Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
31. črc 2009

holky koukam na vareni.cz a uz jsem si ulozila do kucharky spoustu lakavych receptu 😵 furt varime to samy, uz me to nebavi, jenze jsem lina zkouset novy veci...ale musim zacit, uz se to fakt neda, varit dokola obmeny 5 jidel 🙄

eirin
31. črc 2009

Deny, Hermi: Já tak nějak necítím, že bych měla cvičit přímo Mojžíšovou, já si myslím, že bude prospěšné, když budu vůbec nějak cvičit půl hoďky denně 😀

Aer, proč by ne? Přece nemůžeš mít takhle dlouhé cykly donekonečna 🙂

Jé, Prehistorika i Prince jsem hrála. A taky takovou super hru, která už nevím, jak se jmenuje, ale lezlo se tam po nějakých žebříkách nahoru a slepice tam snášely vajíčka 😀

Des: No nežádoucí účinky snad ani radši nechci vědět 🙂

eirin
31. črc 2009

Aer: Tak s tím mám taky ten problém. A pak taky ten, že je epocha jednoho populárního jídla, které máme obden. Komár ho může na kila a já ho už po týdnu nemůžu ani cítit 🙂

aerin
31. črc 2009

eiri, jojo, epochy oblibenych jidel znam😀 bohuzel, u me ted vedou spagety s opecenym parkem a se syrem, takze nic moc zdravyho😀

eirin
31. črc 2009

My takto měli toastovou epochu, epochu zapečených brambor, epochu palačinkovou a já teď měla epochu nepečených dortů od doktora Oetkera 😀 Nějak si v těch doktorech poslední dobou libuju 😀

aerin
31. črc 2009

to jo, aspon jsi stylova se vsim vsudy 😀 Ach jo, ja mam uz zas hlad 😅

aerin
31. črc 2009

po praci jedem s mamkou do Ikei...asi si dam ty jejich svedsky masovy kulicky... 😎 😀

eirin
31. črc 2009

O nich jsem posledně taky přemýšlela, když jsme tam byli, ale nakonec zvítězilo jakési římské kuře. Co jdete kupovat?

aerin
31. črc 2009

zdravotni polstar, krabici na bordel, struhadlo... 😀 a v tescu si asi koupim brasnu na ntb, maji tam akci Kappa s vernostnima bodama🙂

deenakee
31. črc 2009

Des dokud nezapnu počítač jsem schopná něco udělat, teraz ale už nutně potřebuju dělat věci do školy - zapnu počítač - zapnu modrého koníka a tím končím - a celé dopoledne v kelu - pak už mě tak bolí záda - že vypnu počítač (seminárka neudělaná) a jdu něco dělat...... a další den další pokus....a pořád dokola... zbavte mě někdo internetuuuuuuuuuuuuuu 😲

eirin
31. črc 2009

Deny, tak s koníkem taky mívám problém tohoto druhu 😀

estrellita
31. črc 2009

aer: mnam, ty kulicky mam strasne rada.
jinak ja jsem si obcas stahovala recepty z recepty.cz, kouknuna to vareni, uz bych taky potrebovala trochu oprasit nova jidla, hlavne bez masa 🙂
a struhadlo potrebuju taky 😀 ale to tam jdu kupovat az zitra 🙂 a okvetni listky.

madli: (chodi sem jeste?) cetla jsem, ze jsi mela zkusenosti s lemon cafe ? pristi tyd tam jdu na schuzku kvuli dortu. jaky byl ten vas? (vizuelne, chutove, naplne atd.?

estrellita
31. črc 2009

dee: jak ja ti rozumim, mela jsem to behem uceni taky tak! a co pises za seminarku?
........vlastne to mam i ted, i kdyz se nemusim ucit, ale pracuju na netu, tak proste ruce automaticky po periodickem casovem obdobi vytukaji link modrykonik 😅

des
31. črc 2009

deen: jedině mě napadá poprosit někoho, ať ti zablokuje konkrétní stránky a to nejlépe heslem, který napíše na papírek a pak sní 😀

to mě krká, dnes máme jet na výlet až do Náchoda a zrovna když by se mi podařilo uprchnout dříve, tak manža musí nutně něco dodělat v práci (po té, co byl dopoledne na rybách)...chjoo, hlavně se nenaštvat už na začátku, že? 😠 Tam přijedem v osm a já půjdu rovnou spát!

