Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

aerin
1. pro 2009

des, to ne😀

semhle: www.davnecasy.cz

elitera
autor
1. pro 2009

Jo, v Dávných časech vaří perfektně, já jsem tam měla i promoční hostinu 🙂
Des, no to je taky fakt 😀 Ale ten antikoncepční půst je strašně dlouhej, když nevim, kdy ta ovulace praštěná přijde... ☹

des
1. pro 2009

aerin: juuuu!!!....prej Peyrakovo kolínko 😀

eli: no jo, to je pravda ☹ Ale aspon mate bezvadne vydrhnuty auto, ne?

des
1. pro 2009

jezis, ja jsem zas posnidala vtipne kase...uz mlcim 🤐 🤐 😅

lucitee
1. pro 2009

jak moc s psychikou zeny udela ostrihani a cerstva barva 🙂

des
1. pro 2009

luci: testujes na vlastni kuzi, jo? No ja myslim, ze neni nic lepsiho, nez cerstva barva do vlasu 😉

lucitee
1. pro 2009

no chodim jednou za 6 tydnu a chtela jsem nechat vlasy trochu rust, pul roku jsem se s nima trapila...kaslu na to jsem zas na kratko, ale mam jinej strih nez predtim. No citim se sveze a omlazene 😀

elitera
autor
1. pro 2009

Za auto máš bod 😀
A ke kadeřníkovi bych se měla už taky objednat...

aerin
1. pro 2009

holkyyyyy, ja se asi fakt vite co 😝 uz jsem to rekla kolegyni co s ni sedim v kanclu, uz asi neco i tusila, jak ji tu furt skucim...
no kazdopadne se cim dal tim vic bojim o misto 😖 zas si rikam, ze budu mit klid na bakalarku a uceni.... akorat musim zjistit, jestli kdyz me vyhodej, budu mit narok na PPM, pokud mi TP vyjde do tech 6 mesicu 😒

elitera
autor
1. pro 2009

aer, drž se!

aerin
1. pro 2009

jeee, holky, ted mi volala moje teta, ze budu mit bratrance nebo sestrenici😀 ze je dnes 4+6 a prave ji to potvrdil doktor X-) skoda ze jsem ji to nemohla rict o sobe, ale nevi to jeste ani mamka, tak by to bylo blby...a to mi jeste do telefonu rikala, jak nam drzi palce, at uz nam to taky vyjde😅

andelka
1. pro 2009

aer: No to je úžasná náhoda 🙂

elit: tohleto znám, nic mi nevadilo jako to, že mi ovulka chodila jak chtěla.

Ta restaurace vypadá absolutně perfektně 😵

Holky, přeju vám krásný první prosincový den 🙂
Jsem si uvědomila, že je to přesně 3 měsíce, co jsem zjistila, že máme veverku 😵

milmic
1. pro 2009

Aer, ta restaruace vypadá fakt luxusně. Je nekuřácká, nevíš?

elitera
autor
1. pro 2009

Mil, bohužel není, ale je tam nekuřácká sekce (nic moc odvětraná, ale lepší než drátem do oka...)

aerin
1. pro 2009

tak tak🙂 co se da delat, ale snad to nebude takova tragedie🙂

eirin
1. pro 2009

Tak mě napadá, že jsme se tu asi sešly všechny nekuřačky, že?

milmic
1. pro 2009

Tak to je škoda. :(
V tom případě to asi není nic pro nás.
Páč já tohle fakt nesnesu, krom toho, že mě to dusí, tak potom prát to smradlavý oblečení.... Blééé. 🙄

herminka
1. pro 2009

Taky nesnáším kouř a netolerantní kuřáky 😖 Ale i ve slušných restauracích člověk obvykle načichne pachem z kuchyně, což mi není příjemné 😒

aerin
1. pro 2009

jezis, s vama je v posledni dobe fakt sranda, i radost z vyrocni vecere mi zkazite.... 😅

herminka
1. pro 2009

Aer, zbytečně si to bereš 😉

aerin
1. pro 2009

nastesti to mam na co svest, ze...🙂

herminka
1. pro 2009

Jojo 😉
Nenech si to zkazit, je to fakt zbytečné!

