Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
1. únor 2010

chaar 😀 😀 😀 ty si teda číslo 🙂

chaarleene
1. únor 2010

tibu, to já jo 😀 se mnou je občas i sranda 😀

tiburcia
1. únor 2010

no aspoň bude mít vaše mimi veselou maminku 😀 😀

chaarleene
1. únor 2010

akorát že já mám docela zvláštní styl humoru, málokdo ho chápe 😀 i proto jsem neskutečně šťastná, že jsem našla chlapa, který ho nejen chápe, ale dokáže mi to vracet úplně stejně 😀

tiburcia
2. únor 2010

chaar tak to je dvojnásobné štěstí 😀

lucitee
2. únor 2010

eirin: krasna jsi byla, takova jako vznesena, hezky zenska a materska....ja nevim jak to rict aby to nevyznelo blbe, myslim to jako lichotku 🙂)))

uzivej manzelskyho zivota, ikdyz uz ho znas 🙂

holky me je moc hezky, to par dni pred MS neznam 🙂

chaarleene
2. únor 2010

bré ránko 🙂

tak mám nějaký kašel, uvařila jsem si slézový čaj a doufám, že to přejde 😒

luci, tak to je fajn, že ti je hezky 🙂

lucitee
2. únor 2010

treba MS neprijde hahahahaha 🙂

tiburcia
2. únor 2010

luci třeba to je znamení 😵

tiburcia
2. únor 2010

já mám dneska příšernou náladu.....už se těším na jaro a na sluníčko, snad bude líp 😎

lucitee
2. únor 2010

no to by byl mazec, padala jsem na bezkach, tahala drevo do schodu, mela naky brufeny, polosyrovy maso, kafe, jatra....jejda....

estrellita
2. únor 2010

luc: treba to tu bude do tretice vseho dobreho rijen 😀 a kdy to mas dostat?

manzel je nastydlej, hodne smrka a boli ho hlava, tak sel chudak spat do vedlejsiho pokoje. a je fakt, ze jsem ho slysela az k ranu, jak tam smrka a kasle.

a vubec se mi nechtelo ven, nejak uz me ta zima neba 😅 at uz je hezky pekne 🙂

lucitee
2. únor 2010

no jako citim se jinak, jako ne tehotne...ale proste jinak nez bezne v tyhle fazi cyklu. Ale ono to muze byt tim pohybem, ze bylo o vikendu krasny slunicko

lucitee
2. únor 2010

estrel: v sobotu nebo v nedeli

vlastne ted jsem na rade ja??????????

lucitee
2. únor 2010

rijen by byl super, zari a rijen, nejmilejsi mesice v roce....navic bych si moc prala otehotnet ted, aby se mimo narodilo na podzim kterej miluju, a zadny naledi s brichem a zadny vedra v lete s mega brichem

aerin
2. únor 2010

Ahoj holky🙂

Luci, drzim pesti 😵

Ja jsem se prave objednala na velky utz🙂 a dneska jdu k zubari, ten me sjede, ze jsem si nenechala vytrhnout ty osmicky... 😢

estrellita
2. únor 2010

aer: mu to sllib, ze az dokojis, tak rpijdes 😅
a zlobi te?

luc: tak drzim palce, jj, rada je na tobe 🙂 heled a nejsi ty nahodou narozena na podzim? pry to tak vetsinou byva, ze ten, kazdy ma nejradeji to sve narozeninove obdobi 🙂 ja jsem podzimni a mam rada jen podzim bez cvachtanic, a miluju jaro (bez cvachtanic) a strasne moc snehu (na horach) a leto porad 😀 😀

estrellita
2. únor 2010

no vedra v lete s brichem to asi budou 😉

chaarleene
2. únor 2010

estrel, tak to asi nefunguje, já jsem únorová a zimu moc nemusím 😅 nejradši mám hezké jaro nebo babí léto - prostě ani horko ani zima, přiměřeně sluníčka,... 😵

aerin
2. únor 2010

chaar, mam to stejne 😵 a jsem teda listopadova

estrel, no zlobi....jako ani ne, ale ty spodni jsou obe dve uplne kolmo k sedmickam, sice na ne netlaci, ale bojim se trochu, aby se mi od nich nezkazily sedmicky 😒 a prave musim zjistit, jestli je vetsi problem pripadny trhani v tehu nebo pri kojeni...ze bych si aspon tu jednu fakt vytrhnout nechala (jestli bude teda ochotnej dat mi novou zadanku😀)

