Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
22. čer 2009

madli,sijen: jj, myslím, že na ty dopolední cvičení chodí těhule po noční 😀 Jinak děkuju, mám se docela dobře, nevolnosti v udržitelných mezích a zítra doufám v hezký obrázek, že bych si tady taky zařídila nějaké to album...

des
22. čer 2009

eli: juj, zelená závist 😀 Jen do neděle? A letadlem, busem nebo vozem?

majatob
22. čer 2009

holky jeste jednou vsem moc dekuju za gratulace 😵 😵 😵

andelka
22. čer 2009

sijen: Je to zámeček přímo u nás v Ostravě, mezi paneláky a přitom oáza klidu 😅 Byli jsme tam slavit roční výročí svatby. Tady je odkaz, přímo na tu speciální víkendovou nabídku, stojí to 3.500
http://cms.zamek-zabreh.cz/www/cl-2360/8-specia...

des: No já se na to ještě moc necítím, přijde mi, že bych si zbytečně zkomplikovala život. Ale uvidí se, ještě se o tom pobavíme. Choť chtěl teď sondovat, zda by mu nepřidali. A pořád mi ukazuje fotky miminek (dvěma kamarádům se minulý týden narodily holčičky). A když jsem řekla, že bych místo pracáku radši toto, tak říkal, že by nebyl proti. toš tak nevím, no. Budu informovat.
A jsem moc ráda, že je ti zatím docela dobře, ty týdny pěkně naskakují, to je radost pohledět. 🙂 A na fotečku se těším. 😉

eli: Tak Londýn, jo? Máte tady málo deště? 😀 Ne, je to paráda, mě by se tam taky líbilo. Určitě si to užijete.

estrellita
22. čer 2009

ahojte holky 🙂
moc moc diky za vsechny ty palecky 🙂 zvladla jsem to 😎 😀 😀 😀 je mi taaaaaaaaaaak dobre 🙂 diky, diky diky jeste jednou!!!

estrellita
22. čer 2009

eli: hezky 🙂 a mate uz plan, co vsechno chcete videt? a jedte jen na vikend?

andelko: teeeda, to jsou noviny 🙂 tak treba to jeste prehodnotis 🙂 ono povest se to muze az za dyl, ze jo? a jak jsem si vsimla, tak temer vzdy, kdyz uz je to fakt hodne blizko, tak se toho hodne lidi lekne. tak uvidis 🙂 a uzivej si volna. to ja se ptala jen jako jak sis to vsechno usporadala. ja ted jdu treba vyhazovat vseeeeeeeeeeechny ty popsany papiry, vecer oslavovat a zitra se valet 😀

madlisek
22. čer 2009

Esteeeeeeeeeeel!!! Hura hura hura!!! Gratuluju strasne moc!!! Ted muzete s muzem slait dvojite!!! Ted si budes uzivat klidu, vid? 🙂

andelka
22. čer 2009

Estrel: no to je paráda 😵 Já to věděla, jsi šikulka šikovná 🙂 🙂 🙂 Gratuluju moc a moc, užívej si to a pořádně to oslav 🙂 Máš výborný program vymyšlený. 😉
Já jsem hned druhý den dávala papíry a materiály do krabice, to byla úleva.
No máš pravdu, ono plánovat a rozhodnout se, že teda UŽ je trochu rozdíl.

des
22. čer 2009

Estrel: připojuju se do dlouhého zástupu gratulantů!! Je to paráda!!! Veselé oslavy a zítra moc příjemné válení přeju!! PS: A zítra ráno po té oslavě mi napiš, povykládáme o žaludku na vodě 😀

estrellita
22. čer 2009

dekuju holky 🙂
andelko: ono je dulezite, ze uz je manzel na to pripraven, nebo se tak aspon citi, takze v tomhle nemusis mit obavy, a az budes citit, ze tomu taky chces nechat volny prubeh, tak uz to bude mnohem jednodussi 🙂

andelka
22. čer 2009

estrel: Asi jo. Mám pocit, že mu bijí hodiny víc jak mně 😅 Myslím, že na dovči to proberem

eirin
22. čer 2009

Estrelko, já taky gratuluju 🙂
A Maji taky gratuluju, člověk na chvíli vytáhne paty a tady takové změny 😀

Des, dobírám dnes poslední Clostil tak uvidíme, co se bude dít 🙂

elitera
autor
22. čer 2009

Holky absolventky, mám z vás radost 😵 Estrel, moc gratuluju!!!!

