Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
15. říj 2009

Fakt? Me ty housle prijdou slozite prave kvuli tomu jak krasne to zni, kdyz se to umi 😵 Babicka to rikala myslim kvuli tomu vrzani, jak to strejdovi neslo a porad urputne cvicil - nechal toho asi po dvou letech pak a vsichni si oddechli 🙂

andelka
15. říj 2009

Eli: Jedna holka před 10 lety - no to je fakt reprezentativní vzorek 😀

Madli: Jé, maminky a děti, to ti určitě půjde skvěle 😵

a housličky - můj děda uměl hrát skoro na všechno, co má struny a na dalších hodně jiných nástrojů. a jeho 4 děti taky hrají, ale nejlíp strejdové, teta a mamka jen tak zlehka, rekreačně. Ale na rodinných oslavách je vždycky veselo 🙂 I my jako dědova vnoučata každý na něco hrajem aspoň trochu, tak třeba kytara pak koluje a je to sranda.

milmic
15. říj 2009

No nejsem odborník, neumím na housle nikterak světově a vlastně ani dobře.
Ale z mýho pohledu je potřeba mít cit v pravé ruce na smyčec, ten jak máš, máš vyhráno.
No vlastně taky sluch to chce, protože nejsou pražce, ale tak to už je detail. 😀

Zas u tý kytary mě dostává, že nevidím ani na pražce ani na struny, strun je 6, pražců mraky a některý ty dvoj a trojhmaty v notách stojí za to. Jako z not hrát je v pohodě, ale jak je tam not víc, tak to je masakr.
A ono možná, kdybych poctivě cvičila, dostala bych to do ruky.

A pak menší detail.... jsem takové malé vydávní dospělého člověka, tudíž mám i maličkatý ruce no.

elitera
autor
15. říj 2009

Andělko, no jasně 😀 A vsadím se, že mě jako reprezentativní vzorek vhodnosti kalíšku nepoužívá 😀

madlisek
15. říj 2009

Aer, ted jsem se pozorne zadivala na tvuj graf a zjistuju, ze jsme meli ovulu obe ve stejny den tento cyklus 🙂

elitera
autor
15. říj 2009

Mil, kolik měříš? 🙂

aerin
15. říj 2009

fakt madli?🙂 se tu zaciname nejak harmonizovat😀

Teri vse nej k svatku!🙂

elitera
autor
15. říj 2009

Děkuju 😵

milmic
15. říj 2009

El: měřím celkem dost... celých 160 cm, ale jsem drobec no. Takový jako nikde nic. Možná zadek by se našel. 😀

elitera
autor
15. říj 2009

To považuju za optimální ženskou velikost, akorát do kapsy 😀 Já mám 167, takže taky žádnej dlouhán nejsem 😉

milmic
15. říj 2009

No Honzík vtipně říká svým kamarádům (s doprovodem rukou...... bez komentáře)
Je sice malá, ale všude... akorát. 😀

Jako výšku mám fajnou, ale jinak mám postavičku drobnou, v tom tkví celý problém. A takový nějaký dětský ksichtík vlastním.
Tudle jsem byla a dětma na sportovním dnu a přišla za mnou holčička z jiné školy a povídala si se mnou. A za chvilku z ní vypadlo: A do které ty chodíš třídy? 🙄
Nebo přišla učitelka: Ty jsi deváták? Ne - jsem učitelka. Hmm. 🙄

Možná až jednou otěhotním, tak mi to trošku zvážní ten můj obličejík. Moje sestra byla taky taková dětská a s pupkem se měnil i obličej.

aerin
15. říj 2009

milmic...videla jsi moje album? nam obema vsichni tipuji kolem 16...🙂

milmic
15. říj 2009

Aj, tak já bych ti možná tipla aj 18, Aer. 😀

aerin
15. říj 2009

heeee, dekuju!😀

aerin
15. říj 2009

to melo byt jeeee😀 pisu v leze😀

milmic
15. říj 2009

Ale tak 16, to je krásnej věk, Aer.... Jseš na tom pořád líp než já. 😀
Jako ono je to hezký, že vypadáme mladě, ale v mým povolání........ mezi dětma.... další dítě... a má učit. 😀

aerin
15. říj 2009

No ja mam za sebou taky par dost neprijemnych situaci...🙂 treba kdyz jsme sli s V. do Heliosu na spermiogram😀
no a nebo kdyz jsme ucivali v tanecnich....a vsichni tam vypadali starsi nez my😅

madlisek
15. říj 2009

Aer, jak se dnes citis? Je ti lip? A Elit co Lisak?