estrellita
2. únor 2010

chaar: koukam, ze asi ne 😀

lucitee
2. únor 2010

estrel: mela jsem narozky pred mesicem, pocitala jsem to i jestli me nepocali na podzim, ale byl to brezen. Takze nevim odkud se to bere, ze jako jaro fajn, ale jsem alergik, takze vyhrady mam. V lete je mi blbe pri zmene tlaku, bourky a tak....ale zase mam rada ze je dlouho videt, je venku proste teplo, letni vlahy vecery....podzim je the best a zimu davam, kdyz je snih a idealne i slunicko...ale zase mi bejva blbe, migreny, smog, malo slunce a tak....proste mam celej rok neco 😀

no se sijen budete mit briska i v lete ale jeste ne tak moc veliky 🙂

lucitee
2. únor 2010

aer: me ceka trhani moudraku 15.2., mam ho jeste castecne v dasni...a ten posledni je uplne v dasni. A myslim ze by to vadit nemelo, moje skvela zubarka rika, ze injekce v tehotensvi nevadi, je to lokalni. A moudraky je lepsi mit pryc.

moni1412
2. únor 2010

maja Tobik spinka v akej postielke? budete mat dve malicke, alebo ako riesite?

milmic
2. únor 2010

Ahojte holky,
tož ¨já moudráky naštěstí zatím neřeším. Dva mám vyrostlý - ty vrchní a ty spodní čekají nevím na co. Ale snažím se je pucovat, co to jde, byt tam kartáček moc nedostanu. 😀

Dneska jsem koupila hafanovi nový vodítko, nechápu jak, ale poznal, že to je vodítko a hned začal lítat, že se jde jako ven. 😀
A moje MS, to je bííííííííída. Tak slabounkou jsem nikdy neměla snad. Ještě jsem se ani neobtěžovala najít řádné hygienické potřeby.... 😕

estrellita
2. únor 2010

tak ja uz mam nastesti vsechny 4 pryc. Brali mi je vzdy po dvouch. ty prvni dva zuby mi delaly velke problemy, ty dalsi dva byly uplne naprosto vpohode. Tak drzim aplce aer, at se to nejak vyresi, ale ja osobne bych do toho v tehotenstvi nesla, kdyby to nebylo uplne silene. jak jsi na tom?

herminka
2. únor 2010

Taky moudráky neřeším, ještě mi žádný nevyrostl 😀 Doufám, že nezačnou zlobit někdy ve 40 😒

aerin
2. únor 2010

estrel, s cim? jako s tema zubama? no neboli, nic nedelaji, vrchni podle rtg ani nejsou zalozeny nejak blbe a zatim jsou uplne (nebo skoro uplne) v dasni, takze u tech nemam duvod nechat si je sekat, ty spodni jsou teda uplne kolmo, jedna vyrostla trochu, tu taky neresim, ale jedna uz docela dost a vadi mi tudiz pri cisteni sedmicky

andelka
2. únor 2010

Holky, u nás je krásně - sluníčko 😵 posílám pro povzbuzení Tibu......... 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak jsem ráno byla na oGTT - přežila jsem to celkem v pohodě, až na jednu chvíli, kdy mi bylo fakt na omdlení, sem tam na zvracení, ale ustála jsem to a poslední hodina už byla pohodová. Akorát mě trochu bolí ruka, sestřička mi to brala 2x ze stejného místa. Zítra budu vědět jak jsem dopadla.

aer: Téda, už velký UTZ, tobě to letí 🙂

Moudráky - nahoře nevim že je mám, dole mám částečně vylezlé, ale prý mají místa dost, takže mě nenutí je nechat vytrhnout. Každopádně bych to nechala až po kojení.

chaarleene
2. únor 2010

tak mně zatím vyrostl moudrák jenom jeden - vpravo nahoře - a bohužel rostl ven z pusy, takže jsem se při jídle kousala do tváře 😅 takže šel ven 😀 ostatní moudráky zatím nevykoukly, jen už asi 10 let občas bolí a zkřivily mi přední zuby 🙄