Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
22. srp 2009

Tak to jo Madli, ale stejně to uteče jako voda, že? Poslední týden v práci? Ale změna je život, že jo. A ty zkoušky máš z čeho a kdy? Ať ti můžem držet palce. 🙂
Dík 😵

madlisek
22. srp 2009

Z dejin USA a z dejin lat. ameriky, obe 1.9. Palce prosim drzte, bude to ostuda, kdyz ani jednu nedam!! ☹ 😅

estrellita
22. srp 2009

ahoj holky 🙂
andelko super 🙂
ja bych se taky rada "nakazila" tematem http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... 🙄 zatim to vypada, ze nebudu fungovat hned, tak jak mam (chtela jsem byt idealista a planovala jsem si, ze to tak bude 😀

madli: dneska je pocasi tak akorat na postel 😉 at je ti brzy lip!! nebo tedy uplne dobre 🙂

estrellita
22. srp 2009

madli: ale ty to das 🙂 tady mame takove studijni forum, jsi zapomnela? 🙂 budeme ti drzet palce, takze to das s prehledem 😀 😉

estrellita
22. srp 2009

a jinak mam doma uz ten teplomer se dvema des. mistama, takze pristi mesic zkusim s nim. treba mi to ukaze neco zajimaveho 🙂 zatim je ten graf takovy monotonni 😝

elitera
autor
22. srp 2009

áááno, Madlisek to v pohodě dá, protože role studijního losera je obsazená 😉

estrellita
22. srp 2009

alit, kusuj, mas titul? mas!! takze zadny loser 😉 historie se napta jak, ale jestli ho mas 😎

andelka
22. srp 2009

Madli: A jo vlastně, to je to jak sese už učila dopředu, akorát mi vypadlo datum, píšu si. 😅

Estrel: Hlavně se nestresuj, až to přijde přijde to. A my budem držet palce, ať je všechno ok. Mně třeba první ovu přišla 19DC. A vypadá to, že v tomhle období je to pro mě typické, že jsem tak asi nastavená. Takže nemá smysl toužit po ovulce 14DC, abych se vešla do tabulek. Já budu ráda, když bude kolem toho 20DC chodit, ale pravidelně. I to snažení pak jde mnohem líp. 🙂

estrellita
22. srp 2009

andelko: ja jsem v pohode, jen jsem myslela, ze bude graf vypadat zajimaveji, abych ho mohla studovat 😀 😀 😀
ale jinak 😀 si rikam, ze telo ma narok na to mit cas se oklepat a zacit fungovat tak, jak ma 🙂

andelka
22. srp 2009

estrel: Jo jo, veselá mysl, půl úspěchu 😉 Neboj, však ono brzy bude co studovat 🙂 Je fajn, že jsi vysadila už dřív, tělo bude mít víc času, aby se vzpamatovalo. 🙂

elitera
autor
22. srp 2009

Estrel, jasně, vycházím z předpokldadu, že všechny, co tu studujete, to opravdu dokončíte. Jen vám upřímně přeju, abyste neměly průměr přes 3, jako jsem měla já 😀

estrellita
22. srp 2009

kdyztak mu budu domlouvat 😀

elit: 🙂

andelka
22. srp 2009

Elit: Prosím tě, dneska už jsou takové změny, že je úúplně jedno kdo má jaký průměr. Já ani nevím jaký mám, v tom hodnocení se nevyznám a je mi to i fuk. 😅

elitera
autor
22. srp 2009

Jak to myslíš, s těma změnama? Hodnocení A-F má stále číselnou hodnotu, právě proto, aby se dal počítat průměr.
A jinak já chci akorát podpořit holky, co jdou na zk, koneckonců i při neudělaný zkoušce se dá dokončit škola 😉

madlisek
22. srp 2009

Na doktorskym uz nastesti znamky nemame, mame jen prospel/neprospel 🙂 Tyhle dve jsou zrovna s takovym uzasnym profesorem, ze to chci udelat uz kvuli nemu, nechtela bych ho zklamat. Takze dekuju jiz predem za veskere mackani palcu, bude to treba!

andelka
22. srp 2009

jo jo, já vím, však na známky nikdo nehledí a hlavní je to nějak dodělat. Já jen, že jsem právě uvažovala jaký asi bych měla průměr a jak se to dá spočítat. Nějak jsem s hrůzou zjistila, že mám na rozpisu vykonaných zkoušek samé C a E 😅 Toš to asi není nic moc, co? Navíc většina zkoušek byla dělaná v době, kdy ještě písmenka nebyly, tak nevím jak to přepočítávali, nepřijde mi to moc fér.
Jo, ty změny, neuvědomila jsem si, že většina škol je dál než sto let za opicema jak naše 😅

elitera
autor
22. srp 2009

Andělko, mám dojem, že u vás nejedou v půlstupních 😝
A 1
B 1-
C 2
D 2-
E 3
F 4

andelka
22. srp 2009

Eli, no dívala jsem se do té přílohy k diplomu a tam je zrovna tahle stupnice. Ale nikdo neřeší, že mám podle ní hodnocené všehovšudy jen asi 4 známky+diplomku a státnice, zbytek podle původního výborně, velmi dobře, dobře a tam nic mezi nebylo, i když by to mnohdy bývalo bylo lepší. Takže to mám tak proto, že jsem měla hodně velmi dobře a dobře a to je to C a E, že jo? Takže to mám dost jednotvárné, samé C a E a několik A. No jo, zrovna jsem padla do období, kdy naše škola procházela změnama, fakt jsme se občas nestačili divit. Ale aspoň u nás vypěstovali flexibilitu 😀

elitera
autor
22. srp 2009

Mam bebí! Flákla jsem sebou na schodech z autobusu a narazila jsem si předloktí, jak jsem brzdila... 😀 Teď můžu vykládat, jak mě manžel bije 😀 (i když teda nevim, čím by mě musel na tohle ztřískat 😀)

elitera
autor
22. srp 2009

Hm, a neodtéká nám myčka 😒 to je teda radost 😒

andelka
22. srp 2009

Eli, to jsou joboky teda 😒 A bolí tě to moc? Nepůjdeš na pohotovost?

