Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
20. dub 2009

maji, vlevo v tom menu je Sharing nebo tak neco a tam je home web site (nebo tak neco, uz FF nepouzivam, tak to nemam po ruce) a tam hned prvni radek takovy okynko, v nem link, ten zkopiruj🙂 😀

majatob
20. dub 2009

asi su blba, ale neprisla jsem na to, co mam kopirovat 😅

andelka
20. dub 2009

Maji: jo tak to nevím, já používám WK, tam mám pod tabulkou taky okénko s linkem, který kopíruju sem. 😕

eirin
20. dub 2009

Maji, vlevo v menu dáš Sharing, vybereš Home page setup a na stránce, která se ti objeví, zkopíruješ link napsaný pod Your Charting Home Page Web Address:

eirin
20. dub 2009

Já používám obojí, ale WK jaksi graf nad 50 dní neudělá (hehe, mám pocit, že jsem už několikátá z tohoto webu, kdo s tím má tuto zkušenost) 😠

andelka
20. dub 2009

Maji: Tak snad to najdeš. 🙂
eirin: jo, tak v tom je FF lepší. štěstí, že můj nejdelší cyklus byl 43 dní, ještě jsem se vešla. 😅

majatob
20. dub 2009

jupi podarilo se 😀 a ne ze se mi budete smat, ze jsem zacala na konci cyklu...nekdy se zacit musi a me se nechtelo cekat na zacatek 😀

aerin
20. dub 2009

jojo, ja se k FF mozna taky vratim a budu tam vsechny teploty jak debil prepisovat, az se (zase) nevejdu do 50 dni, ale ted zapisuju jen do WK🙂

majatob
20. dub 2009

tak co rikate na muj graficek, no neni rozkosnej? 😀 😀 😀 😀

andelka
20. dub 2009

Maji: no krásný 🙂 Někdy se začít musí, ale na začátku cyklu by to bylo ještě zajímavější. 😉 😀

majatob
20. dub 2009

andelka, dekuji dekuji, me se zatim taky libi (protoze z neho zatim nevyctu, ze nic nefunguje jak by melo) 😀 😀 😀

andelka
20. dub 2009

Maji: Tak tady je můj - http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Taky jsem na konci cyklu, nebo na začátku dalšího. Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli ta včerejší a dnešní červená je ještě špinění nebo už začátek MS. 😅

majatob
20. dub 2009

andel, tak a ted mi prosim vysvetli, co presne v tom tvojem grafu mam videt 😀 nejses tehotna? 😀 😀 😀

andelka
20. dub 2009

maja: Vypadá to tak, že? Teplotky se mi drží nahoře...no, nejsem, není z čeho. Smajlíci jsou na hony vzdálení ovulaci (někde v těch zelených dnech, nedá se to určit úplně přesně). Mě teplota před začátkem MS neklesá, takže jsou moje grafy trochu matoucí v tomhle.
Jinak je tam vidět krásný vzestup nad linii (ta modrá čára), který potvrzuje proběhnutí ovulace (asi 22 den cyklu). Ty značky s a c po tím znamenají změnu hlenu (s- vláknitý a c- krémový). Ten se po ovulaci taky mění, stejně jako poloha a "tvrdost" děložního čípku (ten si ale zapisuju do papírových tabulek, na WK ne, teprve se to učím rozeznávat).

majatob
20. dub 2009

andel, ja nevim, me to jen napadlo 😀 jdu to jeste jednou prozkoumat s vysvetlivkama 😀

lucitee
20. dub 2009

venku tak krasne a ja v praci a deprimovana

aerin
20. dub 2009

hele tak ja vam taky hodim svuj....andelko, je mozny, ze by se schylovalo k ovulce kolem toho 20. dne a pak si to telo rozmyslelo?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

majatob
20. dub 2009

ahaaaaa 😀 takze plodny jsou jenom ty zeleny dny? asi se ptam jak blbec, ale fakt se v tom nejak nemuzu zorientovat 😀

andelka
20. dub 2009

Luci: Pročpak jsi deprimovaná?
Aerin: No, to se většinou nezjistí podle teplot, ale podle hlenu. Že se změní jeho charakter na plodnější, ale není to potvrzené vzestupem teplot. V cyklu může být víc vrcholů hlenu - plodný, neplodný, plodný (nebo dejme tomu řídký tažný, hustý bílý a znovu tažný) a pak teprve ovulace.
Maji: Ne ne, ty zelené čáry značí období, kdy asi došlo k ovulaci a tzv, optimum (doba, kdy se nejsnáze otěhotní, je to den před ovu až den po ní, kryje se to s těma zelenýma čárama). Potenciálně plodné období může být až 3-5 dní před ovulací, protože spermie, pokud mají fajn prostředí (plodný hlen) můžou přežít i víc dní.

andelka
20. dub 2009

Maji: jinak mých 13 dosavadních cyklů můžeš zkoumat v mém albu grafů. 😉

majatob
20. dub 2009

ach jo a ja si myslela, ze uz jsem to pochopila 😅

andelka
20. dub 2009

Maji: to neřeš, žádný učený z nebe nespadl a měla jsi vlastně pravdu, ty zelené dny jsou plodné (nejvíc plodné dny v cyklu), já to jen upřesnila. 😉

majatob
20. dub 2009

andel: 🙂 🙂 🙂

estrellita
20. dub 2009

aerin: vam se to tam tema smajlikama jen hemzi 🙂
ahoj holky 😉
maja: ja tomu rozumim asi stejne jako ty 😀 😉

eirin
21. dub 2009

Dobré ráno holky,
tak se omlouvám, že vás s tím zase otravuju, ale kde jinde by si člověk měl postěžovat... podle dnešní a včerejší teploty to ovu nebyla 😒 ach jo...

elitera
autor
21. dub 2009

eiri, já mam taky prdlajs... a k tomu nejspíš zánět 🙄

lucitee
21. dub 2009

ahoj holky, jaro parada co...se tesim na dnesni lezeni a na vikendovej vandr.

Andel: no zas jsem mela v praci krizi, ze me to neba, ze mi nemuzou pridat, ze nemam naky jistoty...pritom se nemam spatne, ale nak to na me dolehlo. Spis si musim srovnat co chci a co nechci, jsem nespokojena a mozna ani nevim proc. No ono to zas prejde. Uz to jednou prislo pred dvema mesici, pak jsem se vzchopila a ted se to vratilo. No bude zas lip. Uz se proste vidim spis u rodiny nez v praci, citim svou roli jinde...Na to mi sefka rekla: Luci na tohle se neupinej, nevis jak vam to pujde...my uz se snazime dva roky (coz jsem netusila)...

estrellita
21. dub 2009

luci: je fajn, ze se o tom muzes bavit se sefkou!! a ona ma pravdu!!!
a nemuze ti nejak praci obmenit? nevim, co delas, jestli tam nejaka taklova moznost je?

majatob
22. dub 2009

dobre ranko 🙂
po pobaveni pridavam svuj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2427d2
😀 😀 😀 teda zatim su z toho jelen... 😀 😀 😀