Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
15. dub 2009

des: On tam pojede s kamarádama metalistama za dalším kamarádem metalistou, takže tam být fakt nemusím. 😀 Jinak já léto vůbec neplánuju, protože nevím jak na tom budu.
Na 3 týdny? to je dost. A spolu prázdninovat vůbec nebudete?

estrellita
15. dub 2009

ahoj holky,
mne muz vetsinou v lete na 3 tydny odjizdi, tak mi to ani neprijde, ze by to bylo dlouho 🙂 ale prazdninujeme pak i spolu.
mne je dneska nejak soufl, bleee

cirrusa
15. dub 2009

mě taky muž v létě na měsíc odjíždí, děláto tak už moc dlouho, jsem za to ráda, jen ať se někde vybouří.... 😅

Ester, kdyby si byla těhotná, tak ti řeknu že to je normální 😝

elitera
autor
15. dub 2009

cir 😀 Pěkně ti naskakujou ty týdny 😵

estrellita
15. dub 2009

cirr: no prave teuhle nejsem, ale naopak 😀 😝 😝 😝 boli me bricho jako das

cirr: moje rec, oni jedzi s klukama na hory a staci slyset, jak se zmeni jeho slovnik, kdyz je s nima a je mi jasny, ze tohle chlapi proste nekdy potrebuji 😀

andelka
15. dub 2009

Jako já svého muže taky na pánské záležitosti pouštím a ráda, ať se vyblbne, ale jak jsme v posledních letech nebyli od sebe dýl jak 4 dny, tak mě nadcházející období dost děsí. Ale tak, zvládne se to, že jo. Stejně budu mít svých starostí dost, že si myslím, že to hodně rychle uteče.
estrel: a čím by to mohlo být, netušíš? Před MS nemáš třeba? Ale to by tě to nepřekvapilo, že.

elitera
autor
15. dub 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
mimochodem, začíná mi možná novej pokus na ovu 🙂)

andelka
15. dub 2009

eli: Jak jsi na to přišla? 😕 Každopádně držím palce, aby další vzestup byl udržen. 🙂

cirrusa
15. dub 2009

Eli, no fakt že jo, já si toho málem ani nevšimla, ty jo to už jsem skoro ve 3.měsíci ☹

Ester, zalez do postele, ženo...mě to pomáhá na vše

elitera
autor
15. dub 2009

andělko, prostě od včera teplota stoupla, to je všechno ;)

andelka
15. dub 2009

cir: Utíká to, co?
Eli: no ja, stoupla, ale malinko. To bude muset stoupnout ještě mnohem víc, aby zas byla naděje. Ale určitě to přijde. 🙂

andelka
15. dub 2009

cir: A co ten obličej na konci? vždyť 2. trimestr je prý nejhezčí. 😉

elitera
autor
15. dub 2009

mně je jedno, kdy přijde, ale ať dá sakra vědět, jsem bez sexu už 3 měsíce 🙄

andelka
15. dub 2009

Eli: Tak to chápu. Já jsem nervní po 14 dnech. 😀

estrellita
15. dub 2009

andelko: prave ze mam MS 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 vseeeeeeeeeeechno me boli, snedla jsem uz asi tunu cokolady a uz jsem konecne doma a sedim hezky schoulena u pocitace s teplym na brise a hned je mi hej 🙂

eli:a co to zkusit s ochranou 😉

cirr: mas pravdu, mne zalezeni do postele takypomaha na vse 🙂 a jak ti dneska je? uz lip?

andelka
15. dub 2009

estrel: Tak jsem to trefila. Mě na tohle pomáhá teplo a Panadol. 😉
No jo, s ochranou, jasně, proč ne, že nás to hned nenapadlo. Pak není třeba čekat na ovulku.

Holky, tak mě napadlo, kde je Madlisek? A cože Aerin se tu dlouho neukázala? A zajímalo by mě, jak je na tom Deny, já jsem na ni přes velikonoce tak myslela, už by mohla něco vědět, ne?

estrellita
15. dub 2009

andelko: jj, teplo je nej 🙂

madlisek se asi vrhnul do priprav na svatbu, ne? 🙂 aerin jsem ted videla na diskuzi AP

deny ceka vlastne na //, ze?

andelka
15. dub 2009

No před velikonocema říkala, že měla klasický pokles a pak jí to zas stouplo, takže se bude modlit, aby to dopadlo. Já se teda modlila za všechny, ale fakt už bych řekla, že by něco vědět mohla, ale ruku do ohně za to nedám. Každopádně jsem zvědavá.

elitera
autor
15. dub 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vRefe... 😵
kondomy u nás nepadají v úvahu, Lišák v tý pláštěnce okamžitě ztratí citlivost, vyměkne a máme po žížalkách... nicméně úvaha je to pro většinu ostatních párů dobrá 🙂
Aer nějak nestíhá teď, tuším, že bude psát ročníkovku, tak se na to zkouší soustředit. Ostatní holky nevim...

andelka
15. dub 2009

eli: jo, každému to nevyhovuje, to máš recht. U nás by to taky nešlo. Ale z jiného důvodu. Holt nezbývá než čekat.
Tak to Aerin úplně chápu. Já jdu zítra na konzultaci k vedoucímu, donesu mu dalších 10 stran a uvidím, co bude říkat na to předchozí.Už teď je mi blbě. Jdu se odreagovat k vraždám.

estrellita
15. dub 2009

eli: no a co farmatex?
ja je taky nemam rada 😝

andelko: ja uz mesic urguju moji skolitelku a nema cas a neni schopna se k tomu vyjadrit 😝 😝 pak to kvuli ni budu muset dodelavat na posledni chvili 😠

elitera
autor
16. dub 2009

Farmatex - ptala jsem se na něj gyndr už před časem, ještě než jsme se snažili, a řek mi, že vzhledem k předpokldau, že asi budu chtít někdy děti, mi ho nemůže s klidným svědomím doporučit 😅 (to je hrozný, já mam fakt

elitera
autor
16. dub 2009

*fakt negativní odpověď na všechno snad 😅)

deenakee
16. dub 2009

Tak Anděl, musím říct, že tvoje modlitby byly vyslyšeny (ale psssst, nikomu ani muk 🙂

elitera
autor
16. dub 2009

Deny, rozumím tomu dobře dvojčárkově????

deenakee
16. dub 2009

Rozumíš tomu dobře.... ale radši dyžtak pište do IP.... bojím bojím, aby mě tu nikdo nenašal 😉 Ale přeci jenom jsem Vás nechtěla nechávat v nejistotě.... To by bylo za ty modlitby a držené palce nefér. Všem moc děkuju 🙂

andelka
16. dub 2009

Eli: Myslím, že tomu rozumíš přímo skvěle. 🙂
Deny: Nic nepovídám, jen se tetelím radostí. 🙂

elitera
autor
16. dub 2009

tak držím palce 😵

elitera
autor
16. dub 2009

myslím tím, že držím palce, ať je to ok 🙂

eirin
16. dub 2009

Deny: Jéé 🙂
Holky, jak dlouho myslíte, že před ovulací může být pozitivní ovulační test? Protože já ho měla poziitvní už 43DC, dnes je 51DC a ovu podle teplot nikde (i když uvidíme zítra)...
http://www.fertilityfriend.com/home/241f02