Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

deenakee
24. bře 2009

Aer. No uvidíš ještě. Jisté to je až když teplota klesne pod línií a nebo když dojde MS. Ale aj tak jsem ti držela ( a ještě držím) palce...
Každopádně graf máš krásný. Oba jste mladí. tak si myslím, že se Vám to povede raz dva 🙂
A doufám, že aj nám.... 😵 😵 😵

lucitee
24. bře 2009

ono jim to pujde raz dva a pak budou tri 😀

mishulle
24. bře 2009

ahoj, tak když se zadaří, mohli bysme mít dítko v červnu 2010 - to je ještě jaro, ne?? 😉

lucitee
24. bře 2009

ja myslim ze se pocita i ditko v brisku 🙂

elitera
autor
24. bře 2009

Ahoj Mish, jaro je celkem širokej pojem, i ten červen do něj podle mě celkem spadá 😉 Vítej 🙂

mishulle
24. bře 2009

elitera, lici: děkuju, už jsem tu párkrát byla, mám problémy se štítkou, tak musíme druhé dítko řídit dle dr.

elitera
autor
24. bře 2009

říkiam si, že je mi tvůj nick povědomej... 🙂

eninka27
24. bře 2009

no neviem, ale velmi by som chcela sa chystat 🙂))

elitera
autor
24. bře 2009

to je pěkný, jak vždycky, když přijde někdo novej, jde to ve vlnách - skoro nikdy nepřichází sám 😀 Ahoj Eni 🙂

deenakee
24. bře 2009

Ahoj Eni ahoj Miš. Vítáme Vás tu 🙂
Tak som zvědavá, zda to do toho léta vydržíte, nebo se přidáte k nám odpadlíkům 🙂
Klasické otázky... Kolik Vám je? Co děláte ? (Co dělá manžel) ? A kdy se chcete začít snažiti ? 🙂
Popř. zda chcete vychovávat dítky nějak alternativně ? 🙂

estrellita
24. bře 2009

ahoj enin ahoj mish, take vas tu vitam 🙂

cirrusa
24. bře 2009

Ahoj holky, vitam nove...🙂 🙂

eirin
25. bře 2009

Dobré ráno, také vítám nové 🙂
A zařazuji se k holkám s dlouhým cyklem a nepřicházející ovu 😒
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

lucitee
25. bře 2009

ahoj holky, ja sla rano k obvodacce jen pro recept a sestra hned at pockam na dr ze me chce videt kvuli ty anemii ze se ji ty vysledky vubec nelibi...tak jsem pockala a dostala jsem doporuceni na vysetreni na gynde (byla jsem nedavno) pak mi dala vysledky krve, to jsem si cetla a fakt nic moc a pak taky neco na vysetreni stolice...takze me ceka stourani v zachode 🙂 ona chce vyloucit ztraty krve uvnitr...chce si bejt jisty, ze to je nutricni, teda z jidla a ze to je silnou menstuaci...tak asi je to lepsi...jen ted bez toho auta...jezdim do celakovic. Nak to vymyslim.

Jinak pocasi blaznivy, vcera jsem sla z prace a chumelilo ze jsem byla durch, cestou vlakem slunicko a u nas zase chumelenice vanice bilo....a dneska rano chumelilo a v praze jasno 🙂

Mejte se krasne

eirin
25. bře 2009

Ježkovy voči Luci, to zní hrozně, tak přeju, ať všechny výsledky dopadnou co nejlíp.

moni1412
25. bře 2009

luci tak nech tie vysledky dopadnu co mozno najlepsie 🙂 bez auta je kriz niekam chodit, ti verim 😒

lucitee
25. bře 2009

to mi este vyhrozovala ze me posle na vysetreni zazivaci traktu...tak jsem rekla ze leda az budu mrtva 🙂 ja vidim jasnou pricinu, mam bezlepkovou dietu kterou jsem porusovala (z toho to bricho) tudiz je sliznice zmenena a nevstrebava ziviny jak ma, tzn i zelezo ktery jim denne v podobe dynovych seminek. Ale ona si chce byt jista, ze nemam krevni ztraty nekde uvnitr. Proste min masa, silny menses uz dva roky a je to tady. Doufam ze to je ono. Jim zelezlo, listovku a B12...to vsechno zpusobuje anemii kdyz je nedostatek. Jim vic maso a kupuju drubezi jatra. Tak snad to bude ok. Testovani krve ve stolici je teda fakt chutovka ☹ no a na gyndu bez auta nevim...
Takze tak

