Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
8. bře 2010

aer: malej je roztomilej 😵

andelko: no mne to prijde jako "teprve 10tt" 😀 😀

a co byt? jak to vypada?

aer: a jak to vypada s vasim bytem a se svatbou? nejake pozitivni posuny? 🙂

aerin
8. bře 2010

estrel, s bytem?😀 no nijak, my to nemame jak resit 😅 a svatba....no asi naplanujem, oznamime a at si vsichni trhnou, kdyz jim to nebude dost dobry, nemusi chodit 😅 (jo kez bych to zvladla brat takhle v pohode 🙄 )

milmic
8. bře 2010

Estrellko,
ted se to vleče, ale než se dvakrát otočíš, budeš držet miminko v náručí, uvidíš. 😎
Já jsem si pořád říkala...... tááááák daleko ta naše svatba a hele, UŽ ve středu se začnou přešívat moje šaty. Už jen měsíc a 9 dní.

estrellita
8. bře 2010

mil: a to uz budeme mit hezke pocasi a zadne mrazy 😵

aer: super pristup, drzim palce, at ti vydrzi 🙂

andelka
8. bře 2010

aer: alex je překrásný 😵
jo a jestli můžu tipovat na středu - tak tipuju kluka 🙂

milmic
8. bře 2010

Aer,
držím ti všechny palce a ještě malíček na levé noze, aby se vám vydařila svatba podle očekávání (pokud možno co nejvíce).
Budeš mít ty fialové botičky a šatky, co jsi tu (tuším) psala? 🙂

aerin
8. bře 2010

mil, dekuju...no nejak to dopadne...🙂 vy uz fakt finisujete, co? 😵
boticky budu mit snad ty fialovy, ale jeste neprisly, tak kdo vi jestli...a satky budu mit kratky sampan

aerin
8. bře 2010

jo holky a prave mi prisel vak na mimco (haipa daipa) a ta vel. S je delana snad pro trpasliky 😠 ale merila jsem dobre!☹ tak ja nevim...asi ho budu muset namocit a nejak zkusit vytahat, nebo nevim...

milmic
8. bře 2010

Teda tady se tipujou samý kluci.
Já tipuju u Aer holčičku. 😉
(nemůžeme tady mít samý kluky přece. 😀, krom Cirr a Moni teda)

Holky, já píšu DP, ale vůbec mi to neleze dneska. 😒 Napsala jsem tak 3 věty, fakt mi to neleze. Do pytlíku plstěnýho.

estrellita
8. bře 2010

aer: takze doporucujes spis M? nebo jeste vetsi?

ja taky tipuju kluka 😉

aerin
8. bře 2010

estrel, tak ty jsi urcite vyssi nez ja, takze S urcite ne, ja jsem merila ten rozmer co se mel merit, namerila jsem cca 57, 58, a do 64 ma byt S...no, tak ouha☹ Ale pry se to vytaha, tak uvidime...akorat teda V. bude fakt jen chovat na rukach nebo bude muset zvladnout to vazani satku 😀

tak jsem zvedava holky, kdo tipuje spravne🙂

estrellita
8. bře 2010

aer: a kolik meris? ja jsem takovy maly prumer, mam 167 cm 🙂

tyhle vaky by meli mit na tom veletrhu For Kids, tak se podivam primo tam 🙂 jo a mela by tam vystavovat i Brana 🙂

aerin
8. bře 2010

jojo, vim, na Prodite nebude
ja mam 158🙂

estrellita
8. bře 2010

aer: aha, tak to pak jo 🙂

andelka
8. bře 2010

mil: Jeden den, kdy ti DP moc nejde si můžeš dovolit, už jsi toho napsala hodně moc, jsi šikulka 🙂
Já jdu teď jíst a pak se vrhám na učení, ale už teď se mi nechce. Včera jsem psala ještě něco do školy, referát,dneska to posílám, snad to bude dobrý, no, zadání jsem moc nepochopila, ale nějak jsem to zpracovala.

estrel: No, byt - je to staveniště - radši tam ani nechodím, jinak bych skončila v blázinci. My tomu houby rozumíme, ale furt po nás chtějí ať něco rozhodujem, my z toho máme nervy, protože nevíme, co je důležité a co ne (třeba jestli máme dřív vybírat kachličky, vanu nebo vypínače apod.), peněz to stojí habakuk, já z toho chytám depky, teď ještě ta škola do toho a vidina toho, že porod se blíží. Snažím se moc nenervovat, ale moc to nejde. Takže prostě jen věřím, že to dobře dopadne. Všichni pomáhají jak můžou, což je fajn.

milmic
8. bře 2010

Andělko, jenže já jsem ted nepsala celej víkend, páč tu byl se mnou můj milý. 😎
Ale už jsem se trošku rozjela..... jenže než se rozjedu úplně, tak bude večer. 😀
No uvidíme, do konce týdne to musím napsat.

