Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
5. únor 2010

madli: jezis, ja tu brecim smichy 😀 😀 to pupendo a ty spodary 😀 😀 😀 fakt bozi.

mil: no jo, cena v 😀 eho na tehu je vyssi, to je jak svatebni veci, vydelava se na tom 😒 ale jsou tam krasne koralky ve vystrihu 🙂 ja jsem se do toho tricka zamilovala 😅

andelko: ja to chci resit tay tak, koupit jen tu prebalovaci podlozku a dat ji do koupelny na pracku.

andelka
5. únor 2010

mil: My jsme měli tombolu celou vtipnou. Chceš napsat jaké byly ceny? No a jak jsme to zorganizovali, normálně. Vymyslela jsem názvy, k tomu vybrala předměty, zabalila do balíčku, na to přišla cedulka s názvem. Večer jsme si posedali na terase (ještě předtím chodila sestřenka s losy a truhličkou, minimální cena ani maximální tuším nebyla, každý dal kolik chtěl), do klobouku jsem dala jednou tolik lístečků než bylo cen (cen bylo asi tolik jako hostů), na některých byl napsaný název ceny, některé byly prázdné(k nim byla cena útěchy - bonbon podle výběru). Bohužel si němůžu vzpomenout podle jakého klíče jsme to dělali, ale vím, že člověk přišel, vylosoval si z klobouku buď cenu nebo cenu útěchy. Já jsem ty ceny rozdávala. O tombolách je hodně na beremese. Kdbych si nevzpomněla jak jsme to přesně dělali, tak až mamka přijde domů, tak se jí zeptám.
Mám pocit, že jsem normálně napsala na lístky čísla, sestřenka je prodávala a vždycky část nechala dotyčnému a část dala do klobouku, z toho pak ona tahala, člověk si přišel a vylosoval buď cenu nebo útěchu. Jo jo, tak to asi bylo.

moni: Taky mi to pro naši situaci přijde jako rozumná a potřebná věc. U nich byla situace jiná, holky byly dvě, většinou bly dole v obýváku a všechny věci měly nahoře. Takže když se stala nehoda, tak se to řešilo tam kde zrovna mimčo bylo. Balíky s plínkama měli všude (pak se taky použité všude možně povalovaly). Ale já balíky jednorázovek ani nemám kam dávat, natož abych je furt kupovala a odněkud tahala, když nemáme auto. Pro mě je lepší mít jeden dva balíky, co mi vydrží na noc nebo na cestování delší dobu a jinak si prát a plnit tu skříňku pod přebalovákem.
Neboj, určitě nechce, je tam ještě zimka 😉

estrellita
5. únor 2010

aer: to misto fusaku? hodis nejaky link, prosim 🙂

andelka
5. únor 2010

aer: Každá si to děláme podle naší situace, vy ji máte zas jinou, tak pro tebe to bude praktičtější dělat tak. Většina lidí třeba koupe v koupelně a přebaluje na pračce. Ale mě to tam třeba nevleze, takže to musím mít jinak.

Kožešinka pro mimčo na zimu, co se na tom komu nezdá?

moni1412
5. únor 2010

andelka nedaj si do toho hovorit.... aj ked ti budu urcite vsetci pomahat, najviac budes prebalovat ty a tym padom je logicke ze si to chces ulahcit 😉 a tie styri stovky naozaj nie su tak vela 😉
snad mas pravdu, uvidime vo stvrtok co mala princezna zamysla 😀

aerin
5. únor 2010

kozesinka ne na zimu misto fusaku😀 normalne na spani, do nasi postele, jinak taky samozrejme do kocaru, na zem,...

http://www.branakdetem.cz/podlozka-z-ovci-kuze-...

aerin
5. únor 2010

jojo, andelko🙂 v koupelne na pracce taky nemuzem, pac mame s vrchnim plnenim

milmic
5. únor 2010

Anděl, díky. 😉 jsi hodná. Jestli máš někde napsané, jaké jste měli ceny.... Už něco máme z internetu, nějaké vtípky prostě no. Někdo to pochopí, někdo ne.... 😎

