Maminkou na jaře 2010 II. Přidejte se

elitera
11. bře 2009

Chystáte se na mateřství cca za rok? Přidejte se 🙂

elitera
autor
15. čer 2009

madli, kdyby aspoň s vlastními závazky... 🙄 Aer, taky bych dala to pětikilo do přání a nazdar bazar

eirin
15. čer 2009

Teda ten kůň zase pěkně blbne.
Aer, souhlasím s holkama, taky bych dala pětistovku.

aerin
15. čer 2009

dekuju holky 😵

kun celej den nejde a ja stejne delam prd 🙄

deenakee
15. čer 2009

Ahoj.
Holky poraďte, asi nemáte vlastní zkušenosti, ale tak co znáte známé...
Kamarádka šla ráno na vyvolání ale začala rodit už v noci.
Ráno v nemocnici v 8:00 byla už na 1,5 cm v 10:30 ji píchli vodu... kdy myslíte že by mohla porodit... ?
Já už jsem jak na trní.. Odhadla jsem to na ty 4 ale zatím nic... normálně já už stresuju víc jak z vlastního : )

estrellita
15. čer 2009

dee: no ono zalezi,nekdy i po pichnuti vody se to muze zastavit a muze porodit az nekdy vecer 😕

deenakee
15. čer 2009

chjo... nevíte v které diskuzi by to mohli vědět... já už jsem děsně netrpělivá... a hlavně se bojím by byli v pořádku... 😕

aerin
15. čer 2009

deny, obavam se, ze tohle neni vec, ktera by se dala pausalizovat...treba uz porodila, a nema myslenky na to vypisovat sms😉 urcite jsou v poradku😉

holky objednala jsem tohle prani😀 http://www.fler.cz/zbozi?id=316674

estrellita
15. čer 2009

dee, aer ma pravdu 😔 neboj, ona se urcite ozve !!!

aer: hezkyyy 😀

majatob
15. čer 2009

ahojte 🙂 konecne jsem zase internetni!!! jupi 😀 co noveho?

madlisek
15. čer 2009

Ahoj holky, to dneska neslo, abychom se mohly ucit a pracovat, co? 🙂 Aer, moc pekne prani 🙂 A uz se tesim,az nam sem napise Andelka 😉

eirin
15. čer 2009

Dobrý večer, tak jsem sem zašla na kontrolu, jestli už se tu Andělka neobjevila a ona nikde... Deny, stále nic nového?
Zítra nesmím zaspat, jdu konečně na odběry kvůli hormonálnímu profilu a potom k zubaři, bléé. A protože tím zabiju dopoledne, musím si to napracovat teď. Tak doufám, že u té práce neusnu, je tu taková spací atmosféra a děsné horko...

sijen
15. čer 2009

Ahoj,
tak já dnes odcházela z práce až kolem sedmý (normálně končím kolem 4.)..a pak to vzala rovnou do nákup. centra-ostříhat. Dopadlo to skvěle. Vlasy už jsem měl dlouhý a hrozný 😒
hned mě K. fotil, tak sem pak šupnu. Moc se mu to líbilo a já jsem taky spokojená.

Aer, díky za zprávy o víkendu. Měli jste se kráásně 😵 Přání je úúžasný, souhlasím s holkama max. 500,-
Eiri, ať se daří s tím profilem a zubařem.

Estrel, ty vedra Ti na učení nepřeju..ale vždycky je něco..hlavně ti přeju klidnou mysl na spaní a bystrý sval po ránu (myslím ten v hlavě🙂

Dee..tak to fakt nevím:-/ ale úplně tě chápu..taky jsem netrpělivě očekávala narození holčičky od kamarádky..a obávala se.

