Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

skafandrik
15. únor 2010

Ahoj holky,

dneska byl v práci hukot, pokonila jsem sérii jedněch smluv, drobná chyba, katastr to ale jaksi nezkousne, tak jsem to řešila skoro celej den a do toho ještě spousta drobností dalších. Chci vidět, jak to budu zítra vysvětlovat šéfovi. 🙄

milmic
15. únor 2010

Estrell..... tak to je drsný...

Tak já mám dočteno a teď už jenom večeře, Vyprávěj a postýlka, jupíííí. 😎
Rozkaz splněn, další rozkaz zní - to do konce týdne napsat do počítače do finální podoby ideálně. A začít číst další knížku. 🙂

estrellita
15. únor 2010

mil: sikovna holka 🙂

milmic
15. únor 2010

Estrell... díky. 😵
Přesně tohle jsem potřebovala slyšet. 😀

skafandrik
15. únor 2010

estrel, já bych potřebovala slyšet něco podobnýho 😀 😀

estrellita
15. únor 2010

skaf: taky jsi moc sikovna holka 😀

😀 😀

estrellita
15. únor 2010

koukam na tvoj eporblemy v praci ..... kdo nechybuje, neni clovek 😉 kazdy muze udelat chybu, takze neboj, mozn abude delat sef bu bu bu, ale bude to dobry 🙂
a jak rikam, jsi preci sikovna holka 🙂

milmic
15. únor 2010

Skaf,
taky jsi šikovná. 🙂 Uvidíš, že to zvládneš zítra a bude to OK.

chaarleene
15. únor 2010

ahoj, holky, jsem tu ze cvičení, jsem totálně groggy a manžel na mě nahrnul asi milion informací o domech a mám hlavu jako balon 😅

mil, šikovná holka 🙂

skaf, šikovná holka 🙂

estrellita
15. únor 2010

jak slysim ceskou hymnu, tak se mi hrnou slzy do oci 😀 😀 ja jsem takovy vlastenec 😀
a jdu se koukat na snbcross 😵

tiburcia
15. únor 2010

Ahoj ....totálně vůbec nestíhám 😀 😀 😀 😀 takže jen co jsem v rychlosti postřehla...madli je fajn, že uvažujete ekonomicky a do mimi se nechcete pouštět bezhlavě, ale až nastanou ,,vhodné podmínky"....na druhou stranu bych tě ale chtěla upozornit že si práci třeba nenajde do týdne a taky může mít ze začátku zkušební dobu 3 měsíce, pak mu dají určitou atd takže práci na neurčitou dobu může získat až po čase...což může trvat i půl roku....teď než něco naspoříte atd atd...určitě to chce promyslet...ale dám ti jeden příklad za mě....nejdřív jsme chtěli dodělat dům /jasně přece nebudeme bydlet pod mostem/, pak jsme chtěli oba dobrou práci, pak jsme chtěli našetřit a nakonec to dopadlo tak, že jsme o mimi začali uvažovat v roce 2004 a podívej se, je rok 2010 a kde jsme? v pr.eli 😀 😀 😀 😀 bydlet kde máme, práci máme, ale děti nejsou!!!! 😖 😅 takže to zvaž.....ať nedopadneš jak já, děti v nedohlednu a nervy v háji 😔 🙄 🤐

estrellita
15. únor 2010

tak nas Bakes spadnul 😒 😒 ............ jsem ti asi jedina, co sleduje snbcross?? 😅

estrellita
15. únor 2010

tibi: a co zdravi? je to lepsi?

madlisek
15. únor 2010

Skaf, to se stane snad kazdemu, vsak chybovat je lidske. Snad je lidsky i tvuj sef a pochopi to 🙂

Ted jsem akorat dopajdala domu na obed, ta noha me fakt boli, snad nebudu muset hledat doktora 😒 Pro jistotu jsem to zas stahla obinadlem.

Tib, mrzi me, ze je to u vas takhle, ale snad se ti podari dat se brzy dohromady. Ale nevim, co mam zvazovat, ja to zvazene mam, kdyby bylo po mem a nemela bych stitku, chodila bych ted s obstojnym panderem 😀 A zatim stale doufam, ze muze udolam 🙂

herminka
15. únor 2010

Madli, to je na houby ☹ Máš to oteklé? Museli jste už k nějakému doktorovi nebo to bude premiéra?

herminka
15. únor 2010

Dle inspirace od Mil se dívám na Vyprávěj a musím se smát, mají tam spoustu věcí jako my doma - kuchyňskou váhu (akorát ta naše byla modrá), závěsnou sadu kuchyňských nástrojů, smaltovaný kastrol ve stejné barvě 😀 Ty komunistické domácnosti byly tak unifikované!

A ještě chci přidat další literární doporučení (snad tu už nepadlo) - jedním dechem jsem o víkendu přečetla knihu S elegancí ježka od Muriel Barbery.

madlisek
15. únor 2010

Prave, ze otekle to neni a spis boli jakoby klenba, nez ten kotnik. Je to divne.
V minulem semestru jsem dostala z vody v bazenu infekci do ucha, takze jsem si sla na skolni kliniku pro antibiotika. Jinak nastesti nic (tuk tuk tuk).

dalila23
15. únor 2010

ahojte mozem sa pridat??

herminka
15. únor 2010

Madli, ajó, na to ucho si vzpomínám. Máš to s tou nohou zvláštní, snad to nebude nic zásadního.

