Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

madlisek
18. srp 2009

Je fakt, že ty kecy v těch přáních jsou opravdu dost šílené. Když chci koupit přání, jdu většinou rovnou do skce "bez textu" 🙂

andelka
18. srp 2009

No já kupuju taky buď bez textu anebo když se mi to povídání líbí a hodí se to. Já nemám moc buňky na to a nechce se mi psát jen "hodně štěstí ve společném životě" apod. Některé přečdtištěné texty jsou moc hezké. Zrovna docela nedávno jsem pořádala naše přání (konečně putovala ze sáčku do alba) a spousta z nich se mi moc líbila a ani jedno nebylo stejné.

herminka
18. srp 2009

Holky, díky za podporu, udělaly jste mi radost 🙂
Připadá mi, že je to někdy hrozně blbě nakombinované - pěkné přání, ale příšerný text, nebo přání bez textu či s dobrým textem, ale zase s hrozným obrázkem - proto jsem se uchýlila k vlastní tvorbě (no, ono se o tvorbě moc mluvit nedá, je to celkem rychlovka).
Mám dojem, že z těch cca 50 svatebních taky nebyla ani dvě stejná.

madlisek
18. srp 2009

My jsme taky neměli žádné stejné 🙂

estrellita
18. srp 2009

Herminko: ja myslim, ze je to super, mam rada, kdyz si s tim lide daji praci 🙂
my jsme taky vzdycky vymysleli text, i kdyz je fakt, ze mi jednou prislo hezke rpani s textem, ktery se dost hodil a jeste tam bylo dopsano osobni "sdeleni", takze i tak to jde udelat 🙂

estrellita
18. srp 2009

andelko: jinak moje snaha o nalezeni teoplomeru byla marna. predstavte si, ze i v lekarne, kde rekli, ze ho objednaji od dodavatelu, se jim to nepodarilo 😅 😕 no takze jsem napsala na ten odkaz, co jsi mi posilala, a doufam, ze mi ho brzy poslou, druhe mereni uz bych chtela s tim dvoj 🙂

madlisek
18. srp 2009

Holciny, ceka me dneska zase pobihani, takze zavrete oci..odchaziiiim 🙂 Snad se premuzu a pujdu dnes zas cvicit nebo aspon plavcit 😒 🙂

estrellita
18. srp 2009

madli: tak hezky den 🙂
ja jsem dneska uplne mrtva, vcera jsem jeste do pozde do vecera dodelavala neco do prace a ted odpol v praci jsem uz nepouzitelna. ale muselo to byt do poledne hotove, takze aspon, ze tak. bleeeeeeee

ja se musim premoct, protoze jsem domluvena na cviceni s kamaradkou 🙂 ale taaaaaaaak se mi nechce a nejradeji bych se placla doma 🙂

elitera
autor
18. srp 2009

Já jsem třeba známým dělala ke svatbě přání ručně - upaličkovala jsem krásný S (jmenujou se od S) a to jsem našila na tmavě zelený kartonový koupený přání. Dovnitř jsme s Lišákem vybrali citát z Malého prince.

estrellita
18. srp 2009

Malého prince mám strašně ráda 🙂

eirin
18. srp 2009

Taky mám ráda Malého prince, ale přišla jsem mu na chuť až jako dospělá.

herminka
18. srp 2009

ELit, Ty umíš paličkovat? Klobouk dolů!

Taky mám ráda Malého prince a pořádně jsem ho pochopila až v dospělosti. Taky jsem pro něj teď hlasovala v Knize mého srdce (ta anketa se mi úplně nelíbí, navíc mi vadí, že je převzatá z UK, či odkud, ale pokud by přivedla jen pár lidí ke čtení, bylo by to fajn).

sijen
18. srp 2009

Je Eirin, to muselo bejt moc pekny prani ! 😵
Herminko - rucni prani jsou nej! Tak jen tak dal!
tady neco pro estééty 😉 a tvořivý ženštiny 😀 http://mamaisonblanche.blogspot.com/

no a dále: http://lennka.webgarden.cz/foceni http://manupropria-mokopa.blogspot.com/

kdybych měla zahradu, tak to chtěla postavit tu bylinkovou věž http://beaute.blog.cz/0908/bylinkova-spirala

sijen
18. srp 2009

holky tohle dal nekdo na slepicarnu.. 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=kOsA1UaJWWI


pro-to-ze- to-hle je-muj-zi-vot ...hip-hop jednoho myslivce

madlisek
19. srp 2009

Dobre ranko!

Eiri, tak dnes 36.8, hurá! Držim palce, ať to máš taky nad 36.6.!!!

