Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

mishulle
29. kvě 2009

aohj, jsem u vás zas, postupně dozařizujem byt, dodělávám školu a jim ten Euthyrox, tak jsem na září zvědavá, teď čekám mrchu

estrellita
29. kvě 2009

no ja bych si ho prave pro tohle udelala hned. kdyz by bylo bilo, tak uz bych na to kaslala a treba bych pak byla prekvapena 😀 ale kazda jsem jina, ja jsem strasny zvedavec 😀 😀 😀

andelka
29. kvě 2009

Tak dneska se mi manžel vrátí z práce s drmkem a budu dělat další várku 😀
estrel: No to si povíme, až budeš mít za sebou první snažící se cyklus 😉 😀 Já jsem na sebe taky zvědavá.

eirin
29. kvě 2009

Já jsem stejná jako estrel 😀

aerin
29. kvě 2009

ach jo....tak ja teda nevim, jestli budete takhle pokracovat, tak si ho fakt vecer udelam.....at mi nestrasi v tom supleti, ze jo😀

eirin
29. kvě 2009

Aer, no - teĎ jsem na FF prošla asi sto grafů, které skončily těhu (použila jsem klíčové slovo late ovulation). A je fakt, že všechny (kromě snad jednoho) měly už 14. den pozitivní test (tedy pokud už se ten čtrnáctý den testovalo)... ale je fakt, že asi testovaly ráno, takže nejpozději zítra bych na tvém místě opravdu testovala.
Vůbec se probírání grafama na FF nějak stalo poslední dobou mou zálibou.
Andělko, já mám za sebou první snažící se cyklus a testovat mi nedělá problém 🙂

des
29. kvě 2009

aerin: nene, rano moudrejsi vecera!! 😉

aerin
29. kvě 2009

ja ty grafy s pozdni ovulkou taky porad projizdim eirin😀

no jo, ale kdyz ten etst udelam a bude neg, tak budu muset jit koupit noveeej a to se mi nechce😀 kdybyste videly, jak se na me ta lekarnice divala😀 nejdriv to zopakovala, aby se ujistila, ze si to maly dite SKUTECNE prislo koupit tehotensky test a pak mi ho podavala tak soucitne, jako by to snad byl rozsudek smrti 😀

andelka
29. kvě 2009

eirin: Tak to je fajn 🙂 No já jsem na sebe fakt zvědavá, jak to budu brát a vnímat, jestli budu trpělivá nebo nedočkavá. 😕

eirin
29. kvě 2009

Aer, tak lékárnice vůbec neřešim, i mi bylo jedno co si myslela, když jsem asi tak před hodinou místo pauzy na oběd zároveň s šesti testama kupovala tu největší pixlu s Ibalginem... 😀 A jestli máš jeden a chtěla bys testovat až večer, tak to už je opravdu lepší počkat na to ráno 🙂
Andělko, každý to má zkrátka jinak. Pro mě není jedna čárka na testu zklamáním, ale jistotou, že ještě nic a můžu dál žrát ibáče na zuby a testovat se bude zase zítra (podle teploty) 😀

estrellita
29. kvě 2009

andelko: mno ja myslim, ze budu presne to pako, co si prvni snazici cyklus dela test uz 4 DPO a ne 14 DPO 😀 😀 😀 😀 ja vim, ze trpeliva nebudu, na to se znam az prilis dobre 😀 😀 😀

aerin: tak vydrz do zitrka, ten nakup testu je dobrou motivaci 😀

elitera
autor
29. kvě 2009

Tak mam za sebou první porevizní návštěvu gyndy, vypadá to dobře. Po příštím cyklu bysme se asi mohli začít snažit 🙂 Jen jsme se zase pošťuchovali na téma kalíšek 😀

aerin
29. kvě 2009

super elit, to je skvela zprava 😵

madlisek
29. kvě 2009

Estrel, budu na tom taky tak :D

Elit, to me zajima, co rika tvuj gyndr na tema kalisek?

andelka
29. kvě 2009

aerin: No já když jsem manželovi zadala minulý týden úkol koupit v lékárně test, tak jsem mu taky řekla " Víš, aspoň se na tebe nebudou blbě koukat, ty už na to vypadáš." 😀

eirin: no jo, každý je v jiné situaci že jo.

