Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
2. pro 2009

Heh, to se mě snažila tchyně (služebně starší už znají, Milmic ne, tak mě nekamenujte 😀) na první nebo druhý návštěvě přesvědčit, že náš syn se MUSÍ jmenovat Miloš, že to bude taková hezká tradice, protože se tak jmenoval už Lišákův dědeček. Že by byl jako 4. v řadě. Nj, má smůlu, diktovat si nenecham a jakmile mi někdo řekne, že něco musim, tak se obvykle zabejčim 😉 (Na další návštěvě padlo, že dcera bude muset být Ildikó, to jsem ji taky poslala do háje, tak to pak odnesla neteř - dceru si ukecala snáz 😀 Malá je Anikó, ale stejně jí nikdo neřekne jinak, než Aničko).
Já se hlavně držím toho, že jména mají rozlišovací funkci. Rozlišování malej a velkej Miloš mi přijde notně ujetý, když mají oba téměř 2 metry, jak by se to rozlišovalo ještě dál, to teda nevim. 😝

elitera
autor
2. pro 2009

A jinak jméno pro kluka, to bude vůbec mazec. Hezký - Vojta, Ondra - jsou passé, protože to jsou Lišákovi debilní bratranci, Martin se mu nelíbí, nemělo by to končit na Š, L. Navíc by bylo fajn, kdyby se tak nejmenovaly na pískovišti 4 další děti 😝

milmic
2. pro 2009

El. 😀 😀 😀 😀
Čtu dobře Ildikó? Co je to za jméno?

elitera
autor
2. pro 2009

Jo, čteš dobře... to je snad maďarský nebo starořecký nebo co...
Až budu znovu těhotná, tak budem mystifikovat něčím strašlivým, jakože hočička bude Kunhuta nebo Pipilota Citrónie, kluk Brundibár nebo tak něco, aby nám do toho prostě nekecali. Jak jedni, tak druzí 😉

elitera
autor
2. pro 2009

Nebo třeba Květoslav. A zdrobněle mu budem říkat Květáčku :-* 😀

milmic
2. pro 2009

El. 😀 😀 Ty jsi číslo. 😀 😀 😀

eirin
2. pro 2009

Květáčku 😀 😀 😀

chaarleene
2. pro 2009

já bych právě když už, tak variantu Vítek (ne Vít) - protože nám zase nemůže končit křestní jméno na t nebo d... teda může, ale blbě by se to říkalo 😀

andelka
2. pro 2009

Ildiko je maďarské jméno, poprvé jsem to slyšela kdysi v Poště pro tebe, tam se tak jedna paní jmenovala, všichni se divili, ale i chválili, že je to krásné a zajímavé jméno. Mně se Ildiko i líbí, stejně jako třeba Timea nebo Zoe. 🙂

My též někdy ze srandy říkáme, že to bude Spíťa (Spytihněv) nebo Kunigunda 😀

to je děsný s tou kombinací jméno a příjmení, co?

deenakee
2. pro 2009

Dobré ránko.. ještě vás dočtu...
Jinak my jsme se posnažili a mala jsem zase krááásné posly... skoro jako opravdové .... no ale zaspala jsem je a přešli.. což porod bych asi nezaspala... Tak snad příště : ) Chtěla bych tak do 10 dnů porodit... abych byla na Vánoce doma.. Nakonec podle ultrazvuku mám termín 16.12. Já se tak těším : )

andelka
2. pro 2009

Páni, to už je cobydup 🙂

eirin
2. pro 2009

Teda ale Deny, to to uteklo... jdu si z nostalgie přečíst, jak jsi nám oznamovala, že máš dvě čárky 😀

lucitee
2. pro 2009

eirin: cumim jak pero z gauce na tak velky pupik v 15 tydnu. Holt je znat ze jsou tam dvojcata 🙂

andelka
2. pro 2009

Uteklo to šíleně, vždyť Velikonoce byly nedávno. Já jsem se tehdy tolik modlila, aby se vám potvrdilo vánoční miminko 🙂 Pamatuju si to, jakoby to bylo včéra. 😅

estrellita
2. pro 2009

Ahoj holky,

zdravim vas po navratu z dovolene 🙂 zacinam docitat, ale jde to tezce, protoze jste silene ukecane 🙂

