Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
4. čer 2009

andelko: vy si netahate otazky? 😕

lucinko, ahoj, vitam te 🙂 mas krasneho chlapecka 😵 ale chudacek, ten zacatek :-/

madlisek
4. čer 2009

Aer, tango vypadá luxusně 🙂 Kdyžtak můžeš mít krátký šaty a přes ně na obřad dlouhou sukni na suchej zip, kterou pak na začátku tanga efektně strhneš a hodíš v dál 🙂

Anděl, u nás jsou státnice jako u vás. A otázky se u nás taky netahali, prostě ti zkoušející nadhodí, co je zrovna napadne.

Ahoj Lucinko, vítej u nás!

aerin
4. čer 2009

och, madli, tak to by bylo skutecne efektni😉 ale saty s dvojitou sukni uz me taky napadly🙂

estrellita
4. čer 2009

my jsme meli "nadhozene" otazky u Bc. statnic, u Mgr. nastesti ne. Ono to nekdy bylo dost nefer - ta na jednu, ci na druhou stranu. Tohle je aspon vic o stesti, ze se tim uplne treba ten dotycny clovek v komisi nezabyva.
andelko: ale moc bych se nespplehala na to, ze ti daji jen to, na co se zameruji oni, na to doplatila jedna nase spoluzacka ... 😔

madlisek
4. čer 2009

Aeri 🙂 Tady jedna paní něco takovýho má http://www.getmarried.com/members/brides/72/r/1...

estrellita
4. čer 2009

madli: to jsou krasne saty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

andelka
4. čer 2009

estrel: No u nás jsou trojice otázek na papírku, které oni ráno připraví a často se ty kombinace opakují. No tak jasně že se učím skoro všechno, ale úplně všechno se nedá, tak sázím na opakování se otázek z minulých let a na ty z jejich období a celkově oblíbené (otázky typu poslední Přemyslovci, 1. světová válka, VFR, tereziánské reformy může dát kdokoliv, ale některé jsou hodně specifické, které padají jen když je v komisi ten člověk). A budu doufat, že padnou a že v tom nebudou moc šťourat. 😅

aerin
4. čer 2009

super madli, ukladam 😵

sijen
4. čer 2009

ahoj,
státnice - jj každá škola to má trochu po svém. Přeju hodně štěstí u zkoušek Anděl, Estrel a Aer/řečtina/
šaty - krása, jsem zvědavá jak to nakonec Aer vymyslíš? 🙂

vítám tě Lucinko, atˇse brzy zadaří

eirin
4. čer 2009

Aer, tak jak jsi dopadla?

sijen
4. čer 2009

jinak Aer, to první tango /ta písnička/ co jsi poslala - měla jsem celé CD asi ještě někde bude 😉 moje oblíbené...

aerin
4. čer 2009

no bylo to hrozny, snad mi tam neco aspon na to E najde☹

jdem si asi pujcit nejaky film, na spraveni nalady🙂 a snim u nej tu Milku😀

madlisek
4. čer 2009

Aer neboj, určitě jsi dopadla dobře, my víme, že ses na to učila, takže se to někde muselo projevit!

sijen
4. čer 2009

Aer přeju zasloužený odpočinek /s Milkou s přítulem a s filmem/ ! A zkoušku určitě máš, hutútovala jsi tu dost 😵

aerin
4. čer 2009

No tak uvidime, dekuju holky, jste moc hodny 😵

elitera
autor
4. čer 2009

Aer, posílám dobrá přání opravujícím 😉

jahu348
4. čer 2009

Holky kolko sa snazite o babetko?

elitera
autor
4. čer 2009

některé z nás se ani nesnaží.

andelka
4. čer 2009

jahu: Ve smyslu jak často nebo jak dlouho?
No a některé se tady ještě nesnaží, já jsem tu spíš ze setrvačnosti a kvůli dobré společnosti 😅

estrellita
4. čer 2009

taky to tady vidim na dobrou spolecnost, protote my se taky jeste o mimco nesnazime 😀

madlisek
4. čer 2009

Toz ja tu jsem taky kvuli te spolecnosti 🙂 Ten nazev je asi matouci 😀 Tady vsichni bud predbihaji nebo naopak pretahuji 😀

eirin
5. čer 2009

Dobré ráno holky,
tak se pořád nic neděje, chvilkama si říkám, jestli jsem tu ovu vůbec měla, protože takhle dlouhou LF bych u sebe nečekala 😎
http://www.fertilityfriend.com/home/241f02

madlisek
5. čer 2009

Dobre ranko!

Ty jo, Eiri, takže kromě souteže o nejdelší cyklus nám běží i soutež o nejdelší LF 😀
Mně dnes FF zase obštastnil tím VIP, tak mně dnes berte s rezervou, pokud se budu chovat jako VIP 😀

estrellita
5. čer 2009

madli: a co ti jako VIP rekl? 😀

jinak dobre ranko 🙂

eirin: tak kdyby asoin askocily dve carky, co?

eirin
5. čer 2009

Tyjo, VIP mezi námi 🙂 Mě tím zatím obšťastnil jen dvakrát, jednou na začátku a potom asi po třech měsících.. takže on to dělá pravidelně.
Estrel: No právě, ale včera jsem stejně byla u urychlovače, když jsou testy pořád negativní.

madlisek
5. čer 2009

No jo, pravidelně, mně se to stalo teď snad po třetí, tak si teď užívám a můj život dostal zcela nový smysl 😀

Ahoj Estrel, tak ať ti to jde dnes od ruky 🙂

aerin
5. čer 2009

hm, devcata, takze ja jsem asi na pul chlap....... 🙄 volala jsem si na ten profil, vsechno v norme az na zvyseny testosteron 😝 uchvatny.......

madlisek
5. čer 2009

No tak myslím, že z tvých fotek je jasný, že jsi nežná dívčina a žádnej chlap 🙂 A co teda znamená ten zvýšenej testosteron? Může to za ty dlouhý cykly?

eirin
5. čer 2009

Aer, budou to nějak řešit?

aerin
5. čer 2009

naaadhera.........: "Další příčiny zvýšené koncentrace testosteronu představují polycystická ovária (Stein- Leventhalův syndrom), ovariální tumory, tumory nadledvin a hyperplazie nadledvin."

to zni vsechno ohromne pozitivne, co?😅

no pry to muze ovulacni cyklus brzdit, no, vic se dozvim v pondeli, ve 12 tam jdu