Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

herminka
13. říj 2009

Aer, mně ten graf připadá pěkný, nepoznala bych, že jsi byla nemocná.
Graf ovlivnění nemocí vypadá třeba takto (záměrně jsem tam nechala i zvýšené teploty):
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/980...

aerin
13. říj 2009

hihi, pekny, hermi😀 no tak jo, horeckovej uz jsem taky jednou mela🙂 ale ja mivam teploty fakt vyjimecne, a pokud nemam vylozene zimnicny stavy se ctyricitkama, je pro me "teplota" uz 37..protoze normalne se pohybuju kolem 36.5 max🙂

tiburcia
13. říj 2009

holky moc všem děkuju.... 😉 nastupuju v podnělí 😉 😀

tiburcia
13. říj 2009

no a myslíte že je kontryhel i pro tak beznadějnou duši s HA jako jsem já? 😀 😀 😀

andelka
13. říj 2009

tibu: Ty seš regulovaná jinak, kontryhel by byl celkem na nic. 😉

aer: můj drmek (druhá várka) putovala poštou do Brna sestřence. 😉

aerin
13. říj 2009

andelko, tak az sestrence dojde, odkaz ji na me😀

tibu, to nevim....nevim, jak to funguje, jestli treba HA nebude blokovat ty ucinny latky kontryhele, co by ti mely pomoct od PMS...

andelka
13. říj 2009

tibu: Jo ty myslíš na PMS, no, během braní HA by měly bolesti zmizet, ne? Jako, zkusit to můžeš, že jo, za to nic nedáš.
aer: to asi hned tak nedojde, mě ta jedna dávka vydržela na půl roku 🙂

herminka
13. říj 2009

Aer, taky mívám teploty jen hodně výjimečně - ale na začátku měření jsem s podivem zjistila, že 37 je u mě celkem normální (to jsem vůbec nečekala).

Tibu, takto je brzký nástup do práce! A chápu to z dřívějšího psaní dobře, že je to Tvé první zaměstnání po škole? Říkám si, že by třeba kontryhel mohl způsobit, že by HA nefungovala tak škodlivě, ale skutečně jen střílím 🙂

aerin
13. říj 2009

hermi, tak 37 ja nedocilim ani po ovu🙂 linii mam na 36.3, 36.4...takze:-D

tiburcia
13. říj 2009

jo jo první zaměstnání po škole 😉

no bolesti mám pořád...ale už mám na to svoje triky 😉 spíš mě štve, že tak poslední rok (cyklus 28 dní) začnu 14 DC - 17DC špinit a vydrží mi to až do mrchy 😠 😠 😠 což mě štve čím dál víc 🙄 dr. mi navrhla norethisteron...jenže další hormony bych už psychicky nezvládla 😀 😀 😀 prý se to zlepší po porodu 😀 😀 😀 no tak se těším 😀 😀 😀

herminka
13. říj 2009

Tibu, to se Ti nedivím, taky by mě to štvalo 😠 Vysadit HA by nepomohlo (mám mlhavý dojem, že snad podobný problém měla Andělka). Norethisteron mi připadá docela jako hormonální nálož.

herminka
13. říj 2009

Mělo tam být: Vysadit HA by nepomohlo?

andelka
13. říj 2009

hermi: Mlhavý dojem máš správný, já jsem jako Tibu špinila při HA a po vysazení už jen 1-2 dny bezprostředně před MS a otěhu bylo v pohodě. 🙂 Štvalo mě to strašně.

estrellita
13. říj 2009

Tak ja musim rict, ze po dvou mesicich vysazeni muzu rict, ze PMS a bolesti jsem mela pri brani HA mnohem mnohem vetsi, nez mam ted 😕

aer: ja jsem taky pro sraz 🙂

andelka
13. říj 2009

sraz? Že by dušičkový? 🙂 Já bych měla končit 1. trim 4.11., pak je prej nejlepší období, i na cestování 😉 Akorát na začátku listopadu míváme hodně narozenin, jak jsou všichni štíři 😅

madlisek
13. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Tibu, gratulace velika, uzij si poslednich par dnu volna a at se ti v nove praci libi! 🙂

