Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
8. led 2010

Hermi, asi půl hodiny, když si dává časovku, tak tuším 17 minut nebo kolik má rekord 🙂

Aer 😅 co říct... ☹

aerin
8. led 2010

jooo, a uz jsem vam rikala, ze se mi zacina linea alba menit na lineu nigru?😀 celkem brzy, co?😅

herminka
8. led 2010

Aer, díky 😉 Neříkala, dokonce ani pupík jsi ještě neukázala 😠 😀

aerin
8. led 2010

no ono jeste neni co ukazovat 😅

milmic
8. led 2010

El, na kole????

To i můj milý je takový blázen, ale na zimní měsíce si kupuje pravidelně tříměsíční šaliniho. Aspon v tomto má rozum, jinak taky jezdí na kole. 😀

Jsem právě odházela sníh okolo domu, tak bych se skoro vsadila, kdy půjdu zas. Dávám tomu hodinu.
Kolem našejch projel traktor, ale má to marný. Je to zasypaný zas, ani se neobtěžujou na to dávat písek. (naštěstí se u nás většinou nesolí, i když občas jim taky hrábne)

aerin
8. led 2010

nooo, tak jsem se prave kvuli te poradne zvazila...ehm.....

elitera
autor
8. led 2010

copak, přibralas nebo shodila? 🙂

Štěrk je tak jediný, co může proti klouzání v tomhle počasí pomoct, ale to je marný ☹

A jo, na kole. Loni jel, i když bylo venku tuším -17 😀 A to si ráno stěžoval, že bude mít zmrzlýho pytlíka 😀

aerin
8. led 2010

pocatecni vaha 49kg, dnesni 47,5...(ale upozornuju, ze to je hodnota relativni, nikoli absolutni, mame tak debilni podlahu, ze kam tu vahu postavim, podle toho vazim, takze jsme proste zvolili jedno misto, ktery vzdycky metrem odmerim a zvazim se 😀 )

moni1412
8. led 2010

eirin takze parik? gratulujem 😵

mad na tom druhom testiku vidno krasne druhu ciarku, drzim palceky, nech sa to potvrdi 😉

aer ako skuska?

aerin
8. led 2010

moni, jednu mam a u druhe cekam na vysledek, vubec si netroufam odhadovat....diky za optani🙂

moni1412
8. led 2010

tak drzim palce, nech mas aj tu "v suchu"

aerin
8. led 2010

moni, neeee, to nebyly madlinciny testiky😀 to ona jen ukazovala, jakou ma znacku🙂 teda jestli jsem to spravne pochopila 😕

dekuju!🙂

moni1412
8. led 2010

aha, tak sorry, asi som zle pochopila 😒

herminka
8. led 2010

Jj, Madli bude testovat až dnes vstane (což nevím, kdy bude 😀, nevím, jaký má vlastně časový posun).

Aer, taky držím palce, ať se dozvíš pozitivní výsledek zkoušky 😉

To bílé svinstvo furt valí, doufám, že se manžel dostane v pořádku z Polska domů.

tiburcia
8. led 2010

ahoj holky...tak sem se dneska byla podívat v práci...no a venku děs...co 100 m auto v příkopě 😝 domů jsme dojeli tak tak, nemáme od noci prohrnutou cestu 😠 takže během víkendu nikam nevyrazíme...teď si jdu trochu odpočinout a pak malinko poklidím... 😉

andelka
8. led 2010

Hlásím že jsme taky zasněžení a ještě je mlha. Od rána sypalo, teď už jen trošku.

díky za reference o Avatarovi - my už se dlouho chystáme se zkulturnit, ale pořád jsme nevěděli na co bychom šli. Tak to vypadá, že vezmem veverku do kina 🙂

aer: dávej na sebe při cestě pozor. A nezapomeň na novinky z poradny a tak. S tou V. rodinou to je fakt na budku, ale ohledně zájmu to máme podobné. U nás ze strany bráchy a švagrové též nic moc. Ale to je fuk, hlavně že se těšíme my 😉 Koukám, že už ti úspěšně uběhlo skoro 12tt 🙂 to je super. Na NT jdeš kdy? Jestli jdeš.

