Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
18. led 2010

estrel: Jedině tak, že napřed malá svatba ve čtyřech, kvůli příjmení (jenže se to zas nehodí kvůli hypo, tak to je vylej nalej) a potom (ale kdy zas, že? za pár měsíců nebo let?) udělat jakože oslavu té svatby. Tak to mívají třeba ti, co se berou někde na Maledivách a pak to dodatečně slaví s rodinou a přáteli - klasická hostina, dort, šaty, třeba i kytka, jen ten obřad se třeba pustí na videu.
No, tohel rozvažování vám nezávidím. Všechno má svoje pro a proti. Chtělo by to probrat konkrétně s poradcem. My jsme o úvěr žádali dohromady, já jsem neměla příjem žádný a to už jsem byla těhotná. Ona nám ta banka dala dopředu vědět, jestli by nám úvěr přiznala nebo ne. A za to, že jsme manželé jsme měli body navíc, co se bonity týče.

aerin
18. led 2010

no nic, tak z toho asi sejde, co se da delat....

milmic
18. led 2010

Víš co já si Aer říkám? 🙂
Že je skoro škoda, že se vdávám už ted v dubnu. Páč se na tu svatbu hrozně těším a to je na tom hrozně hezký. Tak dlouho jsem se těšila a ono už to je za dveřma.
Ber to zase z druhé stránky, ty se můžeš těšit.....

tiburcia
18. led 2010

holky nečtu nečtu až večer 😉 ale potřebuju pomoct...hledám jméno pro hafíka...tak sem s tipy 😀

milmic
18. led 2010

Tib, bude hafík?

Já jsem chtěla Žeryka, ale to doma neprošlo.

tiburcia
18. led 2010

jo vypadá to že bude 😀 😀 😀 zatím co jsem našla v psím kalendáři tak se mi líbí:

Sandy
Enny
Cherry
Sonny
Toby

herminka
18. led 2010

Tibu, to bude gaučáček, když jsi psala, že máte už nějaké "venkovní" psy? 🙂 Vůbec nemám o psích jménech pojem, ale z Tebou nabízených se mi líbí Cherry.

tiburcia
18. led 2010

hermi jo jo...my máme dva bernské salašnické venku na hlídání baráku...a tohle bude čivava... 😉

milmic
18. led 2010

Mě se líbí Toby.
Můj hafík se jmenuje Kotík, z útulku, a všichni mu říkají Kotlík. ☹ A ve vedlejším kotci byl pes s pracovním jménem Guláš. ☹ Tomu říkám, nuda v útulku.

A jaká bude rasa?

herminka
18. led 2010

Tak to je pořádný rozdíl - bernský vs. čivava 😀

aerin
18. led 2010

mil a vis, ze me to po takove dobe fakt neuklidnuje? 😅 jako ja bych se po tech vic jak 6 letech uz fakt rada vdavala 😔

aerin
18. led 2010

tibu, tak super ze bude hafik!🙂 ale se jmenem teda neporadim😀

milmic
18. led 2010

Mě se jako gaučáček líbí yorkšír. Ale sama bych si ho asi nepořídila, líbí se mi jen od pohledu.
Čivava ani nevím, jak vypadá. Taková ta malá srnečka?

tiburcia
18. led 2010

tady je čivava:

http://nd01.blog.cz/010/057/06b142d0b5_32422977...

ta malá srnečka to je krysařík 😉

milmic
18. led 2010

Jéééééé, hehehe 😀 to je dobrý.
A to je to, co budete mít?

estrellita
18. led 2010

tibi: hezky, takze jdete do toho 🙂

aer: nehazej flintu do zita, treba to jeste nejak pujde, podivaj, co pise andelka. takze hlavu vzhuru, treba se jeset budes mit na co tesit 🙂

estrellita
18. led 2010

eirin: ono to asi nejak zapadlo, nebo jsi tu jeste nebyla (ja jsem ted zmazena a nestihnu dohledat zpet), ale mohla bys mi prosim napsat info ohledne te folikulometrie? dekuju 🙂

milmic
18. led 2010

Aer, já vím. 😒 To byl jen chabej pokus ti trošku zvednout náladu v tomto ohledu. 🙂

tiburcia
18. led 2010

jo jo jen tmavší hnědá 😉 sem na něj moc zvědavá 😀 a jak na potvoru zítra jsem od rána do večera v práci, tak s ním bude manžel celý den doma sám 😀 😀 😀

elitera
autor
18. led 2010

Aer, a co si nechat změnit jen příjmení? Mám dojem, že když ti zůstane první písmeno, tak by to nějak jít mělo. Ale jistá si nejsem. Pak by byla bez problémů jakákoliv svatba 😉

milmic
18. led 2010

Už zítra si ho přivezete?3
Jůůů, a dáš potom fotky na picasu? Bude to štěnátko?

aerin
18. led 2010

teri, ted se priznam, ze nevim, jestli tu radu myslis vazne, nebo si ze me utahujes, ze resim malichernosti 😅

tiburcia
18. led 2010

mil vypadá to že dneska 😉

tiburcia
18. led 2010

tak jsem dočetla....

eli gratuluju k listovce 😀 😀 😀

na bříška se mrknu večer bo mi tu nejde prohlížeč picasa 😉

aer těžko radit....já jsem to měla naplánované jak v básníkách - svatba, dítě, dovolená v jugoslávii 😀 😀 😀

moje rada je počkat ty roky a pak to udělat najednou krásnou velkou svatbu s dítětem....jako kdybych se vdala a dva roky jakože nic a pak dělala oslavu, no nevim, jestli by tam z naší rodiny někdo přišel 😅 🙄 🤐 takže to chce zvážit...

elitera
autor
18. led 2010

Budeš se divit, ale myslím to naprosto vážně 😀 Vyřešilo by to to stejný příjmení (mně by to taky vadilo 😉) a pozdější svatbě by nic nebránilo.

herminka
18. led 2010

POZOR POZOR, Des porodila 😵 😵 😵

"Ahoj koníkovkám! Včera před půlnocí přišel na svět jeden malý Štěpánek - moc se mu nechtělo, takže nakonec císařem. Má 3630 g a 51 cm. Je zdravý a spokojený a já až na ten kráter v břiše taky! Brzo zase pa online. Des

milmic
18. led 2010

Jůůůůůů.
Šikovní jsou. A Štěpán je nádherný jméno....

herminka
18. led 2010

Je to moc krásné jméno, my ho máme s manželem vybrané už pár let 🙂

milmic
18. led 2010

Já bych taky chtěla Štěpána, ale to by neprošlo. 😀

estrellita
18. led 2010

herminko: hezkyyy 🙂 tak Stepanka vitam mezi nama.
des gratuluju a at se vam moc moc dari!!! 😵