Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

andelka
17. črc 2009

estrel: Vy jste měli nějakou řeč? Nebo jen ty jako vyznamenaná? Za nás to všechno odříkal děkan. A líbilo se mi, jak postupně říkal jména a my jsme vystoupili z řady a uklonili se jednou směrem k rektorovi a jednou k lidem. To jsem byla dojatá i já. 😵 A nemáme tubusy, máme modré a červené desky a v nich ten diplom, takže je to pořád rovné a i skladné.
des: Jo jo, to opiš, až se ti bude chtít, to by mě zajjímalo.

estrel: Ty přípravy ti závidím malinko, to je tak milé, takové starosti 🙂 Máte to perfektně vymyšlené.

estrellita
17. črc 2009

andelko: jj, za studenty ma vzdy jeden promocni rec, vykluses pred mikrofon a mluvis, dekujes atd. pred tim maji proslovy dekan, prodekan atd. ... a taky kazdeho predstavi jmenem a kdy(myslim) a kde se narodil.

andelko: no snad to pak vsechno podle priprav dopadne 🙂)) ja, az se budu vdavat, tak ty uz mozna budes mit uplne jine hezke starosti 🙂

andelka
17. črc 2009

Aha, tak u nás měl proslov jen děkan. Ještěže tak, to bysme tam fakt už zdechli. U nás se říkalo ten a ten, rodem z toho a toho města.
Jé, no to asi ne. Zjistila jsem dneska při pohledu na teploměr, že jsme ovulku prošvihli zřejmě. Tak příště, no.

estrellita
17. črc 2009

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/173980-...

mno, to neni pozitivni clanek.

Andelko: aspon, ze se nemusis stresovat, jestli bude/byla tad. to je na mereni opravdu skvely.

no nic holky, ja se loucim. papapap 🙂

aerin
17. črc 2009

to je podle me hlavne uplne blbej clanek😀

aerin
17. črc 2009

holky, ted jsem koukala do kalendare a 34.DC odjizdim na praxi, tak mi drzte palce, at prijde ovu do te doby 😅 😖

herminka
17. črc 2009

Estrel, já jsem právě studovala na Karlovce (a dostala modrý tubus s červeným diplomem). Mně taky u státnic říkali, ať mám řeč, ale totéž chtěla druhá komise po jiné holce, tak jsem jí to s radostí přenechala 😀, strašně bych se nervovala. Kdy se budeš vdávat?

Andělko, tubusy má snad už jen Karlovka 😀, u jiných jsem viděla jen desky. Ale ten obrovský latinský diplom má své kouzlo. Když jsme byly se sestrou malé, měli jsme takový tubus doma (červený 😀) a hrály jsme si na promoce už tehdy 😀

herminka
17. črc 2009

Aer, to máš tak dlouhé cykly, že 34.DC teprve ovulka?

aerin
17. črc 2009

jojo, hermi, bohuzel...tohle je ted muj posledni http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... , minule jsem mela ovu dokonce 51DC 😅 to se to pak tehotni 😔

herminka
17. črc 2009

Aer, to mě mrzí ☹ Ale jestli znáš Gedren, ta je dokladem toho, že se i s dlouhými cykly otěhotnět dá 😉

aerin
17. črc 2009

znam, hermi...a ene (a myslim ze i kyri) taky otehotnela pres dlouhej cyklus...

taky me dneska napadlo, kdyz se tak raduju, ze mam tak slabou ms, premyslim, jestli neni mozny, ze bych ji mela az moc slabou, jako ze bych mela nizkou sliznici pro uchyceni.....?

