Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
14. říj 2009

aer: super sefa mas, dostava jednicku :.) a ty hezky zapadni na kute 😉 at je ti brzy lip!!!

holky, debata s krouzkama a zajickama je super, taky stal erikam, ze je tahle debata inspirativni, manzel mi neveri, tak ho tim trea presvedcim 😀

jinak ja jsem uz dneska taky vytahla kabat a vubec se za to nestydim 🙂

eirin
14. říj 2009

Chaar, a to si jako stěžuješ, jo? 😀 Pivovarský dům... já pivo můžu (teda teď ho nemůžu 😀)

Hele to jsem nějak nechytla ty kroužky a zajíčky, může mě někdo zasvětit?

madlisek
14. říj 2009

My jsme nebyli ani ve Vidni ani v Temelinu ani v Pivovarskem dome - zacinam mit pocit, ze me vysokoskolske studium bylo ochuzeno o dulezity prvek!

aerin
14. říj 2009

na VS jste jezdili do Temelina a Pivovarskeho domu?😀

chaarleene
14. říj 2009

hm, já pivo nepiju vůbec 😅 a navíc jsme stejně nejvíc probírali provoz té restaurace, protože tam používají šoker (netuším, jak se to správně píše, my to psali takhle 😅 ) - takže jsme probírali výhody a nevýhody a problémy a podmínky a HACCP a k pivu jsme se téměř nedostali, natož k ochutnávce 😀

estrellita
14. říj 2009

mil: ja uz jsem to jednou psala, ale ja jsem proste mela vetsi bolesti a PMS pri brana HA, nez ted. nevim, cim to a jakto, ze to ma vetsina opacne, ale ja se ted citim super. 🙂

eli mne taky WK nefunguje 😠

elitera
autor
14. říj 2009

Kroužky a zajíčci - vibrační udělátko, který se buď používá samotný nebo se nasazuje na penis a tím zevně dráždí klitoris 😉 http://eroticcity.cz/rabbit-twin-ring-flopsy-pi...

aerin
14. říj 2009

fuj😀 teda ja nevim, rekla bych, ze nejsem ve vecech sexu zadna konzerva...ale tohle me teda fakt nebere, myslim, ze si vystacime😅

elitera
autor
14. říj 2009

náhodou to umí docela zajímavý věci 😀

madlisek
14. říj 2009

Aer, vsak my si taky vystacime, ale i s prstynkama je legrace 😉 Se zverincem teda osobni zkusenost nemam, ale predpokladam, ze je s nim taky legrace 🙂

deenakee
14. říj 2009

No já bych se asi styděla... maximum je pro mě koupit si něco ,,pěkného,, na sebe.... ale do sex šopu bych nezašla... to jsem moc velká stydlivka...

estrellita
14. říj 2009

elit: tak teda to vypada spis desive 😀 a jeste jak je to ruzovy 😀
dee: ja jsem taky stydlivka, maximalne bych to objednala pres net 😅

madlisek
14. říj 2009

My se stydime jit i koupit kondomy 😀 Tak jsme radi, ze jdou objednat pres internet a prstynky jsou k tomu pribalene jako darecek 🙂

estrellita
14. říj 2009

😀 😀 ja taky, manzel ne 😀

eirin
14. říj 2009

Děkuji za vysvětlení. A ty prstýnky, to je něco podobného?

eirin
14. říj 2009

Holky mně je teď tak blbě 😝 Večer je to nejhorší, bleee.

madlisek
14. říj 2009

Eiri, jojo, je to jako ten krouzek, jen my tomu doma rikame "kouzelny prstynek" 🙂 http://www.prozdravi.cz/vibracni-krouzek-play.html

madlisek
14. říj 2009

A nic nepomaha Eiri? Ani ty tehotny lizatka a jina zazvorova cukratka?

herminka
14. říj 2009

Ahoj holky,
mockrát všem děkuji za přáníčka 😵 Včera jsme si parádně užili koncert, byla to mezzosopranistka Andrea Kalivodová - manželovi se tam nejprve moc nechtělo, ale nakonec byl nadšen 🙂

Aer, LF 11 dní není taková hrůza 😉 Jinak mně taky někdy teplota klesne a pak ještě na pár dní vyleze.

