Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
9. zář 2009

Madli, stačí peníze, pas a vízum.... 🙂

tiburcia
9. zář 2009

Eli co je to ta Maca Quinoa ??? je tu prosím vás někdo kdo ještě bere HA? 😀 😀

herminka
9. zář 2009

Elit, díky za tip, budu o tom uvažovat 😉

elitera
autor
9. zář 2009

Tibu, tady HA zrovna oblíbená není 😉 Maca je nějakej jihoamerickej kořen nebo co, je to v tabletkách (kapslích) a má to pozitivní vliv na růst svalové hmoty a na sexuální apetit. Tu svalovou hmotu jsem nepostřehla, ten apetit jo.

herminka
9. zář 2009
elitera
autor
9. zář 2009

Jo, to je ono 🙂

klaarka22
9. zář 2009

Ahoj holky teda vy toho nakecáte...fu se ani nesnažitm dočítat....

Andělko tak co kdy jdeš k doktorce??já valim zítra tak jsem zvědavá na mrňouse 😉
A holky jak pokračujete??

andelka
9. zář 2009

Tak já jsem měla dneska perné dopoledne, hned ráno v 7.30 jsem měla schůzku s finančním poradcem, do pátku nám dá různé výpočty, shodli jsme se, že nejlepší řešení je úvěr od stavebky + od státu a on nám zjistí podmínky, rozdíly bezi stavebkama apod. Takže budeme hledat byt a už si budem jistější financováním. Tak doufám, že kolem Vánoc už budem bydlet nebo mít aspoň vybraný byt a vyřizování úvěrů rozběhlé. 🙂

Všechny (skoro)jste se ptaly, jestli mamka ví nebo tuší - NE neví, ani netuší, mlžím jak se dá. 😅 Nejlepší by bylo, kdybych to vydržela (kdyby to vydrželo - bez blinkání a pod.) do jejích narozenin, 7.11., chceme to říct oběma rodičům najednou.

Jo, holky, taky jsem zjistila, že co su těhu, tak nemám chuť vůbec. Ale na začátku října budem zas sami doma na víkend, tak se uvidí, jestli se to zlepší. Teď jsme byli taky sami, ale ani ťuka. 😀

klaarka: Já jdu zítra v 11.15 🙂 a kdy ty?

aer: Teda s tou V. mamkou je to čím dál víc na budku. Tak nám budu oběma držet palce, ať se nám bydlení vyřeší co nejdřív a co nejlíp. 😉

tibu: Tak co pracák? Já tam byla teď na 10h, ani jsem moc nečekala a šlo to dobře. Akorát mě sere, že mu musím pokaždé vysvětlovat, že chodím do školy, že mám brigádu a pod., pokaždé, já nevím, proč si to nemůže někam zapsat. 😠 Další schůzku mám 19.10., tak doufám, že to už mu řeknu, ať mě netrápí, že jsem těhu, měla bych končit tou dobou 10tt, tak to by mi už snad i průkajdu mohli dát, když bude vše ok, co? 😕

elitera
autor
9. zář 2009

Andělko, jen abys zítra nebyl zklamaná, je možný, že ještě nic u doktora nebude vidět. Možná jo, nechci tě nějak děsit předem nebo tak něco, ale myslím, že je celkem brzo... 🙂

andelka
9. zář 2009

eli: Já si taky myslím, že tam nic moc nebude, ale já si ten termín nevymyslela, že jo, ptala se sestra ve kterém jsem tt i kdy jsem měla poslední MS a objednala mě na zítra, no. Taky netuším co tam vykoumají 😕 Uvidím.

tiburcia
9. zář 2009

andelko tak já tam chodím ráno, co ještě cikáni spí 😀 ale dneska jich tam bylo víc než minule...no jako paní se ptala jestli se od minula něco změnilo. což se jaksi nezměnilo, bo bych tam opět nestrašila že? 😉 no a opět mi nemají co nabídnout..jako vždy. Takže hledání je na mě 🙂 s tím už ale počítám....

..ale třeba se blýská na dobré časy, dneska jdu na pohovor 😵 😵

elitera
autor
9. zář 2009

Tibu, u vás něco nabízejí? 😕 Mně řekli, že oni nic nehledají, že to je moje kolo. Ale dohodu o tom, že mi zprostředkujou práci, jsem podepsat stejně musela 😝

tiburcia
9. zář 2009

tak já jsem nic nepodepisovala 😉 no dle toho co jsem četla, by ti při každé návštěvě měli vyjet ze své databáze vhodné místa. A ty můžeš odmítnou 3x do nějakého nastoupit nebo ti vezmou tu podporu...jenže mě nenabídli ještě nic 😀

tiburcia
9. zář 2009

Eli já jsem absolvent 😉 a ty si hledáš teprve práci nebo hledáš lepší??

