Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
21. črc 2009

I když po vyměňování oken jsme s bráchou malovali kuchyň a to mě bavilo. ale asi to bude tím, že já jsem malovala jen kousek a jen do své úrovně, ty vrchy maloval on a to je vopruz. Odborník to má dřív a líp. Takže to vidím tak, no, že si zas zavoláme toho, s kým jsme byli minule spokojení. Já jsem spíš na detaily, následné zdobení a vymýšlení.

aerin
21. črc 2009

lip...tim bych si prave nebyla tak jista, no🙂 jsem zas u toho, ze kolikrat co si neudelas sama, to nemas, aspon ne podle svych predstav, a abys mela, musis tomu odbornikovi stat za prdeli a stejne u toho ten cas ztratis....a castky co si za to ti odbornici vezmou mi zrovna zanedbatelny neprijdou🙂 ale samozrejme, kazdy ma jine priority a pokud mas nekoho osvedceneho, tak je to v pohode🙂 ja jenom rikam, ze co si muzu udelat sama a usetrit na tom a udelat si to skutecne po svym, udelam to🙂

andelka
21. črc 2009

aer: No my jsme byli s tou předsíní spokojení, takže bychom mu svěřili i obývák na který se chystáme. A u toho by mě braly mory, kdybysme to měli dělat my. On byl fajn, vlastně jsem byla celou dobu skoro zalezlá v pokoji, pracovala jsem. šlo mu to od ruky, všechno měl svoje a fakt šikovný. My jsme třeba neměli moc představu, já jsem jen věděla, že to chci žluté nebo oranžové. A on donesl úplně super barvu a ještě pak vymyslel takové zakončení oranžovou lištou malovanou nahoře. S tím bych si nevěděla rady sama. A on to vzal pravítkem a od ruky normálně, jsem hleděla. A cena moc dobrá mi přišla. A bez starostí a krásné. Tak si říkám, že aspoň něco bude rychle a bez práce. Jako proč bych se měla s něčím drbat celej víkend a ještě z toho být na nervy, když to může někdo udělat za jedno dopoledne a v klídku. 😉
to zas brácha, ten si rád dělá věci sám a hlavně švagrová furt něco vymýšlí. Tak ho někdy zneužijeme taky. Už předělával dva byty, tak má zkušenosti.

aerin
21. črc 2009

tak to pak jo, andelko, kdyz jste byli spokojeni🙂 my nikoho takoveho osvedceneho nemame, tak si to radsi zas udelame sami, pokud se nekdo s referencemi neobjevi 😅

madlisek
21. črc 2009

Mně na tom malování přijde nejhorší to odstrkování nábytku a vyklízení a zakrývání, nejradši bych si zaplatila člověka na tohle a pak si to vymalovala sama 😀

eirin
21. črc 2009

My si chceme vymalovat hlavně z toho důvodu, abychom v bytě vůbec něco vlastnoručně udělali 🙂 Tak nějak tuším, že nás to bude bavit 😀

herminka
21. črc 2009

Ahoj, vidím, že tu máme stavební okénko 😀

Andělko, netušila jsem, že nad 26 už nemáš nárok na ten měsíc "prázdnin". Pracák tedy nezávidím, byla jsem na něm měsíc po škole kvůli placení zdravotního pojištění (měla jsem domluvenou dovolenou, tak jsem nastupovala do práce až 2 měsíce po státnicích), a připadalo mi to tam depresivní ☹ A jak píšeš o obýváku atd., smím-li se ptát, je to ještě u Tvé maminky nebo už máte s manželem něco svého?

Aer, slyšela jsem totéž, co napsala Des - že pokud máš hodně slabou a krátkou MS, může to být znakem nedostatečného růstu sliznice, do které se případné oplodněné vajíčko nemusí uchytit. Na růst sliznice je dobrý kontryhel, nevím, jestli jsi ho zkoušela. Aha, vidím, že se na něj chystáš 🙂 Já jsem měla MS při HA jednoznačně o hodně slabší.

Taky rekonstruujeme převážně svépomocí (ale např. na střechu jsme měli odborníky, to bychom asi sami nezvládli, nebo zrovna tento týden nám přijede pomoct manželův strýc instalatér), tak máme přehled dokonalý. A moc nás to baví, ten pocit, jak nám to roste pod rukama, je hrozně fajn 😵 Mám radost, že u manžela se snoubí inteligence s manuální zručností.