Eli, držím pěsti pro další vývoj Tvých prací - ať už máš podpisy na těch různých smlouvách v obou 😵 Nechtěj tě pořád pustit v tý starý? 😠

sijen
15. čer 2009

Andělkooo sluníčkooo! 😵 😵 😵

eirin
15. čer 2009

Sijen, děkuju..
A ty už jsi v pořádku a zdravá? A kolik kil tě stálo marodění s břichem?
To gratuluji, že jsi spokojená se stříháním, mně se naposledy moc nedařilo (respektive té holčině, co se na mě vyřádila), takže to teď nechávám růst (už rok 😀) a na stříhání se mi jít nechce.

andelka
15. čer 2009

Madli 😵
Holky, nebudu vás dočítat, to až zítra, jen vám musím napsat - jsem magistra !!!!!! 😵 😵 😵
Sice v tom byl obrovský kus štěstí, ale dala jsem to. Diplomka nakonec za B 🙂 A byly tři otázky a ty jsem měla za A, C, a E 😅 Bylo mi fakt hrozně, byl nízký tlak (změna počasí), no já pomalu obdlívala, chtělo se mi co chvíli bečet (hlavně jak jak vyhodili kolegyni, co už je na konci 7 ročníku) Ale zkusila jsem to, vytáhla si fajn otázky, byli na mě hodní a fakt jsem to uhrála. Manžel byl se mnou, tak jsme pak zašli na lehký oběd a jeli dom. Jen jsem se sprchla, převlékla, povykládala mamce a jela jsem na sraz s kámoškou kolegyní, trochu jsme poslavili (dali jsme si 3x Magistra, bo jsme přece magistry, ne 😀)a v 20h už jsem jela domů a jsem úplně grogy.
Na zítra mám v plánu - dlouho spát, napsat do deníčku, být tady, koukat na seriály a nějakou blbost na DVD. A žádné učení 😵 😵
Estrel: Moc na tebe myslím, taky to zvládneš, na jedničku. Je to úžasný pocit. A strašně se těším na promoci. 🙂

sijen
15. čer 2009

Eiri,
shodila jsem 4 kilča asi. No marodila jsem s tlustým střevem, měla jsem tam zánět a ještě to není úplně ok. Je mi ale rozhodně líp a snažím se jíst střídmě - jíst vše (omezuju jen sladký a slaný). Chvíli mi totiž totiž vadí zelenina a jindy pečivo. Mám to zkoumat (aby se vyloučila alergie na urč. potraviny..což tedy doufám nemám).

Eiri pro ten hormonální profil je třeba měřit BT?
Ať je ten zubař zítra milosrdný, už je to asi poslední návštěv ne?
No a ať brzy usneš.. 😒 taky..

eirin
15. čer 2009

Andělkooo, obrovská gratulace!!!

andelka
15. čer 2009

Díky 🙂 Jdu spinkat (konečně bez strachu a nervů), dobrou noc všem. 🙂 🙂

eirin
15. čer 2009

Sijen, no to je taky děs. Jak tak člověk přijde k zánětu střeva? 😒 Hlavně, že už je ti o dost líp..
Na ten hormonální profil není třeba měřit BT.
Pevně doufám, že zítřejší zubař bude jeden z posledních. Nemám čas pořád lítat po doktorech a ani mě to nebaví, bílé pláště mi bohatě stačí v práci 🙂 Ale je fakt, že na UTZ, až mi bude dr zkoumat folíky, se docela těším...
Sijen, právěže teď spát nesmím, musím něco dopsat 🙂

Andělko, a kdy bude promoce?

sijen
15. čer 2009

jéé Andělko mooc Ti gratuluju!!!! 😵 😵 😵 jsi šikovná paní Magistra 😉 pěkné spaní Ti přeju.. jako do vody hodí 🙂

tady jsou ty změny na hlavě - doufám že i v hlavě... a trochu se mi tam rozsvítí🙂
http://picasaweb.google.cz/Picasimi/Kveten_cerv...

