Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

terysek005
16. bře 2009

Tak to jste měli hezký víkend, takový pohodový 🙂 vidíš, taky bych si něco zahrála... a jaký byl tutanchamon?

elitera
autor
16. bře 2009

Já jsem asi kulturní barbar, měla jsem to za hodinu prolezlý a to jsem se tam ještě dost zdržovala. Co tam dělala mamka hodinu a půl a táta s Lišákem skoro 2 hodiny, to je mi fakt záhadou 😀 Jako celkem pěkný, ale podruhý bych za to 300 nedala 🙂

aerin
16. bře 2009

Ahoj holky🙂
Doctu potom, za chvilku jdu do skoly...

Mam dotazek ohledne grafiku (andelko?)
po zadani dnesni teploty mi FF presunul ovu z 33DC na 35DC, WK ji nechal....ktery z nich ma pravdu?
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

madlisek
16. bře 2009

Dobré ranko 🙂

já jsem o víkendu šila látková srdíčka plněná mateřídouškou jako dekorace + dárečky pro hosty na svatbu...ale do školy jsem napsala asi pět řádků, vůbec mi to nejde od ruky 😒

eirin
16. bře 2009

Madli, a kolik ti toho ještě chybí?
Aer, já se tedy nepovažuju za žádného grafoznalce, ale věřila bych WK.

aerin
16. bře 2009

eiri, diky za nazor, ja taky verim spis WK, hlavne kdyz vezmu v potaz bolesti a hlen...ktery jsem teda nezapisovala...
tak ja frcim, chjoooo☹

madlisek
16. bře 2009

Ještě pět stran, Eiri, už jen kousek, ale prostě to ne a ne dodělat.

Aeri, taky bych věřila WK, FF zatím stejně jen naznačuje, kde si myslí, že ovulka byla. Až přidáš další teplotu, pravděpodobně ti ji vyznačí 33DC a plnýma čárama.

mirulka
16. bře 2009

Ahojky holky!!

Dlouho jsem tady nebyla co je tady nového zásadního, někdo se bude vdávat někdo těhotnej??

Madli jak pokračují přípravy na svatbičku??

eirin
16. bře 2009

Madli, tak to už jdeš do finále 🙂 U mě je vždycky nejhorší napsat nějak závěr, to už mě vyloženě nebaví. A diskuse bývá taky taková divoká. A co je u mě úplně nejhorší je vzít hotovou práci a celou ji přečíst. Jak člověk musí posté pročítat ty samé věci pořád dokola, to nesnáším. Kdy máš odevzdat a kdy máš obhajobu?
Mirul, já už si říkala, jestli se něco nestalo, žes tu tak dlouho nebyla. Jak pokračuješ v Orbitrekování?

mirulka
16. bře 2009

Ahojky Irčo!!

Jo jo pokračuji slavně, akorát mám teďka pauzu, protože jsem si nechala předělat jedno tetování na noze a ten tatér mi řekl, že bych s tím neměla tak 10 - 12dní cvičit, aby se mi to zahojilo dobře kvůli strupu, takže mám teď pauzu, ale ve středu už pojedu!! A cítím se strašně dobře!! už se nemůžu dočkat středy, hrozně mi to cvíčo chybí!!

Jinak se nestalo nic, ale Vy koukám tady pěkně jedete, už máme č. 2!!!

lucitee
16. bře 2009

Ahoj holky, hezky rano opet z Prahy

madlisek
16. bře 2009

Eiri, to ještě není dizertačka, je to "jen" práce z filozofie a je to děs běs...odevzdat jsem měla do prosince 😅

Ahoj Mirul! Taky jsem měla starosti, kam jsi se poděla! No jo, přípravy jsou v plném proudu, na beremku mám album tak kdyžtak jukni. A co ty? Pořád ještě tě manžílek neukecal na vysazení pilulek? 😉

eirin
16. bře 2009

Madli, jo ahá, já měla za to, že už je to dezert. A ten bude taky na nějaké filozofické téma?
Mirul, gratuluji k tvé vytrvalosti.. já teď taky necvičím, protože mám bolavý kotník.

mirulka
16. bře 2009

Jééé fakt máš jo? Tak mi pošli odkázek mě to tady v práci jde pomalej a než bych to našla tak by to byla věčnost, tak mi sem hoď odkázek ju? Ráda se podívám, jéééé to je vzrušující takhle připravovat zase svatbičku!!

