Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

milmic
6. lis 2009

V ruce. 😎

Tak to je ale hodně dobrý oznamko, Tib. 🙂 Fakt šikula, klobouk důle.

tiburcia
6. lis 2009

tak je tam 🙂

tiburcia
6. lis 2009

sice nic moc kvalita, je to scan 😉

děkuji za pochvalu....měsíc práce 😀

milmic
6. lis 2009

Měsíc? ????
Tak to jsi drsná. Já jsem to obkreslila na papíry, obtáhla černou a poslala o dům dál, aby to můj milý naskenoval a sešrouboval. Pak už se s tím prděl on.
Já zase šiju vývazky pomalu polehku. 😅

milmic
6. lis 2009

No já teda musím přiznat, že kdybychom měli doma aspoň trošku kvalitní barevnou tiskárnu, tak bych si s barvičkama taky trošku pohrála. V rámci mezí. Jenže my jsme rádi, že to tiskne aspon černě. 😀

Ale základní požadavek byl ušetřit pár krejcarů a můj milý to chtěl takto do oranžova, ale zas je to jednoduchý a taky hezký.

herminka
6. lis 2009

Holky, jste obě moc šikovné!

Taky jsem přidala naše oznámení. Máme ho od grafika. Dali jsme mu svůj návrh, aby ho opatřil ořezovými značkami atd. pro tiskárnu, on měl zrovna tvořivou náladu, tak nám ukázal verzi, která ho napadla,l a vznikla verze, která se nám zalíbila a použili jsme ji. A bylo jako olivy - buď z něj lidé byli nadšení, nebo se jim vůbec nelíbilo 😀

herminka
6. lis 2009

Mil, vývazky jsem dělala tavnou pistolí, byly hotové jedna dvě 🙂

Jinak pro nás oznámení a fotky byly nejlevnější z celé svatby - oznámení úplně zadarmo (grafika i tisk) a fotky za flašku whisky (tuším).

milmic
6. lis 2009

Ale to je taky dobrý, Hermi.
To jste vy dva ten stín?

Já jsem taky chtěla použít stín, podařilo se mi na vandru vyfotit úplně úžasnej stín, no než ho popisovat, hodím ho do picasy. Ale potom zvítězily ty buřty no.

herminka
6. lis 2009

Jojo, to jsme my. Všichni poznali manžela podle nosa 😀

Chaar, ta muzikoterapie zní výborně. Ale taky by mě šustění spacáků rozptylovalo 😒 Když tam jdeš, vypadá to spíš, jako bys mířila někam na čundr, ne 😀

andelka
6. lis 2009

moni: No to je překvapení 🙂 to je super, že ses na nás přišla podívat po dlouhé době. Tobě ty tt taky pěkně naskakují 😵 a gratuluju k holčičce 🙂

milmic, hermi: Moc krásné vtipné oznámka máte, super 😵
My jsme měli dvě, emailové a normální. Tak jsem je ještě taky vyštrachala a dala do alba.

Holky, dneska jsem večer sama doma, protože můj mu zapíjí novorozeného synka svého kamaráda 😵 Narodil se dneska ráno a jmenuje se Ondřej. Já jsem čula, že to bude kluk. Oni to nevěděli, měli to jako překvapení. 🙂

milmic
6. lis 2009

Anděl, taky krásné ozmanko. Ti pejsci jsou báječní.
Já jsem to naše vyfotila a mailem rozešlu to stejné. 🙂

