Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
5. únor 2010

holky každá máme jiné podmínky....my budeme mít jednou dětský pokoj na druhé straně bytu od ložnice....takže já v noci budu chodit přebalovat až do pokoje...ložnice je totiž tak malá, že aby se nám tam vešla postýlka, tak budeme muset vystěhovat noční stolky 😀

aerin
5. únor 2010

jeste skryty vyznamy, to tak😀

techniku, regionalni rozdily a tak

aerin
5. únor 2010

ona to snad nebude takova hruza, navic mam cas uz v podstate napsanou z lonska (kdyby nekdo chtel, muzu poslat😀)

akorat proste ta americka knizka, co mam doma, se furt sama ne a ne prelozit 😔

milmic
5. únor 2010

To zní dobře, Aer. 😎

Já jsem takovej šťoura, mě tydle věci docela baví. To bude zajímavý to dělat.

mě se holky poslední dobou stává strašná haluz na prstech. Nejprv cítím takový jakýsi pnutí v kůži a pak ta kůže praskne. 😀 Ale tak hezky praskne, jak když se člověk fikne nožem. Tuhle mi prasknul prsteníček, včera prostředníček, dneska to cítím ja ukazováčku, že to přijde. 😀 Ale tka hezky do červena, to nechápu tohle. Přitom vím, že jsem se prostě neřízla. 😀

sijen
5. únor 2010

Zdravím,
hlásím, že je vše ok. 😉 😵
Další kontrola 19.2., jsem v 6tt+5.

sijen
5. únor 2010

Herminko, moc děkuju, přesně tento text jsem taky našla na internetu, ale já jsem taková nedůvěřivá, tak jsem prostě musela ještě zeptat.. prostě sbírám data 😉
Moni uklidnila jsi mě, díky, mozzarelu miluju přeně tak jak píšeš, tak aspoň nějaký pozitivum v sýrech:D

Do alba jsem dala jeden pěkný obrázek 🙂

tiburcia
5. únor 2010

sij gratuluju 😉

mil to ti praská z mrazu, ze zimy 😉

aerin
5. únor 2010

sijen, super, gratuluju 😵

lucitee
5. únor 2010

sijen: gratuluju, jakej jsi vlastne tyden?

ja bych rekla ze zitra bude 1DC

herminka
5. únor 2010

Sijen, nádhera, gratuluji 😵 Toho 19.2. to už bude asi poradna, že?

eirin
5. únor 2010

Jéé Sij, gratulace veliká! Krásný obrázek, škoda že to ťukající srdíčko nejde z fotky vykoukat.

sijen
5. únor 2010

děkuju, měla jsem taky ohromnou radost. A dr. byl laskavý a starostlivý. 😵

Holky, musím říct, jak se mnou ráno házela nálada... to byl děs. 😖
Chudák K. Byla jsem nervozní před tím vyšetřením (+ navíc ještě úplně nový doktor), a jak je u nás rozteklej sníh, tak se tím musíme brodit asi fakt 2km z kopce.. no celou cestu jsem K. něco vyčítala, pak nadávala na sníh... a konečně za přechodem po těch 2km ...jsem se rozbrečela, když jsem sebou máálem 2x posobě švihla, namrzlý chodník mezi tou srajdou prostě nešlo poznat. A to už jsem sprostě nadávala, tekly mi slzy proudem..a mám dojem že se K. trochu usmíval 😠 😀 😀 Každopádně mě držel, dovdl mě až na polikliniku a pak čekal až zajdu..a fakt mi je to lííííto jak jsem na něj byla zláá. achjo. 🤐 😔

Ale už jsme si volali, dokonce se i potkali, tak je v pohodě, jen já se mu musím ještě omluvit. Chovám se jak pipina. Hrůza..fakt.

Luci, jsem v 6.týdnu. Budu na Tebe myslet, o víkendu testneš?

Hermínko, no o poradně dr. nic neřekl,...ale mám pár letáků z ordinace tak to všechno budu pročítat. To už bych měla být v 8tt tak nevím od kolikátého tt je poradna. 😅

moni1412
5. únor 2010

sijen gratulujem 😵 velmi sa tesim 😵

mil hej, z mrazu to bude... ja mam katastrofalne ruky ked vyjdem co len na minutku von teraz bez rukavic... a mozem natierat kolko chcem. 😒 dopraskane, suche..... to bude z toho 😉

aerin
5. únor 2010

sijen, tohle je uplne normalni chovani tehule😀 aspon teda u me😀 obcas mam fakt chvile, ze jsem z niceho nic na V. strasne nasrana a davam mu to pekne sezrat a pritom nevim proc😅 chudak....

aerin
5. únor 2010

sij, ja jsem v 8tt mela uz prvni poradnu🙂

moni1412
5. únor 2010

aer ti chlapi si s nami uziju v tehi, co? 😀 ja som taka ista.... a este ku vsetkemu ma rozplace kazda hlupost. chuda Milos, ale zvlada to zatial statocne 😀

lucitee
5. únor 2010

sijen: no asi jo, ale myslim ze bricho dava jasnej dukaz, ze MS brzo prijde. Ikdyz nic jinyho jako bezne pri PMS nepozoruju

