Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

estrellita
31. pro 2009

holky, kdo mate fb, dala jsem tam fotky z dovolene, kde jsme byli pred mesicem 😉

jarusenka
31. pro 2009

Ahojky, je tu někdo? 🙂

des
31. pro 2009

jaru: ahoj....jak se dari?

des
31. pro 2009

estrel: to je jasny, zes neodolala a testovala - docela tomu rozumim 😉

jarusenka
31. pro 2009

Ahoj des, daří se dobře, užívám si svátky, přítel mě hýčká, prostě pohodička. 🙂

Jak je tobě, už se chlapeček hlásí? 🙂

des
31. pro 2009

Jinak kdo tak nemá při Silvestru co dělat, jukněte na Picasu, mám tam kromě jiného sice ne úplně lichotivou, zato autentickou fotku, jak jim guláš 😀 A v albu na Koníkovi zase super tričko, co jsem dostala k Vánocům od kámošky - fakt se hodí!! 😉 (dovolím si pro neangličtinářky objasnit dvojsmyslný nápis = čekat na balík a nebo taky očekávat porod)

des
31. pro 2009

jaru: tak to je bezva...a nevolnosti už nejsou? Synáček se hlasí zatím jen boulením všelijakých částí těla, ale nemyslím, že by se mu chtělo nějak extra ven...žádné poslíčky nebo něco takového nemám.

jarusenka
31. pro 2009

Des, supr tričko! 🙂

des
31. pro 2009

Včera mu doktor asi 10 minut natáčel srdíčko, tak se raději ani nehnul 😀

jarusenka
31. pro 2009

Tak to on si bude chtít ještě co nejdýl hovět u maminky. 😀

des
31. pro 2009

viď? Myslím, že ho do porodu vůbec nesundám 😀

jarusenka
31. pro 2009

Mohla bys v něm i rodit ne? 😀 V čem se vlastně rodí?

des
31. pro 2009

Tchán pravil, že si mají hoši (můj muž a jeho bratr) zapsat do kalendáře, že se narodí 14.1. (to se totiž narodil manžel) - což je čtvrtek a pátek a sobotu si mají rezervovat na oslavy....takže to mam ložený!!

jarusenka
31. pro 2009

Tak to máte pěkně naplánovaný! To jsem zvědavá jestli to i tak pěkně vyjde... 😀

Proč je jméno chlapečka tajný? 😀

des
31. pro 2009

😀 no to bych asi mohla, ale zas je celkem krátký 😖 Asi je to obvykle tak, že si můžeš přinýst něco svýho, ale jinak ti dají erární košili - což je asi dobrý v tom, že si svoje věci nezamažeš od krve. Nicméně nás porodní asistentka varovala, že objemnější matky si mají donést svoji košili, protože jak ty erární furt dokola perou, tak jsou užší a užší 😀

des
31. pro 2009

Tak nějak jsme chtěli zachovat aspoň nějaké tajemství - víme, že to bude kluk, každý měsíc nám ho změří, zváží...prostě aby bylo nějaké překvápko pro okolí (a taky aby do toho nikdo nekecal, že se mu to jméno nezdá🙂)

des
31. pro 2009

Máš fajnový termín porodu, až budeš mít velké bříško, tak nebude ještě takové vedro a zároveň už se nebudeš muset navlékat do pěti vrstev a rvát do kozaček 😉 A už máte rozmyšlená jména? A pohlaví budete chtít znát?

jarusenka
31. pro 2009

No jo, vlastně ty erární košile. Stejně by se mi ale líbilo rodit v něčem mým, abych si připadala aspoň trochu, že nejsem v nemocnici.

No tak to chápu, my budeme mít úplný překvápko. Dohodli jsme se, že nechceme znát pohlaví miminka předem. Tak jsem zvědavá, jestli to pak u dr. taky vydržím. Mám naštěstí dr., který nerad říká co je mimi zač, takže i kdybych chvilkově podlehla, tak on mi to jen tak neřekne. 😀

chaarleene
31. pro 2009

jaru, tak to máte fajn, že jste se na tom shodli 😉 to my se teda neshodli, já to vědět nechci, manžel ano 😅 ale na ultrazvuku ve 20. týdnu to mimčo vyřešilo za nás a nic neukázalo 😀 takže už teď ho ukecávám, že za 14 dní na dalším UZ se má chovat úplně stejně 😀

jarusenka
31. pro 2009

Vždycky jsem chtěla rodit na jaře, ale i ten červenec je fajn, jak s tím vedrem to nevím, protože v posledních letech byl vždycky květen a červen horký a červenec a srpen jen průměr. 🙂

