Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

tiburcia
1. bře 2010

estrel vypadá krásně 😀 😵 😵

tiburcia
1. bře 2010

chjo, už abych taky měla foto 😔

madlisek
1. bře 2010

Moni, to vypada, ze uz tu Lenicka bude opravdu kazdou chvilku! 😵 😵

Tibu a jak jsi na tom se zdravim ted? Nejake zlepseni a nadeje na brzke snazeni?

estrellita
1. bře 2010

moni: dekuju a koukam, ze Lenicka uz se hlasi na svet 🙂 tak drzim palceky 🙂

tibi, neboj, urcite jo 🙂

tiburcia
1. bře 2010

madli lepší se to 😉 ťuk ťuk... nechala jsem si vypracovat takový plán dle stravy a vitamínů tak snad to pomůže....termín snažení už máme, ale radši ho nezveřejňujeme, abych nevypadala jak blázen, kdybych to zase xkrát změnila 😉

madlisek
1. bře 2010

Tibu, to je super! Tak jen tak dal! 😵

tiburcia
1. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 děkuji 😀 😀

moni1412
2. bře 2010

tibu tak drzim palceky nech sa ten termin splni 😉 nech je vsetko ok 🙂

eirin
2. bře 2010

Á, tak už tu máme beta verzi koně..

milmic
2. bře 2010

Co to?
Co to je?

eirin
2. bře 2010

Mil, chtějí koníka trochu zmodernizovat, ale jestli to dopadne jako na střeše, tak nevím nevím, jak si budu zvykat.

milmic
2. bře 2010

Fakt?
O tom nic nevím, mě se nikde nic neukazuje ani nepíše...

eirin
2. bře 2010

Fakt ne? Když dáš Domů, nenapíše ti to nahoře Vyzkoušejte novou verzi koníka?

moni1412
2. bře 2010

vsetko "zmodernizovane" - nas azet, facebook je nanic... tak dufam ze aj ten konik tak nedopadne 😅

milmic
2. bře 2010

Ajoooo,
no já totiž "domů" moc často nechodím. Lépe řečeno nikdy. 😉
Tak jako nevypadá to špatně, ale uvidíme, co z toho vyleze.

estrellita
2. bře 2010

mil: modrastrecha uz tak funguje delsi dobu. tak to nam ase elitera rekne, jestli je s tim spokojena, nebo ne.

jinak ja hlasim slunecno 🙂 nejradeji bych byla nekde venku a ne v kanclu 😝

eirin
2. bře 2010

Estrelko, ani se ti nedivím... taky bych šla ven a to jdu o půl třetí učit a dneska to mám až do sedmi 😖

moni1412
2. bře 2010

my sme dnes s Deniskom uz vonku boli, je tam naaaadherne 😵 sice fuci, ale to na nasom sidlisku aj pri 30 stupnoch 😀

estrellita
2. bře 2010

eirin: ja tu budu tak do 6 a slunicko uz bude zase schovane ☹ to je mi vzdy lito.

jinak pote, co me vcera doktor vypakoval z ordinace po minute a ani mi nerekl, jestli je tam srdicko - ja vedela, ze je a jeste k tomu mimco vyrostlo, ale on nevedel, ze jsem byla tyden pred u Apoli (a predchazely tomu 2 zemny terminu kontroly a jedna púosledni zmena hodiny kontroly).........tak jsem se nastvala a dostala jsem od kamaradky kontakt na doktora, ke kteremu chodila a ktery ji rodil a uz jsem k nemu objednana. jen doufam, ze nebudu muset vyzvedavat kartu, ze to pujde zaridit i jinak 😅

milmic
2. bře 2010

Holky,
poradte mi nějakou pěknou skladbu (mp3) na svatební obřad. ;)

Něco už mám, no chtěla bych to tak, že to bude hrát celou dobu, když bude mluvit oddávající tak to ztlumí akorát.