andelka
8. bře 2010

mil: jo, ty víkendy znám 😅 Určitě to do konce týdne zvládneš, zatím jedeš moc dobře podle toho svého plánu 🙂

milmic
8. bře 2010

Andělko,
podle mého původního plánu..... 😀 😀 😀 Jsem už asi 2 týdny měla učit na státnice. 😀 😀
Leč mě zbrzdila borelioza.... Takže plán se pozměnil a ten už teda plus minus dodržuju. 😎

andelka
8. bře 2010

mil: No tak původní plány jsou od toho, aby se měnily, ne? 😀 a plus minus bohatě stačí. 🙂

Jsem si teď uvědomila, že tohleto nervování (škola, byt, těhu) je podobné jako před 3 lety, když jsem před svatbou dělala zkoušky a psala ročníkovou práci. Já fakt nemůžu dělat jen jednu věc. 😅
No nic, už fičím, nebo za dnešek nic neudělám a i bez toho mi to do hlavy leze pomalu. Naštěstí je to zkouška písemná, to mám radši než ústní, tolik se u toho nestresuju.

chaarleene
8. bře 2010

andělko, tak ať to jde všechno dobře, hlavně se zkus moc nestresovat (já vím, že to jde blbě, ale aspoň to zkus) 😉

jinak jsem dneska dobře vyjančila mamku 😅 objednávala jsem jí dárek pro manžela k svátku a přišlo to až dneska, tak jsem jí jen volala, že to teda došlo, a povídám jí "tak už to přišlo" a ona myslela, že rodím 😀

estrellita
8. bře 2010

chaar: to jsi to rekla tak horlivym hlasem, ze si myslela, ze rodis? 😀

tiburcia
8. bře 2010

nazdar nazdar....no já si snad kvůli vám ten notebook budu muset koupit
😀 😀 😀 kdo to má číst jako???

aer tipuju holčičku 😵

andel hlavně že jdou přípravy, škola se dodělá kdykoliv 😉

chaar deníček vypadá velmi lákavě 🙂

mil svatba je za dveřma....máš album na beremku?

estrel 10tt? kdes to vzala? 😀

estrellita
8. bře 2010

tibi: 😀 hezky si ten notas kup, at nas tak nezanedbavas 😉

chaarleene
8. bře 2010

estrel, no asi jo 😀 nebo spíš už se mamka nemůže dočkat, včera mi ukazovala připravenou povlečenou postýlku a celou zásuvku miminích věcí, co má připravené, až tam přijdeme na návštěvu, a zároveň říkala něco o tom, že se s tím prý flákám 😀

milmic
8. bře 2010

Tib,
mám album na beremku, ale dost jsem ho promazala. 😉 Přestala jsem totiž chodit do diskuse, holky neřeší nic jiného než boty, bižu, šaty, závoj, krabičky a já nevím co ještě. A vzhledem k tomu, že já neřeším ale vůbec nic a jsem těžce nad věcí, tak nemám čím přispívat. Leda bych jednou za měsíc zahlásila: Máme prstýnky. Puntík. 😀

Pokud si přeješ něco konkrétního vidět, písni si klíďo.

tiburcia
8. bře 2010

chaar vidíš jak je mamka nachystaná 😀 no když si vzpomenu jak mi každý radil se svatbou, tak už se nemůžu dočkat, jak mi budou radit s dítětem 😅 🤐

madlisek
8. bře 2010

No holky, dnes vas docitat, uplne mi u toho vystydl caj 😀

Taky koukam, ze Estrel uz ma ctvrtinu za sebou 🙂

Mil, urcite postupujes milovymi kroky, neboj 🙂 A nejsi preci robot, abys kazdy den plnila plan na 150%, ne 🙂

Aer, taky tipuju holcicku 😵

Porad sleduju ten blog o holcicce s DS (naprosto me uchvacuji ty fotky, ja chci taky umet takhle fotit! 🙂 a o vikendu tam zrovna dala stranky z fotoknihy, co pripravuje na narozky starsi holcicky a take stranky z knihy z prvniho roku pro tu mladsi - jsou moc pekne http://www.kellehampton.com/2010/03/i-lied.html Jestli na to nekdy dojde (a budu v te dobe uz hezky fotit) udelala bych rada nejakou podobnou, i kdyz asi trochu decentnejsi 🙂

tiburcia
8. bře 2010

jejda aer, já si zapomněla tipnout.....bude to holčička 😉

elitera
autor
8. bře 2010

Hermi, no záleží, jakou dáš denní dávku. Taky není třeba to brát do konce života, žejo. No a kvalitní věci něco stojej, no...

herminka
8. bře 2010

Elit, počítala jsem s dávkou, kterou tam píšou, tj. 15 ml. A upřímně, mně ty "podomní" firmy typu Finclub, Oriflame, Tupperware, FLP, Energy a spol. nejsou moc sympatické - částečně racionálně, částečně iracionálně. Nechci je a priori odsuzovat, ale pokud můžu najít srovnatelnou alternativu, zvolím raději ji.