Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

sijen
11. srp 2009

Pekny fotky beat,
libi se mi ty sepiovy a ty kde je syn a mamka s briskem 🙂

ja pokud bych do toho sla, tak bych mozna oslovila lucku peskovou-kulichovou, mame s ni hezky vztah (fotila nam svatbu)..ale uvidime jak to dopadne
photographypk.com /v explor./

beat2
11. srp 2009

Sijen: Nadhera, ty fotky

sijen
11. srp 2009

Aer ja nemerim..ale tam jak ti to stoupalo..tak to bylo mooc pekny! ale ty to tak mas casto vid, ten vzestup

aerin
11. srp 2009

asi jo, sijen, ja uz ani nevim...porad do tech grafu cucim (svych i cizich) a uz mi z toho mirne hrabe 😅

beat2
11. srp 2009

Sijen odkud je ta fotografka?

sijen
11. srp 2009

Aer..nojo nejak se to nezabrazuje, zkusim to znovu dat, jinak klikni na see more details..je tam cerny tricko s bilou kresbou ditete v brisku. Výjimecne povedena kresba 🙂 inspirativni-ze bych si to nakreslila nebo dala nekomu nakreslit fixou na látku.

Madli jj, Vychod Cech je peknej a je dobrej i kvůli prac. prilezitosti..a to se dost podepisuje na tech cenach pozemku i bytu. Diky za pochvalu kraje.. to tady tak casto neslychame! 🙂

Beat je od Prahy,ale jezdiva i po svatbach ruzne a jezdivaji do Sumperka za pribuznymi. Je moc! mila.

sijen
11. srp 2009

a co ted, zobrazuje se mi to normalene to tricko http://www.annegeddes.com/shop/Black-Maternity-...

aerin
11. srp 2009

to je divny, klikla jsem znovu na ten odkaz ( na ten na minule strance) a uz se to zobrazilo😀 pekny🙂

madlisek
11. srp 2009

Moc pekny tricko, taky se mi libi! A Lucku Peskovou Kulichovou taky doporucuju 🙂 Ale nevim, jestli ma atelier. U tech fotek tehotnych je pry hrozne dulezite osvetleni (sem se vcera dozvedela 😀)

sijen
11. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... tady jsem to ulozila

to mas pravdu Madli, ten atelier a to svetlo me nenapadlo. S Luckou by byly skvely fotky v ty prirode... 😵

madlisek
11. srp 2009

Aer, moc pěkný graf 🙂

herminka
11. srp 2009

Sijen, triko pěkné 🙂

Aer, graf pěkný 😉

estrellita
11. srp 2009

aer: krasnej graf. jaky byly ty dva predchozi? nemuzes hodit link? vim, ze uz jsi je sem nekam hazela 🙂

jinak dle madliskovy rada, nechtej vedet, kolik stoji byt v Praze ....... 😝 😝 😝 😝 😝 🙄

estrellita
11. srp 2009

aer: a gratuluju k vysledku spermia. tak super, ze je vse v poradku. tak ted uz jen aby to dopadlo 🙂
a mate nejaky doporuceni co dal, kdyz uz V. je vse OK?

herminka
11. srp 2009

Ech, je vidět, že pilně pracuji a píšu pokoutně, když jsem byla schopna vyplodit příspěvek "triko pěkné, graf pěkný" 😀 🙄

Kdepak máme Elit?

madlisek
11. srp 2009

Hermi, taky jsem na to myslela, že už se nám tu dlouho neukázala 😕

beat2
11. srp 2009

To triko se mi taky nejak nezobrazuje ☹ ale asi je to rukama?

aerin
11. srp 2009

estrel:
minuly graf http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
predminuly nevim jak hodit, mam ho ve FF, protoze na WK byl moc dlouhej...

a jak dal zatim nevime, po praxi pujdu za mudrou a uvidi se🙂

aerin
11. srp 2009

jezis co s tim tak sibuju, vzdyt mam vsechny grafy v albu😀 tak kuk😀

aerin
11. srp 2009

jeeee, fialovej satecek http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_... 😵

holky kde jste kdo, mne se nechce pracovat☹

estrellita
11. srp 2009

aer: super, uz koukam 🙂 no tenhel mi prijde fakt uplne jinej, ty stary jsou si hodne podobny. ale proste ikdyby nic, tak je to fakt ukazkovy graf jak z ucebnice 🙂 ale jsem zvedava na zitrek. a citis se stale jako vzdy?
aer: mne dneska taky ne 😝 😅 ale odpoledne jdu na nejake schuzky, tak aspon budu pracovat, ale vypadnu z kanclu.
krasny satky 😵

aerin
11. srp 2009

asi jo, nic zvlastniho nepozoruju, mozna trochu nafoukly bricho a vcera jsem mela jednou pocity jako pred ms a pak me pichalo u pravyho vajecniku...no proste asi nic, no😀 rekla bych ze tak ve ctvrtek dorazi cervena....

deenakee
11. srp 2009

Aer.Gratuluju k výsledku spremia....
Jinak graf vypadá nadějně... Takže moooc držím palce. Jinak nemá smysl se moc sledovat páč většina obtíží raně těhotenských je aj předmenstruačních... Většinou když máš velké problémy před MS tak kolikrát je v těhu nemáš a naopak... Takže příznaky nemá smysl hledat... Já jsem měla jen jeden zajímavej příznak a to že jsem měla asi dva dny hnusnou pachuť v ústech.... a jeden den mě děsně bolelo břicho... ale většina holek na koníkovi neměla nic....

PS: kdyby to nevyšlo ... Tak tohle je krásněj graf, spermio super... Takže podle mě by ti stačila už len nějaká dovolenka nebo prostě odreagování se a jsi v tom... 😉

deenakee
11. srp 2009

No každopádně doufám, že nás tu bude brzy těhulí habakuk a konečně naplníme název diskuze 😀 😀 😀
A nebudem tady mít s des samostatnou těhuporadnu...

aerin
11. srp 2009

ahoj deny🙂
ja zadny priznaky nehledam, estrel se ptala, tak jsem odpovedela🙂

a odreagovat se je opravdu trochu problem...

elitera
autor
11. srp 2009

Tu som, průběžně dočítam, jen nemam moc s čím přispět, tak mlčim 🙂

aerin
11. srp 2009

ahoj eliiii 😵

estrellita
11. srp 2009

aer: promiiiiin, ja te nechtela navadet k hledani priznaku 😀

elit: nazdarek, ze ty jsi vecne na slepicarne 😀

aerin
11. srp 2009

estrel, v pohodeeee:D