Dalilo, proč ne 😉 Napiš nějaké info o sobě.

milmic
15. únor 2010

Vyprávěj se super seriál, Hermi...
Aj moje máma měla leccos doma nebo babička. Těším se, až přijdou ty díly z mýho dětství.... 😀

skafandrik
15. únor 2010

muj šéf lidský není 😀 😀 😀 teda jak kdy 😔 uvidíme, já jsem v té pracovní sféře momentálně vcelku v klidu, byly doby, kdy jsem z toho byla šíleně na nervy a v momentě, kdy jsem byla na nervy úplně nejvíc, jsem udělala naprosto zásadní a pro mě důležitý rozhodnutní spočívající v tom, že ty nervy za to nestojí a v případě, že by se takový období mělo opakovat, tak mám zkrátka připravenou rozvázačku a půjdu mu jí odnést, je to strašně osvobuzující pocit - fakt - no a od té doby si připouštim fakt jenom zásadní průsery, kterých zas tolik v praxi nebývá - ťuk, ťuk, ťuk, tenhle průser je napravitelnej, klient je s tim srozuměn a je mu to naprosto jedno (je totiž umění mu to vysvětlit, což já vcelku zvládam 😀 😀), spíš to beru jako poučení pro příště a hlavně jsem se zařekla, že si všechno budu kontrolovat mnohem pečlivějš, ono neni na škodu si nabýt občas hubu, pak by byl čověk bez pokory

co mě ale děsí, je to, že bych se měla začít učit a že fakt jako nemam sil, navíc teď, když po nocích čumim na sport, že 😀 😀 😀

což mi připomíná, estrel, já na snbcross koukala chvilku, pak na sjezd, teď na Bauera, na to s emoc těšim 😵

madlisek
15. únor 2010

Taky to tu mam pustene, ale za chvilku musim zase pajdat do skoly, tak se vysledek dozvim az prijdu domu 🙂

tiburcia
15. únor 2010

estrel jak kdy....jednou je to dole, jindy nahoře 😀 😀 ale pevně věřím 😵 😵

estrellita
15. únor 2010

skaf: taky jsem koukala na Baurea 😵 😵 😵 super, ze mame dalsi medial 😵 😵

elitera
autor
16. únor 2010

Ranko, tak je vše ve starých kolejích 😀 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

madlisek
16. únor 2010

No ale napnula jsi nás pěkně 😀 Dobré ranko 🙂

lucitee
16. únor 2010

ahoj holky, hlasim se po zakroku.Jako priznam ze uz mi byvalo lip a i nekdy vypadam lip nez ted 🙂 jsem dost rada za ten den volna.

pokud chcete podrobnosti, napisu

chaarleene
16. únor 2010

bré ránko 🙂

Luci, to je fajn, žes to přežila 😉 ale je mi jasný, že už ti bylo i líp, si pamatuju, jak bylo mně 😀

andelka
16. únor 2010

Ahoj holky, včera večer jsem vás dočetla, ale už zas půlku nevím, na co jsem chtěla reagovat 😅
Každopádně
Aerin: Fajné bříško 😵

Estrel: Mrzí mě, že máš gyndu posunutou, ale aspoň už bude vidět mrňousek krásně 🙂

Luci: Tak už to máš za sebou a už bude jenom líp.

Madli: Ach jo ach jo, dilema vám nezávidím a chápu tebe i muže. My jsme měli taky jednu podmínku, pod kterou jsme nešli (moje škola). Člověk by řekl, že jich mělo být mnohem víc, třeba ještě bydlení, práce, praxe, peníze, ale zatím to jde. A dáli Bůh všechno stihneme a zvládneme. Já vím, že jsi nechtěla být těhu nebo rodit v USA, ale až doma. Blbé je, že nemůžete úplně vědět co bude, až se vrátíte. Manžel může mít práci do týdne a třeba hned na neurčito, anebo taky ne. To je nejhorší, že člověk neví a musí počítat i s tou horší variantou. Pravda taky je, že nemusíte mít problémy a mimčo se může podařit hned, ale není to pravidlo a dopředu to taky nemůžeme vědět. 😕
Kotník doufám nebude nic vážného, nechtělo by to třeba rentgen? já jsem si na gymplu jednou zvrtla nohu, na sádru to nebylo, ale musela jsem ledovat a nosit to stáhnuté. Ale na pohotovosti jsem radši byla, člověk nikdy neví a dovnitř si nevidí.

jo a u nás fakt zase sranda - další jobovka. Došel dopis ze spořky, že jsme nesplnili nějakou podmínku ze smlouvy a do určitého data něco nedodali a budeme platit pokutu. dneska tam manžel jede, protože jsme dodali všechno, hlídala jsem si to, oni to museli někde ztratit. Jako fakt jsem už z toho na mrtvici. Máme málo starostí a peníze nazbyt asi nebo co. 😠

lucitee
16. únor 2010

no jo cekala jsem to vic v pohode, horni trhani bylo dobry. jenze ted me rezali sili a vrtali do kosti, fuj. jsem otekla a cela bolava. a kdyz to prislo k sobe byl to teda narezpusu otevru tak na 1 cm hihi

ale uz to snad bude dobry, dali mi antibiotika ale nechci je brat