Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
10. čer 2009

Jo a ještě přišla další jobovka - asi se mnou nikdo nepůjde jako podpora. Měl jít muž, ale přijedou jim v pondělí kolegové z Norska, tak by tam prý měli být všichni. Tak jsem ho zaúkolovala, ať na ně ještě zatlačí, ať ho pustí aspoň na odpoledne. Vzhledem k tomu že jsem na konci abecedy, obhajoby jsou od 9h a komise mívá polední přestávku, tak přijdu na řadu až odpoledne. ☹

eirin
10. čer 2009

Andělko a musíš tam být už v těch 9 ráno?

andelka
10. čer 2009

eirin: Musím, to asi začnou obhajoby. a tu mám i já (teda asi, protože nemám ty posudky, taky mě ještě můžou z obhajoby vyhodit a budu diplomku předělávat, to je moje noční můra) Musíme tam být všichni. A sranda je, že vůbec nevím kolik nás ve skupině je, kolikátá přesně jsem a podobné info, protože to oni pověsí na nástěnku, ale na net ne. Tak jak to pak má člověk zjistit. 😠

eirin
10. čer 2009

U nás je to super, na každého je hodina a půl, rozpis je předem daný a student se má dostavit 15 minut předem. Státnice jsou u nás právě zítra a pozítří, budu poprvé v životě v komisi, tak jsem nervozní, jako kdybych měla jít státnicovat sama.

estrellita
10. čer 2009

eirin: bud na ne hodna, jo? 🙂

andelko: nestudujes ty nahodou na moji skole? 😀 😅 posudky nemame do ted a uz nas upozornili na to, ze nestihaji a dostaneme ho v patek pred statniceme - ty jsou v pondeli. ale kdyz bysme my prisli s tim, ze nestihame, tak nas poslou do haje. jinak rozpis taky jeste nevime. u nas je to fakt bordel a to je to Karlovka, ktera ze sebe dela buh vi co, ale nic tam nefunguje, vyucujici kaslou na konzultacni hodiny atd. 😠

madli: je to sikula, takze to ma v kapse 🙂 😉

elitera
autor
10. čer 2009

andělko, ta vaše škola je fakt divná... 😅 Drž se!
Estrel, gratulace 🙂
Maji, gratulace též 🙂

madlisek
10. čer 2009

😀 Ted jsem si udelala takovej test o tehotenstvi a vyslo mi, ze jsem "pregnancy genius", takze holky, kdyz budete s cimkoliv potrebovat poradit, s duverou se na me obratte 😀 😀

miska84
10. čer 2009

ahoj holky jsem tu ted jen na skok, ale stala se zajimava vec, ja tomu teda neverim je to nejaka blbost, ale ja dneska chtela jit do solarka, protoze muj pritel dela strechy a je strasne moc opalenej, tak abych na svatbe proti nemu nebyla jako beloba..tak jsem rikala ze si pro jistotu udelam testik..predtim jsem ho nechavala jen tak ty tri minutky max ani ne a pak sel do kose...tentokrat jsem poctive nastudovala navod a jelikoz jsem to porad nedostala tak si testik udelal no a dokonce nastavila stopky 😀 a ke konci mam tam napsano ze vysledek je za 3-5minut a ke konci se tam udelal slaba opravdu slaba carka 😀 😅 😕 Tak jsem tedä zvedava co z toho bude...navic holky rikali ze pokud jsem tehu od 17.kvetna to jsem mela teoreticky ovulaci takze nechavat to 2minutky je malo a ze si mysli, ze teprve ted by carka zacla bejt trosku videt...ja tomu neverim protoze na tech testech je ze odhali tehu hned z kraje, ale zase na druhou stranu verte testum ze jo 😅 co si otom myslite??

aerin
10. čer 2009

misi, radsi jeste nebudu gratulovat, ale vypada to nadejne😉 urcite si udelej testik zitra rano zas, jednak bude carka silit, pokud jsi fakt tehu, a druhak je v ranni moci vyssi koncentrace hcg🙂 drzim palce🙂

eirin
10. čer 2009

Misko, tak ať čárka jen sílí 😉
Madli, to jsi dělala někde online na webu nebo kde? Já si chci taky zkusit test o těhotenství, když už ho nemám 😀

majatob
10. čer 2009

holky dekuju, jste zlaty 🙂

des
11. čer 2009

miska84: jestli dobře počítám, tak už by to měly být od početí 3 týdny, to si myslím, že čárka by měla být vidět už docela dobře, ale to jsou spekulace, další testy napoví...jsem zvědavá 😉

des
11. čer 2009

Jinak jsem si dovolila vyspekulovat datum poslední menstruace v profilu a přidat konečně týdny. Dneska jsem byla na UTZ a ten tvrdí 7+0, já tvrdím 7+4 tt, tak uvidíme kdo má pravdu 😀 Ale ono je to vlastně asi šumák!! Srdíčko tluče, žádný problém, takže paráda!!