elitera
autor
22. srp 2009

Ne, mam jednu malou podlitinu na předloktí a jsem tam opravdu jen lehce škráblá na dvou místech, jinak jsem se akorát lekla, nic víc. 🙂
A z myčky jsme vytáhli vodu (chudák Lišák, smrdělo to fest, málem jsme se u toho poblili oba), protáhli jsme odpad od dřezu a zkoušíme teď mýt nádobí novu, jestli už je to pořešený... Snad jo, jinak by to bylo dost neradostný 😒

elitera
autor
22. srp 2009

*znovu, jakože další várku

madlisek
22. srp 2009

Jej, Eli, to je smuly najednou ☹ Snad uz ta mycka bude fungovat, problemy s odtokem cehokoliv jsou vzdycky pekne fuj, taky jsme si kdysi uzili 😒

janicka88
22. srp 2009

ahojky mohu k vam?

elitera
autor
22. srp 2009

Ahoj Jani, jasně 🙂 Jak dlouho se snažíte?

Hurá, myčka spasena. Fakt byl nejspíš ucpanej odtok od dřezu. Uuuuuuuuuf...

Jo, a tip na velmi zajímavej recept: Dýni Hokkaido rozpůlit (neloupe se), vyndat střed, nakrájet na podkovy, ty poklást na plech vymazanej olejem (např. oliváčem) nebo pečícím papírem. Potřít sojovkou a tymiánem, možno i zlehka osolit. Upéct doměkka. Mezitím smíchat zakysanou smetanu s jarní cibulkou. Jíst spolu. MŇAM!

sijen
22. srp 2009

ahojda,
dnes jsme měli krásný den. Nejdřív přijela babička (od K.) s jeho malou sestrou. Dělala jsem exclusive oběd - telecí na rozmarýnu se žampiony ve smetaně a nové brambory (trochu se s tím rozmarýnem opakuju, když on mi roste v keříku na balkoně.. 😀 ).
Večer se zastavil tatka na ochutnávku sýru (otevřeli u nás novou "sýrárnu", tak K. koupil asi 7druhu -různého typu a stáří a k tomu speciál víno - cena fakt odpovídala kvalitě, značku jsem dřív neznala). - a to byl krásný francouzský večer, neb v truhlících kvete levandule, víno bylo z francie (sýry různě), pěkně prostě bylo! 😎

dnes jsme výrazně utráceli za knížky (když jsme šli vyprovodit babičku, tak jsme přepadli knihkupectví a nechali tam za oba asi 1500,-..tak zase se tam dlouho nepodíváme žejo 😀 😝 )

jo a Madlísku, držím pěsti !!
a Eli neboj já tě v tom průměru nenechám, moje studium je teď na mrtvém bodě, tak se neboj a hlídej mi na tom trůnu křeslo. Budem vládnout spolu. 😀 😉
Ten recept zní fantasticky, a ta dýně je nějaká zvláštní chutově, nebo může být jakákoliv?

jdu číst a vám přeji dn.

aerin
22. srp 2009

holkyyyy, ja vas asi nikdy nedoctu, ach jo...celej den jsme byli pryc, ted jdem asi do pelisku🙂 zitra se taky budem asi uzivat nez vecer zas pojedu...🙂 tak mi pak asi budete muset zhrnout nejdulezitejsi udalosti😀 Dobrou🙂

elitera
autor
23. srp 2009

aer, užijte si užívání si se 😀
sij, pokud vím, tak hokkaido jsou menší než dýně, ze kterých se dělají kompoty, a nejsou sladký (chuť je neutrální) a šťavnatý. A děkuju, že se mnou někdo bude vládnout! 😀 Místo královskýho jabka si do ruky vezmem dýni hokkaido a místo žezla třeba salátovou okurku 😀
Jinak jsem se dneska probudila o hodinu a něco dřív (no dobře, večer jsem si blbě nastavila odloženej start pračky, tak začala moc brzo), tak jsem měřila, teplota dost nízko a WK mi dokonce zrušil ovulaci 😝 Tak jsem si tak vzpomněla, že ten kondom, co jsme použili, byl už přes půl roku prošlej a tak... 😀 Pro klid duše jsem to radši přepočítala na běžnější čas o hodinu pozdějc 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... (btw. FF to snížení naprosto nevzrušilo 😀)

madlisek
23. srp 2009

Elit, asi bylo neco na slunci, taky jsem se vzbudila o hodku driv 😀 Pak jsem znovu usnula a vzbudila se normalne a teplota byla stejna 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/21ac18

Aer, uzivejte si a at ti pak rychle utece ten dalsi tyden na praxi!

Sijen, to byla krasna sobota 😵 A jake knizky jste nakoupili?