Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
4. únor 2010

andelko: hezky fotky 🙂 bricko zase peken povyskocilo 🙂
a gratuluju k negativnimu GGT 🙂 dej si neco sladkeho, kdyz muzes 🙂

elit: co jste vlastne delali? to je fakt mazec§ hezky odpocivej a uzij si pedikuru 🙂

dub
4. únor 2010

holky teda vy toho prokecáte, já vás ani nestíhám dočíst. 😀
anděl teda to jsi toho pokoupila, pěkný fotky, gratuluji k negativ.GGT. 🙂
mil to stou tvoují mamkou je mi líto, na to se snad nedá ani napsat byla bych sprostá. 😖
ty jedeš s těma knihama, a ještě tolik před tebou , to je mazecch 😀
char tak to je jasný když jsi to vydržela tak dlouho , neříct si jestli to bude kluk nebo holka že teď už to vydržíš. 😀 😀
holky jak je u vás, tady dnes chumelí, a je hnusně, už mě to počasí fakt nebaví, už aby bylo hezky. 🙂

milmic
4. únor 2010

Dub, právě že moc nejedu.
První zpracovanou interpretaci jsem odevzdávala na konci září..... 😅 Takže moc nejedu. Rozjela jsem se až ted, když už hoří termín a hlavně neztrácím čas chozením do školy na blbý semináře. 😎

elitera
autor
4. únor 2010

Estrel, zpracovávaly jsme žádosti o dotace a zateplení, většinou školy. Vtip je v tom, že na každou výzvu se vyčlení určitej objem peněz, který se rozdělí (tentokrát 3 miliardy - ono se to nezdá, ale je to strašně málo), a nechá se přihlásit tolik zájemců, aby to naplnilo 150 % tý alokace. A protože o to zateplení je poměrně dost velkej zájem, plní se to hrozně rychle. Musíš ale odevzdat i vyplněnou žádost a přílohy, ale žádost můžeš vyplnit až první den, kdy se to otevře, o půlnoci. Takže proto tam holky byly přes noc. No a pak jsou závody, aby se stihly ty žádosti ještě včas dodat na krajský pracoviště, kam spadají ty projekty. My jsme měli teď Jihlavu, Brno, Hradec, Pardubice a Zlín. Po první dnu bylo naplněno 115 %, 150 % bylo druhej den asi v 9.30. Naštěstí pak povolujou odevzdání těch projektů do konce pracovní doby, tj. do 16 hodin. Nakonec se tam takhle nacpalo projektů za víc než 6,3 mld 😅 takže se bude nehorázně vyhazovat.

dub
4. únor 2010

mil, neboj to půjde, jak se dotoho jednou zakousneš . 😀 😀
je fakt když hoří termín tak to jde nějak samo, a hlavně to jít musí viď abys pak neměla problémy 🙂
eliter ahoj, ty jsi řidič z povolání jo.

tiburcia
4. únor 2010

andel gratuluju k dobrým výsledkům 😉

eli pedikůru závidím 😀

herminka
4. únor 2010

Na nové příjmení jsem si zvykla celkem rychle, spíš mě zpočátku štvaly dotazy "a próč máš dvě?"

Mil, vidím, že to máš podobně jako kamarádka, ta odevzdávala DP pár dní před svatbou, Ty budeš pár dní po 🙂

Andělko, mám radost, že si dál můžeš sladit život 😵 Bříško Ti opravdu za ty 3 týdny, co je rozdíl fotek, pěkně poskočilo 🙂

herminka
4. únor 2010

Jo, a u nás je nádherně 😵

chaarleene
4. únor 2010

my jsme oba státnicovali 5 týdnů před svatbou, resp. manžel dělal státnice všechny a já půlku 😅 a pak jsem je dodělávala měsíc po svatbě 😀

milmic
4. únor 2010

Hermi, no já bych chtěla právě dokončovat ještě před svatbou. Do 20.4. to musí viset v Isu. Tisk může přijít potom. Představuju si, že to odevzdám tak do 10.4. Možná naivní představa, ale co už. 😀

Až sepíšu tuhle knihu, tak už mi budou zbývat jenom 4. Jedna povídková maličkatá, to bude rychlý. Jedna románová pro dívky a potom dvě, na který se úplně třepu. To bude hřeb večera, ty jsou totiž úplně nejlepčejší její knížky. 🙂 Tak spolíhám na to, že to horší mám za sebou a to lepší přijde. 🙂

U nás je hmla už od rána. Na sluníčko to nevypadá, spíš bude hmlit celej den. 😒

elitera
autor
4. únor 2010

Dub, to ani náhodou 😀 Ale jsme kancl 4 holek a já jsem jediná, kdo se řídit nebojí a nevadí mi to 🙂))

