazy na to garnstudio, co jsem sem davala ja🙂 takze to bude asi totez🙂

aerin
24. říj 2009

eiri, ok😅
na exkurzi se uz jelo, ale beze me, lezela jsem☹

aerin
24. říj 2009

uz jsem to nasla🙂

estrellita
24. říj 2009

eirin: tak doufam, ze se ti treba bude znat o nas vic, ze mame carky 😀

jinak dobre ranko, bordel v byte (prestavba) zacina nabirat obratek 🙂 ale me nejvic bavi vybirat doplnky 😵

jinak ja jsem tentokrat spinila jen 2 dny, tak jsem zvedava, dneska jsem 12 DC a trochu poklesla teplota, tak jsem zvedava na nasledujici dny, ze by to treba mohlo byjit na 14 DC (ja jsem naiva, co? 😉 )

estrellita
24. říj 2009

ale na co jsem se chtela zeptat .... zrovna v nedeli bych potrebovala vedet spravnou teplotu,a le je zmena casu...........jak to budete delat? merit o hodinu driv?? jako pak porad? a nebo ne?

herminka
24. říj 2009

Aer, právě že mi to nechce otevřít ty odkazy, cos poslala - jen čepku, ale svetry ne. Ale to nevadí.

Estrel, pokud jsi schopna po měření ještě usnout, teoreticky bys mohla měřit teď pár dní o hodinu dřív (tj. ve stejný čas jako dosud) a až pomine "nebezpečí" ovulace, začít měřit před vstanutím. Asi mi nikdy nepadla ovu do změny času 😀, tak ani nevím, jak jsem to řešila.

eirin
24. říj 2009

Estrelko, udělala bych to stejně jako píše hermi, tj. do ovulace měřila postaru a pokud už jsi po ní a je to pro tebe pohodlnější, tak měřit o hodinu později.

eirin
24. říj 2009

Holky měřilky, myslíte, že v grafu BT mi stoupla teplota po první ovulaci a druhá přišla o několik dní později? Dá se vícečetná ovulace z grafu poznat? Asi ne, co...

chaarleene
24. říj 2009

holky, tak jsem konečně tu 🙂
dopoledne jsem se pěkně zamotala v řeznictví, naštěstí naši bydlí přes ulici, tak jsem šla rovnou k nim a na půl hodiny si u nich sedla, abych se dala trochu dohromady 😒 asi mám dneska nějak nízký tlak 😔

ale teď už je to docela ok, tak snad to bylo jen chvilkové...

madlisek
24. říj 2009

Dobre ranko!

Pojedeme na vylet! Uz je mi fajn, tak jsme si nasli na netu jednu prirodni rezervaci a jedem to tam prozkoumat - uz se tesiiiim 😵

Eiri ty jo, tak to nam musis rict, kdykoliv se ti bude zdat neco zajimaveho 🙂 S tou vicecetnou ovulaci nevim, zkus si v galerii na FF najit grafy "pregnant with multiples" (bohuzel to tam nemaji rozdelene na jednovaj a dvouvaj), treba tam neco vyctes 🙂

Tibu, ja jsem taky zimomrivka, tak ti moc preju, at mate doma co nejdriv teplo!

Hermi, pracovna zni uzasne 🙂 Fotky urcite dodej, at se inspirujeme 🙂

Estrel, to je rychlovka s tou prestavbou, ja myslela, ze se teprve pomalu chystate! A co vsechno budete menit?

Char, bud na sebe (nebo spis na vas 🙂 ) opatrna!

tiburcia
24. říj 2009

Ahojky...takže výlov rybníka byl super...měli tam i živé ryby v akvárku co se moc neprodávají- sumec, štika.... 😉 no a nám už plave amur ve vaně 😀 😀 tam jsme si dali různé speciality..já jsem měla pstruha a byl fakt boží... mňam 😵 😵 😵

madli no já doufám, že už to půjde...tolik peněz to stálo a furt to netopí 😠 😠 😠 jinak výlet závidím....já ještě v žádném parku ani v rezervaci nebyla.....

Eiri začínám se bát tvých prorockých snů 😀 😀 😀

Hermi hoď tam fotky, ať se můžem pokochat 😉 zrovna dneska jak jsme byli odpo na procházce tak si vedle nás staví lidí dřevěnici....no nevím,ale dle mě, je to nevkus jak blázen...tak postaví dřevěnici a do toho, si do nádherného výhledu do údolí nastrkají okna, která jsou rozdělená na osm čtverečků a ještě k hnědé fasádě bílé rámy....no nic moc teda....jestli se mi bude chtít hodím vám to do alba 😉

estrel a co všechno přestavujete?

chaarleene
24. říj 2009

madli, snažím se 🙂 miminko mě teď 2 dny docela zlobilo, skoro jsem ho necítila... ale jak jsem dneska seděla u našich a mazlila se s pesínama, tak jsem ho zase krásně cítila 😵

estrellita
24. říj 2009

tibi: madli, vlastne uplne vsechno od podlahy po strop vcetne nabytku, dveri, klik 😀 - penize litaj a litaj, ufff, ani jsem netusila, jak je tohle vsechno neskutecne drahy.
jedine, co zustane, je detsky pokojik - ten se bude delat az prijde ta vhodna doba (tehotenství 😀 ) si nedovedu predstavit, ze bysme tam ted neco delali a za rok dva to vyhodili, ted proste nebudeme kupovat nic detskeho a aspon nam ten pokoj slouzi jako sklad vsech veci z bytu,ale jelikoz teme r vsechno vyhazujeme, tak tam toho bude minimum a aspon se to vsechno vejde 🙂
ale uz se tesim, az bude po 😉

eirin, jak jste na tom vy?

madli: uzij si rezervaci a dej nam pak do spolecneho alba fotku, at se muzeme pokochat 😵

diky holky za rady ohledne mereni 🙂 prave, ze jsem jeste pred, tak to budu muset pretrpet. po mereni klidne usnu, takze budu ted par dni merit v 6:15, to me zabije, ale aspon budu presne vedet, jak na tom jsem.

estrellita
24. říj 2009

jo ale jinak mame krasne misto v loznici na detskou postylku, no uplne ji tam vidim 😀 😀 😀

aerin
24. říj 2009

ahoj holky🙂 my jsme taky vcera znova debatili o tom, jak si predstavujem ten spis baracek🙂 a myslim, ze uz mame celkem predstavu, pak vam to napisu, ale ted jdem tancit.....po sto letech jsem premluvila V. abysme sli do tancirny, takze jdem, pa🙂

estrellita
24. říj 2009

aer: hezky si zatancujte. my jsme tancovali nedavno a jelikoz se mi manel trochu pripil, tak jsme po sobe vic slapali, nez tancovali 😀
jsem zvedava na tvuj popis 😉
ja prestavbu fotim, tak pak vam ty hruzostrasne snimky dam do spolecneho alba 😅