Eirin, držím palce, ať má Clostil výsledky 😉

andelka
21. črc 2009

aer: jo jo, já si zas něco navymýšlím a malíř se s tím bude muset poprat 😅
madli: no my už máme praxi, jak nám dělali ty okna. akorát mám pocit, že to budem dělat hrozně dlouho, protože to vemem jako úklid a nepotřebné věci budem rovnou vyhazovat. akorát se u každé věci budem hodinu rozmýšlet a pod., takže to asi bude fakt na dlouho 😀
eirin: Tak doufám, že tvoje tušení bude správné 😉

Holky, to jsou nervy. Včera jsem psala žádost o zařazení do výběrového řízení a a´t mi pošlou nějaké materiály, které k tomu pak chtějí. dneska mi to poslali. A ještě teď zas, že jim ten můj životopis nejde otevřít, tak jsem jim to posílala znova jako windows 98-2003, tak to snad už otevřou. My to teď máme nové a já to zapomínám ukládat s jinou příponou. Tak snad jsem to udělala dobře, choť není doma a já jsem (i když v životopise to nepřiznávám) dost antitalent. A ještě když jsem nervozní abych nezkonila už jen tu žádost. 😒

aerin
21. črc 2009

hermi, se strechou uz mame prave zkusenosti z chalupy, takze pokud se sezene dost lidi aby to frcelo, troufnem si snad i na strechu🙂 to byla nahodou ta nejlepsi prca, Vasek mel pujceny horolezecky vybaveni😀 nekde najdu fotku🙂

herminka
21. črc 2009

Aer, to si tedy troufáte! Ale proč ne, když máte zkušenosti 🙂 My jsme na to měli naptaného bráchu naší kamarádky, který je profík, tak jsme měli jistotu, že to udělají kvalitně a rychle.

andelka
21. črc 2009

hermi: No mě asi osvítil duch svatý, že mě napadlo se tam jít informovat už v červenci, to bych se pak pěkně divila. No, takže jsem tam nahlášená, mám napsanou první schůzku za týden a ještě musím na pojišťovnu. no radost to je, fakt. 😖 Jo a ten obývák je ještě u nás (tj. u maminky), už se na to chystáme rok, tak jsme si říkali, že když má ona dovolenou, já v srpnu určitě ještě budu doma,tak že by se to udělalo. No a nakonec nás to bude čekat znova, až pořídíme ten malý byteček a mamka se bude stěhovat, tak taky to budeme vylepšovat. 😵

aer: No vidíš, na co se horolezecké vybavení hodí 😅

aerin
21. črc 2009

je to tam, tak cucnete, nez mi to smazou😉

andelka
21. črc 2009

tý jo. Já bych měla smrt v očích 😕

aerin
21. črc 2009

no ja jsem byla zalezla v chalupe a snazila se na to nemyslet, obzvlast kdyz tam byli jeste asi v devet vecer, tma jak v pytli a meli z toho hroznou srandu😀 nutno podotknout, ze Vasek se dost boji vysek, ale zvladl to🙂

aerin
21. črc 2009

ale ze mu to tam slusi, co? 😵

eirin
21. črc 2009

Aer, sluší, sluší 😀 A jaká byla odezva na dort?

beat2
21. črc 2009

Aerin - moc pěkné foto 😉

aerin
21. črc 2009

jo, libil se a byl i dobrej🙂

beat2
21. črc 2009

Nestrašte mě s nedostatečným růstem sliznice, já mám menstruaci odjakživa docela slabší (silnější jen tak 1 den), pak slabší... ale zase hodně dní... i když to už je vždy spíš špinění než menses 😕 Tak jsem zvědavá...

eirin
21. črc 2009

Tady je to jak lavina, objeví se podezření na nízkou sliznici u jedné a už to jede, ještěže tu moji dr. omrkla a náležitě okomentovala, jinak plaším taky 😀

aerin
21. črc 2009

jojo, eirin😀

herminka
21. črc 2009

Aer, tyjo 😲 Taky bych měla o manžela strach. Ale sluší mu to tam, to zase ano 🙂

madlisek
21. črc 2009

Aer, super fotka 🙂 Můj ex kdysi v létě pomáhal kamarádovi tesařovi dělat krovy a to léto mi přišel úplně nejvíc sexy za celou dobu chození - byl opálenej a namakanej 😀

aerin
21. črc 2009

madli😀

madlisek
21. črc 2009

Mně dr. taky omrkla sliznici a zahlásila, že ji mám"úžasnou", od té doby z toho máme s kamarádkou takovej inside joke 😀 Když si na něco stěžuju (něco mi nejde, v práci mě to nebaví, připadám si tlustá), tak mi řekne "no ale zase máš úžasnou sliznici" 😀

aerin
21. črc 2009

madli, ty me dneska bavis.-D

madlisek
21. črc 2009

To jsem ráda Aer 😀

aerin
21. črc 2009

holky ja zapomnela slavit, predevcirem to byl rok, co jsem se registrovala na MK a tim padem co jsem tu s vama😀😀😀

aerin
21. črc 2009

a koukam, ze madli je o den sluzebne starsi😀

herminka
21. črc 2009

Madli 😀

Aero, to neva, slavit můžeš i opožděně 😀