Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

eirin
1. únor 2010

Estrelko, bylo to moc hezké...
Andělko, brali jsme se 30 km od Ostravy, tak jsme měli asi stejně jako u vás 🙂 I když ráno to byl děs, foukalo a chumelilo. Naštěstí se po obědě počasí vzpamatovalo, tak jsme ještě vyběhli ven na pár fotek 🙂

eirin
1. únor 2010

Mil, taky gratuluju k MS. Tak snad příští cyklus dorazí dříve! 😉

eirin
1. únor 2010

...nebo nedorazí vůbec z dvojčárkových důvodů 😀

milmic
1. únor 2010

Holky, něco už přes 50. Pak jsem to přestala počítat.
Šestej den po včeličce....
Ale překvapuje mě fatk, že mi nic není. I s HA mě večer před pobolívalo bříško a byla jsem protivná a nafouklá jak balon a taková jakoby v nepohodlí. 🙂
A ted nic, ale je fakt, že zatím ani nepotřebuju žádné velké hygienické potřeby, jen intimku.

Botky jsou fakt suprový, bála jsem se toho objednání z netu, ale číslo sedí perfektně a jsou děsně pohodlný, ráno jsem tu v nich lítala. Ted už ne, páč dávám dopořádku mou zanedbanou a smutnou domácnost.
O víkendu jsem lehce nahnala čas na diplomce, tak už si to zaasloužilo..... Ani nemůžu napsat, jak tu některé části doma vypadaly. 😅

Akorát se obávám, že ani příští cyklus nebude OK, když mi to musela vyvolat, ale uvidíme. Jsem taková naspeedovaná dneska když přišla. 😀 😀

lucitee
1. únor 2010

ja jenom pro info, at jste v obraze. Jsem 22DC a po hodne mesicich zadny PMS. Za 5-6 dni ma MS dorazit. Krvaceni je skoro pryc.

tiburcia
1. únor 2010

Ahojky...

Eirin vítám tě mezi vdanými 😉 uživejte si to 😵 😵

aer těším se na fotku na dalšího extra pidi bříška 😀

Mil gratuluju 😉 a doufám že ta příští gratulace už bude jiná 😀

estrellita
1. únor 2010

luc: super, tak to je pozivitni. a to vlastne vsechno bez leku, vid?

mil: tak ygratuluju 🙂

lucitee
1. únor 2010

estrel: jj ja jsem bez lecby, ten utrogestan vezmu pouze v momente, kdy budu krvacet mimo MS jako blazen
jak to vlastne bylo s oznamenim manzelovi? byl u testovani?

mil: to je fajn zprava, asi jsem nepostrehla...jak to ze to mas tak rozhazeny? vysadila jsem antikoncepci?

lucitee
1. únor 2010

mil: vysadila JSI antikoncepci, pisu jak tatar 😀

estrellita
1. únor 2010

luc: no v podstate byl u testovani, protoze jsem pribehla do loznice, kdyz se teprve probouzel a maval ajsem mu s tim pred ocima 😀

lucitee
1. únor 2010

estrel: no to muselo bejt probuzeni, vsadim se ze mu to ani nedoslo hned 🙂

milmic
1. únor 2010

Holky,
díky za podporu, tu je fakt super atmosféra.... 😀 Jsem děsně ráda, že dorazila holka toulavá. 😀 Mám takovou radost, že jsem vysmejčila fakt celý dům. Utřela jsem všude prach, uklidila celou koupelnu vč. vodního kamene na kachličkách, vysála a umyla podlahy, vyčistila morčátko, zalila květiny, postarala se o muškáty, který křísím po zimě,vyprala první pračku, druhou peru ted a uvařila jsem oběd........ A ještě jsem lítala s hafanem ve sněhu. 😀 😀

Luc, vysadila jsem HA, jsem první cyklus bez. Teda dneska už druhej. 😀 😀 Chachaaaaa, jsem tak freeeee. 😀 😀

milmic
1. únor 2010

A do toho ty krásný botky..... 😎 Už je mám zase na nohách. 😎 😎

lucitee
1. únor 2010

mil: super videt te tahle veselou stastnou a plnou elanu, posledni dobou te telo pekne trapi, tak tohle je odmena!! To ma clovek pocit ze muze i litat vid 😀 uzij si to a preju ti at holka toulava neni moc bolava.

tiburcia
1. únor 2010

mil prostě krásný den 😉 😀

milmic
1. únor 2010

Holky natočila jsem video, jak se válí můj hafan. Někam bych ho dala, abyste mrkly, ale nevím kam.

Btw..... bych nevěřila, kolik euforie mi vyplaví do krve taková jedna malá MS, při které jsem strašně protivná. 😀 😀

estrellita
1. únor 2010

luc: nn, on ani netusil co to je a k cemu jsou ty dve carky 😀

milmic
1. únor 2010

http://www.youtube.com/watch_private?v=6O_Fub-c...

Nevím ale, jestli to pojede. 🙂

milmic
1. únor 2010

Anebo možná tento odkaz.....

https://www.youtube.com/watch?v=6O_Fub-cB-c

Moc tomu youtube a nahrávání vdea nerozumím. 😎

tiburcia
1. únor 2010

mil ten váš hafík je strašně srandovní 😀 😀

aerin
1. únor 2010

mil 😵

milmic
1. únor 2010

Tib, škoda jen, že jsem neměla u sebe foták prvý, to zválel půlku dvora. Už kašlal, měl sněhu plnou pusu, dýchal jak lokomotiva, ale furt musel. Prostě musel..... 😀

herminka
1. únor 2010

Mil, psík je správný divočák 😀

tiburcia
1. únor 2010

😀 😀 😀

lucitee
1. únor 2010

mil: je to zvire 🙂

hodila jsem na picassu 3 fotky, at vidite jak bylo u nas vcera krasne a taky je tam jedna bonusova 🙂

estrellita
1. únor 2010

mil: ten je uzasny 😵

dub
1. únor 2010

Ahojky holky mohla bych se k vám přidat. 🙂

lucitee
1. únor 2010

dub: jasne ze jo 🙂

dub
1. únor 2010

mil ten váš hafan je ale číslo 🙂bezvadně si užívá sněhu. super 😀
lucitee děkuju moc,
teda holky vy toho prodebatíte za ten,vy jedete 😅
no u nás tedy není moc pěkně. sluníčko se schovává,pořád to vypadá že bude zase sněžit. 🙂

estrellita
1. únor 2010

dub: no ono je to tady takove jako na vlne, obcas jsou hodiny, kdy to tady jede a pak chvili mrtvo a v noci to zachranuje Madflisek z Ameriky, abysme se nedostaly dal nez na druhou stranku 😀

dub: neco nam o sobe prozrad 🙂