Jo, příjmení... já jsem po svatbě nastoupila na brigádu, kde jsem se taky poměrně často představovala, takže jsem si zvykla poměrně rychle. Teď už mi přijde ujetý, že jsem se kdy jmenovala jinak 🙂

dub
4. únor 2010

eliter, tak to jo. 😀
já dojíždím do práce každý den autem a vůbec mi to nevadí, i mě to baví 🙂
když někam jedem na výlet s miláčkem tak se vždycky dohadujeme kdo bude řídit. většinou tedy vyhraje 😉 😉

chaarleene
4. únor 2010

já jsem měla problémy, hlavně když jsem sama o sobě přemýšlela, byla jsem s tím příjmením fakt srostlá 😀 a dodnes ho občas používám, protože samozřejmě zase lidi, kteří mě znali od mala, si většinou nepamatují, jak se jmenuju teď, takže těm se do telefonu představuju oběma a nebo jen tím rodným 😅

tiburcia
4. únor 2010

holky já jsem státnicovala 3 týdny před svatbou, v pátek před svatbou jsem měla promoce 😀 😀 😀

chaarleene
4. únor 2010

tibu, taky dobrý 😀

herminka
4. únor 2010

Mil, to je mi jasné, že chceš mít hotovo před svatbou, stejně to přece musíš ještě nechat svázat atd. Nehledě k tomu, že Ti jistě většina z nás potvrdí, že by se Ti do toho bezprostředně po svatbě nechtělo.

U mě byl mezi státnicemi a svatbou rok.

milmic
4. únor 2010

Hermi,
profesorka mi říkala, že do 20.4. to musí viset hotově v ISu. Svázané můžu klidně až za týden, protože toho 20. se po tom stejně nikdo lačně nevrhne. 😀
Ale tak uvidíme, už mám dneska dvě a čtvrt stránky, tak snad to půjde, zatím to drhne. 😎

estrellita
4. únor 2010

u me bylo mezi statnice a svatbou rozmezi 2,5mesice 🙂 takze idelani, ze uz jsem se mola pustit do reseni detailu 🙂

eirin
4. únor 2010

U mě byly státnice, čtyři roky nato svatba, pak za půl roku státnice a tři roky nato svatba 🙂 Jak tak na to koukám, opravdu musím mít všechno dvakrát včetně dětí 😀

milmic
4. únor 2010

Eirin.... 😀 včetně dětí. 😀

chaarleene
4. únor 2010

eirin, tak to je dobrý 😀

aerin
4. únor 2010

ja budu mit mezi svatbou a statnicema cca 3 tydny a mezi statnicema a porodem (resp. TP) cca 4 tydny 😀
asi na me pada deprese😀

eirin
4. únor 2010

Aer, stejně je to moc hezké, že jste se rozhodli se vzít.

herminka
4. únor 2010

Mil, aha, my jsme ještě odevzdávali diplomky jen na papíře 🙂 Jsi na pajdáku, že? Muž je na FF a musím ho dokopat, aby si zavčas zjistil, kdy má DP odevzdat, aby to pak nehonil na poslední chvíli (což asi stejně bude 😒).

Aer, jako deprese, že všechno pěkné budete mít v tak krátké době, jo? 😀

estrellita
4. únor 2010

aer: aspon nebudes mt prostoje 😀

milmic
4. únor 2010

Hermi, jojo na ped.
Teda u mě by to na poslední chvíli nešlo. Páč přečíst na poslední chvíli x knížek a udělat interpretaci....... jedna zabere cca 8 stránek........ hůůů, no to by byla nalejvárna.

Já kolik mám mezi svatbou a státnicema netuším, páč nemám termín státnic. Ale doufám, že bude minimálně měsíc. Protože jestli ne, tak nevím, jak se to naučím.
Mám první státnici v ped,psych a matematiky a za dva týdny mám němčinu, český jazyk, literaturu a obhajobu DP. Se posměju, už to vidím. 😔

herminka
4. únor 2010

Mil, on to manžel taky nebude dělat kompletně na poslední chvíli, to by se ani nedalo, už má něco načteno, ale přece jen k tomu ještě má celkem náročnou práci a rekonstrukci domu. Takže to různě látá po večer a víkendech a třeba loni (na jiné škole) to stihl jen taktak, přestože začal relativně včas.

milmic
4. únor 2010

Hermi,
no já jsem začala v 6. semestru. 😀 A stíhám taky jen tak tak.

tiburcia
4. únor 2010

neboj to se zvládne 😉

tiburcia
4. únor 2010

aer třeba ten termín porodu bude výhoda 😀 😀