elitera
autor
1. pro 2009

Nekuřačky tu asi jsme vážně všechny 🙂 To je super 😵
Mil, ale není to tak zlý, je to tam cítit, víš, že jsi v hospodě, ve který se nodmálně kouří, ale prát po tom nemusíš 🙂

des
1. pro 2009

aerin: no když se z toho kouře nepoblinkáš ještě před aperitivem, tak je to ok 😀 Teda co to placám, před jakým aperitivem...myslela jsem před přípitkem s vodou bez bublinek 😉 A gratulace k sestřenici/bratranci!!

moni1412
1. pro 2009

hermi zacinala som ako prvacka na ZS - cize uplne normalne.... ale zobcovu som naozaj nemala 😅 moja sestra zacala ako 4-rocna (chodila obcas so mnou a zaujalo ju to a ucitel co nas ucil je uzasny clovek, tak si vzal sestru pod svoje kridla 😀 - takeho spunta 😀 ). Ja som tiez hrala vyse 10 rokov, na ZUS, potom dlhe roky aj v detskej dychovke u nas -to boli casy, sme precestovali kus sveta 😵 krasne spomienky 😵 a tiez ma mrzi ze uz na to nie je cas 😒 to je super napad - s tym koledovanim u pribuznych - skuste to niekedy 😉

k fajceniu - ja sa viem poriadne vytocit ked si niekto zapali na autobusovej stanici medzi ludmi, ma na haku ci je tam niekde kocik s dietatom... alebo vo vchode na schodoch - mna ide rozdrapit 😠

des
1. pro 2009

eirin: co dělají komářata? Ten můj se mi právě snaží vydloubnout močový měchýř nebo co 😖

des
1. pro 2009

moni: vidím to podobně, akorát jsem se ještě nedopracovala k takový míře asertivity, abych dotyčného upozornila, že na zastávce se kouřit nesmí...teda nevím jak na Slovensku, ale u nás ne.

hermi: ten nápad s pásmem mě taky zaujal, my akorát s bráchou jednou secvičili nějaké koledové duo - já na zobcovku a on snad zpíval, jestli si dobře vzpomínám 🙂 No všichni byli nadšení, jak jsme vzorné děti 😀 A věřím, že ve vašem podání by to mělo i uměleckou úroveň!

moni1412
1. pro 2009

des ani u nas uz, konecne sa zacalo nieco na ochranu nefajciarov, ale aj tak to väcsina ludi nerespektuje....ja tiez nie som z tych, ale uz to vo mne vrie, je len otazka casu kedy niekoho upozornim asi... akurat mm sa raz vyhrazal policiou jednym co fajcili na medziposchodi, lebo nic co sme predtym podnikli, nezabralo a cuduj sa svete - toto ano 😀 nic moc ked anm do bytu ide cigaretovy dym, z ktoreho ma napne len co ho ucitim, aj ked nie som tehu..... ked im to nevadi, nech si fajcia v byte, no nie? 😒

elitera
autor
1. pro 2009

Jo, to mě by třeplo z jednoho idiota v přízemí... celý léto smrdí na balkoně, takže všechny ostatní balkony nad ním páchnou taky, každou chvíli musím zavírat dveře na balkon. A teď, když je na balkoně zima, tak chodí před barák nebo co, ale zapaluje si hned za dveřma bytu. Takže smrdí na chodbě, kudy musí projít všichni. Navíc je nahluchlej, nereaguje ani na pozdrav. Zkusím tohle nadhodit na domovní schůzi. Když už s tím smradem jde ven, tak o 5 vteřin dýl to taky vydrží snad 😠

milmic
1. pro 2009

Jsem se trochu prospala, byla mi blbě vod cukru a koukám, co jste napovídaly.

Aer, já to přece nemyslela tak, abych ti kazila radost z večeře.
Někomu to nevadí v tom sedět, ani mu to nepřijde... 😎 Tak se přece nezlob.

Mě teda to kouření na zastávkách a podobně taky vadí. Jsem vůči kuřákům docela nasazená, protože když si chcou ničit plíce - prosím. Ale proč by měli ničit plíce i ostatním lidem... Myslím si totiž, že kuřák si vždycky může poodejít a ničit si svoje zdraví soukromě.
Jak se řešilo s těma restauracema, že by to zakázali úplně, tak to mě zvedalo ze židle, když někdo řekl, že nekuřák omezuje kuřáka. 😲