Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
21. zář 2009

já jdu zítra na akci ke dni kojení a měly by tam být i masáže, tak to všechno obhlídnu 😵 a navíc v říjnu by si měl masérnu otevřít ještě jeden náš známý s manželkou 😵

elitera
autor
21. zář 2009

Chaar, to je fajn, že tvoje maminka hned ví, co všechno budeš používat 😝

Holky, mam ohromnou radost... povedl se mi obrat na Tuppru 7500 😵 To je jakože fakt dobrý (na mě, jiní tam měli třeba 35 tisíc a tak 😀) 😵

chaarleene
21. zář 2009

eli, tak to jsi šikula 😉

estrellita
21. zář 2009

tii: ja jsem to pro tehotne videla, musi to byt super, urcite pak taky budu chtit chodit. zada me boli uz ted, natoz az pak budu mit bricho 🙂

hermi: tak to je super, jsem cim dal tim pozitivnejsi, ze to pocasi proste vyjde 🙂 dekuju

tiburcia
21. zář 2009

Estrel taky se těším, já na masáže chodím pravidelně, protože mám problémy se zády....

Eli, jsi šikulka 😉

sijen
21. zář 2009

dobrý večer,
neměla jste některá problém s patami? Strašně mě bolí kost v levé ale i trochu v pravé patě. (levý kotník horší - úraz před 3 roky). Skoro nemůžu došlápnout..
Boty - nosím ještě sandále, žádný šunty ..ale holt páskový boty,..tak to možná chce pevnou obuv.
Dnes jsem celý den dost chodila a pak asi 3hodiny v kuse stála, tak to je asi z toho.

nějak nedočítám, není síla... registruju pouze že se Estrelce blíží svatba. A myslím že počásko vydrží ne? 😵 doufám! 😕

madlisek
22. zář 2009

Sijen, kamaradka mela dlouhodobe bolave paty a rekli ji, ze ji na nich rostou "ostruhy" nebo co a museli ji to snad odstranovat laserem nebo jak. Ale myslim, ze u tebe za to muze ta dnesni namaha na nohy.

Holky, mela jsem silenej sok dneska v parku, sla jsem behat a ze zatacky na me vyjel nahatej chlap na kole!! Sem si z toho zvrkla kotnik! Tady jsem to fakt necekala, fuj. Ale kotnik uz je nastesti dobry, jen v nem trochu krupe.

Jak uz se tu resilo, tento tyden zacinaji nove rady vsech serialu, tak mam pocit, ze furt jen cucime na televizi, je to mor, doma jsme ji nemeli a tady jsme ji dostali od kamaradu a v byte je kabel 🙄 Fakt zacinam premyslet, jak ten kabel vyrvat 🙄 Dnes jsme shledli HIMYM, pak Accidentaly on purpose, muz ted kouka na 2 & a half men, pak bude Big bang theory, ani netusim, co bude zitra, jen vim, ze ve ctvrtek zacinaji Chirurgove a na ty se tesim, to je moje slabustka, ale jinak uz mam ty bedny po krk. Ach jo.

sijen
22. zář 2009

ahoj Madlísku 😵 🙂

no to je teda děs ta přepadovka v parku. fuj! nechce se vůbec věřit, že by tam fakt jel náháč 😲
A kotník lepší? Snad to nebude nic vážného ☹
Nojo TV (a internet) je o silný vůli🙂 já jsem na sebe taky bývám naštvaná za čas promarněný u počítače.
Zase budete mít dost dobrý přehled ...využijete na seznamovacím večírku 😀

Madli mně nebolí paty ("ostruhy") ale pata,kost - chodidlo. No v noci jsem vzbudila na záchod a lezla jsem téměř jak babička po kolenou, vůbec jsem se nemohla postavit, až po chvíli. A dneska ráno nanovo. Dost mě to viděsilo.
Asi si v pátek zajdu k doktorovi.

pěkný den, vypadá to krásně..

des
22. zář 2009

madli: 😀 No dyť se říká, že Amerika je země neomezených možností!! Hlavně že jen jel kolem a nic jinýho nechtěl 😲

aerin: přesně na to jsem si vzpomněla, jak psala Madli, jaký byl ten poslední večer na praxi?

Deen: naštěstí se křeče zatím nevrátily - to s tím palcem jsem už taky vypozorovala, ale nevím, asi jak jsem nebyla úplně probuzená, tak se mi nedařilo to dostat pod kontrolu a akorát jsem se svíjela 😅 Zatím aspoň piju Magnesii, minerálku. Pohyby jsou boží, cítím je od 18. týdne a už tak 14 dní jsou hodně citelné - včera se mi dokonce podařilo si nafilmovat vlnící se břich 🙂 Ale zatím je mrňous hodný a neruší v důležitých činnostech, jako je např. spánek - vyblbne se večer, když mažu břicho a pak jde poslušně taky spát.

sijen: já většinou takový blbý "ortopedický" bolesti dávám týden a když nepoleví, jdu za doktorem...držím palec, ať to přejde a nevrátí se!