Ne ne manžel neukecal, byla jsem ve čt u doktora a říkal mi, že jsem v pořádku, že jsem zdravá žena, ale nechala jsem si napsat ještě jeden recept ještě to necítím na 100%!!! Tak byl manžílek naštvaný trošku, musel si jít dát z toho cigáro, aby se uklidnil, ale pak to bylo dobré a ještě hodil poznámku ať se podívám do kalendáře kolik mi je, on si myslí, že jsem stará nebo co!! Ale pak to bylo v pohodě jsem ho pomordovala, udělala jsem mu dobrý oběd a bylo vše OK!!!

No já ve středu na to hupsnu!! Už se těším včera jsem si kolečko otírala od prachu jak tam tak smutně stojí týden, ale ve středu už du na něj!! Nahrála jsem novou muziku do MP3 tak to se to pojede!!

Jinak u nás teda počasí hrozný, od ráda prší a to sobota byla tak krásná!! 😀

eirin
16. bře 2009

V sobotu bylo krásně i u nás, udělali jsme si procházku po mém mateřském městě a já si po letech znovu prošla cestu, kudy jsem denodenně chodila do školy. Bylo to nostalgické a hezké.
Teda mirul, u vás je to asi přesně obráceně než u nás. Já bych mohla hned a připadám si už stará tak akorát na mimčo, ale zatím jsem v domácnosti jediná, kdo si to myslí 🙂

mirulka
16. bře 2009

Hm tak u nás je to asi tak dva 2 roky obráceně, zatím se statečně bráním. A zase nechci mimčo, když se na to ještě necítím!! Ale už mi ho začíná být líto, protože ho Jarouš hrozně chce a vidím to jak se chová k mé neteři a navíc ona ho hrozně miluje, to je prostě její láska. Když přijedeme k ségře tak už mu visí na krku! Tak asi to v něm pořád probouzí ty pocity!! A když jsem mu řekla, že ať vydrží do konce roku tak na něm bylo vidět, že ho to mrzí no, ale já to tam prostě ještě necítím!! Jako kdyby se mi stalo, že bych do toho přišla neúmyslně tak co bych mohla dělat, ale tahle ..........

Ale je fakt, že člověk pořád jenom plánuje plánuje a nic no........

mirulka
16. bře 2009

Irčo tak z mé bývalé školy je momentálně prodejna gum!!! 😀

madlisek
16. bře 2009

Eiri nebude, ale u nás na fildě musí každý PhD napsat traktát na filozofické téma ☹

Holky s tím cvičním - jak jsem tu kdysi psala o té posilovně, tak od té doby chodím 2x, 3x týdně pořád. Taky mně to baví, ale za ty 3 měsíce jsem shodila jen 1 kilo a to ještě jedno z těch dvou, co jsem přes Vánoce přibrala 🙄 Asi dělám něco špatně, každopádně dneska jdu zas 😀

elitera
autor
16. bře 2009

miru, já se na mimino necítím ještě teď, ale spoléhám na to, že to za mě zařídí hormony 😉 Příroda je vážně mocná 🙂
Madli, no to by mě mohlo šlehnout, já filozofii nesnášim, teda ať si každej dělá co chce, ale proč se máme učit o bandě pošuků, který nevěděli roupama co by, tak vymýšleli teorie, co je a co není, a ještě měřítkem úspěchu bylo, která z těch teorií je stupidnější... 😅 😀 Omlouvám se všem, které máte filozofii rády, ale můj vztah k ní je fakt takovej 😀

eirin
16. bře 2009

Madli, zcela jistě jsi shodila víc (tuků), ale přibrala na svalech, proto to máš v součtu jen -1. A co jsem tak pochopila, tak zhubnout určo nepotřebuješ 😉
Traktát na filozofické téma, pane jo. To zní nevábně. U nás naštěstí dají prostor studentům pracovat jenom na disertaci.
Mirul, prodejna gum? 😀 Z celé školy?? No to si moc neumím představit. Jinak já to taky pořád necítila, necítila a najednou to přišlo ze dne na den a teĎ je se mnou občas k nevydržení, chudák Komár.