Diky za podporu! jo odhad skody na aute je cca 90 litru ☹ ☹

lucitee
25. bře 2009

jupi na gyndu nemusim, rikala sestra ze neni potreba kdyz jsem tam byla nedavno, jen mi poslou zpravu

elitera
autor
25. bře 2009

Ranko 🙂
Luci, to vyšetření trávicího traktu se dá přežít... horem je to humáč, ale je to rychlý, spodem jsem to nezažila, ale někteří řezníci to dělají bez umrtvení, tak to si, pokud by na to došlo, určitě nenech namluvit!!!
Jinak já se mam báječně 🙄 ze včerejší zácpy se stal dnešní neskutečnej průjem, aspoň že nemam křeče v břiše. Budu se muset podívat na příbal těch antibiotik, jestli to nemam z nich... A taky jsem si včera - jen tak pro formu - zakrvácela. No prostě mam super dny... 😅

lucitee
25. bře 2009

ty jo eli pekny...no to je dost pravdepodobny...chce to pak probiotika
To vysetreni je humac obema smery, spodem to prej desne boli a vrchem je zas des davivej reflex...na tohle bych sla v momente, kdyz bych videla treba ze zvracim krev...jinak ne.

mishulle
25. bře 2009

ahoj, tak odpovědi na otázky, je mi 23(v červnu 24), pracovala jsem jako sanitárka na plicnim na BUlovce, teď jsem na rodičovské se synem - 13m, manžel je řidič z povolání, dělá v Praze, je týden doma a týden tam, snž bychom se chtěli v září, pokud mi dobře dopadnou vyšetření na štítku a taky to už budu mít dokončenou Vš - suduje spec.ped. v LB- Bc., dítko vychovávám řekla bych normálně, nějak zvlášť alternativně

elitera
autor
25. bře 2009

Luci, právě proto se kolono dělá s umrtvením. Na saďoury bacha, máš právo na výběr pracoviště, kde ti případnej zákrok budou dělat. Mam strašnou radost z mamky, ona je takovej ten dobráček, co všechno odkýve, ale co je nemocná, je průbojnější (už si taky s těma chemkama užila svý...), tak si prosadila, že buď jí to udělají s narkózou nebo jinde... a šla opravdu jinam 🙂

lucitee
25. bře 2009

mishulle: ahojky, taky te zdravim

eli: tohle budu resit az kdyz to fakt bude nutny...a ja myslim ze neni. Zjistili nedostatek zeleza v krvi, takze myslim ze zadny krvaceni mimo to neni

karin80
25. bře 2009

Ahoj vsem, mam doma mrnouska a chteli bychom dalsiho 🙂 . V unoru jsem prestala kojit a cekam na upravu cyklu. Zitra jdu k mudr, at se na to podiva. Tak kdyz bude vse ok, mohli bychom mit jarnatko 2010 doma 😉 .
Muzu k vam? 🙂

elitera
autor
25. bře 2009

karin, jasně, ahoj 🙂

lucitee
25. bře 2009

ahoj karin: pojd 🙂 muzes nam davat cenne rady, kdyz uz mamka jsi 😀

deenakee
25. bře 2009

Miš. To jsi měla první mimčo asi tak jak to plánuju já a aer. Kolem 22 let, nie?
Jinak vítám Karin. To je super. že tu budem mít tolik zkušených maminek. Které nám poradí. Hned jedna otázka na zkušené maminky. Jaké jste měli příznaky těhitenství (před těhu testem) ?

Jinak eli. Ten streptokok se už dnes moc neléčí. Někteří doktoři to přeléčí ATB, někteří ne. Ale je to skoro jedno, poněvadž při snížení imunity se většinou objeví znovu. Pokud se objeví těsně před porodem, musí se během porodu podávat ATB. Během těhu se streptokok neřeší ( a i kdyby se řešil tak do porodu se stejně může znovu objevit)
Prostě záleží na lékaři. Ale někteří to neléčí, dokud nenastane zánět a někdo to léčí i bez příznaků. Trvalý efekt to však většinou nemá. Aspoň co jsem četla....
Ale chápu , že je to děs. Já jsem si gyn. infekcí užila dost minulý rok. A taky nás několikrát přeléčili oba.... Děs běs.

karin80
25. bře 2009

dekuji moc za privitani 😉
rada poradim, pomuzu, prodiskutuju...kdyz budu vedet 😀 .Mne osobne konik dost v tehotenstvi a zvlaste v prvnich mesicich pomohal...a vlastne pomaha doted. Takze budu jen rada, kdyz se s vami budu moct podelit o zkusenosti ohledne mrnousku 🙂
Filipek se rpave probudil a pomaha mi s psanim...je to muj maly rostak 😉

lucitee
25. bře 2009

kar: me konik taky pomaha a to jsem teprve ve fazi planovani 🙂 ctu si o porodech a dost me to uklidnuje, vim co se muze vsechno stat.

elitera
autor
25. bře 2009

Deny, on je především streptokok běžnou součástí poševního obyvatelstva, takže je nesmysl ho vyhubit. No, snad mudr ví, co dělá, jen kdyby mě ta sranděra chtěla přejít... 🙄