andelka
17. črc 2009

estrel: No jo, sociologové. Já myslím, že je to individuální, i když na každém šprochu pravdy trochu, co? Ale kdoví. To by museli dělat dlouhodobé studie (a pravda je, že společné bydlení před svatbou nemá moc dlouhou historii) a zjišťovat hodně dat a okolností, aby jim to dalo nějaký všeobecněji platný výsledek. rozhodně se neopájím myšlenkou, že díky tomu, že jsme spolu před svatbou nebydleli, budeme mít skvělé manželství. Na to je potřeba mnohem víc. 😉
aer: Třeba tě ovulka překvapí tak jako mě 🙂 I když já ji potvrzenou nemám,ještě musím dva dny počkat. Ale držím palce, ať přijde dřív. S dlouhými cykly se sice otěhotnět dá, ale je to dost na budku.
hermi: No jo, já ho mám česky, ale vůbec mi to nevadí. jo a nějaký červený tubus mám doma taky, ale nevím od čeho je, kdysi jsem v něm převážela rysy. Jsem ráda, že mám desky, je to skladnější.

nathali
17. črc 2009

ahoj holky mozem sa pridat?je mi nejak smutno :(

andelka
17. črc 2009

nathi: Ty můžeš vždycky, nemusíš se ptám, prostě se zapoj, když tě něco zaujme nebo jen tak 😉
A proč je ti smutno?

miska84
17. črc 2009

Ahojky holky jdu Vas jen pozdravit, tak jsem fakt tehu a mame uz i srdicko, bylo to chtene, ale necekane mega rychle 😀 ted 31.jdu na NT screening tak prosim drzet palce at vse zdarne zmaknem a v unoru privitame nase prvni mimi...obcas k vam tajne nakukuju co je noveho a kdo je nove tehu z vas 🙂 drzim palkecky at vam to vyjde jako nam zatim

janyska
17. črc 2009

Miska: A jak rychle? Brala jsi předtím antikoncenpci? 🙂

andelka
17. črc 2009

miska: gratuluju ke krásným tt 😵 Ono je asi i lepší být trochu zaskočen a příjemně překvapen, než dlouho čekat. Tak hlavně aby bylo všechno ok a to určitě bude 🙂
My jsme to snažení tentokrát nějak zanedbali, tak to v příštím cyklu musíme napravit. Mně by vůbec nevadilo, kdyby to bylo megarychle...ale hlavně aby to někdy vůbec bylo, že, buďme skromní 😅

miska84
17. črc 2009

janyska: ahoj ..no ja to mela slozitejsi byla jsem na preruseni tehu uz skoro ve 2.mesici pred cca 4rokama, pak jsem zacla brat prasky ty jsem brala cca 3 roky, ty jsem vysadila 29.4. pak jsem mela MS a pak uz jsem zadnou Ms nemela, proste sem zacla hned ovulovat po vysazeni a to bylo nekdy kolem 19.kvetna podle netu a to jsem otehotnela, takze telo nastesti zaclo hned fungovat jako kdybych prasky vubec nebrala coz byl ten sok kterej jsem necakala 😉
andelko: snad vam to taky vyjde brzo, a mas pravdu byl to fakt sok, ale jsem zato rada 😵 strasne bych vam to prala a vubec vsem, aby se jim to zadarilo a netrapili se

sijen
18. črc 2009

Dobré ráno,

Aerin
...stěhování nestěhování...Asi bych se toho stěhování tak neděsila - je to nepříjemný , ale takhle budete pořád cpát prachy "cizím" lidem /inkaso a nájem v. mamce/ - začala bych se spíš víc poohlížet po nějakým tom architektovi, než dá nějakej návrh na papír a než by to bylo obyvatelný, tak taky nějakej čas uplyne.. 😒
Prosim tě a stou přestavbou - ta finanční část je celá na vás, nebo by vám někdo pomohl finančně?

