Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
18. zář 2009

eirin: Neboj, ještě je zužitkuješ, já si jich pak taky dělala hodně, pro ujištění.
charleene: To máš bezvadné, tolik věcí, já budu muset skoro všechno kupovat. Ale taky si chci jedny kalhoty přešít, přidělat na ně elastickou vsadku. A nějaké trika a svetry snad taky půjdou použít. Ale s tím kabátem - to nevím, mně se bříško do žádného nevleze, budu muset koupit a stojí to majlant 😒

chaarleene
18. zář 2009

no, já mám kabát do áčka, takže se tam to břicho snad vejde a když ne, tak si holt vezmu teplý svetr a šálu a kabát nechám rozepnutý, nový určitě kupovat nebudu 😒

des
18. zář 2009

chaar: ani budoucimu tatinkovi ne? Oblečky závidím, já mam něco málo také půjčeného, ale kámoška je úplně jiná konfekční velikost ☹ Takže pár základních kousků mám a chystám se teď na pás - tím se dají řešit krátká trička a svetry: http://ditevsatku.cz/shop/pro-maminky-obleceni/... nebo tady: http://www.protehulky.cz/cz/shop/tehotenske-pasy Jen nevím, jestli se mi líbí s ťapkama nebo starověkejma obrazcema 😀

luci: já jsem se v inkriminovaný čas cítila poměrně normálně, až na různý škrundání a lehký bolesti břicha, který můžpu mít ovšem původ od čehokoliv...a co je zajímavý a fakt nevím, jestli to bylo začínajícím těhu nebo čím, ale několikrát jsem se zarazila nad tím, že cítím v podbříšku pulsující krev - třeba když tě něco bolí, tak úplně cítíš ten puls...no a já to měla v břiše 🙂

des
18. zář 2009

tak kabát mi vyřešila mamka - koupila si nový a pravila, že do ledna v něm můžu chodit já 😀

andelka
18. zář 2009

charleene: Já bych to nevydržela tajit. myslím jako tady, nedalo by mi to. I když jsem byla s kamarádkami a jedna je těhotná a my jsme se tak bavily o tom různě, pořád jsem měla nutkání jim to říct, přidat se už z jiného úhlu, vlastní zkušenosti a tak. nakonec jsem jim to řekla a bylo to fajn. Akorát u rodiny čekám, ti to budou vcí řešit, víc se jich to týká. Tady jsem "mezi svýma" a kdyby se něco stalo, stejně bych to tu řekla.
Tak to máš bezva kabát, já mám dlouhý úzký, takže fakt nevím v čem budu chodit přes zimu. Zima je dlouhá, tak možná do něčeho zainvestuju, nejlíp aby vydržel i na normální nošení potom.

lucitee
18. zář 2009

des: jako ja byla na masazi, lehla jsem si na bricho a v jednom miste mi desne tepalo a bolelo me tam, musela jsem se nadzvedavat...tohle jsem nikdy nemela, a jak jsem lezela na prsou, desne me palily bradavky...jo skrundani mam uz par dni vic nez obvykle...to je sranda

chaarleene
18. zář 2009

des, manžel to věděl hned, pracujeme spolu doma, takže když jsem lezla s testem na záchod, tak stepoval za dveřma 😀

jinak já jsem se cítila pořád stejně, byla jsem přesvědčená, že těhotná nejsem (v den očekávané MS byl test negativní), takže bolesti v podbřišku byly prostě předmenstruační, nevolnosti jsem přičítala autu a tak 😀 takže jsem se vůbec těhotně necítila 😀

des, ten pás je dobrý nápad, po tom se asi mrknu 🙂

des
18. zář 2009

luci: 😀 no jasan, bradavky jsou taky ukazatel...ale raději zůstaňme při zemi, což? Každopádně budu držet palce!!

des
18. zář 2009

Jen tak pro zajímavost, jukněte do tohodle alba: https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
je tam obrazek ze 4D ultrazvuku z 25.týdne a vedle fotka narozené holčičky - je to naprosto přesné!!

Btw, nevíte někdo v čem spočívá ten 4. rozměr na ultrazvucích? Mně teda stačí Šeřík i 2D 😀

andelka
18. zář 2009

Jů, to je sranda, ta moderní technika 🙂 A holčička má látkové plenky, všimly jste si? 😉

des
18. zář 2009

andelka: jj, ten druhy je prima - chci zvolit nejakou neutralni barvu, aby se to dalo vzit ke vsemu. Pomalu zacina sezona svetru a ne vsechny mi dosahnou, kam maji 😀

elitera
autor
18. zář 2009

Tak, jsem oblečená, nalíčená, připravená. Zbylo mi půl hodiny času, sakra, jsem to nějak blbě načasovala 😀

elitera
autor
18. zář 2009

des, 4. rozměr je čas, jakože ti natočej video 😉

andelka
18. zář 2009

des: Já bych šla právě do toho černého s bílýma ťapkama. Taky si myslím, že to bříško trochu zahřeje v zimě. A že by se podle něj dal ušít nějaký navíc, home made, když se osvědčí.