andelka
15. říj 2009

Teri: Taky přeju všechno nej k svátku 🙂 Já tu nemám kalendář, musela jsem se jít podívat vedle 😅

milmic: No kdybys viděla jak se na mě tvářily včera slečny v pojišťovně, když jsem žádala o proplacení pár věcí v programu pro těhotné... 😀 Já vypadám pořád na 18. Taky měřím 160 cm, akorát teda je toho na mně všude hodně 😅 Ale myslím, že časem budem rády. Já teda už docela i jsem, až na některé situace. 😀

aerin
15. říj 2009

madli, o neco lip...akorat me uz zas siiilene boli hlava, asi bych mela zkusit usnout a necivet porad do ntb☹

milmic
15. říj 2009

Anděl: jaké situace například? 🙂

Já jsem jednou nesla sestřinýho Vojtěcha - bez sestry. A můj milý pá: vidíš, všichni tihle lidi, co na tebe zírají, si říkají, zže na to, že máš dítě, vypadáš sakra dobře.
Pám: všichni tihle lidi si říkají, že na to, že mám dítě, jsem sakra mladá.

Viz: každoročně v září na hradě... turisti všímaví: Ehm, slečno, nemáte být tak čirou náááááhodou ve škole? Čirou rozhodně ne, jsem vysokoškolačka... ehm,, pardon pardoooon. 😀

madlisek
15. říj 2009

Tak si odpocin, pak to vsechno doctes 🙂

Andel, to mi pripomnelo, co jsem videla, kdyz jsem byla pred odletem v pojistovne 😀 Prisla tam naka holcina, ze chce prispevek na novorozence. A pani z pojistovny se ji ptala, kdy ze si dite narodilo a holcina rika "Termin mam v breznu." 😀

elitera
autor
15. říj 2009

Jo, je mu už líp, včera přes den už komunikoval a měl teplotu jen kolem 37, zato ho všechno začalo bolet 🙂 Ráno teda měl 38 a pořád se usilovně potí, ale už je mu očividně líp 🙂

estrellita
15. říj 2009

aer: co , se podivovali??? povidej, jakou situaci jste zazili v Heliosu.
ja taky vypadam mladsi,, kdyz mi bylo 19, tak jsem prekecala revizora, ze je mi 14 a nemuzu mu preci dat obcanku, kdyz jeste zadnou nemam 😀 😀

aerin
15. říj 2009

estrel, hezkyyy😀
no nee, nikdo nic nerikal, jen se divne koukaly, sestricky🙂

madlisek
15. říj 2009

Super, Eli, to je dobre, ze se zlepsuje 🙂

Chci dneska delat italsky risoto, tak jsem hledala nejakej zajimavej recept a v jednom jsem nasla nasledujici moudro:

Do ryze postupne prilivame kureci vyvar. Pokud nam vyvar dojde, muzeme pouzit trochu bileho vina. Pokud nemame vino, pridame trochu kureciho vyvaru. 😕 Ehm, nebylo to vino pro pripad, ze nam kureci vyvar dojde?

elitera
autor
15. říj 2009

Madli 😀

estrellita
15. říj 2009

madli 😀 😀 treba predpokladaji, ze si ho udelas az ti zas dojde to vino 😎

madlisek
15. říj 2009

Asi 😀 Bohuzel bile vino jsme vcera dopili, tak musim spolehat, ze vyvaru bude dost 😀

estrellita
15. říj 2009

holky, ted bylo ve zpravach, ze nekdo pohodil certsve narozenou holcicku na Karlaku v parku ☹(( vzdyt existuji babyboxy, blizko je tam nemocnice, kam ji mohla dat za dvere ☹((((((((((