A držím palce všem (nemám teda úplně přehled, kdo všechno 😅 ), co se chystají na státnice!! Co nejméně nervů a co největší úspěch!!

elitera
autor
11. čer 2009

Holky, mam neuvěřitelnej kopr a únavu a stres a tak 😅 Fakt už nevim, jak se uvolnit, usínam 2-3 hodiny poté, co zalezu do postele (nezávisle na tom, jestli si vezmu prášek na spaní nebo ne), budim se sama mezi 5-5.30 a jsem totálně nepoužitelná ☹

madlisek
11. čer 2009

Dobre ranko!

Des, gratulace velika!

Eiri, byl to test na fejsbuku, vtipny je, ze jsem dopadla lip, nez kamaradka, co ma 3 deti 😀

Elit, to je neprijemny, co na to lecitelka? nedoporucila ti na to naky bylinky? Ja za sebe doporucuju vecerni plavani, to te zrelaxuje i unavi a usnes jako kote. Ale na plavani musi byt nalada, co?

elitera
autor
11. čer 2009

madli, včera jsem se, husa, na to zapomněla zeptat, když jsem se tam byla ptát na další věci. Jsem holt blbá 🙄 A plavání - nj, nápad asi dobrej, ale jak se donutit jet přes půl města do bazénu, to bys neporadila? 🙂)) Hlavně já mam teď pořád od nervů průjem (aspoň jednou denně), to je do bazénu taky značně nevhodný 🙄

elitera
autor
11. čer 2009

Vzdávám se. Přišly dva maily - jeden je pozvání na rande s personalistkou, druhej se nám opět pokouší vnutit dovolenou. Beru si prášek na uklidnění. 🙄

deenakee
11. čer 2009

Des gratulujuuuu : )

Já jsem byla dnes u doktora spolu s manželem na ten důležitý ultrazvuk s NT.
Tak manželovi povídám, doufám že když jdeš se mnou, nebudou zas nějaký komplikace (posledně když byl se mnou , neviděli srdíčko a poslali mě na obilńák, kde to srdíčko v pohodě našli)
No miminko bylo nádherný , zdravý, srdíčko mu tlouklo, šíjové projasnění v pohodě, ale paní doktorka nemohla najít nosní kůstku, přestože mimčo se len protahovalo a nedělalo žádné velké kotrmelce (len se na chvilku postavilo na hlavu)
No tak nás poslala do genetu....
Tak jsem zase vyrazili, tam nás viděli vez objednání poněkud neradi. Ale pan doktro by úžasný, ultrazvuk asi 100 krát lepší než u mojí doktorky a nosní kůstku jsem viděla i já - mimčo nádherný... sem tam koplo, ale jinak je to spíš kliďas : )
Aještě nám dali fotku zadarmo a zjistili jsme si že nám tam udělají ve 20. týdnu i video...
No takže všechno zlé je k něčemu dobré 🙂

aerin
11. čer 2009

des gratuluju 😵
deny tobe taky, ze to tak krasne postupuje🙂

elit, drz se 😖

ja jsem prave prisla ze zk a ve tri mam dalsi....jsem totalne hotova 😔

andelka
11. čer 2009

des: Gratuluju k dobrým zprávám, jen tak dál.
deny: To jsou věci teda, ale zas vás to posunulo dál, budete mít pak krásné video. 🙂
eli: Já jsem na tom podobně, akorát nejsem schopná vstát tak brzy. Ale střevní potíže mi taky začínají, od nervů.
aerin: Držím palce, máš toho dneska hodně, co?