Užij si tu praxi! budete vykopávat hrnééčky a kostičky? 😵 chápu dobře tvoji praxi? 😀

sijen
18. črc 2009

Mohly byste mi poradit, jak NEŘEŠIT, že můj muž sedí dlouho často a rád u internetu.
Samo mám stejný problém, ale včera jsem byla fakt otravná. 😒
Prostě nějak mi vůbec nejde respektovat jeho rozhodnutí /z mýho pohledu hloupý a nezodpovědný/ 🤐

Přijeli jsme v devět večer domů z dlouhý cesty a K. šel něco hledat na diskuze kvůli spojce do auta a byl tam až do jedný v noci - že budeme měnit spojku věděl už kolem desátý.
Oba jsme usnuli až kolem druhý v noci a dnes máme odjíždět pryč - a on už dva dny po sobě šel spát nad ránem .

no, jestli dnes odjedeme tak se sem podívám až zítra, jináč sorry za ten ranní výlev. 🙄

sijen
18. črc 2009

tak jsme nikam nejeli, K. je nemocný. Taky jsme to ráno vytáhli zpátky do pozitivní roviny, uznali své chyby a tak no.. 😎

andelka
18. črc 2009

miska: Tak to je teda rachlost. Nebo teda byla 😀 já jsem taky naběhla po vysazení v pohodě, smolit se to začalo až po půl roce a teď se to zas zlepšuje. Na ovulku 18DC jsem nebyla připravená, takže proto jsme to prošvihli. Příště budu chytřejší. 😅

sijen: Takže už poradit nepotřebuješ, koukám 😉

sijen
18. črc 2009

Andělko.. 😉 teoreticky vim že bych měla víc počiny mého muže ale to dodržování v praxi.. 😀
K. je v tomhle směru vůči mě mnohem lepší, tolerantnější..

to nevadí, že jste to prošvihli...to je rozjezd .., my to taky nestihneme... soudím tak podle hlenu

se musím pochválit, dneska jsme byli oba opravdu málo na internetu
dn, jdu dospat co jsem v noci zmeškala.. 😉

sijen
18. črc 2009

vypadlo mi slovo " respektovat"

andelka
18. črc 2009

sijen: Mě to moc nevzrušuje, měření a sledování je pro mě denní chleba, spíš mě to zaskočilo, že zrovna já jsem její příchod nějak pořádně nezaregistrovala. Docela mě to i pobavilo. Jakože kovářova kobyla chodí bosa. 😀 Ale nevadí, času dost, pokusů bude ještě hodně, aspoň si to užijem.
My jsme taky hodně na netu, ale máme jen jeden pc, takže se střídáme. Ale taky mi dost vadí, že můj sedí furt na zadku a je na pc, když přijde domů. Ale myslím na jeho dobro, že by měl dělat i něco jiného ve volném čase. Ale je to na něm, že jo.

sijen
19. črc 2009

ahoj,
vstávali jsme docela pozdě a teď je venku tak krásně! Moje oblíbené počasí Andělko 😉
no počet počítačů na osobu byl jeden čas 3...,teď je to 1,5.

Kolem půl druhý jedu na kolo, tak snad nezačne pršet - nějak se to v dálce kaboní 😠

andelka
19. črc 2009

Tak to ses vzbudila ideálně 😀
No u nás jsou od rána přeháňky, dost silné, ale krátké a i bouří. Já se chystám k večeru na bazén, tak snad se to umoudří. Už to vypadá nadějně, je modrá obloha a nějaké mráčky. Takže - sportu zdar 😵

nathali
19. črc 2009

u nas je tiez celkom pekne ale clovek aj tak nikdy neviem co sa bude diat pred chvilkou tu tak svietilo slniecko potom mrholilo a teraz je jasno to pocasie je priiiserne 🙂
a co mate nove 🙂pochvalte sa 🙂

aerin
19. črc 2009

ahoj holky🙂 tak jsem prezila vikend u babi....

sijen, financne by to byla pravdepodobne jen na nas, i kdyz kdo vi, treba ma babicka nejaky fond na strechu nebo tak neco 😅

madlisek
20. črc 2009

Ahoj holky! Hlasim se z prace! Je to docela nezvyk, po te dlouhe dovolene 🙂