andelka
9. zář 2009

Mně nenabídli taky ještě nic, taky mám hledat sama. A kupodivu jsem se u nás s tmavšími spoluobčany nesetkala, chodí tam celkem normální, i mladí, slušní lidi.

tiburcia
9. zář 2009

no andelko u nás je to horší....dokonce úřad práce přestěhovali k bytovkám, kde bydlí, tak to tam mají blízko....dokonce si dneska vykládali, co té babě řeknou, aby jim náhodou práci nenabídla 😠

eirin
9. zář 2009

Estrelko, ptala ses na sliny. S těmi je to tak, že v době ovu údajně tvoří po zaschnutí kapraďovitou strukturu viditelnou pod mikroskopem, po ovu už ne. Mně to hezky sedělo, pokud tedy ovu už skutečně proběhla (věřím, že ano, protože i jiné znaky by tomu napovídaly).

elitera
autor
9. zář 2009

Tibu, já jsem aktuálně nezaměstnaná, ale už jen asi 10 dní. Sakra, bude se mi po tom stýskat 😀

elitera
autor
9. zář 2009

A jen tak obecně si stěžuju do pléna na mytí oken. K neuvěření debilní práce, a to jsem je ještě nezačala leštit.

eirin
9. zář 2009

Eli, kolik jich máte?

elitera
autor
9. zář 2009

naštěstí ne moc - ložnice, kuchyň klasický dvouokno a pak 3metrový okno s balkonovýma dveřma v obýváku. Časem přibude ještě děcák, ale teď naštěstí nemá smysl tam cokoliv dělat, bo je to skladiště a dílna.

tiburcia
9. zář 2009

Eli já jsem nezaměstnaná ani ne dva měsíce a už mi to leze na nervy 😉 😠 tak snad se zadaří...

elitera
autor
9. zář 2009

No Tývole, já ty okna nemusim leštit 😅 Mam od Tuppru mikroutěrku a ta to normálně udělala v rámci mytí... 😅

tiburcia
9. zář 2009

Eli já se s okny moc neštvu 😀 😀 umyju je normální vodou s purem, stáhnu stěrkou a pak to postříkám Clinem, přejedu a hotovo...

tiburcia
9. zář 2009

asi je budu mýt zítra...ale táááák se mi nechce...chjo, kdyby jich nebylo aspoň tolik!

eirin
9. zář 2009

Já leštím novinama, nějak mě mytí a leštění oken docela baví, vzhledem k tomu, že se to nedělá často a těch oken není tolik. Zpravidla si taky vyberu den, kdy je krásně, takže mám už z principu dobrou náladu 🙂

elitera
autor
9. zář 2009

No já jsem se k tomu dokopala asi po roce, fakt mě to nebaví. Takže i rámy a tak. No a tady ve městě se to děsně zanáší různým bordelem, první voda ze skel yla fakt chutná. A teď jsem vzala tu mikroutěrku, že to setřu saponátem načisto a pak vyleštim... a nemusim! Teda vezmu to ještě jednou čistou vodou touhle utěrkou, protože jsou tam občas šmouhy od toho saponátu, ale obecně fakt nestačim zírat 🙂 Pak s ní vezmu koupelnu 🙂)

aerin
9. zář 2009

tak u nas to jedno okno co zatim mame meje V. 🙂 Stejne jako podlahy 😀 😀

deenakee
9. zář 2009

Anděl aer.... s tou nechutí na sex to znám.... osobně se mi to líbilo taky len na začátku cyklu a pak na konci (respektivě v období ovulace to bylo super....)
Ale ukliádnění pro všechny novotěhulky od 12. týdne se chuť zvyšuje neuvěřitelně rychle..... a často je to mnohem lepší , než kdykoliv před tím. Ještě bych si druhý trimestr zopákla... 😀 No,ale už pomalu začínám třetí a pomalu mě to přestává zajímat. Takže to hormony se asi zase mění.
Celkově jsem měla pocit že v tom těhu jsou někdy takové změny hormonů: Např. na začátku velmi mastná pokožka, pak jeednu dobu velmi suchá, teraz zase hodně mastná ,ale nemastí se mi vlasy.... Vždycky to vydrží třebas měsíc dva a pak je změna....

herminka
9. zář 2009

Elit, kolikrát denně se ta Maca užívá? Teď jsem si všimla, že jsme na Tvé sdělení o ní s Aer reagovaly skoro stejně 😀 Okna neleštím, myju je buď octovou vodou nebo obyč mikroutěrkou a šmouhatá nejsou - z leštění by mě asi trefilo, máme jich strašně moc (zjistila jsem, že až se přestěhujem do našeho, budu mít a mýt jen 2/3 oken oproti dnešku, přestože to pak bude celý RD, hurá!).

Aer, Tvůj V. je poklad 😉

Kdepak máme Des, měla jít dneska k dr., jestli se nepletu.