Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

chaarleene
22. únor 2010

já si teda po tom dnešním monitoru říkám, že bych měla dobalit těch posledních pár drobností a hlavně že bychom si měli konečně sednout k tomu papíru a vyplnit tam jména 😅

madlisek
22. únor 2010

No, pro sichr mozna i jo 😀

estrellita
22. únor 2010

chaar 😀 asi je nevyssi cas 🙂
mne dneska v hlave nejak brouzda jmeno Kryštof, ale zas se blbě zkoňuje 😅

estrellita
22. únor 2010

teda zdrobnuje

madlisek
22. únor 2010

Krystufek Robin 😵

estrellita
22. únor 2010

madli 😀 A jak bys jinak jeste rekla Krystufkovi? 🙂

chaarleene
22. únor 2010

mně se Kryštof líbí 😵 ale manželovi ne... jsme ve stádiu, kdy vybíráme ze 2 jmen, z toho já se kloním k jednomu a manžel k druhému a ani jeden nějak nechce ustoupit 😅

estrellita
22. únor 2010

chaar: tak to je pak prekerni situace a nemuzete to vyplnit az po porodu, jak se vam bude jmeno na mrnousovi zamlouvat?

estrellita
22. únor 2010

Manzelovi se libi Samuel, ale mame prijmeni na S, tak mi to neprijde uplne vhodny, kdyz treba bude sislat, tak bude chudak 😅 😅 proste chlapska jmena jsou pro me tragedie 🤐 😅

milmic
22. únor 2010

Chaar.... a vy vlastně nevíte pohlaví, že?
Takže potřebujete dvě jména.... 😎
No už se těším, co se narodí a jak mu budete říkat...

madlisek
22. únor 2010

Ja nevim, znami maji Krystofa a rikaji mu proste Krystofe, zadne zdrobnovani 🙂 Samuel se mi libi, ale mam pocit, ze je ted takova modni vlna, v okoli uz mame 2. Manzelovi se nelibi, pry kdyz se rekne Samuel, predstavi si stareho proroka s plnovousem 😀

chaarleene
22. únor 2010

jméno pro holčičku máme už od 12. týdne, ale ten chlapeček nám pořád dělá starosti 😅

milmic
22. únor 2010

A předpokládám, že to je tajný..... 😕

estrellita
22. únor 2010

chaar: ty chlapecky jmena jsou proste fakt tezka. na holcicku se mi libi takovych jmen 😵

madli: taky dobra asociace 😀

madlisek
22. únor 2010

On to ma snad na vsechno, co navrhnu, a obcas fakt hledim, co mu to asociuje - Libi se mi Antonie a on mi rekne "to je jmeno jak pro trhovkyni z prvni republiky" 😀

milmic
22. únor 2010

Madlisku.... u nás to funguje taky tak.

A nejhroší je, že můj milá zná z orientáku půlku světa. 🙄 A at řeknu cokoliv, řekne - NE, to je jako tamto onen henten. 🙄
Jen ta Ema nikoho neporazila, ale zase je ve Slabikáři no. Si člověk nevybere.

estrellita
22. únor 2010

madli 😀 😀 to je vtipny 🙂 ja mam asociace spis s lidma, co znam, takze o to je to horsi 😀

madlisek
22. únor 2010

Zase vase Ema bude prvni dite ve tride, co se bude umet podepsat 😉

milmic
22. únor 2010

Madli, dneska už to děti většinou umí ze školky. 😉

madlisek
22. únor 2010

No tak prvni dite, co bude umet o sobe napsat celou vetu 😀

eirin
22. únor 2010

Madli, to je úžasná story s tvou kamarádkou, pozitivní a povzbuzující. A nějak mám pocit, že je kolem tebe hrozně moc kamarádek s miminkama 😵
Chaar, a kromě jmen už máte všechno? 🙂

chaarleene
22. únor 2010

no, v podstatě asi jo 🙂 akorát kočárek je ještě u švagra na půdě a postýlka u strejdy a tety na půdě 😀 jinak je vypráno, vyžehleno, zabaleno, nakoupeno 🙂

chaarleene
22. únor 2010

jinak je to děsný, když hypochondrovi řeknou, že má kontrakce 😅 😀 😀 😀

estrellita
22. únor 2010

chaar: tak to josu dvev veci, ktere zvladne manzel do te doby, nez prijdes z porodnice domu 🙂

eirin
22. únor 2010

Chaar, jakto, jakože do dneška nic a po dnešním monitoru už je cítíš? 😀

chaarleene
22. únor 2010

ne, necítím nic, ale mám z toho takový divný pocit 😅 jako že abychom ještě dnes nejeli nebo tak 😀 když ten výraz té PA, když říkala "a kdy že se má vlastně ta J...... vrátit? v sobotu? no, snad to vydrží" byl takovej... jak to říct... trochu alarmující 😅 😅 😀 😀

madlisek
22. únor 2010

Eiri, taky mam z toho takovy pocit, tak se pak nedivte, ze z toho obcas chytam depky, ze nekde uz maji treti, ctvrte a my se jeste porad rozkoukavame 😅

estrellita
22. únor 2010

holky tohle je fakt desny 🙄
http://www.cez-okno.net/clanok/pozri/obama-ron-...

chaar: zkus to zaspat 😅

eirin
22. únor 2010

Chaar, souhlasím s Estrelkou, jít to zaspat a potom už si na ten pocit zvykneš a tolik ti to nepřijde 😀
Hurá, byla jsem se informovat na družstvu a bez problémů budeme moct mít kočárek v nule v kočárkárně, takže problém s výtahem vyřešen. Jsem moc ráda. Teď se můžu naplno vrhnout na ty postýlky.

chaarleene
22. únor 2010

eirin, tak to je super 😵 😵 😵