eirin: uvědomila jsem si, že to asi vyznělo divně...já totiž občas takový věci jako rešerše na nežádoucí účinky dělám v práci, tak proto 😉

andelka
31. črc 2009

estrel: Madli byla nejdřív na svatebce a teď jela s rodinou na výlet, ale určitě se tu brzo objeví.

deny: My jsme rozhodnutí nabeton a už to neodvoláme. Jasně že bych byla ráda, kdyby se to povedlo rychle, ale mám i jiné plány - hledání práce, brigáda, brzy začne škola, musím vymyslet téma závěrečné práce, v říjnu mám zkoušku, no fakt se nudit nebudu. Ale taky jsem ráda, že jsme si do mých státnic "nechali zajít chuť na mimčo", jak se znám, neměla bych jistotu že dostuduju v daném termínu, nemohla bych dělat dvě věci napůl a byla bych ve stresu. I když se mnou promovala kolegyňka a měla už bříško (tipuju 5-6 měsíc asi), jenže ona měla státnice už v únoru, takže to je něco jiného.

Ohledně toho vaření, tak na recepty.cz jsou super věci. Taky mám pocit, že vařím furt to samé, i když epochy nemáme. 😅

aerin
2. srp 2009

Ahoj holky, posunuju nas ze treti strany🙂

Koukejte http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
zatim tomu teda moc neverim, spis si myslim, ze to jeste klesne a bude po srande, ale bylo by to drsnyyyyy 😀

elitera
autor
2. srp 2009

Moc pěkný, i pěkní smajlíci tam 🙂

estrellita
2. srp 2009

aer: drzim palce, vypada to nadejne.
ja mam dneska super materske pudy. mam chut ty prasky odhodit. ach jo ach jo. jeste nejmin dva mesice. Vite, co je zajimavy, ze nejvic me ty matersky pudy chytaji pred MS, divny, ze? a to beru prasky, tak si to moc nedokazu vysvetlit

andelka
2. srp 2009

aer: To vypadá moc moc moc dobře 😵 Já myslím, že už to neklesne.

estrel: No mě dneska taky doběhly (ty pudy), poněvadž v kostele byly dvě malá mininka, jedno 2 měsíční a jedno 14 denní od známých, tak jsem se od nich nemohla odtrhnout, málem mi ujel autobus 😅
No, možná tě to před MS chytá proto, že po MS se načíná nové platíčko a třeba tě tak chce tělo (nebo mysl nebo nevím co, možná příroda) od toho odradit. 😉

eirin
2. srp 2009

Tak mě naopak po dnešní návštěvě zoo mateřské pudy přešly :D
Aer, to vypadá doost slušně 😉 Už tu dlouho nebyla nějaká nová těhule.

madlisek
2. srp 2009

Ahoj holky!!

Hlasim se po vyletu do Krakova, je to krasne misto, doporucuju 🙂 I okoli je moc pekne a ackoliv nas vrovali, ze uroven sluzeb je tam jeste horsi nez u nas (prodavacka se tvari, jako ze ti dela laskavost tim, ze ti dovoli si u ni neco koupit 😝 ), tak my jsme se s tim nikde nesetkali, vsude byli mili a ochotni 🙂

Vcera jsme byli na svatbe kamaradum z kostela, byla to nejluxusnejsi svatba, na ktere jsem zatim byla, ale bylo to krasny, jsem porad dojata 🙂

Des, Jurka jsme chteli! Doporucuji nam ho vsichni znami a i my jsme s mensima vecma od nej spokojeni. No ale ten stan, ktery jsme si vybrali, stal i po sleve skoro 6tis a to se nam davat nechtelo. Koupime si ho jednou, az budem bohati 🙂

Taky jsme prezili prvni mesic STM jako antiko, uvidime, jak se nam povede v dalsich mesicich. Mela jsme teda trochu strach (no spis takovy to, jeee, co kdyz... 🙂 ) protoze normalne mi teplota na 37 stoupne po ovu jen jeden den a ted poprve tam byla dvakrat, no ale dneska prisla MS a je vymalovano. Uz jsem si ale zijistila, ze kdyby se to byvalo povedlo, TP by byl 4.4. 🙂 A pokud by se chybicka vloudila tento mesic, bylby to 9.5. - kvetnove povstani 😀 No nic, asi bych se mela jit ucit 😀