Holky mně roste břuch a přibírám 😕 Mrkněte na pikasu nebo ke mně. Já jsem nějak v šoku furt 😅

tiburcia
8. led 2010

Vozovky nižších tříd na Valašsku pokrývá ujetá vrstva sněhu do deseti centimetrů, místy jsou vyjeté ledové koleje.

srandisti....tady od rána napadlo minimálně 25 cm sněhu a cesty projeté fakt nejsou 😀 😀 😀

tiburcia
8. led 2010

no andel začlo růst...ale pořád je minimální 😉

tiburcia
8. led 2010

tak máte v picase náš vánoční stromisko 😀 😀

andelka
8. led 2010

tibu: Krásný stromeček a ladí k věnci 😵

estrellita
8. led 2010

ahoj holky,
tak ja taky hlasim zaveje snehu, a porad pokarcuje. no zitra jedeme do apl, tak to jsem zvedava, jak dojedeme.
jinak doktor rekl, ze HP v pohode, ez to bylo jen orientacni a nic tam neni uplne spatne. ale ze me chce cely cyklus sledovat (od pristiho), takze HP spolu s UTZ po nekolika dnech, aby videl, jestli vse roste tak, jak ma no a pak vysledek bude konzultovat s doktorkou, protoze se mu autoimunita nelibi, ze tyto holky maji vetsi problem otehotnet, donosit ......takze uvidi, jestli bude potreba nejaka hormonalni pomoc a tu by pak oknzultoval s tou moji doktorkou. No takze ted nevim nic vic, uvidime pristi cyklus. ted jsem 4DC, takze casu jeste dost,. ach jo, jak rada bych treba pristi cyklus volala doktorovi, ze neni potreba sledovani, rpotoze jsem tehotna................

estrellita
8. led 2010

jela jsem pak v autobusu a byla jsem z toho fakt smutna a rikala jsem si, ze je strasne nespravedlivy, ze nekdo otehotni, ani treba nechce, nebo nevi jak a pak jeste premysli o tom, ze si to necha vzit :-//////

omlouvam se ze depku ☹ se z toho do vecera oklepu a pak se hezky budu tesit na odjezd 😉

herminka
8. led 2010

Andělko, konečně začínáš vypadat těhotně :D Až teď jsem si všimla fotek u stromečku (nebo jsi je vkládala až teď?), připadá mi, že jsi na nich v obličeji o dost hubenější než na svatbě.

Tibu, stromeček máte moc pěkně sladěny 😵 U nás je to se sněhem samozřejmě totéž, brr. Musím urgovat manžela, ať se mi ozve, mám o něj trochu strach 😕

tiburcia
8. led 2010

andel děkuji 😵

estrel neboj, nevěš hlavu.... 😉 všechno bude ok...a co ty víš, třeba mu nakonec budeš volat 😀

estrellita
8. led 2010

tibi: no bylo by to moje prani, ale vis co, proste to nemuzeme az tak moc ovlivnit a telo si udela stejne svoje. 😢 😢

andelka
8. led 2010

hermi: To ti přijde správně - já jsem před státnicema zhubla nějakých 5 - 6 kilo. Což jsem před těhu chtěla i tak 😅 Fotky z vánoc už jsou tam dýl.

estrel: Tak HP celkem v pohodě, jo? Tak to věřím, že brzy budeš oznamovat novinu 🙂 Věřím věřím a držím palce.

tiburcia
8. led 2010

hermi to se ti nedivím...já sem ráda, že je manžel doma a odhazuje sníh...a já se na něj dívám z okna 😀 😀 😀

estrel, to vyjde 😵 😵 😵 😵 😵 kup si knížku Tajemství a jsi těhotná raz dva 😉 😉

jinak moc děkuju za pochvalu stromečku 🙂

estrellita
8. led 2010

¨Tibi: to je ta kniha o tom, ze mas verit? no vis, ja mam ted takovy zvlastni poct, ze to proste vyjde, ale nevim, co me k tomu vede 😅 a na druhoustranu si pulka moji hlavy rika - nebud blba, zbytcne pak budes zklamana .... 😅

andelko: pry jo, je tam na dolni hranici LH, ale rikal, ze to neni vyznamny, ze potrebuje videt spis pak v porovnani s tim rust folikulu a HP a pak dalsi, aby videl cely mesic krok po kroku. je hodnej, peclivej, tak uvidime. i me tesi, ze sam rekl, ze by pak, az vse bude mit, zavolal te doktorce, aby se zesonchrizovali 🙂

tiburcia
8. led 2010

jo jo estrel....ona člověku pomůže že si pak neříká, že bude zklamaný, ale když to nevyjde, tak bude něco jiného 😉 já teď čtu další ,,díl" jmenuje se to Klíč...

estrellita
8. led 2010

tibi: jenze to ja si rikam porad, ez bude neco jineho - byly to dvoje hory, dovolena jeste pred horama, takez to slo pozitivne a stejne se nic neudalo. ono je super mit to v hlave nejak pozitivne usporadany, ale kdyz pak prosestuje zbytek tela, tak mi je to k nicemu 😒