Aha..no já dnes pracovala dost dlouho...tak to už půjdu na kutě abych zvládla Zítra maraton..opět:-/
muž se bouří že tu žvaním.
Eirin - tak ať to všechno zvládneš, co jsi dnes potřebovala stihnout a OPRAVDU at už je to ten poslední zubák.
Nevim jak k zánětu došla.. 😒 myslí si že hodně stresu bylo. (a bylo).

elitera
autor
16. čer 2009

Andělko, mocmocmoc gratuluju!!!!!!

A já mam konečně vážně po ovu 😎 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Sijen, taky si přeju, aby se to dneska konečně dořešilo... pokud ndeska zase nic, začnu to řešit zítra. To už prostě musím 😒

konik88
16. čer 2009

Ahoj holky. Promiňte, že vám sem do tohoto tématu lezu, ale chtěla bych se vás na něco zeptat. Včera a předevčirem jsem měla pozitivní těhu testy a dneska ráno, když jsem si šla udělat další, tak jsem krvácela a těhu test má jenom velmi slabou druhou čárku. Nevím, co mám dělat...

elitera
autor
16. čer 2009

koniku, jdi na gyndu/gynekologickou ambulanci. Nechci strašit, ale vypadá to na spontánní potrat. Kolik dní jsi od vynechání menstruace?

deenakee
16. čer 2009

Ahoj děvčice.
Tak kamarádka nakonec porodila ve 23:05. (do nemocnice nastupovala v 8:00)
Má krásnou dcerku Magdalénku asi 3,5 kg a 51 cm. No porod asi děs běs...
Ale prý mi měl napsat manžel, páč byla moc unavená a manžel mě vynechal a když se ho ptala jestli mi napsal, tak že prý jo , no a mě samozdřejmě nic nedošlo, tak jsem spala jak na jehlách a ráno v 6 jsem ji napsala sms.. no a hned se dozvěděla že už je dávno po všem, jsem myslela že toho jejího manžela zabiju : ))) Ale jsem šťastná jako blecha.. Jen bych svůj porod měla ráda o kapku kratší... 😀

des
16. čer 2009

Andělka: velká gratulace...užij si ten pocit vítězství!!! 😉

Deen: no to je normálka, na mě taky jednou takhle zapomněli a já mezitím odjela do hor, takže týden bez signálu a pak ještě napsali SMSku bez diakritiky, tak jsem nevěděla, jestli se to jejich dítě jmenuje Šimon nebo Simon 😀

Elitera: super!! Ale ještě asi vyčkáváte, co?

sijen: myslím, že změny na hlavě se povedly!!! 😉

madlisek
16. čer 2009

Dobré ranko holky a novopečená magistro 🙂

Deny, to ji pojmenovali moc pěkně 😉 Ale byla to teda dlouhá akce, taky bych si představovala něco kratšího 😖

Sijen, moc pěkně tě ostříhali!

estrellita
16. čer 2009

andelko: skvely, moc gratuluju, jsi sikovna !!! 🙂 uzij si dnesni klidek a pohodu 🙂

aerin
16. čer 2009

Ahoj holky🙂

Andelko moc moc moc ti gratuluju k Mgr!!! 😵 😵
Sijen, hlava pekna😉
Elit, gratulace k ovulce, docela v rozumnou dobu, ne? 😀

A ja zas jdu asi makat, brrr 😒

eirin
16. čer 2009

Ahoj holky,
tak další holčička na světě 😵
Sijen, jsi hezky ostříhaná, a jak jsem projela tvé album, tak pořád slintám nad rybízovými náušnicemi, to byl dobrý kauf.
Eli, krásná ovulace.
Já vám nevím, jestli si mám dál měřit teploty nebo ne. Mně přijde, že jsem schopná si teplotu vsugerovat. Každopádně teď to budu mít potvrzené z utz, jestli se něco děje nebo ne, tak to aspoň můžu porovnat, že jo.
Aer, taky jdu makat. Mám skluz 😒

venyska
16. čer 2009

Ahoj holky,tak já Vám nevím.Můj pozitiv test z nedělního rána do dneška nesílí.je to normal za 2 dny?Čárka je pořád slabá