Opatruj se, at zas neupadnes, muz te urcite pochopi. Ikdyz to nikdy nepoznaj, zmenu nalad kvuli hormonum, pokud je rozumnej, vezme to a treba si i zvykne. Ono to asi nejde moc ovladat co ☹

herminka
5. únor 2010

Sij, přesně tak, nálady jsou v těhotenství normální, s člověkem holt ty hormony mávají 😒

andelka
5. únor 2010

sijen: No musela jsem tu kouknout, dneska jsem na tebe moc myslela a čekala jsem na zprávu. A ta je suprovní 😵 Gratuluju k srdíčku 😵
6tt+5 jsi podle poslední MS nebo UTZ? To už je vlastně konec 7tt 🙂 Už se těším, jak ti to bude vedle pasu naskakovat jako nám ostatním těhulkám - to je neuvěřitelné, jak rychle to letí - Aerin za chvíli ucítí kopanečky, Moni a Char za chvíli porodí miminka a my s Eirin v těsném závěsu po nich. 🙂 a další těhulky zas přibudou.... 😵

Mil: Jdu sepsat tu tombolu.

andelka
5. únor 2010

Tombola:
cena č.1.večeře pro dva při svíčkách - polévka v sáčku + čajová svíčka
č.2. tisíce hvězd - těstoviny ve tvaru hvězdiček (původně to bylo být domácí ZOO, ale nesehnala jsem těstoviny zvířátka)
č.3. teplo rodinného krbu - teplé ponožky
č.4. cesta kolem světa - malý kompas (to jsme někde vyštrachali, ale může to být třeba ofocená mapa světa)
č.5. sladké mámení - malá sklenička medu
č.6. pozdrav z Beskyd - malá lahvička slivovice
č.7. krabička energie - balíček s tatrankami, semtexem(nebo jiný energy drink) a tužkovýma baterkama
č.8.balíček pro dlouhé večery - malé pastelky a omalovánka
č.9. osobní strážce - deo vlhčené ubrousky
č.10. balíček zdravého spaní - malý polštářek (fakt asi 10x10cm) + kreslená pohádka (takový sešitek)
č.11. víkend v Alpách pro dva - 2x Alpa
č.12. balíček pro bystrý mozek - křížovky a sudoku
č.13. elixír zdraví - šumivé vitamíny
č.14. exkluzivní kosmetika - úplně obyč levná zubní pasta, krém (malá Nivea nebo jiný levný malý krémík), březový šampon v sáčku
č.15. měšec zlaťáků - čokopenízky
č.16. něco na zub - kartáček na zuby
č. 17. pro pevné nervy - čokoláda
č.18. nekonečné osvěžení - plastové tvořítko na led
č.19. živá voda - půllitrová Dobrá voda s novým štítkem
č.20. v nouzi poznáš přítele - toaltení papír
č.21. světový filmový evergreen - omalovánka Mrazík
č.22 životabudič - káva balená po jednom (takové ty 2v1 a 3v1, Latte)

My jsme to vymýšleli postupně - něco jsem obšehla odjinud, něco mě napadlo podle momentální situace, co doma bylo, jen málo věcí se muselo koupit.

estrellita
5. únor 2010

sijen: moc gratuluju, skvele, ze bylo videt i srdicko 😵 a 6plus 5, to uz je 7 tyden 🙂
kdy si to das do pasu? 🙂

ja, kdyz pomyslim na kontorlu, tak jsem nervozni, chtela jsem jit taky az toho 19., kdy mam volno z prace, ale proste musim seprizpusobit diari doktora. ale skoda, ze pak treba jeste budu dalsi dva tydny jako na trni 😅

herminka
5. únor 2010

Estrel, to budeš kolikátý tt, když půjdeš na ultrazvuk?

Dneska mám 1000 dní od svatby 😵

sijen
5. únor 2010

Jé Herminko 😵 😵 , to je tedy číslo! přeju veselou cestu k prvnímu milionu 😉 😀

Andělko je to podle UTZ.

Jo a koupila jsem si dneska domů žlutou frézii, jsem se chtěla nějak odměnit... 🙂 😉

estrellita
5. únor 2010

hermi 6 plus 0
hezky, hezky 🙂 a prekvapis nejak manzela?

milmic
5. únor 2010

Andělko, děkuju moc za tombolu, už ted vidím, že bych si něco půjčila s tvým dovolením. 😉
Nemáš na tom copyright, doufám. 😎

herminka
5. únor 2010

Estrel, vídám alba holek, kde mívají srdíčko v 6+1, tak snad 😉 Nevím, jestli manžela překvapím, přijdu totiž asi domů později než on.

elitera
autor
5. únor 2010

Aaaaaaaachich, byla jsem na pedikúře a thajský masáži nohou, to byla věc! 😵 A navečer přijde kamarádka, neviděla jsem ji půl roku a před tím ještě dýl, byla na stáži v Bruselu a konečně se definitivně vrátila, tak se zastaví, tak se na ni moc těším 😵 Slíbila jsem jí upéct buchtu, tak jdu na to 😀

aerin
5. únor 2010

hermi, treba moje?😀

aerin
5. únor 2010

ja jsem se vrhla na cistku skrine...prave jsem vyhazela asi 10 sukni😀 haha, myslela jsem si, ze jsem jeste nenabyla, ale podle tech sukni jo a hafoooo 😀

aerin
5. únor 2010

vcetne teda sukynky z brousene oranzove kuze, kterou mi mamka usila k narozeninam 😢 do te fakt doufam, ze se pak zase vlezu, mela jsem ji na sobe asi trikrat a je fakt krasna...