Ta muzikoterapie vypadá fakt dobře. 🙂

Já jsem dneska zjistila, že dcera mojej tety (není moje pravá teta) je znovu těhotná, ale tak moc, že to co chvila vykoukne na svět a bude to holčička. No tak to jsou parádní zprávy.
Já jsem vůbec dneska měla fajn den, vařila jsem kuře na zelí - to mám strašně ráda, potom jsem si strašně užila flétničku, no srandy kopec dneska. Dneska jsem dětičky nikam nehnala a tak to taky vypadalo, opět jsme nestihli nic zahrát. 😀 Tak snad se už příště naučíme novou notu no - Gustíka. 😀 Už druhou hodinu dělám jeden list. 🙄

madlisek
6. lis 2009

Mil, fakt krasne oznameni, a ze neni originalni vubec neva 🙂 Ja jsem si s nasim taky vyhrala, delali jsme si ho sami, i mapky, ktere jsme spolu s oznamenim posilali. A meli jsme stejnou verzi i elektronicky (pochopitelne, kdyz uz to vsechno stejne bylo v pocitaci 😀 )

Char, ta muzikoterapie zni fakt naramne 😵

Mil, kdyz jsem byla ve skolce, tak jsem chodila do hudebni pripravky a taky jsme se ucili Evicku E a Gustika G a Cecilku C 😀 To je super, ze je to stale stejne 😵

chaarleene
6. lis 2009

hermi, mám s sebou vždycky takovou tu velkou papírovou tašku z Ikey a v ní mám složenou deku, polštářek, pouzdro na brýle a láhev s pitím 🙂 a přes to mívám danou igelitku, kdyby náhodou třeba pršelo 😀 karimatku nevlastním, takže poprvé mi ji půjčila kamarádka a včera jsem měla erární 🙂

akorát mě mrzí, že se to u nás ve městě téměř nedělá, dá se říct, že ty 2 muzikoterapie byly vcelku výjimka, příště paní přijede až 11.3., to už bych měla mít těsně před porodem 😅

milmic
6. lis 2009

Madli a přesně tohle já učím. 😀
Školčátka učím podle této knížky, kde je Honzík, Amálka..... A pak to všechno vybravujem.
A moje prvňáčky u nás doma učím podle všeho co mám, ale základ je taky Honzík, Amálka, děsně to ty děti bere. 😀
Někdy bych chtěla být zase dítě.... ale fakt jenom někdy.

herminka
6. lis 2009

Ty noty se jménama, to je podle Žilky, mám dojem, že?

Andělko, oznámení pěkná! Víc se mi líbí text na tom emailovém 😉

Chaar, takže nevypadáš jak čundračka 🙂 Moc to zatím nesleduji, ale myslím, že u nás ve městě se taky nic takového nedělá.

milmic
6. lis 2009

No Žilka slyším poprvé, ale nejsem kovaná v oboru.
Školčátka učím podle žluté knížky od Hlavaté, má k tomu aj nějaký povídání a pohádky, například jak nota celá Honzík se klouzal na klouzačce a ta klouzačka trvala delé 4 doby, Honzík tu klouzačku přejel s dlouhým týýýý. A potom mu byla zima, tak začal drkotat zubama a rozpadl se na 4 čtvrťové noty. 😀
A prvňáčky učím podle Hlavaté - tou vyvozuju noty, ale hrajeme z Daniela - taková oranžová, děsně profláknutá,a podle Flautoškoly, ta je hodně dobře udělaná.

chaarleene
6. lis 2009

já jsem o tom nikdy neslyšela, až kamarádka, která se stará o výtvarné a vzdělávací programy v galerii sem paní Drlíčkovou nalákala 😵 a ještě si ji pozvali do maminkovského klubu, kam chodím cvičit 🙂

jinak paní říkala, že má muzikoterapii přímo vystudovanou a ještě dál studuje - dokonce i u nějakého šamana z Tuvy 🙂

andelka
6. lis 2009

Hermi: to bude tím, že na emailové jsem ten text vymýšlela já a na normálním mi dali vybrat v tiskárně 😅 My jsme to nějak moc nestíhali. Takže napřed jsme rozeslali známým a kamarádům emailové a pak rodině a bližším kamarádům jsme dali i normální. Ale asi tak až měsíc a něco před svatbou. Mně se ty dělané doma líbí, ale my jsme na to neměli čas ani možnosti technické.