eirin
16. bře 2009

Mám k filozofii obdobný vztah jako eli. Už na gymplu mě dost prudilo učit se o jsoucnu, nejsoucnu, počitcích a podobně a navíc jsme na to měli děsnou krávu (což udělá mnoho).

mirulka
16. bře 2009

No jo je tam prodejna gum a pneuservis no!! Ona totiž tu školu zničila v roce 2002 totálně povodeň a pak se už neobnovila, takže já mám po školičce no!

Elitero: počkej takže ty jsi vlastně už těhotná! Takže máš mimčo a na plno si to necítila, že ho chceš?? Zrovna jsem potkala moji spolužačku a ona byla vždycky taková spíše jako kluk, rozkrok až u kolen, dredy, s holkama se nebavila, skatebord pořád a najednou jsem zjistila na srazu školním, že je vdaná, má titul PhDr. a za měsíc rodí: NO já jsem koukala jako blázen. Ale říkala, že pořád jenom plánovala, bydlení, školu, svatbu tak vysadila a nechala to náhodě!! No a za měsíc rodí no! Jarouš mi říká, aby se vůbec dočkal, protože já pořád říkám, že musí počkat až to na mě přijde!!! To věřím, že příroda je mocná!! Moje ségra taky dítě nechtěla a když byla těhu tak se totálně změniila a na dítě se hrozně těšila!! Takhle si to myslela?? Eli a kolik ti je jestli se smím zeptat??

elitera
autor
16. bře 2009

Miru, jj, takhle nějak jsem to myslela. Na prcka se samozřejmě těšíme. Předem jsem si říkala, jaký by to bylo super a tak, ale od doby, co jsem přecitlivělá, mam divný chutě a hlavně na mě odpoledne/večer choděj ty ranní nevolnosti, tak si občas říkam, jestli to za to stojí (za což si vzápětí virtuálně nafackuju) 😀 Někdo už mi doporučoval koupit a přečíst si nějakou knížku o těhotenství přeloženou z američtiny, kde se na každý stránce aspoň 3x zmíní, jak je těhotenství nejkrásnější období v životě ženy a tak. No, možná je, ale prej až tak od 2. trimestru, tak čekam, že 16. dubna, kdy do něj přeskočim, uhodí hrom nebo tak něco a já si to začnu fakt užívat 😀
Jo, a až budu rodit, bude mi 26,5 🙂 (kruci, nějak moc, pořád si připadam nějak na čerstvých 17 😅)

mirulka
16. bře 2009

No tak to říká každý, že jsem divná a tak, že se vůbec netěším a že o tom ani třeba nemluvím, ale mě to zatím spíše baví řešit s někým jiným no!! Tak uvidíme co ukáže čas!! Hm tak to mě bude v červnu 28 teĎ nevím jestli napsat už nebo teprve!! 😀

Takhle si užívala moje ségra s nevolnostma a musela i skončit kvůli tomu v práci, protože měla i hrozně nízký tlak!!

Já si prostě říkám, že jsem mladá sama pro sebe, ale na jednu stranu se pak bojím, aby to šlo! Mám totiž kolem sebe samé případy co jim to nejde nebo je te´dka těhotná, ale pořád krvácí tak je v nemocnici, už se prostě stresuju a nemám proč!! 😢

elitera
autor
16. bře 2009

Miru, on si to každej musí odžít po svým. Já jsem třeba před 14 dny začala špinit, pak mi řekli, že nejspíš potrácim, teď to spíš vypadá, že mudra, co mě vyšetřovala ve zdejší porodnici, není schopna ovládat ultrazvuk... ono se to nějak vyvrbí. Taky jsem se bála, že nám to třeba nepůjde, a lup - povedlo se napoprvé. Tím, že se budeš stresovat předem, si akorát psychicky blokneš všechno možný a tím spíš vám to nepůjde. Na druhou stranu, čím dřív to začnete zkoušet, tím dřív budete případně vědět, že je nějakej problém a čím dřív by se pak potenciálně začal řešit, tím snáz by se jistě odstraňoval 😉 To je ale samozřejmě jen hypotéza a neříkam, že ten problém máte/mít budete 🙂

madlisek
16. bře 2009

Mirul, odkaz je tady, ale zatim je to dost zmateny 😀 http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

