Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
10. zář 2009

Diky za podporu holky☹

herminka
10. zář 2009

Ahoj holky,
včera jsem byla na odpoledne odstřižena od PC, aspoň jsem toho spoustu udělala 🙂

Madli, šťastnou cestu 😵 (už si to asi nepřečteš, ale nevadí).

Andělko, manželovi se určitě budeš líbit i s bříškem. O mém břichu všichni říkají, že ho mám propadlé (já raději říkám ploché 😀), a pánev mám naopak docela širokou, tak jsem zvědavá 🙂

Sijen, ahój, říkala jsem si, co je s Tebou!

Elit, jeden nezměřený den neřeš 😉

Aer, to je drsné, drž se!

tiburcia
10. zář 2009

Madli šťastnou cestou!!!!!

Aer, co nejdřív z tama pryč 😉

aerin
10. zář 2009

holky, mne je tak mizerne hlavne asi kvuli te moji mamce, a na to mi vypadnout z toho baraku nepomuze 😔

eirin
10. zář 2009

Aer, nebyl to pro tebe včera vůbec lehký večer.. a co maminka dnes, nezkoušela jsi jí volat?

aerin
10. zář 2009

ne, mam strach☹

tiburcia
10. zář 2009

Aer je to běh na dlouhou trať, ale zkus se do toho méňě zapojovat, vím, že to zní lehce a těžce se to provádí, ale tímhle tě citově vydírají a ničí a tohle by lidi dělat neměli...zdraví si totiž ničíš ty 😉

aerin
10. zář 2009

tak uz jsem ji volala...v pohode neni, ale aspon je ziva a zdrava...

andelka
10. zář 2009

Jé, Madli, už jsi na letišti, co? My jsme dopo řešily s mamkou zas ty byty, tak jsem neměla čas se sem podívat, ani včera večer už. Tak šťastnou cestu, dávejte na sebe pozor, pěkně se zabydlete a až půjdeš kolem nejbližšího PC, ukaž se tu, jo? Moc na vás myslím. 🙂

No, tak s tím růstem bříška to bude zajímavé. Já teda se šířkou pánve problém nemám, spíš naopak 😅 Ale na druhou stranu ty svaly nic moc. Ještěže jsem kolem státnic trochu zhubla, tak když teď trochu přiberu (do 12tt), tak to nebude tragedie a asi si toho nikdo nevšimne moc, protože dřív to byl normální stav. Podle dnešní váhy jsem nepřibrala zatím nic.

Jo a rozhodli jsme se, že to rodičům oznámíme dřív, už když bude srdíčko, bo já to asi nevydržím do 13tt 😅 A stejně, i kdyby se něco stalo, tak bychom jim to řekli, tak o co jde.

aer: Teda to je děs, máš můj obdiv, jsi silná holka a nemáš to vůbec lehké. 😔

eirin
10. zář 2009

Andělko, taky si myslím, že dobrý čas pro oznámení je po srdíčku.

aerin
10. zář 2009

ahoj andelko...🙂 kdy jdes k te mudre? dnes nebo az pristi ctvrtek? nejak se neorientuju v case ani prostoru 😅

eirin
10. zář 2009

Já myslím, že andělka jde dneska.

andelka
10. zář 2009

dneska, resp. teď, za 5 minut vycházím 😉

eirin: Že jo? Já bych to dýl nevydržela. 😅 Myslela jsem že jo, ale ne. Navíc mi mamka koupila na vánoce teplákovou soupravu na doma a asi mi bude brzy malá, tak ji chci co nejdřív, ať si ji užiju, na vánoce už bych do ní nevlezla. 😀

aerin
10. zář 2009

super, jsme zvedavy 😵

des
10. zář 2009

andelka: já to řekla den před srdíčkem, protože máma měla narozky, tak se to hodilo...fakt je to těžké tajit, kor když se vidíte často!

aerin: to jsou teda nerváky! Pokud jde o mámina přítele, asi bych mu příště řekla, že je to mezi nima a ať tě s tím neotravuje...vím, že chceš mamce pomoct, ale ona o to asi nestojí...něco mi říká, že je lepší zůstat stranou - pro tvůj duševní klid určitě! A zajdi si na zmrzku, mysli na V. a vaše miminko, které už ti brzo vyraší v bříšku a ať ti celej svět vleze na záda!! 😎

des
10. zář 2009

Jo a tu zprávu, co jsem o ní včera mluvila, tak nemám, páč zrovna nebyla přítomna doktorka nebo kde byl problém...tak jen přemýšlím, proč jsem do tý nemocnice včera volala, když tam stejně musím nadvakrát. Grrrr 😠 Nicméně mi dělají službu spíš oni, takže se nesmim vztekat a pěkně pokorně tam nacvičím zítra!

