Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
7. led 2010

a jinak slovo prita, manza, mimisek ..... 😝 😝 nemam rada-

ale tehu a ovu beru taky jako zkratky, neco jako MS, DC, DPO atd. nebavilo by me to porad vypisovat 🙂

estrellita
7. led 2010

a vcera snad tibi psala i t, jako je pouziva m, jako manzel, tak vas asi dojde, kdo to je a me to pobavilo, taky dobra kamuflaz 😀

tiburcia
7. led 2010

víš jak, když procházíš text tak slovo na t jde dobře vidět...jsou v něm čárky a háčky...takže kamufláž 😀 😀

elitera
autor
7. led 2010

No příťa je strašný 😀 Já jsem psala vždycky přítul - vystihovalo to všechno 🙂)
A trochu se ošívam i z MP/MM, zejména MM se pak plete s MM u kojících 😀
Na pipkách se pro označení partnera dost vžilo "mhd" 🙂)

elitera
autor
7. led 2010

Já jsem to nejvíc naplkala na pipkách, ale to se holt teď počítá odděleně 😀

eirin
7. led 2010

Koukám, že já toho naplkáno zase ani tak moc nemám, překvapivě..

chaarleene
7. led 2010

eirin, tak to je krásný, že to bude páreček 😵 😵 😵

estrellita
7. led 2010

elit: jj MM je zavadejici, to je lepsi MHD, ale to patri jen na pipky 🙂

uz koukam, ze jsem ukazovala chaar s tema prispevkama 🙂

chaarleene
7. led 2010

estrel a to já jsem ještě prd oproti některým jiným 😀

tiburcia
7. led 2010

jo jo 40 000 a výš to je teprve něco 😀 😀

tiburcia
7. led 2010

holky co čekáte miminka...vedete si nějaký seznam výdajů?? 🙂

chaarleene
7. led 2010

tibu, tak to vůbec 😅 ale my jsme toho ještě moc neutratili, hodně věci jsme si nechali dát k Vánocům a tak... 🙂

estrellita
7. led 2010

tibi: proboha, kdo ma 40 000 a vys? 😀
chaar: mne je to jasne, to jsem manzelovi taky rikala 🙂

madlisek
7. led 2010

Ahoj holky!

Eiri, gratuluju k holcicce, to je uzasny, ze budete mit parecek!

Zatim jsem netestovala, teplota dnes kus klesla, ale je porad nad coverline.

eirin
7. led 2010

Tibu, za sebe můžu říct, že jsme teď měli tolik výdajů za byt a svatbu, že se v tom těch pár věcí, které zatím pro miminka mám, úplně ztratí 😀 A do budoucna si seznam výdajů za děti asi dělat nebudu, protože hodlám koupit jen to, co je skutečně potřeba a co možná nejlevněji.

tiburcia
7. led 2010

estrel tak třeba panda má 44 000 😀 😀

tiburcia
7. led 2010

já se jen ptala...já jsem si dělala seznam na svatbu...při konečné částce se mi protáčely panenky 😀 😀 😀 ale spíš mě jen tak zajímalo, kolik to vychází na dítě 😀 😀

estrellita
7. led 2010

holky, ja jsem zjistila, ze se za tim gyn tesim 😅 asi ze mam pocit, ze me proste spravi 🙂 prasky na s mam zvysene, tak to se taky rychle srovna, prej jsem nejaka hodne citliva 😀 tak uz uz uz aby to bylo,. ja jsem tak nedockava, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eirin
7. led 2010

Tibu, no a toho se chci právě vyvarovat 😀

Estrelko, to znám, já se taky na gyn vždycky těšila, na folikulometrii a potom na každou další kontrolu, když už se ovulka rozběhla 😉

madlisek
7. led 2010

My jsme seznam vydaju za svatbu udelali az po svatbe, meli jsme z toho infarktove stavy (a to jsme si co se dalo udelali sami), ale protoze uz bylo po, nedalo se s tim nic delat 🙂 Kdybychom ten seznam delali pred svatbou, tak asi budeme zit nadosmrti na hromadce 😀 Takze seznam veci na mimino budu delat taky az po, jinak se nikdy nerozmnozime 😀

lucitee
7. led 2010

on se spis boji ze bude mit doma slepici 🙂 jako ze tu zblbnu a bude ze me pipina 😀 to je proste asi cely

tiburcia
7. led 2010

madli já si to psala jak to přicházelo poštou....a to jsem většinu věcí nakoupila v UK nebo si vyrobila 😀 a děs...ale bylo to míň než jsem plánovala....ale bohužel u mimi pochybuju, že si něco vyrobím sama 😀 😀

eirin
7. led 2010

Tibu, no to hlavní si vyrobíte sami 😀

elitera
autor
7. led 2010

Luci, můj má doma pipku a je spokojenej 😀

elitera
autor
7. led 2010

Tibu, Ivuska.H mi nabízela workshop na šití plínek, vezmu tě do party, jestli chceš 😀

herminka
7. led 2010

Elit, a dáš se na šití plenek? 😉

Ten sčot, kolik co pro dítě stojí, může být zajímavý,ale mám zkušenost, že když si výdaje píšu, mám pak tendenci škudlit až přehnaně.

eirin
7. led 2010

Hermi, to znám velmi dobře.

herminka
7. led 2010

Eirin, to jsem ráda, že nejsem sama "postižená" 😀
My si důkladně píšeme jen to, co dáváme do rekonstrukce baráku (včetně věcí za pár korun, jídla a projeté nafty).

tiburcia
7. led 2010

hermi já neškudlím já jen zírám 😀 😀 😀 ale je fakt, že se snažím si vždycky zjistit kde je to nejlevnější 😉

tiburcia
7. led 2010

proto se budu snažit všechno kupovat v Polsku..