Eiri jo, já pevně doufám, že to někde vidět je, ale zatím jsem teda pořád stejně rozkydlá jako předtím - ale do svatby snad ze mně bude krásná hubená blondýna 😀

Jinak holky, 5 jazyků lásky jsem přes víkend zhltla a je to moc pěkný 🙂

mirulka
16. bře 2009

No právě to si právě říkám taky!! Byla jsem ve čt u doktora a on mi říkal, že jsem naprosto zdravá, ale že u mě tím, že beru HA neprobíhá ovulace tak mi nemůže říct nic bližšího to se uvidí až vysadím a začneme zkoušet!!

Hm tak to tady máme taky jednu mUdru a ta si tam na těhu poradnu přibírá jiného doktora, protože je starší škola a neumí pořádně zacházet s ultrazvukem, což je docela síla teda!! No tak já bych byla určo ten případ, že by to bylo na poprvé!! To mám taky takovou kamarádku. Její přítel chtěl taky, že to zkusí a ona si říkala, že se to povede stejně tak za tok a ono taky lup a bylo to!! Za měsíc porodí Nikolku!! Ale ona je o rok starší než já!!

No tak to já doufám, že se mi tam nic neblokne, hodně nebo né hodně, ale mám v hlavně prostě ty problémy kamarádek kolem mě a každá mi říká podívej se jak jsem má dopadla, už radši začni!!

eirin
16. bře 2009

Madli, takže knížku doporučuješ? Hodí se to případně třeba jako svatební dárek?

elitera
autor
16. bře 2009

Miru, tak je poslechni 😀 Tu antikoncepci koneckonců brát nemusíš 😉
U tý mudry, co popisuješ, bych to ještě brala - sama zjevně uznává, že s tím neumí, tak si radši pozve někoho, kdo s tím umí. Ta "moje" se mě před týdnem ptala, jestli si pamatuju, jak to posledně dělala ta jiná doktorka, protože ona ne. 😅 Na to konto mi pak dělala utz skoro půl hodiny (což už je fakt rizikový kvůli přehřívání plodu), protože nebyla schopna zapnout si tam měření plodu a zoom a radil jí tam přes rameno můj manžel 😅

lucitee
16. bře 2009

Holky zacaly jste zajimavy tema, jak se kdo citi nebo neciti na mimi....
Ja to mela tak, ze jsem to dlouho neresila, necitila zadnou touhu...pak jsem hlidala pul roku dve mrnata v Anglii (bylo mi 26) a tam se zarekla ze NIKDY. Ze na to nemam nervy, silu, zodpovednost, povahu, nemam na to po nich uklizet zvratky......to mi vydrzelo asi rok. Pak jsem se vdala a ono se to zaclo postupne menit, uz jsem nebyla tak zarputila...no a behem dvou let se to uplne otocilo...touha prevazuje nad strachem....takze se vlastne desne tesim, jen me strasi jak zvladnu tehu a porod a tu peci atd uz proste nejak dam 🙂 muj nejvetsi strach je tehotenstvi, abych byla v pohode a mimi v poradku. Verim ze u vlastnich deti to clovek zvlada jinak a lip. Musim rict ze mi 30tka klepe na dvere....teda bude mi 30 v lednu...ale uz to vnimam tak ze tam skoro jsem. Vzdycky jsem byla ve vyvoji trochu pozadu. Ta touha po materstvi je cim dal intenzivnejsi a vlastne jsem na tuhle fazi cekala, nikdy jsem nedelala nic protoze to cekalo okoli nebo by se to melo vzhledem k veku...vzdy jsem to musela citit a chtit a vedet ze je to tak spravne. Ona si ta priroda poradi, u nekoho driv, u nekoho dyl....A me ty hodiny uz mlatej jako zvon 🙂