chaarleene
2. bře 2010

koník tak dopadne, i beremko 🙄

jinak jsem byla dneska na nákupu, potkala jsem 3 známé a všichni mi tvrdí, že vůbec nevypadám, že bych měla za 3 týdny rodit 😀

ještě jsem si nechala udělat ověřenou kopii oddacího listu, abych nemusela do porodky tahat originál a už mám snad všechno připravený 🙂 manžel se dokonce dneska ptal, jestli je v té velké tašce všechno, co budu potřebovat - aby prý pro všechny případy věděl.... tak jsem mu ještě ukázala, kde mám lísteček, co všechno tam chybí 😀

jé, teď jsem si ještě vzpomněla, že tam nemám župan, normálně ho vůbec nenosím, tak na něj vždycky zapomenu 😅

herminka
2. bře 2010

Estrel, vůbec se Ti nedivím, ten Tvůj doktor je fakt trochu divný. Dá se sice předpokládat, že kdyby srdíčko neviděl, řekl by Ti to, ale stejně... Snad budeš s novým spokojená 😉

Nová verze koně se mi nezdá špatná, jen to vypadá, že budou chtít tu "občankovou" fotku jako v střeše. Ale je fajn, že bychom si mohly udělat soukromou skupinu a mám dojem, že v nové verzi lze zakládat i "skrytá" alba.

estrellita
2. bře 2010

hermi: dekuju, snad budu spokojena 🙂 doufam v to.
ty ses tam nekde docetla, ze chteji tu pasovku? bych si tam nic nedala a mela tam tu krelesnou hlavu panenky 😀 😀

estrellita
2. bře 2010

takhle dopadnem 😀
http://www.novinky.cz/krimi/193633-straznici-sp...

manzel rikal, ze kdyby byly kolony, jede po koleji a treba si nas vsimnou policajti a jeste nam pomuzou. stejne, jako to dneska psalil 😀 😀

chaarleene
2. bře 2010

estrel, když jsem měnila doktora, tak u nového po mně kartu vůbec nechtěli 😉 já nikdy neměla žádné problémy, takže možná i proto 🙂 bych asi k tomu starému pro kartu nešla, nebyla jsem s ním spokojená, ale zase se sestřičkou se už dlouho a dobře známe, tak mi to bylo takový trapný 😔 ale teď jsem k ní chodila na cvičení a byla naprosto v pohodě 😵

herminka
2. bře 2010

Estrel, je to tady, ale třeba to ještě změní 🙂 https://beta.modrykonik.cz/nastaveni/jaka-fotka... Vím, že někteří doktoři si karty posílají poštou. Mám mlhavý dojem (Chaar, Ty možná budeš vědět víc, kdyžtak mě oprav), že pacoš by do ní bez dohledu zdravotníka ani neměl nahlížet (když jsem měla jít k podnikovému lékaři, kartu mi zalepili, ale stejně jsem si ji otevřela a pročetla 😀).

estrellita
2. bře 2010

chaar: tak to by bylo pozitivni 🙂 ja jsem mela jeden zanet u nej lecenej, jinak taky vse OK.
hlavne moc nechci,aby mi znovu delal cytologii, kdyz jsem ji mela v lednu. ale to bysme se snad mohli domluvit, ne? nejak se mi nechce nic uvnitr nicim drazdit 😅

sestricka taky vcera byla jedina, ktera mi tam jeste uodpovidala otazky, ale i tak je obcas protivna 😅

herminka
2. bře 2010

Estrel, můj dr. mi říkal, že se cytologie v těhotenství dělat nemá (tedy krom první kontroly), tak snad Tě trápit nebudou.

estrellita
2. bře 2010

hermi: no tak to by bylo super 🙂

madlisek
2. bře 2010

Estrel, kdyz za jsem menila doktora, tak on si jim o tu kartu sam napsal, takze jsem pro ni k puvodnimu dr. nemusela 🙂 A vysledky lednove cytolky v te karte budou, tak ten novy ji znovu delat nebude, pojistovna by mu ji ted stejne neproplatila.