Jména ještě vůbec rozmyšlená nemáme, dřív jsme se bavili třeba o Markétce, že by se nám líbila, u kluka ani žádný nápad nebyl. Takže budem muset usilovně vybírat. 🙂 Mě by se moc líbil Petr, ale to se vůbec nehodí k přítelovu příjmení. ☹

jarusenka
31. pro 2009

Chaarleene, nebo podplať doktora, ať jako nic nenajde. 🙂 Manža bez dr. určitě na UTZ nic nepozná. 🙂

estrellita
31. pro 2009

des: super fotka 😀 😀
a jinak se mi moc libi fotka s prababickou 😵 😵

estrellita
31. pro 2009

chaar: tak u nas to bude spis naopak. ja jsem strasne zvedava a manzel by to i vydrzel, takze uvidime, ja zas budu jednoupresvedcovat mimco, at se hezky ukaze 🙂

jinak dekuju, to je fajn podpora vedet, ze nejsem jedina, co by to udelala 😀

holky, my jdeme do kina, na Silvestra budeme sami 😵 😵 papa, kdybych sem uz neprisla (coz si myslim, ze asi prijdu 😉 , tak vam preju krasny vstup do Noveho roku, hodne stesti, zdravi a hodne splnenych prani 🙂

jo a mam vam vzkazat, ze vas manzel pozdravuje 😀

chaarleene
31. pro 2009

no, uvidíme, kdyžtak se s panem doktorem domluvíme, že to řekne manželovi někde stranou nebo mu to napíše na lísteček 😉

des
31. pro 2009

😀 no já bych zvědavostí umřela, to vím celkem jistě!!

chaar: já myslím, že to by určitě šlo, aby to doktor napsal na papírek...spíš je otázka, jestli se manžel časem náhodou neprořekne 😉

estrel: díky!! 😉

aerin: ještě k tomu sexuálnímu "problému" - co jsem se dočetla, opravdu by to mělo být tak, že pokud nemáš žádné potíže, klidně se můžeš oddávat po libosti...některým holkám se to tak děje, jak se pánev více prokrvuje, tak mají velké chutě (já teda čekala marně, ale i tak si úplně stěžovat nemůžu 😀)

des
31. pro 2009

Já už se taky rozloučím...všem vám přeju krásného Silvestra, vstupte do nového roku pravou nohou a ať se vám příští rok splní všechno přesně tak, jak jste si naplánovaly (a ještě lépe😉)

chaarleene
31. pro 2009

des, to má zakázaný 😀 já chci i doktorovi říct, že jestli se bude koukat, tak aby mi řekl, ať se nekoukám, abych to tam náhodou neviděla 😀

a než zapomenu, tak všem přeju kráááásný rok 2010 plný úspěchů a splněných přání 🙂

deenakee
31. pro 2009

ahojte v rychlosti přeju vše nej do nového roku.... nedočítám, jsou tu nějaké nové těhule, nebo tak něco?
Jinak ještě k tomu porodu, já jsem ho určitě pod kontrolou neměla... spíš měl porod pod kontrolou mě... dala jsem tíomu volný průchod a dělala co tělu pomáhalo... ale myslím že každý kdo chce mít porod pod kontrolou bude sklamán... Mala jsem takovou paní na pokoji, štvalo ji že se nedokázala ovládat...

Jinak Jurášek ještě pořád plně nepapá... dává špatně jazyk a těžko se přisává, tak dokrmujeme a doufáme ve zlepšení... jinak je to šikulka a rodiče nechá dostatečně vyspat. 😵 Jen sem tam ho bolí bříško....Jako třebas dnes 😒
ale už spinká.... jinak já jen kojím, dokrmuju a odsávám a zas znova. ještě jsme nedali flašu.... ale v noci už ju asi dáme... jinak mi krmení a odsávání zabere i dvě hodiny 😠 ale pomaličku se to učí...

deenakee
31. pro 2009

Jo ještě k tomu jaké to je mít doma nového človíčka, myslím, že ze začátku je to takový šrumec že to nikdo moc neřeší... 😀 snažili jsme se přežít. Teraz je to krásné, až na to spaní..na 8 hodin spánku si asi ještě dlouho počkám.... 😀 i když třebas v porodnici jsem spala len 3 hodiny deně a nepřišlo mi to.. hormony dokážou neuvěřitelné věci...

lucitee
31. pro 2009

dee: jaky jste meli vanoce?