Sijen, nádherné inspirativní blogy 😵 😵 A myslivec je ftipnej!!! 🙂

eirin
19. srp 2009

Dobré ráno holky,
Madli, tak to je super teplota 🙂 Já dnes pokles na 36.4.
Sijen, tak kdybych měla zahradu, tak jdu taky do bylinkové věže..

madlisek
19. srp 2009

Eiri, to mě mrzí, ale snad už se ti brzo cyklus umoudří!!

Holky ráno jsem zapla na chvilku studio 6, kvůli počasí, a zrovna tam mluvili o asistované reprodukci a vícečetných těhotenství a musím říct, že nebýt koníka, tak ani netuším o čem je řeč, protože tam metali termínama jako IVF, IUI a PCO atp. Tak mi ten konik aspoň k něčemu je 🙂

eirin
19. srp 2009

Madli, díky 🙂 Tak teď buď přijde zítra MS, nebo je to implantační dip (haha), nebo to ovulace vůbec nebyla (pravděpodobné), takže ať tak nebo onak, v každém případě zase půjdu k dr. (buď pro Clostil nebo pro Agolutin).

sijen
19. srp 2009

Eiri taky jsem z těch bylinek nadšená 😉

Asi se fakt začnu měřit, když to čtu ...
jsem si musela vygooglit co je implantační dip, tak už jsem poučená 🙂

herminka
19. srp 2009

Ahoj 🙂
Vzala jsem si dneska den volna a akorát to přišlo vhod, starám se o lazara manžela, který dostal migrénu ☹ Chci zkusit sehnat tyčinku na spánky od Popova, snad ji někde budou mít (i když si nedělám velké iluze, že by pomohla).

Sijen, odkazy jsou perfektní, bylinkovou věž jsem už někde viděla a nezávazně o ní uvažuji 🙂, myslím, že si na ni schovám staré cihly. Ty jsi tu snad jediná, která neměří, ne? 🙂

Eirin, moc bych Ti přála, aby sis nešla k dr. pro Agolutin či Clostil, ale pro průkazku 😵

sijen
19. srp 2009

jj Hermi, zbyla jsem poslední neměřící Tomáš... 😉

sijen
19. srp 2009

migréna je zlá věc, ať je brzy Tvému muži lépe!

elitera
autor
19. srp 2009

Hermi, na migrény pomáhá prý akupunktura. No a je dobrý zajít k neurologovi, kterej se tím zabývá.
Mamka na ně trpívala taky, ale její cestu zbavení se jich asi podstoupit nechcete 🙂) (chemoterapie)

madlisek
19. srp 2009

Eli, jak se vlastne tvoje maminka ted citi?

elitera
autor
19. srp 2009

che, je v lepší fyzický kondici než já 😀 Ne, zcela vážně, je jí vlastně perfektně, jen jí tělo dává sežrat dřívější prohřešky, takže teď opravdu musí pravidelně pít, pravidelně jíst a podobně se neodbývat. Denně vypije fakt kolem 2 litrů a víc, akorát že občas z toho je půl litru kafe a další půllitr šampus nebo tak 😀 (ale jí se do pitnýho režimu počítá cokoliv, co protáhne ledviny)

madlisek
19. srp 2009

půllitr kafe a půllitr šampusu 😀 To je super, hlavně, že se cítí dobře!! 🙂

des
19. srp 2009

eli: to je moc fajn, že je maminka v pohodě!! (takovej pitnej režim bych si taky dala říct🙂)

des
19. srp 2009

jinak se taky přidávám k těm, co rádi když už nevyrobí, tak aspoň napíšou do blahopřání vlastní text...bohužel mi přišlo, že z došlých blahopřání k naší svatbě, takových bylo relativně málo 😒

des
19. srp 2009

A kdyby vás zajímala další část mé těhu-lékařské anabáze, tak dneska ráno razítko do průkazky od zubaře (akorát trocha zubního kamene, zřejmě používáme špatný prášek na praní, že se tak usazuje😀) a razítko od obvoďačky....tam jsem asi snad ani chodit neměla, protože si vynašla, že jsem nebyla na nějaké krvi krz štítnou žlázu v roce 2001, čili si tam mám zajít a když už tam budu, hned kousek je EKG a to je prý taky fajn, se v těhotenství nechat preventivně natočit. Tak já nevím, mám dojem že už mi chybí jen rentgen palců u nohy a výtěr z krku!! Navíc mi ty žádanky napsala omylem všechny na dívčí jméno 😠 a za 14 dní jí to tam mám všechno zase donést!! 😖 🙄 😔

des
19. srp 2009

a zejtra ultrazvuk, ale to už víte 😉