eli: Tak to je super 🙂

elitera
autor
29. kvě 2009

Madli, nemá ho rád 😀 Tvrdí, že je to nehygienické, ž pokud nechci tampony, tak aspoň vložky, že to je krok zpět stejně jako látkové pleny. Na můj postoj, že je chci používat (hehe, to už je 2 roky zpátky) se zděsil "Takový diskomfort, to přece nemůžete tomu dítěti udělat!", tak jsem usoudila, že to s tou špatností kalichu nebude tak zlý 🙂) Dneska jen konstatoval, že si opravdu myslí, že je lepší nechat tu krev odtéct. Jinak nevynechám jedinou příležitost, abych mu připomněla, že od doby, co ten kalíšek používám, mi přešly výtoky. Chudák se onehdá snažil najít asi 50 jiných důvodů, proč tak asi mohly přejít, ale prostě nezabral 😀

andelka
29. kvě 2009

eli: Ještě že máme svůj mozek, co? Někdy je s doktorama sranda (nebo spíš kříž). 😀

aerin
29. kvě 2009

elit 😀

eirin
29. kvě 2009

Tak to já se své doktorky snad ani raději nebudu ptát, poté, co sepsula měření teploty 🙂

aerin
29. kvě 2009

tak o kalisku jsem se jeste s dr nebavila🙂 (ani s tim minulym, skoda, to mohly byt fakt perly😀 )

elitera
autor
29. kvě 2009

a já ho mam jinak ráda, i když pro něj jsem nejspíš docela problémová pacientka 🙂 Zas mi nabízel hormony na prekoncepční přípravu a já ho s tím poslala do háje, že jedu na bylinkách 🙂

Btw., Andělko, drmek ti i zkrátil cyklus?

aerin
29. kvě 2009

drmek ma snizovat prolaktin a zvysovat progesteron (nebo kterej to hormon), takze ja na nej spoliham 😅

andelka
29. kvě 2009

eli: No jelikož mi posunul ovu dopředu, tak mi tím i zkrátil cyklus. Předminulý byl 33 a minulý 30 dní. což mi připomínám, že si musím jít pro svou pravidelnou dávku. 😅
No můj je celkem v poho, i když nějaké extravagantní témata jsem s ním neprobírala. Ale na vysazení bez snažení neřekl nic a vzal i to, jak jsem říkala, že nepravidlené cykly mi až tak nevadí, protože plodné období poznám, ovulku taky a tím vím, když má MS přijít. Jak to vím, po tom se nepídil. Ale od bylinek mě nezrazoval, když jsem řekla, že léky jsou až poslední možnost.

elitera
autor
29. kvě 2009

Jo, a mam dobrou zprávu pro aerin! Ptala jsem se ho, co si myslí o teorii, že při pozdní ovulaci dochází častěji k MA, poškoením plodu a podobně, jak se tu onehdá probíralo, a že to je následek přezrálýho vajíčka. Říkal, že pokud to nemá podkladovou studii, tak se mu to zdá jako blbost, protože nikdo neví, kdy to vajíčko začne zrát. Což je pro nás docela pozitivní, ne? 🙂

aerin
29. kvě 2009

velice pozitivni elit 😀 😵

madlisek
29. kvě 2009

Holky, zacinam verit, ze se saty stihnou! Ted jsem byla zkouset a jsou krasne 😵 A to jsou teprve ve fazi pocatecniho vyvoje 🙂

elitera
autor
29. kvě 2009

madli, super 🙂

madlisek
29. kvě 2009

Ty jo holky, ted jsem videla zabery z Beskyd, je tam normalni snehova vanice!

sijen
30. kvě 2009

Dobré ráno,
co máte dnes v plánu?
Já budu uklízet domácnost a pak se vrhám zpět na projekt, dnes vaří K. tak bude víc času na práci 😵
Pouštíme i-net rádio kde teď hraje vyloženě letní muzika a venku je přitom taková zzzima.. 🙄

Aer dobré ráno... 😎

aerin
30. kvě 2009

ahoj holky🙂

tak asi fakt nic, teplota zas o kousilinek klesla, sice ne o moc, ale stejne☹ http://www.fertilityfriend.com/home/21f422

jeste vcera to bylo v pohode a rikala jsem si jak pocitam s ms a jsem v pohode...a ted, kdyz uz mam pocit, ze fakt co nevidet prijde a venku je taaaaak seredne, a ja se musim ucit, nic se mi nechce a mam na krajicku☹ mam depku z toho, ze budu cekat na sanci dalsich podelanych 50 dni a pravdepodobne z toho zas nic nebude 😔