Holky, dneska jsem zas urgovala na katedře ty posudky a už mi je sekretářka poslala. Ani jsem je pořádně nečetla, ale hned jsem sjela dolů na známku (abych zjistila, jestli tam nějaká je vůbec) a mám od vedoucího B a od oponentky C (to je asi dvojka, napsala tam C/2, my jsme na ten systém přecházeli teprve loni, tak se ještě pořádně neví, co jaké písmeno znamená). Připomínky tam jsou (hlavně ohledně literatury, nenašla jsem všechno, ale když jsem se ptala vedoucího na radu, tak nevěděl, ale teď už jo 😠 ), ale nevyzní to úplně špatně, i pochvala se tam najde. Tak to už nějak okecám a uvidím co nakonec dostanu. Mám radost, spadl mi šutr ze srdce. Už se mi bude i lépe učit. 🙂

elitera
autor
11. čer 2009

Andělko,
A 1
B 1-
C 2
D 2-
E 3
F 4 - neudělal.

andelka
11. čer 2009

Aha, díky. Já už tam ten rok skoro nebyla, tak mám tímhle stylem v indexu asi jen 3 známky a ještě kombinované (např. v jedné kolonce B, výborně, 1- 😀 ) Takže to vypadá na celkovou dvojku, to je dobré. 🙂 Na mě. 😅

andelka
11. čer 2009

Jo a ještě jedna dobrá zpráva - manžel dostal na pondělí dovolenou, tak tam bude se mnou celý den. 🙂
Tak zatím všechny zdravím, jdu se učit, už jen 4 dny ☹ A kebulka stávkuje, když se podívá na to množství. Musím jí domluvit. Asi si dám kafe.

deenakee
11. čer 2009

Už mám fotečky v albu....

No musím říct, že to byl docela stres. Manžel řekl že už se mnou nepůjde, že když se mnou jde, vždycky je nějaký zmatek : ) Ale nakonec ho možná v tom 20. týdnu přemluvím 🙂

Anděl nezávidím... Já jsem ze školy úplně zničená, dnes mám odevzdávat dvě seminárky.. a vůůůbec se mi nechce nic dělat 🙂

Eli, drž se nenech se od nich vyšachovat. hrozně moc firem teraz dělá čoro moro.... Mám docela strach aj od nás z rodiny aby nestratili práci, taťka už pracuje len za 60 procent platu ale pořád 5 dní v týdnu.... (nikdo si nedovolí do práce nepřijít...) No děs....
Ještě že manžel je o.k.

des
11. čer 2009

Eli: hodně síly, určitě se situace nějak stabilizuje a pak budeš zase spát jak nemluvně 😉

Deen: Krásné album, ta fotka z Gennetu je fakt super ostrá! Jinak držím palce, aby zbyla energie i na školu - já bych si nejraději někam lehla a vzbudila se v srpnu 😀

madlisek
11. čer 2009

Holky, byla jsem s kamaradkou na obede venku a spustil se lijavec a silene jsem zmokla! Ale kdyz jsem prisla do kancelare, zjistila jsem, ze je to jeste horsi - nechala jsem otevrene okno (stresni...) a kolegyni silene naprselo na stul a hlavne na dokumenty, co tam mela ☹ ☹ ☹

A kolegyne nase, co je ve ctvrtem mesici, dnes neprisla do prace, protoze nastaly nejake zdravotni komplikace ☹ ☹ ☹

estrellita
11. čer 2009

andelko: drz se, strevni problemy mam ted po ranu uz i ja ☹ a to mam o tyden vic, nez ty. s tou diplomkou jsou to super zpravy, to je motivacni 🙂 ja bych taky potrebovala nejakou motivaci, vazne mam sileny strach ☹(( ach jo , ach jo, ach jo ☹

madli: tak to je teda pech ☹ ale to se nedalo cekat, prislo to behem minutky ☹ snad kolegyne tehule bude v pohode!!!!

estrellita
11. čer 2009

eli: co zas personalistka chce? 😕 bude to na konci s nima jeste tezke, pocitej s tim, ze se ti to opravdu budou snazit zneprijemnit ☹ uz jsem se te ptala, ale nevidela jsem odpoved ... uz mas podepsanou smlouvu v te druhe praci?

elitera
autor
11. čer 2009

Estrel, nemam, jdu ji podepsat v pátek.
A co nám chce personalistka, to nevíme, jen tušíme. Podle časovýho plánu na mě má 5 minut, na kluky 10-20, individuálně. A šel tu drb, že prej v pondělí už generální podepisoval výpovědi, takže u mě je naděje, že jen dostanu tu výpověď a pápá.

estrellita
11. čer 2009

eli: tak to tam musi yt husta atmosfera, ze? 😒 drzim palce, at ti nedelaji problemy a hezky vybali i to odstupne 😀