Jedem v pátek večer a vracíme se v úterý přes den. Čistýho času tam budem 3 dny. Chci vidět Buckingham, Westminster, Big Ben, Greenwich (tady ze mě mluví holt ten bývalej geodet 😀), Oxford Street, British Museum a tenhle barák http://lh6.ggpht.com/_1Mk0-Zkjxfc/SYI2WME_wkI/A... 🙂
Dneska jsem si na to už nechala udělat pedikúru, aby se mi dobře chodilo.
A s deštěm dejte pokoj! 😀 Nemam v Brně gumovky a nechci je s sebou vozit 😀

estrellita
22. čer 2009

andelko: mi prijde, ze u tech chlapu je to vzdy sileny skok - nejdriv nechteji a pak uz aby bylo venku 😀

a na zitrek jsem si zaridila masaz 😎 😀

aerin
22. čer 2009

estrel gratuluju!!!! 😵

sijen
22. čer 2009

Estreeel!!! veelikaa gratulace 😵 😵 a máš klid! to je bomba co? 😉 🙂 ...
já dnes přišla pozdě domů, fakt úplně urvaná (pořád mám problémy se spaním)..

Elit to je dobrý -- kolem mě furt někdo někam jezdí (z rodiny)...do zahraničí, a my s mužem ještě spolu nebyli nikde mimo ČR... a já bych chtěla.. 😒 ale stejně máme zase letos plány ČR

Eirin jak je? Zubiska ok? a co frmol vpráci? já se z toho ted muzu s prominutím..pokakat..

sijen
22. čer 2009

Andělko..to je pěkný ! 🙂 a uvnitř to je nádherný!! bych si to vůbec neužila..protože bych furt běhala a fotila ty klenutý stropy a zdi, hrála si se světlem... 😵 díky za tip.
my jedeme v říjnu zase za kozama a kamarády../měli jsme tam svatebku a ted bude 1. slovy první!🙂 výročí od svatby/ - je to v tom Jeseníku...
pak máme dárek od Bráchy od esennce.cz za dost bodů - tak něco určo vybereme..
no a pak uvažujeme že od slepičárny bychom rádi na sraz..

elitera
autor
22. čer 2009

sijen, my jedem po vlastní ose vlastně taky poprvé. Nepočítám dva hromadný výlety s kamarádama na jeden den do Györu. Služebně jel Miloš kdysi do USA a tam jsem měsíc byla s ním, ale sami bysme nejeli. Takže tohle je fakt tak nějak první... Po skoro 4 letech už je docela na čase 🙂)) No, a vlastně to budeme mít jako druhý výročí svatby. Hm, akorát že zcela neomylně budu mít holt MS, no... si umim vybrat 😀

sijen
22. čer 2009

jej..elit..to je pech!
normálně ted si vzpomínám že při obou cestách do anglie (kdysi) jsem to vždycky vychytala na tu cestu (to se cestovalo ještě autobusem..) .. 😠

andělko, eirin -co ste to měly za kapky na to zklidnění? (usnout bych chtěla). Elit doporučuje kozlík..nebylo to ono?