Aer, vždyt to je hezký..... Takový rozotmilý. 😉

estrellita
5. únor 2010

aer: dala jsem si to do slozky oblibenych 😵

andelka
5. únor 2010

moni: No, pomáhat mi bude leda tak manžel o víkendech 😅 A v létě mamka, bude mít prázdniny, ještěže tak.
Ve čtvrtek jdeš na kontrolu? Tak to si musím zapsat do našeho seznamu 🙂

estrellita
5. únor 2010

jj, presne, kazdy to dela dle svych moznosti, ale je jen na vas, jak se rozhodnete a oni by to meli respektovat. ale zname rodice, ze? vetsina se tak chova 😅

aerin
5. únor 2010

mil, jak roztomily...? 😅

mne nasi nerikaji nic, podivi se, ze o necem takovym jeste neslyseli, ale jinak nic...a co me ceka z V. strany ani radsi nechci pomyslet 😀

moni1412
5. únor 2010

aer je to zlatucke, to by som brala aj ja na spinkanie 😵 na tom sa bude hajat 😉 😵

andelka tak, tak, vo stvrtok poradna 🙂
chystas sa na ten zakusok dnes? 😀

andelka
5. únor 2010

moni: Tak si to píšu 🙂 Ne ne, dneska ne, asi o víkendu si osladíme život 🙂

aer: to je zajímavá věc, ten kožíšek 🙂
My máme taky pračku s vrchním plněním a ještě ke všemu v komoře 😀 Vypadá to, že budu koupat v kuchyni na stole a mimčo obstarám hned vedle. Anebo si ho zabalím a přenesu k přebalováku do pokojíčku. Ještě uvidím.

mil: Já teď něco pojím, najdu ten sešit a napíšu ti ty ceny. Hodím to sem, to se pobavíte 😅 U nás měla tombola úspěch velký.

milmic
5. únor 2010

Aer, z toho si nic nedělej.
Důležitý je, že se to líbí tobě, ostatní to stejně nebudou používat. 😉
Já taky na ostatní prdím, jsem strašněj rebel v některých věcech a odmítám se řídit "radama" ostatních. 😀

milmic
5. únor 2010

Anděl, díky ti, jsi zlatá. 😉

Btw. došly slabikáře? Šlo to?

aerin
5. únor 2010

andelko, no vidis, ja nemam ani ten stul v kuchyni😀 my budem asi jak o tak vypada koupat v kybliku na zemi v pokoji😅

estrellita
5. únor 2010

aer: vzdyt to vubec neva 🙂 treba kdyz budeme mit kyblik, taky budem koupat vy obyvaku, v koupelne by to bylo lepsi ve vane ve vanicce 🙂 tak uvidime, pro co se pak rozhodneme 🙂

andelka
5. únor 2010

mil: Na netu jsem odkaz našla, ale neumím s tím, počkám na manžela, ten na to přijde. Já jsem na tyhle věci poměrně levá 😅

milmic
5. únor 2010

Kdyby byl nějakej problém, naklikám na mailu a pošlu rovnou fotky. 🙂 Zatáhla jsem to net, páč by těch mailů bylo asi 5, ale není problém to udělat. 🙂

Já tu vesele píšu diplomku, už jsem na páté stránce, woooow. Ted jsem psalka kompozici, vyšlo mi to na cca jednu stránku. Vždycky když takto něco napíšu, nechápu, že jsem to fakt napsala a vymyslela sama...... 😕 Jako kde na ty řeči chodím.....

(s drobnou pomocí dobových recenzentů)

estrellita
5. únor 2010

mil: 😀 😀 taky jsem vzdy byla prekvapane.

a jedn amoje soluzacka psala diplomku pod alkoholovym opojenim, protoze uz z toho byla vydeptana a nebavilo jit to a dostala za praci oceneni dekana 😅 😅 tak pak sama rikala, ze to je hodne spatny, kdyz tohle oceneni dostane nekdo, kdo psal vlastne celou praci opily 😀 😀 😅

moni1412
5. únor 2010

andelka babätka rodicia väcsinou kupkavaju aj tak v kuchyni v malej vanicke, alebo v tom kybliku, alebo v izbe, lepsie sa vyhreje izba a my sme v spalni kupkali, lebo kupelne mala, v sprchovom kupkavame az teraz namiesto vane, mame taky zvyseny... ale mala vanicka by tym nevosla 😀 improvizacia funguje na zaciatku asi vsade 😉

aerin
5. únor 2010

a nechcete se nekdo striskat a napsat za me bakalarku? 😢 😔

estrellita
5. únor 2010

aer: a o cem pises?nebo budes psat?

eirin
5. únor 2010

Abych řekla pravdu, taky jsem párkrát psala všechny ty práce po návratu z nějaké akce, lépe se mi potom hledala slova 😀

aerin
5. únor 2010

helenisticka mozaika

estrellita
5. únor 2010

eirin 😀 😀 ja jsem u toho casto popijela sklenku vina, ale jen jednu 😀

aer: co to je 😅

aerin
5. únor 2010

tak nic, no😀

estrellita
5. únor 2010

musis to nabidnout s lahvi vina nejakymu spoluzakovi sluzebne starsimu 😀 😀

milmic
5. únor 2010

Aer a co s tou helenistickou mozaikou sepisuješ? Její podoby nebo skrytý významy? 😎