Milmic: Moje mamka učí v kroužku ve školce taky na flétnu a pojemnované notičky mají taky. Děcka jsou moc šikovné. Já si z LŠU pamatuju Daniela. 🙂

herminka
6. lis 2009

Aha, ono možná těch autorů, co pojmenovávají notičky, je víc. Vzpomínám si totiž, že jeden rok jsem chodila do hodiny po holce, která se učila podle této knížky:
http://www.enoty.eu/vesele-piskani-zdrave-dycha...
Taky jsem se učila z Daniela - nejprve z oranžového, pak chvilku z hnědého, ale to jen krátce, potom jsem začala hrát na příčku.
Ech, to je nostalgie 🙂

chaarleene
6. lis 2009

když tu probíráte ta oznámka - my jsme měli 3 verze 😀

madlisek
6. lis 2009

To je teda nostalgie 🙂 Moje prvni byla myslim tahle http://www.cesta.jp/klavi.jpg

herminka
6. lis 2009

Chaar, ukaž 😉
Snad se na mě Des nebude zlobit, když prozradím, že měli úžasné videooznámko.

Madli, jé, podle té školičky hrála kamarádka a měla ji strašně oškubanou 😀

Holky, loučím se s vámi, jdu žehlit, jedu na víkend pryč a muž pak na služebku, kam potřebuje košile. Taky je tak rády žehlíte? 😀 😖

chaarleene
6. lis 2009

hermi, už je na picase 😉

estrellita
6. lis 2009

hermi,ja nesnasim zehleni,je to nejhorsi domaci prace,fuj 🙂 a jinak me zacina pobolivat bricho :-/ a jinak si jdu v po vyzvednout novou obcanku 🙂

milmic
6. lis 2009

Chaar, fakt dobrý oznamko. 🙂
ty notičky, Hermi, neznám, ale ono notiček je děsný mraky, no některý mín kvalitní jiný víc. Ona ani ta žlutá Hlavatá není moc dobré. Na pohled je skvělá pro dětičky, ale ten postup výuky je šílenej.

Košile? Mno.... zvykla jsem si, ale nebaví mě to. Žehlím je tátovi a miluju letní, nenávidím zimní. 🙄 A pravidelně - skončí léto..... letní košile vyperu, dám do koše na žehlení.... a je jaro, kooukám...... táta potřebuje vyžehlit letní košile. 😀 😀

milmic
6. lis 2009

Holky, loupou se vám někdy uši?
Mě se loupou ale děsně, jako kůže na boltcích.

madlisek
6. lis 2009

Hermi, ja ji taky mela uplne silene oskubanou, ono to jinak neslo, bylo to strasne spatne svazane, mam pocit, ze se rozpadla, jeste nez ji clovek donesl z knihkupectvi domu 😀

andelka
6. lis 2009

hermi: Košile? co to je? můj muž je nesnáší, má jen dvě, do obleku 😅 Já toho moc nežehlím.
Takže na víkend pryč, jo? Tak si to užijte, snad bude slušné počasí 🙂

My jdem zítra do kina, pak někam na jídlo, pak asi do Librexu nebo tak někam. Mamka bude moít totiž návštěvu, kamarádku a ta jak povídá, tak to se moc dlouho nedá vydržet, tak se radši zdekujem 😅 A v neděli přijde brácha se švagrovou, tak budem vařit a péct - mamka má zítra narozeniny a v neděli svátek 🙂

tiburcia
7. lis 2009

Hermi manžel má taky dvě košile..takže se moc časo nežehlí 😉

Estrel jinak taky nerada žehlím 😝

Andel hezky to oslavte...

mě dneska čeká úklid a pak učení 😉

chaarleene
7. lis 2009

tak manžel pracuje doma, takže v teplákách, košile nehrozí - ale třeba v létě je nosí rád 😀 ale ani mi nijak nevadí je žehlit, celkově se dá říct že mi žehlení nevadí, třeba takové vysávání, to je horší 😀