Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
18. led 2010

jojo štěnátko čivavy 😵 😵

moni1412
18. led 2010

jeeeeeeeej, kratko ci dlhosrsta? 🙂 tiez sme nad touto rasou rozmyslali, ale sme to zavrhli, ze mozno potom na dome... raz bola u nas jedna na navsteve - polovica z Murka, tak nanho stekala, chuda, ten na svojom domceku, na najvyssom priecinku sa triasol ako osika 😅 foto nebude? 😉

tiburcia
18. led 2010

krátkosrstá...foto bude až zítra, protože sem ji navečer nechtěla fotit z bleskem 😉 ale je moc krasňučká!! 😵 😵

chaarleene
18. led 2010

aer, potvrzuju, že ten baret podle toho návodu, který jsme tu kdysi řešily, jde uplést 😀 právě jsem ho dokončila a dokonce v něm vypadám relativně ok - že se mě snad lidi na ulici nebudou bát 😀

moni1412
18. led 2010

len od dnes ju mate? 🙂 velmi sa tesim na fotky 😉

aerin
18. led 2010

chaar, myslis podle tech anglickych stranek co jsem sem davala? no ja jsem podle toho tu cepici taky upletla, akorat je jak jsem rikala mensi, takze to neni tak moc baretoidni 😀

moni1412
18. led 2010

char, aer, ja som taku ciapku videla aj v e-shope na sr a cr.... ci ste chceli sami? 🙂 ste sikulky ked ste to zvladli, teda 😉

estrellita
18. led 2010

tibi: super, tak at se Tobbymu u vas dari 🙂

estrellita
18. led 2010

holky, ja si rikala, co to tady v tom byt evoni, jako nejaky kolac a pak jsem si uvedomila, ze jsem asi pred hodinou dala varit brambory 😅 😅 .........voda se uplne vyparila a ony se spalily 😅 ted uz mi to smrdi 😀

chaarleene
18. led 2010

estrel, tak to je dobrý 😀

no, já jsem koupila takovou chlupatou strakatou vlnu na svetřík na miminko a pak jsem tak nějak usoudila, že vlastně když se narodí v březnu, tak by mu v takovém svetříčku bylo asi vedro, tak jsem si upletla baret 😀

estrellita
18. led 2010

chaar? hezky to umis prepracovat 🙂
no ja jen nemam dalsi brambory, tak nevim, co bude manzel zitra jist 😅 ale on si poradi 😀

moni1412
18. led 2010

char neviem.... ja planujem kupit aj nejaky svetrik, Denisko sa narodil koncom aprila a to bol este sneh jeden den ked som lezala v nemocke 😒 sice teraz zima nebola skoro ziadna, tak mozno pojdeme domov v kratkom rukave 😀

estrellita
18. led 2010
andelka
18. led 2010

hermi: Mamka to má asi 15 minut pěšky od nás. Strategicky jsme ji umístili mezi nás a bráchu 😅 Když budu mít malého, tak určitě bude chodit spíš ona k nám než já k ní, ale hned pod jejím barákem je park, takže odpoledne budu chodit s kočárkem kolem babičky 🙂

tibu: Gratuluju k Tobymu 🙂 Jste se rozhodli rychle teda - láska na první pohled? 😉

chaarleene
18. led 2010

moni, já už jsem dva svetříky upletla, ještě mám kombinézu a takový flaušový kabátek, takže to by mělo v té velikosti stačit a pak uvidím podle situace 🙂 ty miminčí věci jdou rychle, takže v případě akutní potřeby něco vyrobím 😀

elitera
autor
19. led 2010

Juhůůů! http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Mil, taky do toho grafu mrkni, jak můžou vypadat přirozený cykly (myslím tím, kdy může přijít ovulace a tak) 🙂

milmic
19. led 2010

Mno jako relativně brzo. 😀

elitera
autor
19. led 2010

asi nechceš vidět můj cyklus po revizi 😀 Aer, nemáš tu nějakej svůj exemplární? 🙂

milmic
19. led 2010

Věřím, že cykly můžou být někdy fakt hezký. 😀
Ale tak dýlka mi snad ani nevadí, jako to okolo no.

