Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

des
3. lis 2009

Já se např. do ČSOB Internetbanking taky hlásím loginem a heslem - říkám si, že běžný podvodník by mi musel ukrást najednou i telefon, aby se dostal k nějakým penězům - na pohyby na účtu ať se pro mě za mě podívá kdo chce. A nějaký pokročilý hacker, který by uměl obejít SMSky, patrně rozlouskne i přihlašovací "ceremoniál"

des
3. lis 2009

eirin: tak to je fajn...a propos, tobě pomáhala lizátka? Mně asi stejně jako cokoliv jinýho, co jsem strčila do pusy 😖

eirin
3. lis 2009

Des, ano, opravdu mi pomáhala. A až jsem byla překvapená, jak moc rychle. Ale teď, když nad tím tak přemýšlím, nejvíc špatně mi prostě asi stejně bylo z hladu, jenomže jakmile se to rozjelo, nemohla jsem nic sníst. Takže jsem si rychle zalízala, chvíli počkala a pak snědla třeba rohlík.

chaarleene
3. lis 2009

eirin, tak vítej do klubu hladových 😀 mám dny, kdy bych sežrala i hřebíky, kdyby mi je někdo naservíroval 😅
včera jsem v Ikea snědla plný talíř těstovin a tiramisu - stejné porce jako manžel... on byl přecpaný a já byla dobře najedená 😅

estrellita
3. lis 2009

ja jsem teda u KB, a ta taky posila sms kod,takze to jsem spokojena.

a jak je to se zabezpecenim u mbank?

estrellita
3. lis 2009

aha, uz jsem si precetla 🙂))

ja jsem posledni dny zrava 🙂 ale je to tim, ze tri dny a asi prijde MS, takze je jasne, kde se ta zravost bere 😉

milmic
3. lis 2009

Dobré krásné ráno. 😎
koukám banky vedou diskusi, můj milý přesvědčil už tři lidi na mBanku, no něco na ní je.

Tady na južnej Morave od rána sněží jak blázen, no nějak to ten Martin vzal hopem teda. 😖 Ale zase čuchám čuchám vánočno ve vzduchu, už se těším až mi čert donese andventní kalendář a budu otevírat okýnka. 😀 I když tu čokoládu nejím, ale ty okýnka.......

eirin
3. lis 2009

Já snad ani nesním jednorázově velké jídlo, na to mám teď asi moc smrsklý žaludek, ale musím do sebe dostat něco nejmíň každou hodinu.

lucitee
3. lis 2009

holky taky na podzim tloustnete?

eirin
3. lis 2009

Luci: A víš, že já zpravidla ne? Já vždycky na podzim hubla a nejvíc přibírala na jaře...

herminka
3. lis 2009

Luci, taky na podzim spíš hubnu (ač mám, celkově vzato, váhu celkem stabilní). I zrovna teď, nějak je mi furt divně a nemám chuť na jídlo.

milmic
3. lis 2009

Lu: já hubnu a tloustnu podle toho, co zrovna dělám a co jím.

Když jsem pravidelně běhala každý druhý den, tak to byl luxus. Letošní léto jsem ale seděla na zadku a psala diplomku, navíc žádný stres jen domácí pohoda, málo pohybu, takže to šlo nahoru.
No a ted začla škola a zase mi lezou žebra na zádech. 😒
Mám ale taky váhu stabilní a vychýlím se max. o 3 - 4kg.

chaarleene
3. lis 2009

holky, tak stabilní váhu vám závidím, já se musím hlídat v jídle a pravidelně cvičit, jinak hned začnu nabírat 😒 závidím bráchovi, má metabolismus po taťkovi, ti dva můžou sníst cokoli a nepřiberou 😅

estrellita
3. lis 2009

Tak ja mam odchylky tak do dvou kil, vic ne. ale kdyz je to smerem dolu, tak je to velkmi prijemne 🙂))

jen za posledni rok jsem pribrala 4 kg kvuli nemoci, ale uz jsem diky lekum dve shodila 😉 a ted jsem na tom porad stejne, az se divim, protoze co z aposledni dny jim 🤐 ale je fakt, ze na jare a v lete mam spis chut na salaty, lehka jidla, v zime nejlepe maso a dobrou teplou polivku 😵

milmic
3. lis 2009

no já jsem ted taky nějaká žravá, Estrelko.
Už týden mám pořád hlad, u maminky mého milého jsem si dokonce šla i přidat, což se nevidí, páč jím jak vrabec.
Ale že by to bylo zimou mě nenapadlo.
Spíš jsem myslela, že jsem zhubla, tak mám hlad, páč to tak mám. Ale taky mám v zimě chut na pořádný jídlo. 😎

lucitee
3. lis 2009

no ja prave vzdycky na podzim nabiram, proste zasoby na zimu 🙂 a stve me to, obleceni je mi tesny, cejtim se jak hrosice 🙂

deenakee
3. lis 2009

Nám rodí první prosincovky......Tak už mám ten porod fakt za pár..... 😨 Nějak na to nejsem ještě psychicky přpravená..... Líbí se mi , jak je mimčo v bříšku hodné 😀 A mám ještě mooooc učení a psaní..... Začínám z toho blbnout...