Hermi, to se nahodou ta morseovka docela vzpamatovala 🙂

Ja v tomto cyklu takto, tentokrat tam nechavam i smajlikovou informaci, protoze mam pocit, ze na to budeme jednou jako starici nostalgicky vzpominat 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

tiburcia
13. říj 2009

no hermi asi se tomu nevyhnu 😉 jen vymýšlím nějakou jinou alternativu...

tiburcia
13. říj 2009

já (teda jsem tu chvilku, že?), jsem taky pro sraz, ale mám pocit, že jsme ze všech koutů světa 😀 😀

chaarleene
13. říj 2009

tibu, gratuluju 🙂

já mám pocit, že na mě něco leze 😒 je mi nějak divně... mám takový pocit, jestli to není ze včerejšího cvičení - v tom sále byla docela zima a cvičily jsme docela dlouho jen na karimatce na zemi 😒

madlisek
13. říj 2009

Ja pro sraz taky jsem, ale asi nedorazim 😀

Char, tak do tepla a cajicek, at se nemoc otoci a odkraci odkud prisla!

tiburcia
13. říj 2009

chaar tak si lehni a odpočívej 😉

herminka
13. říj 2009

Madlííí, nebuď labuť, doraž na sraz 😀 😀 Na "smajlíkovou informaci" jsem čučela jak blázen, ještě štěstí, že to nevidí manžel, dostala bych určitě sprďáka, že když můžou jiní, můžeme taky 😀 Máš pravdu morseovka se celkem zvetila, ale není to podle mých představ.

Chaar, to chce horký čaj, česnek, postel a nechat o sebe pečovat 🙂

herminka
13. říj 2009

Právě jsem si objednala toto triko v tyrkysové - pošilhávala jsem po něm od začátku a teď je ve slevě, musím si při těch narozeninách udělat radost 🙂
http://www.fler.cz/zbozi?id=76804

andelka
13. říj 2009

madli: Místo smajlíků je to AM PM? Jestli jo, tak teda klobouk dolu. 😉 Hned se pozná honeymoon, co?

charleen: Taky radím zalézt do postele, teplý čaj s medem a citronem a nemoc zahnat.

tiburcia
13. říj 2009

hermi vypadá moc dobře 😵 😵

madlisek
13. říj 2009

A jooo, dneska je utery a Heeermii ma narozeninyyy, my mame prani jedinyyyy 🙂 Tak ti holka preju at rychle dostavite, rychle se zabydlite a pak rychle otehotninte a jste zdravi, stastni a spokojeni! 😵

PS: krasny tricko!

chaarleene
13. říj 2009

jo, mám bylinkový čaj na nachlazení (komu jsem ho tu nedávno doporučovala? 😀 ), jsem zahrabaná v na sedačce v dece a v mikině, dala jsem si dort ze sobotní svatby a pracuju jen tak pijánko 😀

česnek uvidím - na začátku těhotenství mi hrozně jel, ale posledně mi po něm bylo strašně těžko 😒 ale přemýšlím, že bych si večer dala česnečku 🙂

jinak musím říct, že poslední dobou bych jedla jak nezavřená 🤐 prostě nějak se nedostavuje pocit sytosti, mohla bych splácat cokoli... třeba dneska jsme měli pečené brambory, tak jsem si na talíř nandala obvyklé množství a pak jsem měla pocit, že bych klidně spráskala ještě jednou tolik 😅 si říkám, že se asi hlásí mimino, ale zase se nechci přecpávat, takže většinou už si pak nic nedám, nebo třeba jen mandarinku nebo něco podobného malého...

madlisek
13. říj 2009

Jojo Andel, a X = AM i PM 😀 No nedavno tady nekdo rikal, ze novomanzele pry 5 denne, tak jsme na sebe s muzem koukli, ze to fakt asi ne 😀 Ale je tam dobre videt ten rozdil minuly cyklus a tenhle cyklus. V tom minulem byly nervy se stehovanim a zabydlovanim, byli jsme porad utahani - no a ted uz jsme zabydleni a mame nejak vic chuti do zivota nebo co 😀

tiburcia
13. říj 2009

no a tohle je můj problém s manželem 😀 😀 😀 když začnu měřit tak má útrum než bych vždycky vykoumala kdy je ovulka...a to nepřežil 😀 😀 😀 😀