aerin
10. zář 2009

des 😵

starosti s ouradama nezavidim☹

aerin
10. zář 2009

andelko! krasna fotecka! 😵

andelka
10. zář 2009

des: to chce klííííd 😀

Tak hlásím, že dutinka je tam kde má být, uprostřed dělohy, ale bleška ještě není vidět (což mě nepřekvapuje). Další kontrola bude 1.10., to už by mělo být srdíčko a pokud bude všechno v pořádku, tak už to řeknem. Mohlo by být ještě hezky, udělala by se grilovačka na zahradě, všichni by byli v dobrém rozmaru...si to maluju, co? 😅

des
10. zář 2009

já už si jí taky všimla!! Tak ať hlavně pěkně roste ta blastocystka, nebo co to teď zrovna je 😀

des
10. zář 2009

andelka: jejda az za tri tydny??? To je doba, ze? 😉 Vim, ze presne pred rokem 4.10. jsme grilovali, dalo se sedet venku, ale ne moc dlouho, k veceru uz desna kosa...ale urcite to bude moc hezka a dojemna chvile, az to oznamite!!

herminka
10. zář 2009

Andělko, pěkné foto, mám radost, že je vše tak a tam, kde má být 😵

andelka
10. zář 2009

aer: Já jsem začla slzet jak jsem to viděla, ty testy nejsou to pravé ořechové 😀

des: My tomu říkáme bleška 🙂 No jo, já jsem dnes teprve začla 6tt, takže 1.10. bych začínala 9tt, to mi přijde akorát. Ale samozřejmě nejradši bych chodila na UTZ každej tejden 😀
Jo jo, to bude - asi něco jako se svatbou - "To myslíte vážně?" "A jak si to představujete?" "Ale to myslíte v srpnu za rok, že jo?" A nakonec se to všem líbilo, všichni si zvykli a bylo to fajn. 😅

estrellita
10. zář 2009

aer☹ to je mi moc lito. V. je tvoji velkou oporou!! drzim palce, at je brzy dobre 😔

estrellita
10. zář 2009

andelko: no to se nedivim, ze jsi slzela 🙂 tak gratuluju k vacku a at je hezky tam, kde ma byt 🙂
a chtela jsem se zeptat LF se pocita na grafu od prvni tecky po zelenem vyznaceni, nebo uz v zelenem? a ma byt 12-14, ze? drzte mi palce, at je to tak, jak ma byt, abych to pak nedostala jeste o tyd. pozdeji na svatbu. ale pokud to ovu byla, tak by ms mela prijit, ze? nebo se muze stat, ze ne?

andelka
10. zář 2009

estrel: Děkuji, taky doufám, že příště uvidím víc 🙂
LF se počítá od ovulky, 1 den LF je 1 den vzestupu nad linii, takže poslední zelený den. A měla by být 12-16 dní, minimálně 10. a když ovulka byla, tak MS by měla být taky, jedinými důvody proč by ne, jsou myslím těhu a nebo nějaký problém, cysta nebo tak, ale to jsou výjimky. Takže by ti to se svatbou mělo pěkne vyjít 🙂

tiburcia
10. zář 2009

Andelko máš to krásně vymyšlené a myslím,že ti to tak pěkně i vyjde 😉 😵 😵

andelka
10. zář 2009

tibu: doufám 🙂

des
10. zář 2009

Estrel: souhlasim s andelkou, jak tam ta ovu jednou je, tak MS by prijit mela temer na stopro (musi se odplavit uvolnene vajicko) - i mě, když se někdy 74 DC ovu konečně uráčila, MS přišla za cca 14 dní 😉

Andelka: myslím, že v 9 tt jsem už viděla jak malej mrská ručkama!!

des
10. zář 2009

Jooo a jinak, vite co jsem zjistila? Že jsem dneska akorát v půlce!! 20+0 tt....neuvěřitelně to letí...ještě před chvilkou jsem byla jak andělka no a teď už v půlce! 😀