Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
14. zář 2009

elit: teda jak jsi zvladla zlomit teplomer 😀 ... jetse, ze nebyl rtutovy ... 😕

jinak asi fakt funguju http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... teda jeste stale cekam ..., ale dle grafu je to tak, jak by melo 😵 i kdyz 40 dni ... 😝

janitchka
14. zář 2009

ahoj holky,v prosinci tohohle roku vysazuju HA,tak snad se mi to brzy povede.mám za sebou jedno neúspěšné snažení s býv.manželem asi před dvěma roky a teď do toho půjdem s přítelem....

elitera
autor
14. zář 2009

Ahoj Jani, asi obecně ti tady doporučíme HA vysadit dřív, aby se od ní tělo stihlo vyčistit 😉 Jinak vítej 🙂

andelka
14. zář 2009

jani: Tak ať se vám potom daří 🙂 Letní miminko je taky fajn 😉

estrel: moc pěkné. A s tou délkou si hlavu nelam, můj rekord byl 43 a to si jako myslím, že celkem funguju 🙂

estrellita
14. zář 2009

andelko: no jako zas vyhoda je, ze jsem tu MS nemela dvakrat, ale jen jednou, coz mi ted, kdyz nesmime, je asi tak nejak jedno 🙂
ale pokud to prijde dnes, tak LF 13 dnim zitra 14, tak jsem rada 🙂

andelka
14. zář 2009

estrel: Buď ráda, že ji máš vůbec, i když pozdějc, než je "norma" nebo spíš ideál, do normy se ještě vlezeš. 😉 a LF je parádní 😵

des
14. zář 2009

Ahoj janitchko, taky doufám, že budeš úspěšná 😉 Já po zkušenostech, co mám, bych se taky rozhodla vysadit dřív 😒

estrel: já myslím, že na první graf po HA úspěch!! A ten další už bude určo kratší 😉

des
14. zář 2009

jooo, ted jsem si vzpomnela, jak jsme tu kdysi diskutovaly o nepravidelnostech cyklu po vysazeni HA, tak jak se me PA u toho Apolinare vyptavala pomalu i na velikost bot, dosly jsme k MS, tak jsem spustila, jak to bylo nepravidelne pred otehotnenim, nacez me zarazila s tim, ze se to nekdy stava. Takze zjevne ten posledni, kdo to jeste nevi, je muj doktor 😠

estrellita
14. zář 2009

Holky moc diky 🙂
andelko: kdyz pak bude casteji a my pak budeme mit vic sanci, tak to budu urcite rada.
ale jinak jsem fakt statsna,ze aspon enco funguje 🙂

des: no a co teda u Apo zjistili? rekli uz ti neco vic?

lucitee
14. zář 2009

ahoj holky, tak se teda hlasim 🙂

des
14. zář 2009

estrel: měřili průtok krve nějakou středovou mozkovou tepnou a ten jim přišel normální, ani nic jiného na utz nezjistili, což je fajn, protože kdyby protilátky útočily, tak už by to měli na tom průtoku poznat. Brali mi krev a výsledky budou za týden - podle toho mi řeknou, co dál. Věřím, že pokud se to nezvýší, tak se to nebude muset brát v potaz, nebude to patrně souviset s těhotenstvím.
Blbý je, že nejsem ochotná přiznat, že to bylo s jiným chlapem, ani že jsem měla transfúzi, prostě není žádný důvod, proč bych tydle anti E v krvi měla mít!! Takže mě asi budou sledovat až do porodu bych si tipla. Ale asi jako každá skoromatka bych podstoupila téměř cokoliv, abych zajistila, že se miminko narodí zdravé (a odběr krve jednou za pár týdnů je srandička oproti jiným věcem)