estrellita
3. lis 2009

dee: tak aspon, ze to neni uplne predcasny porod, to jsou tak 36tt, ne? 🙂
neboj, se psychicky rychle pripravis 😉

des
3. lis 2009

luci: no já teda nevím, ale tenhle podzim tloustnu docela hodně, tak 3,5 kg za měsíc!!! 😀 😀 Jinak dříve hlavně o prázdninách, kdy nás vykrmovala babička a nebyly stresy ze školy a pak tradičně kolem Vánoc 😉

andelka: vidělas to? https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Nevím teda, jestli ty ses odněkud inspirovala nebo čí byl ten prvotní nápad, ale něco mi říká, že tahle dívčina to nevymyslela a pak mi vždycky přijde neuvěřitelná drzost si tam ještě dát NEKOPÍROVAT!! Jestli to totiž nevymyslela ona sama, tak by měla minimálně dát odkaz na autora, ne? 😠

des
3. lis 2009

deen: no už je to za rohem...já z toho taky začínám mít takový pocit a to mě čeká ještě 2,5 měsíce!! Ale tvé miminko bude jistě vychované a pěkně počká, až to všechno dopíšeš a narodí se akorát na termín - nebo o těch pár dní dřív, jak jsme tu už diskutovaly 😉

andelka
3. lis 2009

des: Nerozčiluj se. Vymslela to ona, já jsem se inspirovala jí a předem jsem se zeptala jestli můžu, i jsem jí ukázala můj výtvor. Jsme spolu v Májovkách 😉

chaarleene
3. lis 2009

tak jsem tu z cvičení... cvičení bylo super, ale pak byla přednáška o aromaterapii a ta mě teda zklamala, v podstatě jsme si jen přečetly katalog Nobilisu a očuchaly vzorky 😒

tiburcia
3. lis 2009

Ahoj holky....tak v práci je fajn, jsem v maratonu školení, tak většinou dorazím domů v šest a jsem totálně KO a jdu spát 😀 😀

jinak taky přibírám na podzim....možná ani ne na kila ale na objem....no pořád mám kilčo navíc co bych chtěla shodit, nebo radši dvě...ale do cvičení se moc nepouštím, protože čekám že to shodím díky práci 😀 a doma jen cvičně posiluju na tom stroji (pozn. za měsíc cvičení jsem sice na kila shodila nula nula nic, ale v pase mám o 5 cm méně....) 😵 😵

madlisek
3. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Taky pribiram vic na podzim, na behani je zima a stejne si rikam, ze at zhubnu cokoliv, pres Vanoce to zas naberu, tak nejsem moc motivovana 🙂 Nastesti tady tolik netloustnu, protoze je porad celkem pekno a behat venku se da. Vcera jsem si na mape spocitala, ze trasa, co beham, je 5km, tak jsem rada, protoze vetsina behu pro zeny je prave na 5km 🙂

Char, mrzi me to s tou lahvickou ☹

estrellita
4. lis 2009

dobré ranko, tak jsem ráno odolala udelat si test, ja vim, jsem teprve 9 DPO, ale jsem nejaka nedockava 😅 ale vydrzim aspon do patka 🙄 a stejne nemam zadne priznaky, takze asi nic, no.

jinak jsem rada, ze uz je streda, vcera a dnes padam unavou, jsem totiz predevcirem flamovala a jeste jsem si vcera vyrazila na lehko, takze se mi spustila ryma 🙄 ale moc se tesim na vikend 🙂

chaarleene
4. lis 2009

dobré ránko 🙂

estrel, ještě vydrž 😉

miminko dneska poprvé koplo ti tatínka 😵

jo a v noci jsem se budila bolestí, včera jsem přes 2 hodiny drhla podlahu v předsíni a už v noci mě brutálně bolela předloktí 😅

lucitee
4. lis 2009

char: si trochu zahravas ne? davej na sebe pozor a setri se! 😎

chaarleene
4. lis 2009

luci, když na to už se nedalo koukat 😅 když jsme se stěhovali, tak manžel stříkal stěny takovým "lepidlem", aby barva z minulých nátěrů neprosakovala do té nové... no a v předsíni to nastříkal, ale já jsem u toho nebyla, tak jsem to hned nevytřela a to lepidlo hezky přilnulo k linu a nebylo vidět... no a časem se na něj začala lepit špína, nešlo to vytřít a vypadalo to, jako by se tu asi tak 5 let neuklízelo 😖

včera mi došla trpělivost, takže jsem prostě ty asi 2 metry (možná trochu víc) vydrhla - v podstatě to nebylo nijak namáhavé, jen jsem klečela nebo seděla na zemi a hadříkem jsem pořád dokola jezdila po jednom flíčku... když pustil, tak jsem se přesunula k dalšímu flíčku a tak pořád dál 😀 akorát ty ruce mě z toho bolí, mimino za celou dobu ani jednou nekoplo, takže se mu to asi líbilo 😀

protože mi bylo jasný, že až budu víc těhotná, tak už to určitě neudělám a představa, že by se v té "zahnojené" předsíni pohybovalo dítě, se mi vůbec nelíbila 😒

estrellita
4. lis 2009

chaar: ja viiiiiim 🙂 ale jsem nedockava. jen nevim, jestli kdyz nemam zadne priznaky, tak by mohla byt nejaka nadeje. tady vsechny zensky pisou, jak mely pachut v puse, bolely je prsa atd. no ja nic z toho nemam 😕 tak si zas tak moc nadeji nedavam.

lucitee
4. lis 2009

char: dobre vysvetlila jsi mi to dostatecne 🙂 ja to myslela dobre 😀 s tou spinou to chapu, my jsme prubezne ve fazi rekontrukce a uz ani neni videt kdyz je uklizeno, jak je to tam nekde stary a omsely, na novou kuchyn a podlahy se tesim jak mala