Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
6. srp 2009

Hm, devcata, tak si predstavte, ze budem na kompletni vysledky toho spermia (na morfologii) cekat do 11.8.....je to 10 pracovnich dnu co jim na tom jako tak dlouho trva?

no ale predbezne mi rekla sestra do telefonu, ze pocet spermijek a pohyblivost vypada v poradku tak jeste uvidime co ta morfologie...

madlisek
6. srp 2009

Aer, tak aspoň předběžně, že to vypadá dobře, Aer, snad i ta morfo dopadne dobře! A pokud bude spermio v pořádku, co budete podnikat dál?

estrellita
6. srp 2009

ahoj holky,
aer: taky myslim, ze je dobre, az aspon predbezne to je OK. na druhou stranu ono je lepsi, kdyz to nejde, aby uz clovek videl aspon kde je problem, ze jo. ale tak treba se ted zadarilo, uvidite.
nejake zmeny? pokracuje graf dobre?

aerin
6. srp 2009

madli, to jeste nevime...☹ asi bychom se meli proste dal snazit a nemyslet na to a bla bla bla...☹ a asi to tak udelame a pokud se nezadari do prosince, zacnem to resit vic, nevim...

estrel, teplota trochu klesla, ale dobry🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

madlisek
6. srp 2009

Aer, grafik vypada furt pekne, treba to ani dal resit nebudete muset 🙂

des
6. srp 2009

aerin: no víš, co bychom ti s Deenakee na ten pokles řekly, že? 😉

Jinak jukněte, jak nám to se Šeříkem slušelo s pádlama (ten za mnou je budoucí tatínek 😀 )

aerin
6. srp 2009

krasna fotka, des! 😵

des
6. srp 2009

akorát škoda, že nemám detail toho trička...musela jsem to vyříznout z naší společné fotky před vyplutím 😅

estrellita
6. srp 2009

des: super 😀
ja BT teda jeste nemerim, ale neni to ten povestny implementacni pokles, nebo jak se tomu rika, 😀
holky, nemate nekde odkaz na ty srtanky o mereni, co udelala Len?

aerin
6. srp 2009

estrel: http://merenibt.xf.cz/

na implantacni pokles je to malej pokles, ne?😅 No uvidime jak se bude tvarit zitra🙂

herminka
6. srp 2009

Aer, nevím, jestli Ti jde o to, aby graf zůstal ovulační nebo o těhu, ale poklesy můžou být i v ovulačním cyklu, viz tyto moje grafy:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/105...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/102...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/969...

aerin
6. srp 2009

hermi, ja vim🙂 navic ja to mam porad jeste hodne nad carou🙂 ovulacni uz rekla bych zustane....a kdyby byl i tehu, bylo by to uplne dokonaly😀

herminka
6. srp 2009

Zapomněla jsem pochválit foto Des, moc pěkné 😵

des
6. srp 2009

ovulační už určitě zůstane, na věky věkův, zapsaný do zlaté knihy ovulačních grafů 😉 ...a jestli z něho bude něco víc... 😵 😵

madlisek
6. srp 2009

Des, moc pěkné foto 🙂

Já poklesy taky míívám i v netěhu grafech, ale ten Aer klidně může být těhu pokles 🙂 Myslím, že teplota poklesu může být různá, ne? Nevzdávejme se naděje 🙂

aerin
6. srp 2009

holky ja z vas (a z holek z ostatnich diskuzi) zesedivim!😀 ja jsem vzdycky po te ovu celkem v pohode, ani na to nemyslim....a pak zapracuje masovy efekt a ja uz mam zas spocitany TP!😀

madlisek
6. srp 2009

A tentokrat by Aer ten TP i odpovidal klasicke ovulaci a nemusela by sis pred doktorama nic vymyslet, co? 🙂

aerin
6. srp 2009

jo😀

andelka
6. srp 2009

Hermi: Jé, Zlínský kraj, to je bezva 🙂 A nějaké větší město pro lepší orientaci bys k lepšímu nedala? 😉

Aer: Vypadá to moc pěkně a i kdyby se to úplně čistě náhodou nepovedlo, tak máš do sbírky opravdu nádherný ukázkový graf a to je taky super pokrok 😵 A spermijky máte určitě taky bezvadné, tak už jen snažit snažit, a to vám jde. 😉

Des: Ta fotka je úplně suprovní, strašně ti to sluší 😵

aerin
6. srp 2009

andelko, diky, ja vim🙂 to je pokrok jak blazen, po tech predeslych cyklech... no asi uz bych tech zazraku chtela naraz moc😅

andelka
6. srp 2009

I dávkované zázraky jsou fajn, aspoň déle vydrží 😀

estrellita
6. srp 2009

aer: a ty jsi zacala neco brat? nebo se to srovnalo samo?

aerin
6. srp 2009

no...jen jsem se tento cyklus vratila ke kontryhelu a vitaminum Femibion 800, oboje jsem uz driv brala....tak nevim, jenom doufam, ze to neni jen vyjimka a ze dalsi cyklus nebude zas jak ty predtim...

des
6. srp 2009

jé holky, dík 😅

aerin: to víš no, každý nadějný graf rozčeří hladiny ospalého odpoledne 😉 Kdyžtak nám příští týden tvrď, žes zapomněla měřit a piš si to někam soukromě do sešítku! 😀

aerin
6. srp 2009

ok, des, beru te za slovo😀

madlisek
6. srp 2009

Holky, padám z práce a hurá cvičit - zítra mě nepoznáte, budu hubená blondýna 😀

andelka
6. srp 2009

Madli: Ne ne, my tě máme rády takovou jaká jsi 😉 😀

Aer: Mysli pozitivně a ono to možná pomůže. Psychickou pohodou a optimismem k pravidelným přiměřeně dlouhým cyklům. 😀

cheerlady
6. srp 2009

jeeej,andelka ahoooooj 😀 som ta tu zazrela,tak ze aspon ta pozdravim - som v teme zaciname v juli 😉

eirin
6. srp 2009

Des, super fotka 😉
Aer, tak jako nediv se, jsi hrdinkou telenovely 🙂 A rovněž nechápu, co na zpracování vzorku trvá tak dlouho. Ale už se ničemu nedivím, já se výsledky hormonálního profilu dozvěděla až po měsíci..
Madli, jen hezky vyplav endorfiny.. já budu vyplavovat dneska u žehlení 😀
A neodolám a musím se veřejně zaradovat, hurá, dostala jsem na patologii roztok, do kterého můžu ty svoje šmudliky stehenní prasátkovské naložit. I to CTčko jsme zdárně absolvovali. Takováhle akční práce mě baví, ne se jenom hrabat v papírech (které tu ale na mě čekají, a tak mě to stejně nemine)..

aerin
6. srp 2009

eiri a nebylo jim divny na co to chces?😀