des
18. zář 2009

jéé a píše tam, že dostaly u doktorky za látkovky pochvalu...hmmm. No já už taky pomalu studuju a vybírám do plínkového portfolia 🙂

des
18. zář 2009

eli: Mno to nevím, jestli by jim v matematických kruzích prošlo takovej název 😀 Já už zas nevím, kam se to chystáš?

des
18. zář 2009

eli: ale tipuju, že na nějakej pohovor...tady totiž půlka holek chodí po pohovorech a druhá půlka doma tajně testuje 😀

des
18. zář 2009

...no dobrá, pak jsou tu ještě i takový, co lítaj po doktorech nebo nemají na práci nic lepšího než svatbu 😀
Jdu něco dělat... 😅

andelka
18. zář 2009

Když už jsme u těch hader, tak se mi líbí toťten svetr a triko:
http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...
http://betterfly.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1...

elitera
autor
18. zář 2009

😀 Jsi dobrá, trefilas to 😀 Včera se mi podařilo na dnešek přesunout pohovor do dreamjobu, ve 2 jdu na to (vyrážím asi za čtvrt hodiny)

des
18. zář 2009

Eli: tak držím palec, ať ten dreamjob klapne!!!

andelka: no parádička...taky koukám po netu, ale bojím se něco objednat, nebude to sedět a pak to posílat sem a tam... 😖

herminka
18. zář 2009

Des, ty těhotenské pásy mají levnější na fleru: http://www.fler.cz/zbozi?uid=12209

Elit, držím palce!!!

Andělko, triko i svetr se mi taky moc líbí (ale triko bych asi volila v jiné než bílé barvě). Ty spešl těhuvěci jsou ale tak strašně drahé, hrozně mě štve, jak na tom prodejci rýžují 😠

eirin
18. zář 2009

Herminko, ano, těhuvěci a svatební věci 😠

Eli, myslím na tebe!

Těším se, jak si v klidu projdu všechny linky, co sem dáváte, až dorazím domů - pokud tedy budu mít čas v průběhu vyklízení a balení.

estrellita
18. zář 2009

elit: tak co, tak co? teda ona je asi jeste na pohovoru, co?🙂))

tibi: gartuluju a co bylo tohle za pohovor? a kdy je druhe kolo?

jo svatebni veci, to mi povidejte 🙄 ale jinak des ja jsem i v praci a jeste mamna starosti svatbu a dneska stiham i vas 😀

elitera
autor
18. zář 2009

Prdlajs na pohovotu, trvalo to 10 minut, už jsem doma 😀 Na tu pozici se přihlásilo 90 lidí, do druhýho kola prošlo 18, berou 2 😅 Vědět budu koncem příštího týdne.
Dojem tak 50/50.

lucitee
18. zář 2009

asi na me neco leze nebo nevim...je mi zima, klepu se a nemam hlad 🙂...takova nepohoda ☹

andelka
18. zář 2009

des: Já se na netu spíš inspiruju, taky se bojím objednávat. Sama to vidím spíš na HM a CA 😅
hermi: Na Fleru jsou bezva věci. škoda že tam není napsaný materiál, z čeho to je, ale taky jsou pěkné. to triko byla jen ukázka, taky bych asi chtěla jinou barvu, mně bílá moc nesluší. A máš recht, mně úplně vstávají vlasy hrůzou když vidím ty ceny.
elit: Páni, to bylo síto teda, tak uvidíš, no. A dojem 50/50 oni z tebe nebo ty z nich?
Jinak hlásím, že dneska manžel přešel na jiný projekt, už měl dneska školení, tak jsem zvědavá co mi bude vyprávět až přijde domů. A v pondělí budem sepisovat rezervačku na byt, ať může jít ta žádost o úvěr do světa a dá se udělat odhad a rozjede se to.
luci: To je divný, možná na tebe fakt něco leze. Tak teplé ponožky, čaj a udělej si pohodu. 😉

andelka
18. zář 2009

I když já mám co mluvit, mně je dnesak taky blbě, zas nemám na nic chuť (kromě sladkého - tak teď do sebe dostávám vanilkové Acidofilo a jogurtové BeBe), od žaludku (nebo čeho) je mi divně, fakt jak po propařené noci. Ale tak aspoň že díky tomu je bleška v pořádku snad.

herminka
18. zář 2009

Andělko, na fleru by Ti určitě prodejkyně odpověděly, co je to za matroš.