madli: pobavila me tvuj sen, ze jsi byla na moji svatbe 😀 a zavidim, ze mas uz vanocni atmosferu, my snad ten byt dodelame, uz se tesim na konec vikendu, ted toho bude strasne moc noveho a finalizace hodne veci, takze se tesiiiiiim 🙂

jinak jsem byla u gyn. na preventivni prohlidce

elitera
autor
2. pro 2009

Estrel, s tou gyndou do říkáš tak, jako bys chtěla dodat něco důležitýho 😉 tak co? 😉

aerin
2. pro 2009

no holky, tak jsem po pul hodine zdrhla z prednasky a jsem neskonale stastna, ze nam ty ostatny dnesni odpadly, protoze jinak bych ai odpadla ja 😖 😝

mil jako jaky vybral jmeno? no on zadny, byl to muj napad, on souhlasi, ale skoro nikomu jinymu se to nelibi. je to Zacharias

andelka
2. pro 2009

aer: Tak to ti super vyšlo, odpadlé hodiny vždycky potěší 🙂
Zachariáš je krásné, zvláštní jméno
Mně se líbí i Jeremiáš nebo Jeroným

No nic děcka, zas jsem tu ztvrdla o hodinu dýl než jsem chtěla 😅 Tak odpo pa, nebo spíš večer až.

aerin
2. pro 2009

estrelko, a????

andelko a myslis ze to zni fakt tak udesne s prijmenim Kulhanek? ☹

milmic
2. pro 2009

Aerko a vy jste svoji nebo ne?

eirin
2. pro 2009

Luci: No však jsem taky včera avizovala, že to není bříško ale pupek, je to fakt dost znát, že jsou dvě. Tak poctivě mažu mažu, aby mi břicho popraskalo co nejmíň.

aerin
2. pro 2009

mil, nejsme

milmic
2. pro 2009

A bude svatba? 🙂

eirin
2. pro 2009

Aer, a jaké zdrobněliny pro jméno Zachariáš budeš používat?
Každopádně volba je to zajímavá. Žádného Zachariáše neznám, jen příjmením.

aerin
2. pro 2009

no nekdy jo, ale ted ne, mame k tomu svoje duvody...sice bych rada, ale neda se svitit☹

aerin
2. pro 2009

Zak, Zach, Zaky, Zachy, Zachysek.....?

estrellita
2. pro 2009

jezis, pardon, jsem tu vzbourila plane nadeje, jen mi prilitla kolegyne drze az k pocitaci, tak jsem to musela rychle odeslat, aby nic nevidela 😅 😀

no rekl mi, ze jsem vporadku, zadne cysty, vse OK, cytolo. budu mit vysledky taky pristi tyden, tak to bude OK. a pak rikal, ze sliznie OK, normalni vyska. a ja na nej: a neni vyssi? a on, no neni. a ja, hmm, takze to tehotenstvi asi nebude, ze. a on, no asi ne. ze to nemuze rict na 100%, ale pri tehu je to vetsinou vyssi, takze myslim, ze se do par dnu dockam MS 🙄 ale jsem stale optimista, ze to proste jednou vyjde a strasne obdivuju aer.
jako reci nemysli na to, mi ted prijdou jeste vis scestny, nez predtim (i pred tim mi to prislo na hlavu). 😅

aer: tan ma Zaka, vid? mi to prijde moc hezky 🙂 a jaky mate pro holcicku (az sem jsem jeste nedocetla 🙂)

herminka
2. pro 2009

Achjo, prošvihla jsem bříško s komářátkama ☹

Elit, největší úlet by byl, kdyby Tvoje švagrová dala tu Ildikó druhé dceři - sestry Ildikó a Anikó, to se hned tak nevidí 😀

milmic
2. pro 2009

Aer,
není to špatné jméno. 🙂 Jestli budete mít chlapečka, tak to bude zajímavé jméno - v pozitivním slova smyslu. 😎

Jinak já znám hned několik párů, co se nevzali, i když už mají děti. Prý je to finančně výhodnější.
To zas nevím, páč já bych nechtěla mít dítě bez svatby, ale dneska se to bere úplně jinak. 🙂

eirin
2. pro 2009

Hermi, komářátka jsou stále na Picase 🙂