eirin
19. led 2010

To jsou novinky, předně a nejprve taky vítám Štěpánka a gratuluju Des 😵

Estrelko, pokud nemáš na ovu testu dálnici jako blázen, tak pozitivní není. Já taky jeden cyklus testovala a testovala, dvě čárky tam byly pořád. Jednou slabší, jednou silnější, takže jsem se na to postupem času vykašlala a spoléhala se jenom na teplotu. Co se týče folikulometrie, chodila jsem vždy pár dní před očekávanou ovu, když to nevypadalo, tak jsem šla za další cca tři čtyři dny a tak dlouho, dokud už dr. nevyhodnotila, že ovu nebude nebo dokud se neukázal dominantní folík. Byla jsem tam asi tři cykly, při všech jsem na začátku brala Clostilbegyt. No a až ten poslední dr. viděla jeden dominantní folík a jeden menší - nakonec praskly oba dva 🙂

aerin
19. led 2010

ahoj holky🙂

vsechny grafy mam v albu🙂

estrel, kupuj, nebo ti ho vyfouknu! (kecam, bohuzel, tento mesic uz si nic koupit nemuzu, ale je fakt kraaaasny)

eirin
19. led 2010

Aer, jak jsem dočítala, postupně jsem se v tom ztratila - jaká je tedy poslední verze se svatbou?

estrellita
19. led 2010

aer: diky za info, tak jsem zvedava, a jinak to vypada, ze se len trefila, kuk na link.

aer: uz jsem objednala 😵 😵 doufam, ze mi bude 🙂

aerin
19. led 2010

eirin, tezko rict 😀

lucitee
19. led 2010

mil: koukam ze mame podobny potize..... chjo vid
ja sazim na stitnou a jdu se objednat na endokrinologii

estrellita
19. led 2010

luc: t ymas taky problemy se stitkou? 😕

lucitee
19. led 2010

estrel: no pred lety jsem mela dost zdravotni potize a nakonec rekli hormonalni nerovnovaha, zacala jsem chodit na endo a tam mi nasadili hormony stitny zlazy, jako ze mi skoro nefunguje...po pul roce jsem mela srdecni zachvat (bylo mi asi 23 tenkrat) a zjistili ze jsem predavkovana tema hormonama, vysadili mi to a ja se procpala do Endokrinologickyho ustavu na Narodni v Praze. Tam videli moji kartu a rekli, ze jsem nikdy nebyla na hormonalni lecbu, ze to chtelo jen sledovat, ze byla na pokraji funkcnosti ale fungovala. Mam na ni chronickej zanet, coz ukazal ultrazvuk. Takze uz roky chodim tam 2x rocne, nikdy mi nedala prasky a jen to sleduje. Ale ted mam pocit ze mi to hapruje a musim se objednat.

estrellita
19. led 2010

luc: Narodka je pry dobra, urcite vedi, co delaji a treba se ti to zhorsilo, a nejake leky ti daji, zvlast, kdyz se snazite o dite. a jestli to dobre chapu, tak mas autoimunitu?

lucitee
19. led 2010

estrel: no Narodka je dobra a hezky mi to hlidaj. Mela jsem tam bejt v zari, mozna ze se fakt neco zmenilo. Brat leky mi asi nevadi, spis aby se telo srovnalo. Upozornila me, ze az budu tehotna, musim prijit a nasadi mi hormony.
Nevim, jestli je to autoimunitni, je to mozny. Jsem alergik.

estrellita
19. led 2010

ono to s alergii nema nic spolecneho, ale jestli mas chronicky zanet, tak to asi bude autoimunitni, asi. jj, ono i kdyz uz leky mas, tak je pak pri tehotentsvi zvysuji, protoze dite si to bere od tebe.