Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
8. črc 2009

lepší půjčka řekněme 20 tisíc, než 150! 🙂

aerin
8. črc 2009

to urcite jo🙂

sunysara
8. črc 2009

Aerin my jsme taky dávali kauci a a provizi no byla to docela síla ale zvládli jsme to

estrellita
8. črc 2009

elit: ach jo, mrzi me to. na druhou stranu je dore, ze v tom hledas pozitiva a das do kupy svoje telo!!
a oni vedeli, ze ti neco je?

a ty jsi byla ted u lekare, ze ti rekl, ze mas agorafobii? koukala jsem na wiki a uplne to tedy sedi na ten tvuj popis 😔 drzim palce, at jsi co nejdriv v pohode!!!

estrellita
8. črc 2009

aer: ten byt je moc hezky 😵 tak snad s mamkou nikde nic neresi.

andelko: aj si te zmeny vsimla sama v te nasi druhe diskuzi 😵

elitera
autor
8. črc 2009

estrel, včera se mě ptali, jak jsem na tom zdravotně (jsem taková furt přepadlá, navíc když jsem u oběda snědla maximálně polívku nebo jsem nešla vůbec, tak je to divný), tak jsem to vyklopila - nemá smysl jim lhát. Oni sice řekli, že mě vyhodit nechtějí, ale pak to nějak probírali se spolupodílníkama firmy a rozhodli se, že mě propustí ve zkušební době, a já ať jdu na pracák a mezitím se dám dokupy. Že za 3-4 měsíce tu pozici budou otevírat ještě jednou, tak že se mi potom ozvou nebo se mam ozvat já.
Já to z jejich strany naprosto chápu, navíc oni přijímali v podstatě zdravýho člověka, já jsem se rozsypala až před nástupem.

Že by to mohla být agorafobie, napadlo tchyni (je mj. psycholožka), a ono to fakt naprosto sedí. Jenže to není čistá ago, jsem léčená i pro poruchy příjmu potravy (měla jsem lehčí anorexii, ale ne v tom smyslu, že bych chtěla hubnout, ale prostě nešlo jíst, no teď jí mam zas, ale ne tak šílenou), takže diagnóza je panická porucha s agorafobickými prvky. Já si to zkracuju na anor-agor(-magor) 🙂)))

estrellita
8. črc 2009

elit: aha 😔 uff, fakt te obdivuju, ze to tak zvladas a jeste s takovym optimismem!!! 🙂 a myslim, ze Lisak je uzasny. Co jsem uz slysela ze vsech stran, tak kdyz ma zenska prolemy a chlap ji musi podrzet, tak se tak ne vzdy stane. a je skvely, ze mas u sebe takovou oporu, urcite to zvladnes mnohem rychleji!!!!!

deenakee
8. črc 2009

Ahojky... Teda člověk si tu odskočí na přednášku o bezplenkové metodě a tady se toho napíše.... 🙂
Anděl gratuluju ke snažení... Tak doufám, že vám to půjde tak rychle aby vám to všechno sedělo.

Aer. Držím palce s tím bytem, chce to asi hodně toho pochodit....

S tím srazem - jsem pro všemi deseti, bylo by super kdyby aj Andělka mohla dojet... 🙂 No celý úříští týden jsem pryč (u manželových prarodičů) Ale pak jsem v brně - tak musíme co nejdřív vymyslet datum.... 🙂

Sunny- držím palečky ať je všechno o.k. Ale neboj bude : ) Mě vždycky pomáhalo vědomí, že to nemohu ovlivnit. Je to prostě v božích rukách ( příroda to má dobře zařízené) Ale jestli tě mohu trošku uklidnit.. tak nejneb. je to do asi 9 týdne... pak se už rizika snižujou a po 12 už je komplikací len minimum (až pak před porodem se člověk bojí aby to neuspíšil...) Prostě já jsem se děsně radovala , že jsem plodná a doufala jsem že to vyjde...

Eli... nemáš to lehké... držím palečky ať jsi brzo o.k. (mala jsem kamarádku která mala anorexii ´plus strach z lidí... ale naštěstí len v lehké formě... další kamarádka anorexie plus deprese... ) Ta anorexie je myslím dost častý projev...
No držím palečky ať je ti líp....

deenakee
8. črc 2009

Holky zkoušela jsem si v prodejně šátek Mam eco... viz odkaz) a není zdaleka tak hezký jako ostatní šátky... ale přišel mi opravdu pohodlný - uzel jsem zvládla napoprvé. a mimčo (panenka) bylo fakt super schované... ale bojim bojim vyhodit manželových 4000 .... No myslíte že jsem vybrala dobře ?
Chci koupit tmavě červený šátek a petrolejovou manducu...Zkusila jsem to nadhodit v decembrovkách... a moc to nechápali...
http://www.branakdetem.cz/sada-mam-satek-elasti...