Milmic, mnoho z nás Ti může potvrdit, že měření může být návykové 🙂 Ohledně vysazení HA i všeho ostatního se podepisuji pod názor Elit - doktoři sice tvrdí, že po HA se může otěhotnět hned (a znám spoustu holek, které takto otěhotněly a mají zdravé děti), ale když si vezmu že po jen rok a půl dlouhém braní HA se mi pleť vracela do normálu 3/4 roku, hlasuji spíš pro dřívější vysazení a pak se chránit jinak. A když už nic jiného, myslím si, že je dobré začít se snažit aspoň 2 cykly od vysazení, aby si odovulovaly oba vaječníky, aby se jakoby rozpomněly, co se po nich chce. Vždyť je to úplně jedno - vzít si prášek nebo změřit a zapsat teplotu, o moc větší nároky to na Tebe neklade 😉 Jinak nám to taky už ty 2 roky funguje. Na MS bolesti mi moc pomohl, jak už jsem psala včera, kontryhel (doporučila jsem ho kamarádce a je taky spokojená). Jinak mně taky HA s cyklem neudělala nic, i bezprostředně po vysazení jsem ho měla +- stejně dlouhý a hned jsem začala ovulovat. Á, vidím, že Tvá lékařka byla taky "osvícená", když Ti "léčila" nepravidelný cyklus HA 😖

Elit, způsob antikoncepce Tvé sestry mě pobavil 😀 Ale kamarádka má kamarádku (😀), která studuje medicínu a chrání se stejně - nechápu 😲 V kombinaci s měřením je to možná trochu jiné kafe.

Deen, Den aktivního rodičovství vypadá velmi dobře, snad bude bývat, i až budu těhu 🙂 Líbí se mi, že je na těch stránkách i odkaz na Slepičárnu 🙂

Ad kroužky a zajíčky - je velké faux pas, že s ničím z toho nemám zkušenost? 😅 A do sexshopu bych asi taky nešla - konzerva stará 😀

Jináč u nás je vánice a metelice, všude vůkol její ryk celý den, fuj 😝 A nosím takový "mezidobní" kabátek (na tuhý podzim nebo mírnější zimu). Nejlepší bylo, že mi manžel ráno rozmluvil zimní boty (prý: "To je jen na trávě, cesty jsou skoro suché" 😀), takže jsem došla domů značně čvachtajíc 😅 Ale naštěstí mi nachystal kotel, tak jsem jen škrtla sirkou a za chvíli bylo teplo 🙂

eirin
14. říj 2009

Madli, to nevím, jak mi je blbě, tak nemám odvahu zkusit ani to lízátko, ale zkusím to překonat..
Tak jsem právě zajíčka a kroužek ukázala Komárovi, on na to kouknul a s mávnutím ruky pravil: "to bych stejně neptřetáh přes hlavu" 😀
On vůbec nějak hlásí, tuhle jsme byli na večeři, já si dala smažák a po chvilce pravil: "to se táhne jak ty, když máš plodné dny" 😀

herminka
14. říj 2009

Eirin, to je mi líto ☹

madlisek
14. říj 2009

Hermi, to musel byt krasny koncert 😵

Jinak medicka & prerusovane tuleni mi pripomnelo scenku, kdy mi o hodne starsi kolegyne vypravela o nejake kamaradce sve dcery, ktera je lekarka a rikala: "No a predstav si, ona ma ctryri deti a ted cekaji pate! A pritom jsou to oba lekari!" 😀

madlisek
14. říj 2009

Komar 😀 😀 😀

elitera
autor
14. říj 2009

Eirin 😀
Tyjo, to vypadá, že jsem tu jedinej kanec, kterej se sexshopem nemá problém 😀

herminka
14. říj 2009

Madli, ano, byl moc krásný. Ale překvapilo mě, že tam bylo poměrně málo lidí. Lékaři a 5 dětí 😀 😀

Eirin, Komár je ftipálek 😀 Lízátko zkus, snad není koncipované tak, aby Ti po něm bylo ještě hůř 😉

chaarleene
14. říj 2009

eirin, ta lízátka určitě zkus, mně to fakt hodně pomohlo... a přitom po sladkém mi obvykle bývalo ještě hůř 😖

madlisek
14. říj 2009

Ted mi prisla basnicka, myslim, ze docela sedna na plzenskou aferku 😀

Povídala kráva krávě:
"Neruš, čtu si skripta právě!
Já jsem totiž chytrá kráva
a studuji v Plzni práva.
Až tam přijdu čtyřikrát,
budu dělat doktorát!"

Druhá kráva na to vece:
"Doktorát - ten získáš lehce,
ba i diplom dostaneš
ale krávou zůstaneš 😀

eirin
14. říj 2009

Eli, neboj se, já taky se sexshopem nemám problém 😀
Máte pravdu, dala jsem lízátko a je to lepší, bych tomu před chvílí nevěřila. Ještěže jsme je koupili.

chaarleene
14. říj 2009

tak vidíš 😉 já tomu nejdřív taky moc nevěřila, ale po 2 měsících nevolností jsem byla ochotná vyzkoušet cokoli 😅

eirin
14. říj 2009

Madli, ta básnička je dokonalá 😀 Si tak říkám, proč jsem tolik let studovala, když je u nás tohle možné.