chaarleene
14. zář 2009

tak se tu hlásím po NT - zjistila jsem, že budeme mít pěkně tvrdohlavý dítě 😀

tiburcia
14. zář 2009

chaar copak? zlobilo? nechtělo se natočit? 🙂

herminka
14. zář 2009

Chaar, ale doufám, že to tvrdohlavé dítě je jinak v pořádku 😉 😕

chaarleene
14. zář 2009

přesně 😀 nejdřív doktor říkal, že chvíli počkáme... po chvíli bylo pořád ve stejné poloze, jen si občas trochu zamávalo packama, tak ať zakašlu nebo ať se otáčím z boku na bok... udělala jsem obojí, mimino trochu víc mávalo packama a občas se prohnulo v zádech, ale to bylo asi tak všechno 😀 pak jsem ležela asi 5 minut na boku a to s ním taky ani nehnulo 😀 byla jsem tam přes půl hodiny a ani se nehnulo 😀

jinak má všechno, co má mít - ve správném počtu, umístění i rozměrech, rizika na vývojové vady zcela v normě, takže snad ok...

tiburcia
14. zář 2009

chaar tak je prostě své a nenechá si poroučet 😉 😀

chaarleene
14. zář 2009

tibu, my jsme s manželem oba paličáci, takže asi tak 😀 navíc jestli se narodí v termínu, tak to bude beran 😅

eirin
14. zář 2009

Chaar, neboj, já mám jednoho berana doma a dá se to 😀

chaarleene
14. zář 2009

doufám 😀

jsem říkala bráchovi, že mimino je tvrdohlavý a on se smál a říkal, že se nediví, protože je můj manžel paličák... pak jsem to říkala rodičům a taťka na to - no však ty jsi taky pěkně tvrdohlavá 😀

a zítra ten Hradec 😖 už teď se mi nechce 😅

des
14. zář 2009

chaar: to jsou super zprávy, že vyšetření dopadlo dobře! A že je paličaté...nooo co se dá dělat, třeba ho to do porodu přejde 😉

des
14. zář 2009

když jsem u toho porodu, dneska jsem byla na cvičení pro těhotný a tam byl jeden cvik, kterýmu říkali "porodní poloha" - vleže na zádech, ruce pod kolenama, nohy roztažený a zadržený dech...tak doufám, že to byl jen takový kosmetický název, páč takhle si nedovedu představit, že se dá něco porodit!! 😖

elitera
autor
14. zář 2009

des, tohle je poloha optimální pro doktory, protože tak dobře vidí. Pro tebe jako rodičku je to dobrý nějak svisle, protože ti pak pomáhá gravitace.

estrellita
14. zář 2009

des: tak to jsou supe rzpravy. ajak rikas, krev jednou za par tydnu (i dnu) neni nic hrozneho 🙂 tak at se dari 🙂

ja jsem dneska mela zk ucesu a jsem mooc spokojena. holky, nejak se to vsechno blizi zavratnou rychlosti 🙂 uz jen 11 dnu ...

eirin
14. zář 2009

Teda Estrelko, to uteklo....

estrellita
14. zář 2009

eirin: to teda 🙂 ale stale nejsem nervozni. teda je fakt, ze se ve 2 v noci probudim a vzpomenu si na neco, co ma nekdo dostat za ukol, aby se na to nezapomnelo 😀 ale nervozni fakt nejsem 🙂 a tesim se.
predstavte si, ze nam dneska prislo prvni prani s nadpisem novomanzele a prijmeni 😵 😵 😵

des
15. zář 2009

estrel: díky 🙂 11 dní, to už je fakt za rohem. Bude to paráda, uvidíš!!

eirin
15. zář 2009

Už jsem se dlouho nechlubila grafem: http://www.fertilityfriend.com/home/241f02
Konečně! 😀

des
15. zář 2009

eli: no já doufám, že zbyde ještě síla...možná to dopadne tak, že si lehnu přesně jako včera a řeknu jim, ať to dítě vytáhnou 😀

des
15. zář 2009

eirin: hezký, hezký🙂 A co je to to Fern?

eirin
15. zář 2009

Des, to jsou kapradiny ze slin pod mikroskopem 🙂