sijen
22. čer 2009

a jak jste vybírali? ..že jedete směr Anglie? 🙂

elitera
autor
22. čer 2009

kozlík jsou tablety 🙂

Do Londýna mi Lišák slibuje výlet už dlouho, možná ty 4 roky 😀 A teď jsme prostě chtěli něco vybrat za nalítaný míle, co on má ze služebek. Zadali jsme do požadavků Londýn, Nice, Paříž (já chtěla ještě, ať klidně řeknou nějaký další místa podobnýho typu, ale to Lišák už nezopakoval) a vyšel z toho volnej jen ten Londýn, tak se to vyřešilo. 🙂

estrellita
22. čer 2009

sijen, aer:dekuju 🙂

sijen: kdyz se mi spatne spi, tak piju caj z medunky, nejlepe kdyz zalijes cerstve listy varici vodou, ale susena je taky dobra!!

andelka
23. čer 2009

sijen: Jmenovalo se to Novo Passit, taky j to z bylinek. Dokonce na to byla teď reklama v Betynce (ano, předsevzetí šlo stranou, pořád ji kupuju 😅 ). Meduňka je prý taky dobrá a taky teplé mléko s medem.

eli: Tak to budete mít super výletík 😵

sijen
23. čer 2009

jj, dnes navštívím lékarnu ...děkuju Andělko za info.

hele přijde vám taky vtipiný když ted jedno nejmenovaný centrum pro maturity pod mšmt pošle dneska žádost at studentum do konce roku rozdáme cvičný maturity, když ve škole skoro nikdo neni? (poslední týden ve škole = výlety výlety výlety..no a pedag. rady..).

sijen
23. čer 2009

píšu jak tatar.. no snad jste to pochopily (aspon je videt, ze fakt usnout- vyspat se už potřebuju 😲 )

aerin
23. čer 2009

Ahoj holky, nedocitam,
myslete na me prosim, v 11 mam posledni zkousku......z prvniho terminu lidi dost vyrazela a byla neprijemna a ja to fakt neumim, mela jsem na to dva dny 😔

madlisek
23. čer 2009

Ahoj holky!

Aer drzim palce!

Sijen, to jsou fakt vtipalkove, je videt, ze to v tom centru pro maturity maji vse dobre promysleny a zorganizovany 😀

Jinak na spani taky muzu doporucit medunku, uklidnuje a uspava 🙂 A levandule je taky dobra - polstarek s levanduli do postele dela divy.

estrellita
23. čer 2009

holky, prvni den vstavani bez budiku 😎 zitra uz mi zase zacne rezim, ale aspon dneska si to musim uzit 😀

aer: moc moc drzim palce, ted mam pozitivni energie na rozdavani, takze ti to urcite pomuze 🙂

madli: na levaduli jsem zapomnela!!! mas pravdu. ja hodn epouzivam jen tu medunku, ale tu levnduli bych si mohla jit natrhat, ted je rozkvetla a roste nam kousek od baraku!!

eirin
23. čer 2009

Aer, myslím na tebe, ono se to nezdá, ale za dva dny se člověk dokáže naučit neskutečné věci 😉
Sijen, já na to uklidnění a spaní nakonec nic nebrala (co kdybych byla bývala těhu, že jo).. a teď taky nic, když se snažíme. Děkuji za optání, zuby zatím dobré, zítra jdu k zubaři, tak to zase bude historka 😖
Cvičný maturity teď?
Estrel, jaktože ti zítra zase začne režim? Užij si dneska tu masáž... já si nakonec taky dnes vzala náhradní volno. Jednak přijdou měnit počítadlo vody, druhak potřebuju doma uklidit (ještě jsem nezačala 😀 ).

madlisek
23. čer 2009

Estrel, jsem si na to vzpomněla, protože jsem kdysi naší mamince koupila nějakou uklidňující pěnu do koupele s levandulí, co se jmenovala "Zzzzzzzzzzzzz..." a bylo tam nakrslené spící zvířátko 😀

Ještě se musím pochválit, jsem pěstitel Mičurin hadr 😀 natrhala jsem si na procházce pár výhonků popínavých růží, dala do vody a už pustily kořínky 😵 Teda jeden zatim, ty další snad taky pustí 😀 Takže ten jeden už je v květináčí, ostatní se zatím máčí a já jsem děěěěěsně pyšná na své pěstitelksé výkony 😀 😀