des
22. zář 2009

hermi: "mamka respektuje, že peru ve slizu" - nevím, jestli mám tak výjimečný rodiče, ale nedovedu si představit, že by mi kecali do takový podružnosti, jako v čem peru!!! 😲 Možná mají sami odstrašující zkušenosti z mládí a podařilo se jim to zapamatovat až do teď 😀

lucitee
22. zář 2009

cau holky, vcera mi psala spoluzacka ze stredni, ze se ji stalo to co me....potrat v prvnich tydnech. to je hnus jak casty to je ☹ jinak prsa jak balony, menses nikde a test negativni

des
22. zář 2009

Luci: je to smutný, jak často se to děje, to je pravda 😢 Hmhmm a půjdeš k doktorovi, nebo vyčkáš? Už nevím celou tu story, ale jestli třebas nebude tenhle cyklus prostě jen delší, nebo ti chodí jak hodinky? A hoď sem nějakýho pozitivního smajlíka - máme krásné babí léto (teda aspoň teď v Praze je) 😉

lucitee
22. zář 2009

des: diky ja jsem v poho, jen me to trochu desi jak je to casty. Nam se to stalo minuly mesic, u doktora jsem nebyla, bylo to par dni PO a jsem si tim naprosto jista. Cyklus mivam 28 dni...obcas 26 a dalsi mesic 30. Myslim si ze tenhle cyklus bude mit prave tech 30 nebot minulej byl 26. HA neberu uz strasne let, telo funguje dobre. Ovulaci poznam bez mereni. Jediny co me ted mate jsou ta prsa, nebot me bolej pred menses ale nikdy nejsou tak nafoukly 😀 cejtim se jak samice 😀

Jinak venku je fakt krasne, miluju pozdim, babi leto...jen at vydrzi co nejdyl. Pristi vikend jedu na vandr tak doufam ze bude krasne.

Tak uzivejte slunicka a tepla nez prijde mraz, aj prisla v tricku a potkala jsem nakou madam v kozichu haha 🙂

sijen
22. zář 2009

ad můj příspěvek 7:33- to je teda hrubka, po ránu my to moc nemislý -> 😀 😝

estrellita
22. zář 2009

sijen: polde predpovedi by melo vydrzet 😵
jinak pokud te boli paty, muze to byt ostruha! lepsi si s tim zajit k lekari - podiatrovi

estrellita
22. zář 2009

sijen: aha, jsem necetla dal 🙂 takl to nevim, co by to mohlo byt, ale budu drzet palce, at se to co nejdriv zlepsi!!!

madli: nahaty jezdec 😀 no jak rikaji holky, jeste, ze po tobe nic nechtel, treba se jel jen provetrat 😀

luci: ja jsem taky jen v tricku s kratkym rukavem - dnes ma byt nejtepleji a v metru jela pani, co mela kabat - nejak nechapu 🙂 asi nesleduje pocasi tak casto, jako ja 😅 😀

lucitee
22. zář 2009

estrel: kde mate svatbu?

holky ja bych se vdavala jak vztekla

aerin
22. zář 2009

holky prave jsem dostala padaka 😔

beat2
22. zář 2009

aerin: jakto?? duvod? 😖

aerin
22. zář 2009

chteji nekoho na plnej uvazek, takze si nechaji kolegyni se kterou jsme se doted stridaly a ktera dodelala skolu

beat2
22. zář 2009

aerin: no tusila jsem nejaky takovy duvod ☹

lucitee
22. zář 2009

no tak to je teda na pytel...

beat2
22. zář 2009

jinak vas vsecky zdravim, snazim se vsugerovat si nejake naznaky toho, ze jsem tehotna, jelikoz se uz snazime, ale je to marne, bez priznaku, at se sleduji jak se sleduji 😀 takze z toho asi zas nic nebude
testovat muzu nejdriv v nedeli
ale to jen tak aby rec nestala 😀

aerin
22. zář 2009

to je hodne na pytel...muzem zapomenout na tu hypoteku....dost pochybuju, ze najdu jinou takhle dobre placenou praci, kterou bych zvladala pri skole 😔 je mi zle a chce se mi brecet...asi to dneska nedam, se tu do pul paty na vsechny usmivat 😔

beat2
22. zář 2009

aerin: zbytecne k tomu asi cokoliv psat. Drzim pesti at se brzy postesti nejaka podobne dobra brigadka...

tiburcia
22. zář 2009

Aerin to je mi líto 😔 ale nezapomeň, že všechno zlé je pro něco dobré a třeba si najdeš ještě lepší práci, než jsi měla doteď.... 🙂

tiburcia
22. zář 2009

Estrel taky jsem znala předpovědi na červen 3 týdny dopředu 😀 😀 ale bude hezky, uvidíš 🙂

chaarleene
22. zář 2009

aerin, to je mi líto ☹

chaarleene
22. zář 2009

jinak jsem právě přišla z té maminkovské akce, nebylo to nic závratného, ale docela mě dostal jeden krámek, mají tam super plenky a kojící polštáře a nepropustná prostěradla a tak podobně a hlavně mají dost velkou slevu, takže tam asi odpoledne zaběhnu něco z toho koupit 😅 akorát si to musím trochu promyslet a najít si na to nějaké recenze na netu 🙂 já jsem totiž na tohle hrozná, byla bych jim to tam vykoupila všechno, už se znám 😀 vím, že musím hezky jít domů, zhluboka dýchat, přemýšlet a pak teprve nakupovat 😀

jo a měli tam jeden super citát: Chceš-li vychovat člověka, začni jeho babičkou 😀 jak pravdivé 😀

chaarleene
22. zář 2009

jo, nemáte náhodou někdo zkušenosti s firmou Little Angel (webovky dita-angel cé zet)?