aerin
8. črc 2009

deny, troufam si rict (po vsem co jsem precetla), ze mam eco je skutecne bezkonkurencne nejlepsi elasticky satek, ktery je u nas na trhu🙂

samozrejme ho nemuzes srovnavat s pevnyma, to je proste uplne jina kategorie

aerin
8. črc 2009

ja mam manducu chilli/chocolate a jestli budu kupovat ten mam tak asi taky cokoladovej 😵

elitera
autor
8. črc 2009

Lišák je vůbec moje zlatíčko, už si o agor. našel všechno možný a bude mě léčit 😀

aerin
8. črc 2009

elit, mas doma fakt poklad 😵

ale ja teda taky, jo? abyste si nemyslely 😀

elitera
autor
8. črc 2009

aer, nemáš strach, že když budeš mít všechny nosidla tmavý, nebudeš mít možnost nošení na teplý slunný dny (přehřívání)?

aerin
8. črc 2009

ani ne elit...
ona navic ta manduca zas tak tmava neni, to telo je cerveny....
a to indio prece taky zas tak tmavy neni, kukni do alba🙂

elitera
autor
8. črc 2009

aer 😀

aerin
8. črc 2009

a jeste si brousim zuby na tisovy indio, to je naaadherny🙂 ale taky to byla limitka a uz neni, takze jen kdybych ho pak nekdy nasla noseny...🙂

elitera
autor
8. črc 2009

Jo, máš recht, měla jsem na mysli spíš ten čokoládovej šátek. Btw. ty budeš kupovat další šátek? 😅 😀

aerin
8. črc 2009

no zatim samozrejme ne, elit 😅
ale az budu mit doma nosence.....asi u jednoho nezustanu 😅

hele na tyhle fotky😀 http://www.nosenideti.cz/foto.php?skupina_id=12...

elitera
autor
8. črc 2009

tyjo, ty to fakt docela žereš 🙂)) Já pak koupim didy (dydi?) nebo štorcha v největší dýlce, aby to moh nosit i Lišák, a vyberu si akorát pěknej vzor 🙂))))

aerin
8. črc 2009

jojo, didy a storch jsou kvalita🙂 a storch vyjde levneji, ale mne se nelibi jejich vzory 😀 ja jsem proste propadla didymu 😵 😵 😵 asi budu sbirat india 😀

elitera
autor
8. črc 2009

Hehe, právě jsem našla svetr, co jsem si chtěla odnést do práce, tak holt nic, no... 🙂))

Heč, snědla jsem rohlík s drožďovou pomazánkou, okurkovej salát a dojíždim se čokoškou. Teď ještě donutit tělo, aby hlad a chuť dostalo ráno, ne večer...

aerin
8. črc 2009

tak zas na druhou stranu lepsi vecer, nez vubec 😖

elitera
autor
8. črc 2009

to jo... 🙂

deenakee
8. črc 2009

No já jsem rozmýšlela nad pevným.. ale třebas štorch mi přijde jako deka... že bych v tom byla celá zabalená,

mam eco není nijak krásné, ale vím že bude praktické a rychle s tím navážu co potřebuju...
Jinak všichni chválí didymos... takže kdyby jsem nošení propadla a byly penízky tak koupím aj pevný šátek, ale na začátek si na to netroufám... Zas někdo říká, že elastickek šátek je přepych... no ale lepší přepych než se trápit s šátkem který nebudu moct s miminkem správně uvázat... ... Další šátek nechám až když mě to chytne a mimčo bude v šátku spokojené...
Navíc vzhledem k tomu jak se zvyšují ceny si myslím, že není problém potom mam prodat...

aerin
8. črc 2009

jo a deny, jeste jsem se te chtela zeptat k te tve plenkove vybave....pocitas s tim ze ti to nebude v zadnym pripade stacit? 😅

aerin
8. črc 2009

vsak jo deny, elastik je na miminko fajn a kdyz tomu propadnes, koupis pevny, treba z druhe ruky😉

deenakee
8. črc 2009

no on ten mam eco je prý tak pevný že se dá aj na větší .. tak uvidím - do půl roku vydrží určitě...
Jasné že s tím počítám, teraz mě to vyjde asi 2700. Takže tipuju že ještě minimálně do 4500 se dopracuju...
Jinak nechtěla jsem o čtvercovkách ani slyšet, ale na přednášce o bezplenkové metodě nám řekli že mimčo musí být v látce od narození aby chtělo čurat bez plenek... tak budu muset začít čtvercovkami.... no doufám že tu bezplenkovku rychle dáme a nebudu muset čistit moc exkrementů z plínky.... 😖
No ale zas ušetříme... akorát musím dokoupit ještě asi 30 čtvercovek (teraz mám 30)
No moc se mi do toho nechce - plánuju kompromis - přes den látku a na noc (než mu budou kapsovky) jednorázovku...

deenakee
8. črc 2009

No ale utěšili nás, že když se mimčo rychle naučí bezplenkování - spotřebuje se 1 plínka za den.. 😵 😵 😵 😵 😵