Jinak jeste k tomu spermiu. Myslim, ze muz by k tomu asi svolnej byl po par mesicich neuspesnyho snazeni. Spis bych mela strach, co by to udelalo s jeho psychikou, kdyby to nedopadlo dobre. Ale snad bych byla schopna mu polechtat ego necim jinym, aby se tim netrapil. No ale jak pravi Aer, tohle je jen plany teoretizovani, kdyz to nemusime (zatim) resit. A Aer, krasnej grafik! 😵

andelka
2. srp 2009

eirin: Hm, tak u mě nepomáhá ani ZOO, spíš právě naopak. 😅
madli: to jsem ráda, že se vám tam líbilo. a v Olmiku jste byli? A kde?
A gratuluju k prvnímu cyklu s STM 😉 Hele ale vám se podle toho pojede mnohem líp, ty máš ovu celkem pravidelnou a už se znáš. Já začínala od nuly, ale taky to šlo. Uvidíš, jak velká bude vaše motivace. 😉
No já jsem si zas spočítala, že kdyby se nám v srpnu zadařilo, tak mám termín porodu zrovna kolem závěrečné zkoušky na pajdáku. Asi bych se taky měla jít učit, nebo mi z toho hrabne. 😀

aerin
3. srp 2009

holky dobre rano🙂 tak zazraky se mozna fakt dejou 😅 ale uvidime...mozna je to jen nejsilenejsi cyklus co jsem zatim mela...
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

estrellita
3. srp 2009

ahoj madli 🙂 super, ze jste meli vydareny vylet.
kuk prosim vys, psala jsem ti tam par dotazu ohledne svatby.

andelko: vis, ze presne to me napadlo taky? ze to nema nic spolecneho s hormonama, ale s tema platickama? vcera, kdyz jsme jeli v aute domu, tak jsem si na ty platicka totiz vzpomnela, ze mam posledni dve a ze uz ted bych je klido zahodila.
no nic, jdu zamestnat mysl praci 😀

aer: vypada to hodne dobre 🙂 😵

madlisek
3. srp 2009

Aer, pěkněěěěěě!! To je jak z učebnice 🙂 A k tomu tam ty příhodné smajlíky... 🙂

Estrel, IP 🙂

des
3. srp 2009

Hezké ráno všem!! Já dneska s dojetím vzpomínám na naši svatbu, co se odehrála přesně před dvěma lety... 😵 Krásné to bylo. A dneska dokonce přijede moje svědkyně, co odjela den po svatbě pracovat do Emirátů a jezdí domů akorát tak 2x 3x do roka. Tak to hezky oslavíme.

Po víkendovém výletě doporučuju Náchodsko, zpřístupněná opevnění (Dobrošov, Březinka), co Československo vystavělo na konci 30. let, ale nakonec nepoužilo (možná škoda, bylo to vymakaný). V Broumovských skalách jsme ušli asi 15 km furt do kopce a z kopce. Snažím se tyhle pochody užívat, ale mám dojem, že funim jak mašina už teď 😉 A pak Nové město nad Metují - nádherné renesanční náměstí a zámek s parádní zahradou!! Konec zeměpisného okénka 🙂

des
3. srp 2009

Aerin: nezapomeň, že ve hře je stále to první opravdu jarně jarní miminko 😉 To je motivace!! No a kdyby to neklaplo, tak budeš mít aspoň zářez do pažby za ukázkový 28 denní cyklus!! Tenhle měsíc, jak se mi zdá, prostě neproděláš!!

aerin
3. srp 2009

des, ty umis povzbudit😀 a vy holky taky samozrejme😉

a preji krasne vyroci, des 😵

madlisek
3. srp 2009

Des, gratuluju k vyroci 🙂 Jak budete slavit?

des
3. srp 2009

aerin: 🙂 snažím se!! Díky

madli: taky děkuju a slavit asi budem trochou šampusu s choťem a tou mojí svědkyní. Soukromě jsme oslavili už o víkend večeří. A ráno jsem nechala mužovi na stole přání se vzkazem, tak doufám, že si ho všiml (jistila jsem to položením jeho hodinek na obálku😀)